Зони гороскопу. Лекція 4.

6

Лекція 4. Зони.

ЗОНИ Космограми

Таке ділення, яке ми розглянемо, так як про нього згадується в більшості підручників з астрології це поділ на Зони. Згідно з цим поділом, виділяються 3 зони по 4 Знаки в кожній, які по ідеї, показують з якою кармічної метою приходить той чи інший людина.

Зони

Таких глобальних цілей, з цього поділу, може бути три. Перша – пізнати –
зона Творіння (або Творення). Друга — закріпити і розвинути – зона Оформлення. Третя — трансформувати – зона Трансформації (або іноді Руйнування, Розчинення).

Вважається, що маючи виділеної одну із зон, ми можемо визначити, на якій стадії чергового еволюційного витка знаходиться людина.

На мій погляд, робити подібні висновки, виходячи з цього поділу передчасно. Тим не менш, певний практичний толк, в такому поділі можна побачити.

Отже Зони:
Зона творіння — Знаки — Овен, Телець, Близнюки, Рак
Зона — оформлення — Знаки — Лев, Діва, Терези, Скорпіон
Зона трансформації — Знак — Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
примітка — будь ласка, зверніть увагу, що у Вашій карті, як і на картинці прикладі, Знаки можуть розташовуватися в будь-якому порядку відносно лінії горизонту (див. лекцію №2). Для визначення домінуючої Зони Вам потрібно буде вважати саме кількість Планет у відповідних ЗНАКАХ.

Зона Творення (або Творіння) – в неї входять перші 4 Знаки – Овен, Телець, Близнюки, Рак. Ці Знаки ПЕРШІ кожен у своїй стихії, тому про них ми говоримо, що тут Стихія, ще тільки знайомиться з самою собою. А про людей, які мають більшість Планет в цих Знаках, що вони відповідають психотипу «дитина».

Їх реакції природні, спонтанні і сильні. Вони реагують на світ дуже жваво, як би вивчають його. Звідси ми і говоримо, що Овен, часто прагне кудись заради того, щоб прагне, чи б’ється, для того, щоб битися, або біжить, для того щоб втекти. Це як ніби тільки що отримане вміння, якого людина дуже радий, ось він і користується цим даром з такою самовідданістю.
Телець любить форму заради форми. Тобто любить смачно поїсти, заради того, щоб смачно поїсти, лежати на хорошому, м’якому, бажано дорогому дивані, заради того, щоб лежати на хорошому, м’якому, найдорожчому (у всіх сенсах) дивані. Тобто він любить форму, заради форми.
Так само як і Близнюки – люблять поговорити, заради того, щоб поговорити. У розмові зовсім не обов’язково повинна бути якась концепція, філософія, вчення – ні, головне щоб можна було поговорити.
А Рак любить переживати, заради переживань. Він тільки що «познайомився» з унікальною можливістю «глибоко відчувати» і це для нього привабливо вже саме по собі.

Природно, що маючи виділену Зону Творіння, Ви будете мати Планети у всіх або хоча б 2-3 цих Знаках, тому ми і говоримо, що людина Зони творення, дуже сильно реагує на світ. Не обов’язково ця реакція повинна бути зовнішньої, адже у людини можуть бути активні Телець і Рак при слабо виражених чоловічої цієї Зони. Але в такому випадку, просто ця реакція буде не зовнішньої, а внутрішньої, але змістовно нічого не зміниться.
Природно, що така яскравість, безпосередність сприйняття, дає «незамыленность» погляду на життя, звідси прекрасні здатність створити щось принципово нове – не дарма ця Зона так і називається «Зона Творіння».

Друга Зона – Зона Оформлення (або Розвитку). З назви вже очевидно, що маючи виділеної в гороскопі цю Зону, людина розвиває якість стихії, оформляє її. Знаки, які їй належать, – це другі Знаки кожній Стихії – Лев, Діва, Терези, Скорпіон.

