Знаки Зодіаку. Лев. Лекція 9.

6

Лекція 9. Знаки Зодіаку. Лев

Лев фіксований Знак, Огенной стихії, зона збереження.
Що ми можемо сказати про людей з вираженим Левом, виходячи з його приналежності до стихії, зоні і хреста?
Вже тільки з цього ми можемо укласти, що люди це безумовно яскраві, палкі, кілька демонстративні (Вогонь ). Але при цьому, на відміну від першого Вогняного Знаку Овна, вони вже не витрачають свою енергію так нерозважливо і відчайдушно (там була перша Зона і кардинальний хрест). Вони не так швидко як Овни, але вже більш грунтовні. Якщо для Овна ідея цінна тільки поки горить сірник», то Лев може присвятити своїй ідеї, своєму захопленню, своєї любові багато часу (фіксований хрест ). Він вже смакує цю енергію (діяльність, прихильність, щось ще), він отримує від неї задоволення, пестить її і плекає і чекає, щоб таке ж задоволення (а краще навіть ще більше) від неї отримували інші люди – Зона оформлення. Йому вже не все одно підуть за ним чи ні. Йому важлива оцінка того, що він робить – Вогонь і Зона оформлення.
Благородство і щедрість, талановитість і артистичність Лева, які дає йому його Стихія, посилюється обителлю в цьому Знаку – Сонця, центру нашої системи, нашого «поддержателя життя» в самому буквальному сенсі слова.
Ми вже встигли зустрітися з Сонцем, як з однією з Планет, що формує Знак – в Овні. Але там Сонце було в екзальтації, а отже, виявляло свої найкращі риси. Овни, як ми вже казали, від Сонця отримали благородство і свої численні таланти. Від нього ж у них впевненість в собі і власної винятковості.
У Львові, Сонце крім своїх найкращих рис дає Левам і не найприємніші для близького спілкування риси. Так, звичайні (тобто не заморочені власним особистісним зростанням) Леви, найчастіше вважають себе вже не просто унікальними, але найкращими. Найкрасивішими, найталановитішими, найбільш гідними слави та почестей і т. д.
Вони вже стають егоїстами не стихійними, як Барани, а справжнісінькими – осмисленими егоїстами. Коли людина реально думає, що найкраще повинно належати мені.
Природно подібні запити, коригуються думаючими Левами протягом життя, але в маленьких Левенят, або у дорослих але морально невыросших Левах , ця тенденція дуже сильна.
До речі кажучи, Леви часто до старості зберігають деяку ребячливость. Таку дитячу грайливість і зовнішню легкість. Вони обожнюють дітей, вони обожнюють ігри з дітьми. Так, як любить дітей Лев, їх мало хто любить. Якщо нормальний Рак, любить дітей тому, що вони маленькі, тому що про них треба дбати, і робить це просто чудово. То нормальний Лев, любить дітей, тому що діти – це здорово!!! Тому що це весело і чудово.
Справа в тому, що діти дуже сильно резонує з самим Левом. Діти веселі, люблять грати, щось вигадувати, вони люблять коли всім весело і цікаво. Так само і Леви – вони люблять це ж. Більше того, вони люблять бути в центрі уваги, а дорослий, який грає з дітьми завжди в центрі їх уваги, завжди оточений захопленим вереском і блискучими від радості очима – це як раз те що потрібно Леву.
І це знову дає Сонячне управління.
Як і всі Огенные Знаки, Леви не залишають байдужими до себе нікого. Їх або люблять, або не люблять – третього не дано. Але якщо Овен і перейматися не буде, люблять його чи ні, похвалять його за його правду чи ні (похвалять – приємно звичайно, але не самоціль). Лев, до останнього намагатиметься змінити думку про себе, якщо інший чоловік, активно демонструє ворожість. Але якщо йому стане очевидно, що думка не змінити – він просто перестане Вас помічати. Хоча треба сказати, що це, найчастіше, зовнішня позиція. Всередині він Вас «бачить» і його все ж продовжує гризти черв’ячок Вашої неприязні.
Треба відзначити, що найчастіше на Львинные прояви негативно реагують інші Леви (тобто інші люди, у яких в картці виділено Знак Лева. См. попередню лекцію), Овни і Стрільці. Після них Скорпіони. Інші – так не заморочуються, а багато хто просто отримують задоволення від світла і радості йде від затребуваної Лева.
Ми знаємо, що Сонце – астрономічний центр нашої системи, не важко припустити, що Знак, який формується на основі Сонячного управління, буде наділяти свого власника такою ж потребою і можливістю бути центром своєї життєвої системи. Це як раз те, про що ми вже поговорили.
Але, як відомо, короля робить свита – а значить, від свити виникає залежність. Так, яким би Вогняним, а значить нереагентным, не був Лев, він ДУЖЕ орієнтований на своє оточення. Він може дозволити собі рівно стільки, скільки може зрозуміти і прийняти ЙОГО публіка.
Лев – фіксований Знак, Зони оформлення – не його завдання пробувати щось нове, його завдання – зберегти і розвинути. А значить зберігати себе, своє амплуа, свої життєві цінності (якщо вони вдалі і приносять прибуток у вигляді «оплесків») він буде дуже добре. Він не буде оргинальничать понад міру – за це відповідає Уран, а він у Леві вигнаний.
Леви дуже чутливі до зворотного зв’язку – до слів, компліментів, оплесків, якимсь іншим ознакам його прийняття і оцінки.
