Жіноча реалізація: чотири грані досконалості

2

Все наше життя складається з маленьких і великих проектів. Все, починаючи від святкування дня народження до запуску ракети, можна назвати проектом. І чим грандіозніше задумане, тим більше знань і навичок нам потрібно для того, щоб втілити це в життя.

Як же при цьому залишитися жінкою, не втративши себе і сили, зберігши натхнення і пристрасть?

Якщо вивчити будь-який проект, то в ньому можна виділити кілька основних етапів.

 • Вибір ідеї.
 • Вивчення досвіду інших. Оцінка своїх можливостей і ресурсів, оцінка ризиків.
 • Створення бачення і написання плану реалізації.
 • Створення команди та залучення прихильників.
 • Реалізація.
 • Отримання результатів.
 • Святкування.

Але давайте подивимося на цей сухий і нудний план з жіночої позиції, допоможемо задуманому заграти чотирма гранями наших станів, перетворивши банальні етапи в захоплюючу подорож по створенню чогось нового, незвичайного і чарівного.

Сім ступенів до реалізації задуманого
Перша

Ви придумуєте ідею проекту в стані Коханка, у стані творчості і насолоди, натхнення і відкритості до всіх несподіваних рішень і божевільним озарениям. Головна тема цього етапу – Творчість.

Жіноча реалізація: чотири грані досконалості
Друга

Окрилені власною ідеєю ви перетворюєтеся в завбачливо Господиню. Справжня господиня не кидається стрімголов у новий проект, а ретельно зважує всі за і проти. Вона вивчає досвід інших і згадує свій досвід. Прикидає свої ресурси, заглядає у свої засіки і оцінює, на що і на кого вона може спертися. Ми інколи недооцінюємо свої ресурси, іноді забуваємо, що для будь-якого проекту потрібні не тільки гроші, але і знання, зв’язку, час і енергія. Головні слова цього етапу – Ресурси і Стабільність.

Третя

І тут на сцену виходить Королева. У неї вже склалося чітке бачення того, як все повинно бути. Вона уявляє собі задумане в фарбах і образах. Вона не боїться зустрітися лицем до лиця з усім, що їй може перешкодити, – зі своїми тривогами і сумнівами, зі своїм прагненням до досконалості і зі страхом провалу. Вона розуміє, як отримати бажане. Вона пише план досягнення мети, причому не один, а кілька. Ніхто не знає, що може зустрітися на дорозі, тому краще бути готовою до різних варіантів розвитку подій. Лейтмотив цього етапу – Ясність.

Четверта

Один в полі не воїн, і жодна коронована особа не може бути справжньою Королевою без тих, хто її підтримує. На цьому етапі в гру вступає Дівчинка, створює команду. Віра в себе і інших допомагає їй залучити найяскравіших, найталановитіших і захоплених ідеєю партнерів. Вона делегує обов’язки і кожному дає можливість проявити себе. Це допомагає їй всіх об’єднати і згуртувати в єдиному бажанні створити щось грандіозне і велике, досягти синергії і при цьому залишитися в стані любові і радості. Головні слова цього етапу – Віра і Любов.

П’ята

Реалізація будь-якого проекту може перетворитися на важку роботу, а може стати захоплюючим творчим процесом, якщо ми пам’ятаємо про Коханку, її вміння отримувати насолоду від життя, знаходити нестандартні рішення і самій собі придумувати нові виклики. Головне стан цього етапу – Пристрасть. Тільки пристрасть дає сили і наповнює енергією іноді нелегкому шляху реалізації проекту. Поки є пристрасть, всі проблеми стають просто приводом придумати щось нове.

Жіноча реалізація: чотири грані досконалості

Шоста

І знову замикає коло Господиня, усвідомлює, що її результати є сходинками до нових звершень і стають ресурсами для таких запаморочливих пригод. Уміння довести до кінця будь-яке починання і при цьому зробити так, щоб все було красиво і гармонійно, під силу тільки дуже вольова жінці. «Краса – не божий дар, а вольовий подвиг» – ці слова можна віднести до будь-якого проекту, а не лише до турботи про власну зовнішність. Головне слово цього етапу – Краса.

Сьома

І останнє, що необхідно зробити, – відсвяткувати свій результат! Насолодитися своїм тріумфом і привітати всіх, хто допоміг до нього прийти. Зануритися в стан свята і веселощів! Усвідомити, що ще один проект закінчений, і хоча ви відчуваєте себе трохи втомленою, але в теж час окриленою, натхненної, могутньої і люблячою.

Чотири жіночих стану – це чотири грані нашого досконалості, дозволяють нам змінювати світ, не змінюючи своєї жіночої суті!

 • Зберігаючи Ясність (Королева),
 • Проявляючи Пристрасть (Коханка),
 • Відчуваючи Віру (Дівчинка),
 • Спираючись на Результати або Створюючи Красу (Господиня).

Подивіться ще раз на ці етапи, подумайте, який з них вам вдається легко, а в якому ви весь час застряє, а може бути, навіть втрачаєте його з виду. У чому ваша сила, а в чому вам ще належить знайти себе.

Чотири жіночих стану, чотири грані досконалості Дівчинки, Коханки, Господині і Королеви допомагають нам вийти на новий рівень, досягти успіху, але при цьому не втратити свою індивідуальність, не стати иссохшей, замученої, озлобленою і спустошеною блідою копією самого себе. Вони дозволяють відчути себе справжньою жінкою, яка творить свою чудову реальність!

З любов’ю, Лариса Ренар.

Джерело: http://tovstuha.com.ua/