Людина, у якого максимально заповнена ця Зона може бути схильний до застою, так як для нього головне утримати те, що дано йому спочатку. Він хоче довести це все до ідеального стану, і в такому стані залишити собі.

Йому не властивий азарт першої Зони, і складно створити щось, чого не було раніше. Розвинути, примножити, зробити максимально ідеальним – так. А ось дійсно придумати щось нове це завдання першої Зони.

Але звичайно доводять до досконалості вони чудово.
Так Леву вже не достатньо просто «мати» Вогонь (як Барана), йому потрібно, щоб всі бачили, що він Вогонь і йшли за ним, і захоплювалися ним. Але проблема в тому, що він зовсім не схильна мінятися. Знаючи, що люди люблять його таким, він таким і буде намагатися залишитися назавжди. А якщо доводиться змінюватися, то тільки для того, щоб залишити собі завойовану аудиторію шанувальників.

Діва доводить те, що їй дісталося до кристального блиску, весь час начищаючи, прихорашивая і ніколи так до кінця і не доведе (не тому що реально не доробила, а тому що відчуття повного задоволення від ЗАКІНЧЕНОЇ роботи їй отримати дуже важко).

Ваги намагаються з хаотичних зв’язків, властивих Близнюкам, створити стійкий союз.

Скорпіон – теж вичищає, але не щільний план (це робить Земна Діва), а емоційні стани (Водяний Знак), і теж, до речі сказати, рідко буває задоволений повністю – все одно є місця в його психіці, де не проповзала ще лапка Скорпіона.

Завершує поділ на Зони – Зона Трансформації (або Розчинення) – Знаки цієї Зони – Стрілець, Козеріг, Водолій і Риби. Завдання цієї Зони завершити цикл, довести його до кінця і «збути».

Тут Знаки представлені вже в дещо іншій формі, вони як би отримують відтінок наступного Знака.

