Знаки Земної тригона. Діва. Лекція 12.

6

Лекція 12. Знаки Земної тригона. Діва

Земний Знак, зони Оформлення, Мутабельный хрест.
Говорячи про Тільце, ми порівняли його з тим, як мама ставиться до тільки що народилося дитя – таке «поглинання» енергетикою Знака властива всім Знакам зони творіння.
А ось зона Оформлення відрізняється вже іншим підходом. Якщо в першому випадку все, що відбувається навколо нас, відбувається крім нас» — тобто Знаки зони творіння не сильно турбує реакція на них і їх енергію (мабуть, крім Раку) – «приймають її чи ні – не важливо, важливо, що я її несу!» То енергія Знаків зони Оформлення має бути почута і відповідним чином оцінена. А для цього її треба довести до досконалості.
Так Лев – орієнтований на свою публіку, саме вона його «робить», і тому він удосконалює себе, свою подачу, свої прояви.
Діва – Знак земної тригона – її «поле для роботи» — форма. Саме її вона покликана відточувати, саме її вона покликана доводити до досконалості і саме її (форми) підприємство буде для Діви найкращою нагородою і компліментом.
При цьому якщо Лев – орієнтований на себе і власної особистісної подачею зайнятий, він фіксований – йому не треба відволікатися від власної персони. Він зайнятий однією великою метою – Сонцем (управитель Знака). То Діва – знак мутабельный. Це дає їй можливість бачити, як багато часом в житті потребують вычищении в приведення в ідеальний стан. Тому робота нормальної пристойною Діви – не закінчується ніколи.
З іншого боку, напевно, багатьом з Вас хоча б раз у житті доводилося зустрічатися з Дівою – нечупарою. Треба зазначити, що такі зразки бруднуль, не просто буде знайти в інших Знаках. Мабуть крім іншого, мутабельность тут теж зіграла свою злий жарт – вона просто занадто швидко перемикає увагу, щоб сфокусуватися на збиранні бардаку.
На щастя такі Діви скоріше виняток ніж правило, їх значно менше ніж нормальних, здорових Дів, з їх нормальним здоровими потребами.
Пам’ятаєте, коли ми говорили про Знаку Стрільця – в якому слабкий Меркурій, ми говорили про те, що Стрільцеві ДУЖЕ складно сконцентруватися на дрібницях, йому важко розписати все по буквах, по кроках. Вигнання Меркурія робить свою справу.
У Діві ж, Меркурій займає одразу два особливих положення – тут його Обитель, і тут же його Екзальтація! Уявляєте собі, що дає Знаку таке «квадратне» збільшення якостей Планети, що відповідає за дрібниці???!!! Діва бачить все до таких дрібний подробиць, які, власне кажучи, іншим не так вже помітні і не так вже й потрібні. Хоча звичайно, так тільки здається – багато «закаулки нашого світу» так ніколи ніхто б і не «розгріб». Вона бачить недосконалість там де іншим здається що все ідеально. Біда тільки в тому, що досконалість середньої, звичайною Діви – це досконалість Меркурія – розуму, а не Венери (яка в цьому Знаку в падінні) – краси.
Така Попелюшка (а природно Попелюшка це Діва), з метою наведення чистоти у квітковому горщику, може заодно і землю викинути, і корінці помити ? Ясна річ – я перебільшую, але те, що Діва страждає «перебором» це факт.
Пам’ятаєте наш чудовий мультик про братів Переділу і Недодела, так от Недоделом може бути будь-який, а Переділом тільки Овен «в пориві пристрасті до бурхливої діяльності» і Діва – хронічно.
При цьому, якщо Овен, буде працювати так тільки до тих пір, поки є енергія, то Діва – жіночий, земний Знак, вона черпає енергію працюючи.
Але все таки Діві дуже потрібна відповідна реакція на зроблене – вона робить не просто так, вона доводить, що потрапила їй в руки форму до досконалості, і оточуючі мають це оцінити. Тут треба зазначити, що пишних компліментів автору прибирання можна і не робити (хоча їй буде приємно, що й казати) – вона не Лев. Але сказане де-то мимохідь «у Ганнусі завжди ідеальний порядок!» так, щоб Ганнуся почула дуже добре ляже їй на Душу.
Крім того, якщо її будуть запрошувати допомогти зі словами – «так як ти ріжеш морквину на хе, ніхто більше не ріже!» їй теж буде дуже приємно, і вона ПРИРОДНО поспішить Вам допомогти (навіть якщо погундит трошки на тему «самі нічого зробити не можуть»).
Найбільший страх для Діви – виявитися непотрібною. Тому вона без кінця й краю творить чистоту, боячись на момент розслабитися і по-перше недоробити чогось, а по друге – опинитися «за бортом» життя затребуваного людини.
Діви ДУЖЕ важко розслабитися – Нептун, управитель розслаблення і ємства – тут у вигнанні. Їй дуже важко відпочити. У поїздках на відпочинок, їй потрібно хоча б когось полікувати, щоб остаточно не затосковать.