Ви пам’ятаєте, я сподіваюся, що для Овнів – лестощі, вкрай не підходящий інструмент! Вони її відчувають і вона їх напружує, навіть іноді дратує (Овен). А ось для Львів ніяка лестощі не буває надмірною! Вони дуже ласі на лестощі, і цим дуже вразливі. Проблема в тому, що прочитавши ці рядки, 90% людей з виділеним Левом скаже: « ні! Це не про мене! Я лестощі взагалі не люблю! І прекрасно відрізню, де мені бреше, а де каже правду». У більшості випадків, Леви вважають, що вони прекрасно розбираються в людях і що ті компліменти які вони отримують – абсолютно заслужені.
Те, що вони вважають компліменти адекватними – заслуга Сонця, воно тут сильно. А те, що вони вважають, що розбираються в людях — це падіння Нептуна. На жаль, Нептун, сильно затьмарює реальність. І розібрати, де правда, а де Нептун, звичайному, нормальному людині вкрай складно. Вони схильні обманювати себе, на жаль.
З-за Нептуна (падіння) вони можуть розчаровуватися в любові, страждати і переживати. А роблять вони це довго – хрест фіксований.
Справа в тому, що вони дуже палко можуть любити, для них об’єкт їх любові може бути дійсно центром (Сонце), вони часто наділяють його неіснуючими достоїнствами, ідеалізує ставлення партнера до самого собі, як би не помічаючи того, чого помічати їм не хочеться (Нептун).
Але якщо ми говорили (лекція 8), що Планета – хумилер це той самий «перст», а якщо ми не розуміємо вказівок, то не просто «вказівний» а ще і караючий – то і виходить – якщо ми не бачимо, не помічаємо, не хочемо відокремити реальну «правду» від «правди» надуманою прийде розчарування, сльози, туга – Нептун.
При цьому треба відзначити, що багато Леви, і в цій ситуації будуть до останнього стояти на своїх непорушних позиціях «я відчував/відчуваю правильно! Це просто …. винна!» — ті ж самі сильне Сонце і падаючий Нептун.
Леви погано прощають себе (падіння Нептуна). Є у них схильність до перфекціонізму. До нього ще схильні Козероги і Діви, але там інше – там важлива бездоганність результату сама по собі. А тут, у Львові – бездоганність результату — це передусім бездоганність його автора.
Їм важливо, щоб у них все було найкраще. Вони і відповідальність перед іншими знаходять завдяки сильному бажанню бути ідеальним – Сонце.
З іншого боку – Леви часто навіть самі не помічають, як раптом, без видимих для оточуючих причин, що їх діти, або чоловіки, або дача, або машина або робота або що б то ні було ще (що важливо для них), стають у їх визначеннях «найкращими!», «єдиними справжніми відмінниками», «найдостойнішими посади!» і т. д. і т. п.
І це знову ж сильне Сонце і падаючий Нептун. І, на жаль, така позиція часто призводить до розчарувань, сліз, болю і т. д. Але не факт що вголос Ви почуєте від Лева заповітні «я був не прав!» або «він мене не любив і обманював!». Швидше за все – «дружина Цезаря» знову буде поза підозрою, а завданий біль від зради або несформованих успіхів дітей, спишуть на «недолугих дівок, заманивших чесного і порядного чоловіка в мережі» або «продажну екзаменаційну комісію».
До речі кажучи, сам Лев, не дивлячись на всю свою демонстративність і любов до залучення уваги, найчастіше вірний в любові. Якщо він, люблячи свого партнера все ж став йому змінювати, значить проблема в тому, що Леви не оцінюють належним чином. Його не хвалять, їм не захоплюються.
Так, багато резонно заперечать – «так, а за що хвалити-то, якщо він нічого не зробив?!». Швидше за все це будуть люди з Земної домінантою, це вони хвалять за щось. Але суть в тому, що якщо Лев ще поки нічого не зробив, значить його треба хвалити «авансом», для того, щоб розбудити бажання зробити. Завжди для того, щоб на щось мотивувати людину, потрібно звернутися до диспозитору Знака – в нашому випадку це Сонце! Щоб на щось мотивувати Лева – потрібно сказати йому що так як ВІН, це не зробить ніхто інший! Що Ви так пишаєтеся його талантом, його минулою роботою і т. д.
А от порівнювати Лева з кимось ще, якщо порівняння не на користь Лева – КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО!!! Не можна ні з ким порівнювати Сонце!!! Воно незрівнянно!!! Ну хіба що тільки для того, щоб ще раз підкреслити який він молодець.
Порівнювати Лева можна тільки з ним самим – «Машенька ти так добре зробила їжачка в минулий раз! Я ж знаю як чудово ти вмієш! Ну постарайся!!!». А якщо «Машенька» ВЖЕ принесла цей самий результат «другого разу», то його потрібно тільки похвалити. Просто якщо у «другого результату» криве все, крім очей, значить скажіть «очі – просто чудові!»
І взагалі – обов’язково звертайте увагу на свого Лева. Якщо це дитина – він швидше за все буде, загороджуючи телевізор, влаштовувати для Вас концерт – і Ваше завдання дивитися, насолоджуватися і плескати. Це необхідно Леву для того, щоб рости щасливим і відчувати себе потрібним і цікавим.
Багато боятися «перехвалити» або виростити егоїста. Це безумовно правильно – тому вирощуючи Лева, потрібно хвалити його, але при цьому при ньому ж не принижувати, а краще підкреслювати гідність іншої людини. Тобто «у мене найкрасивіше плаття – правда мама?!»
— «правда звичайно!».
— «а у Лізи негарна!»
— «у Лізи теж гарне, вони теж з мамою старалися, вибирали. Але нам з тобою більше подобається твоє!»

