Життя в кайф: як стати спонтанної, легкої і безпосередньої?

2

Вдумайтесь у ці слова: спонтанність, простота, безпосередність… Що відразу приходить на розум? Звичайно, діти! Так, вони саме такі! І в цьому багато природності. По суті, це один з факторів прояви самої себе — себе істинною. Ви не замислювалися, куди пропадають ці якості, коли ми виростаємо?

У мене дві новини: перша у тому, що вони нікуди не зникають, друга — ми замінюємо їх на інші, соціально схвалювані, і вони стають частиною нас. Точніше, вони починають переважати в нашому житті, ми ж дорослі, а дорослі (за нашим дитячим спостереженнями) — люди серйозні, нахмурені і грунтовні.

Так, частково це так, але навіщо ж позбавляти себе задоволення бути різною? У чому сила Жінки? Правильно! В умінні поєднувати і використовувати різні стани. Спонтанність і безпосередність — це теж стану, і вони родом з дитинства.

Давайте подивимося, що нам дає кожне з них…

Спонтанність — це… Як її розвинути?

Спонтанність наділяє нас умінням бачити речі не такими, якими вони здаються на перший погляд. Бачити речі під іншим кутом, з іншої точки зору, знаходити рішення, які не є автоматичними чи звичними. Саме спонтанність дозволяє міняти напрям процесів і запускати абсолютно нові. Шукати, експериментувати і знаходити найкращі варіанти. Напевно ви згадайте випадки, коли найкращими покупками були саме ті, що вчинені спонтанно: йшла повз, побачила, купила.

Щоб розвинути спонтанність, можна використовувати нехитру практику: змініть ваші звичні дії хоча б на трішки. Можна поїхати або піти на роботу іншою дорогою, випити ранкову каву з іншого чашки, або замінити каву водою, чаєм.

Зробіть те, чого раніше не робили. Це дуже просто і, разом з тим, дуже ефективно. Ви перевертаєте свої уявлення про те, «як прийнято» на 180 градусів, ваш мозок починає видавати нові програми і рішення. Ця маленька практика вплине на ваше життя в цілому.

Просто спробуйте і подивіться, що вийде.

Життя в кайф: як стати спонтанної, легкої і безпосередньої?

Легкість — це… Тренуємо відчуття легкості

Легкість …ах легкість…

Приходить образ м’яко летить пір’їнки. Воно не чинить опору потоків повітря, а плавно опускається, змінюючи траєкторію. Легкість — це прийняття всього, що відбувається без осуду і паніки. Це жіноча суть. Брати — значить погоджуватися з тим, що відбувається подія необхідно для розвитку, зростання, досвіду або задоволення.

Коли ми живемо в прийнятті, все відбувається м’яко і благополучно. Навіть сама, здавалося б, складна ситуація набуває інші відтінки. Жінка в стані легкості не сперечається і не з’ясовує стосунки, вона посміхається і змінює траєкторію в залежності від ситуації.

Важливо: це не підпорядкування і не «прогин», це легкість. Наш жіночий природний дар.

Як можна розвинути в собі легкість: змініть контекст ситуації, і вона розгорнеться в вашу користь.

Наприклад: ви стоїте в пробці, нервуєте і відчуваєте безпорадність, а може і злість, але це ніяк не впливає на ситуацію, зате впливає на вас! Настрій псується, і ви мимоволі запускаєте процес «підтягування» негативу.

А ось принципово новий варіант! Справа в тому, що якщо змінити контекст, як я сказала вище, то для вас зміниться і сама ситуація. Як тільки ви відчуваєте, що ситуація вам не підвладна ви ВИДИХАЄТЕ і говорите собі вголос:

«Зараз я ВИБИРАЮ______. Це саме те, чого я хочу!». Например: «Зараз я вибираю стояти в цій пробці. Це саме те, чого я хочу!». Ви здивуєтеся, але вам дійсно стане легше і навіть захочеться посміхатися. Тепер ви не в’язень обставин, а їх творець.

Це проста, але ефективна техніка дозволить залишатися на позитиві і більш того, вона навчить» ваш мозок (якщо практикувати її) того, що ви ЗАВЖДИ отримуєте те, чого хочете. Так, ось так все загадково і просто.

Безпосередність — це… Стаємо безпосередніми

Безпосередність дає можливість виявляти щирість, здатність діяти без роздумів і сумнівів, за покликом ДУШІ.

Самі безпосередні люди це звичайно — діти. І цьому можна у них повчитися. Вони встають з-за столу, коли хочуть, говорять те, що думають, сміються і плачуть щиро. Ми ж скуті правилами пристойності і схваленням/несхваленням суспільства. Це робить нас вільними, це обмежує. Ми стримуємо емоції і почуття, накопичуємо їх. Ніби бранці прийнятих правил. Але в наших силах це змінити. Ми завжди робимо вибір, так зробіть вибір на користь себе!

Життя в кайф: як стати спонтанної, легкої і безпосередньої?

Ось веселе вправа для розвитку безпосередності. Для цього необхідно перевернути або хоча б похитнути свої уявлення про те, «як правильно» і «як прийнято».

Для початку вам потрібно усамітнення: побудьте наодинці з собою і згадайте те, що в дитинстві приносило радість (велосипед, шити одяг лялькам, малювання, вишивання, спів перед дзеркалом або ще щось). Справа в тому, що ваше тіло пам’ятає все, і хімічні процеси в організмі теж багато в чому залежать від наших спогадів.

Щоб переконатися в цьому, згадайте аромат ваших духів в підлітковому віці. Згадали? Ви відразу ж перетворилися в дівчину, відразу згадалися картинки з минулого, воскресли почуття, образи, спогади… І хімія організму змінилася: настрій піднявся.

Отже, щоб повернути дитячу безпосередність, знайдіть те, що вас радувало, і зробіть це зараз або в найближчі 72 години! Запевняю, ви залишитеся задоволені!

Коли життя в кайф!

Легкість, безпосередність і спонтанність — це прояв «внутрішнього дитини», тієї дівчинки, яка нудьгує без вашої уваги. Дайте їй можливість вийти на перший план і насолоджуватися товариством один одного. Сходіть з нею на атракціони, у «Баскін Робінс», з’їсти морозиво, подивіться мультфільм в кінотеатрі, пострибайте на батутах, покачайтесь на гойдалках…

Є стільки місць і занять, де «внутрішня дівчинка» подарує вам божевільна кількість енергії, і ви знову подивіться на світ її очима — з цікавістю і захопленням, з передчуттям і подивом, з новими відкриттями і успіхами, з любов’ю і розкритим серцем….

Це невимовне відчуття щасливого і наповненого життя, коли ти не залежиш від думки оточуючих, настрої партнерів, погодних умов, місця проживання та фінансового статусу. Тобі просто життя в кайф, інакше і не скажеш. У всіх її проявах, з усіма його несподіванками та сюрпризами, з дощем і сонцем, зі злетами і падіннями, з добром і злом, з народженням і смертю…

Для вас усе це — ЧАСТИНА життя, і ви смакуєте її, не поспішаючи, але й не «залипаючи» на одному місці. Ви любите себе і даєте собі право бути СОБОЮ!

Складно собі уявити щось більш цінне, ніж це відчуття внутрішньої свободи.

Джерело: http://feeverte.kiev.ua/