Треба зазначити, що лікування (себе та оточуючих) друга велика пристрасть Діви. Вона лікується сама, вона лікує своїх близьких, вона пробує на собі і домашніх все нові методики оздоровлення. Вони постійно чогось відчищаються, взагалі треба сказати, стежать за чистотою свого організму. Звідси – здорова їжа, збалансований раціон.
Якось пощастило спостерігати розмова АСЦ-ної Діви з проханням купити їй в інший місті якісь вітаміни. І пояснюючи раціональність такої покупки, вона розповіла про те, які елементи в тих вітамінах які тут продаються, відсутні і які з відсутніх їй потрібні і для чого. При цьому «призначила» собі ці вітаміни сама Діва, не будучи медиком, але точно знаючи – що їй потрібно. У цьому вся Діва.
Діви як привило, мають в оточенні як мінімум одного хорошого лікаря, якому можна довіряти, але навіть вислухавши його рекомендації, орієнтуються на свої власні уявлення про те, правильний висновок він зробив чи ні.
Така обізнаність в медичних питаннях, спільно з девьей пристрастю до чистоти, народжує у них небезпечно-стерильні потреби, особливо з появою дітей.
Така матуся по 6 разів на день пилососить і щодня протирає ручки дверей дезінфікуючими розчинами. Здається, що я перебільшую, насправді, це все реальні приклади, реальних людей. На щастя, це відбувається не з усіма дівами, але більшість з тих, з ким такі напади гігієни трапляються, мають у своєму гороскопі тим чи іншим чином виділену Дівчину.
Природно, що для дитини така чистота – це погано, від «вирощування» в стерильному середовищі, при попаданні в сади, чи просто у двір до інших дітей, вони часто і довго хворіють. Діти Дів дуже часто бувають алергіками і страждають від постійних отруєнь.
Тому Діві, треба пам’ятати, що розвивати якості Нептуна – оппозитора Знака, їй потрібно не лише для того, щоб розслаблятися самої, але і для того, щоб своєю «замороченностью» не нашкодити своїм близьким.
Взагалі кажучи – говорити більш-менш розвиненою Діві про те що їй треба працювати над собою – значить кидати зерно в дуже благодатний грунт. «Працювати» — її головне життєве кредо. Єдиний мінус – знову комплекс «Передєлкіна». Діва у своєму прагненні «зробити себе правильної» доведе себе до знемоги. Тому працюючи з ними, психолога або астропсихологу, важливо спеціально уточнити, а ще краще, щоб Діва записала це собі, в чому полягає ця робота!!!
А працювати треба на розвиток якостей оппозитора – Нептуна і хумилера – Венери.
Про оппозитора вже говорили багато разів – необхідно розслаблятися! Важливо навчити себе не звалювати на себе вооз відповідальності, не відраховувати себе нескінченно за недороблене, побільше спати, побільше просто відпочивати. Можливо, для цього вдатися до допомоги диспозитора – земної Меркурія, і порадити їй скласти для себе розпорядок дня – у якому забезпечити собі час відпочинку, і саме в цей час лягати і лежати, навіть якщо хочеться «підірватися» і доробити недороблене.
Буде дуже добре, якщо Діва зуміє впоратися зі своєю ощадливістю хоча б трохи. Всі знають, що Діви чудові господині, дуже дбайливі і хазяйновиті. Але мінус їх в тому, що вони начисто позбавлені будь-то безпосередності, легкості, спонтанності – Нептун.
Всі знають, що Девины діти завжди чисті й охайні, завжди нагодовані і вилікувані. Вони ніколи не запізнюються на уроки, у них все підготовлено і щоденник щотижня підписаний батьком. АЛЕ при цьому, не дивлячись на всю свою дбайливість, її дітям явно не вистачає ніжності – Венера, Нептун. Хоча вона, подібні претензії як правило не приймає – вони просто не розуміє, в чому різниця між ніжністю і турботою. А різниця колосальна звичайно.
Так Діва, рідко буває не заміжня – вона добре розуміє коли, як і з ким їй потрібно укласти шлюб. Але рідко коли дозволяє собі навіть закохатися в свого чоловіка «без пам’яті». Тут практично не буває «божевільної любові», тут завжди любов з розумом. Або навіть точніше сказати – під контролем розуму.
Якщо навіть вона закохається (трапиться Венера, Нептун), але при цьому розумом буде розуміти, що претендент не гідний, то в переважній більшості випадків, вона «задавить» своє почуття, переборе, переплаче, але вступати у відносини, які розумом не вважає хорошими не буде.
Це добре безумовно. Хто б сперечався. Але ось поширений у Дів тенденція «щоб сильно не закохатися, знайди в людині якийсь недолік, і як тільки «накотило» згадуй про нього!» істотно зменшує палітру барв життя, повноту відчуттів.
Як би не була хороша математика, а Душі вона все одно не замінить.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Знаки Зодіаку Діва, Знаки земної тригона, Знаки Зодіаку

Навігація по записах

Лекція 11. Знаки Зодіаку. Телець
Козеріг. Знаки Земної тригона. Лекція 13.

1