звичайно вчить його бути благородним, це чудово поєднується з внутрішньою потребою, так як це саме Сонячні якості.
Вчіть його брати на себе відповідальність за інших (Сонце – диспозитор, Плутон – елеватор). Поясніть, що люди різні, а він як сильна людина, за якою йдуть, і чия думка слухають, повинен закладати правильні орієнтири (Плутон). І і. д.
Пам’ятайте – Леву дуже важко прощати себе – Нептун в падінні. Це один з головних «бичів» Лева. І батькам Левеня, або самому вже дорослому Леву, цієї якості необхідно вчитися. Необхідно зрозуміти, що бути «найкращим завжди-завжди» не просто неможливо, але й надзвичайно выматывающе. Потрібно обов’язково навчитися відпочивати – не так відпочивати, як Лев вміє – з компаніями, з піснями та хороводами – управитель Сонце, а тихо – самому від себе – Нептун.
Радіти життю, отримати від неї захоплені емоції (Сонце) для Лева життєво необхідно. Але ж життєво необхідно навчитися «скидати» зайву напругу від постійної гонитви за відповідністю. Плутон – елеватор Знака дає Леву багато енергії, дає здатність заряджатися чужою енергією, дає можливість бути в центрі уваги у великих мас. Він дає можливість НАКОПИЧУВАТИ енергію. А Леву потрібно навчитися її ще й скидати – через пасивний, споглядальний відпочинок або інші Нептунианские програми.
І ще, Леву необхідно вчитися ставиться до себе простіше – Уран, Планета неприв’язаності до Его, тут у вигнанні. Леви ДУЖЕ серйозно ставляться до себе.
Йому важливо вчитися змінювати амплуа, реально виходячи з заданого образу, тобто набувати якості Урану. Тому що тільки тоді, він стане менш залежний від оточення, а значить і менш вразливий.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Знаки Зодіаку Знаки Зодіаку Лев, Лев, лекції з астрології

Навігація по записах

Знаки Зодіаку. Овен. Лекція 8.
Лекція 10. Знаки Зодіаку. Стрілець

14