Ці Знаки, слідуючи логіці того, що кожна Зона являє собою «сходинку еволюції» — представлена Знаками, вже як би навченим досвідом.
звідси – Стрелецу вже життєво необхідно вчити! Якщо для Близнюка, опозиційного Стрільцеві Знака – важливо вчитися і говорити. Не важлива суть – важлива МОЖЛИВІСТЬ. То Стрілець вже товариш ідейний! Йому важливий сенс того, що він через себе транслює, йому важлива концепція, може бути ідеологія. Більше того, йому важливо відчувати себе в цій темі авторитетом, вчителем – саме тому, що він таким себе відчуває – як би навченим досвідом людиною.
на жаль, проблема Стрільців в тому, що вони часто стають банальними демагогами.
Козерогові – третій Земному Знаку гороскопу важливо вже не володіти (як Тельцю) і не доводити до досконалості (як Діві) – а організовувати природні, але самостійні заходи проводяться Тельцем (створення) і Дівою (вычищение) закінчений процес. Саме тому, що ВІН ЗНАЄ ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ. Саме він (пам’ятаємо, що Зоні трансформації властиво доводити до кінця) поставить крапку в роботі Діви і бажання Тільця.
Водолій – як остання Повітряна стихія – як би «відв’язується» від залежності Близнюка і Ваг від неодмінного особистого взаємодії. Йому вже важлива сама ідея сама по собі, як жива сутність.
Подивіться, як цікаво йде трансформація Повітряної енергії – Близнюкам важливо обмінюватися інформацією – не важливо з ким, не важливо про який (ясна річ, я перебільшую для більшої контрастності – Ваші гороскопи в будь-якому разі внесуть багато корективів), але чим БІЛЬШЕ буде людей, з ким можна поговорити і кого послухати – тим краще! – Зона Творіння – Знак тільки отримав цю можливість і користується їй на повну котушку.
Ваги – вже думаю про те з ким і про що говорити. Вони вкрай обережними, але при всьому цьому – вони ДУЖЕ націлені на партнерство і оточення. Не на всіх підряд людей, як Близнюки, а на свій «коло», але при цьому дуже налаштовані – їм важлива думка яка складається з приводу того, що вони говорять, як вони говорять, як вони виглядають в партнерстві в цілому.
А Водолії вже не прив’язані до слухачів. Як правило, слухачів вони мають, але залежно від сприйняття, оцінки, від окремих людей у них вже немає. Не даремно, Водоліїв і Близнюків в популярних книжках виставляють головними гуляками — просто для перших (Водоліїв), тісний зв’язок грає, напевно, саме менше значення, ніж для всіх інших. Це не говорить про те, що її не може бути – може, Водолій Знак фіксованого хреста (наступна лекція), але його близькість з ким-то визначається НЕ ПОТРЕБОЮ створити міцний союз, а вмінням не утримуючи, і не будучи утримуваним бути поруч. Ну а хто цього не цінує, той звичайно не потрапляє в зону тяжіння.
Ну і нарешті — Риби. Рак – відчуває, глибоко і грунтовно. На все підряд ображається, все підряд оцінює з позиції СТАВЛЕННЯ ДО СЕБЕ. Скорпіон теж відчуває, ймовірно ще глибше і грунтовніше, ніж Рак. Ще більш суб’єктивний і вразливий, особливо роблячи свої перші кроки в житті. Чим старше і розвиток він стає, тим більше він схильний копатися і вичищати темні (скривджені, озлоблені, налякані та інші) куточки своєї душі. У результаті колосальної роботи на рівні Скорпіона (його завдання неймовірно складне – нам деколи складно не те, що позбутися від якоїсь «негарності» в собі, але навіть і розгледіти її в своїх проявах). Душа (або Зодіак, як структура) приходить до Риб – які теж відчувають. Але вже зовсім по-іншому. Вони вловлюють набагато більш тонкі вібрації, ніж перші два Водних Знака і, що важливо, можуть вловити набагато більш чисті енергії. І Скорпіон і Рак чудово розбираються в людях, вкрай чутливі, але при цьому вони більше націлені на оборону і найсильніше реагують на негативні енергії в свою адресу. Вони можуть відчути і прийняти Ваше хороше відношення, Ваше розташування, але відкриються Вам дуже повільно і з великою обережністю. Виною тому підвищена чутливо йде про руку з острахом цю чутливість продемонструвати – «а раптом вороги скористаються!!!».
Риби в цьому сенсі зовсім інші – вони вже як би пройшли і глибоке особисте ставлення (Рак) і образи і бачення світу крізь темні окуляри (Скорпіон), вони вже прийшли чути гармонію! Недарма, Риби часто бувають закохані в негідних з позиції будь-яких інших Знаків людей. Просто ми – всі інші не бачимо того, що бачать Риби! Вони налаштовані на зовсім інше сприйняття, вони ніби знають, що є ЩОСЬ БІЛЬШЕ! І цією ідеєю, а точніше сказати цим відчуттям від життя вони і живуть.
Так і люди, з виділеною Зоною Трансформації живуть «чимось більшим», більш масштабним, глобальним (з точки зору ставлення до світу і свого місця в ньому) ніж дві інші Зони.

Не дивлячись на те, що розбір гороскопу конкретної людини по Зонах рідко використовується практикуючими астрологами з метою опису карти Клієнта, цінність такого поділу все ж досить висока з точки зору РОЗУМІННЯ САМОГО ЗОДІАКУ і САМИХ ЗНАКІВ. Того, чому Знак володіє тією чи іншою характеристикою, і того, як розгортається сам Зодіак.

Умовно кажучи – в Овні Душа народжується, а в Рибах закінчується черговий виток її еволюції, проходячи по сходинках всі Знаки і освоюючи новий безцінний досвід у кожному з них. А потім – знову Овен і знову все спочатку, але вже на іншому рівні розвитку.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Знайомство з картою зона розчинення, зона творення, зона збереження, зона творіння, зона трансформації, Зони, лекції з астрології, оформлення, творіння, трансформації

Навігація по записах

Кардинальний хрест. лекція 5. частина 1.

7