здоровя в картці дитини (6 будинок гороскопа)

5

Сьогодні ми з Вами подивимося карті дитини, на тему здоров’я. Мама позначила проблему і попросила роз’яснити, як це відображено в картці дитини і що можна зробити, щоб змінити ситуацію.
Ось лист мами, точніше його перша частина, другу, з другим питанням, ми розглянемо в наступних майстер-класах.
«У мене 2 невеликих питання за моєї молодшої дочки, якщо це буде цікаво для розгляду в конкурсі карт.Одне питання по здоров’ю, інший по навчанню. День народження дочки 24 лютого 2015, Осло, 21:14.
Вагітність, особливо перші місяці була дуже важка в психологічному плані для мене, так як чоловік не хотів дитини. Я багато плакала і нерви були на межі». Потім колишнього чоловіка «відпустило», і він з такою ж пристрастю і напором, з яким противився появи нашої дочки на світ, став чекати її появи. Такі перепади в його поведінці дуже несприятливо позначилися на моєму загальному емоційно-психологічному стані. До того ж він дуже багато кричав і психологічно тиснув на мене. Слава богу, я не втратила дитину.
Питання таке. Вона гіперчутлива дівчинка, дуже багато говорить, сміється і плаче ( в будь-якій ситуації — впала, або просто спіткнулася, або я просто щось не те сказала), а найголовніше у неї стали спостерігатися неконтрольовані «істерики», коли вона може завестися з порожнього місця (наприклад, вона питає «мама, у тебе є яблучко?», а я кажу: «ні, треба купити в магазині») і якщо нічого не робити, вона може довести себе до такого плачу і тремтіння ручок і ніжок (усього тіла), що сама вже не може зупинитися. Тремтить всім тілом, стає червона, у неї навіть подих перехоплює так , що вона не може нормально дихати. Не може заспокоїтися навіть у мене на руках. Це особливо проявляється зараз, раніше якось спокійніше було. Мене це дуже турбує. Хочу звернутися до лікаря влітку, коли буду в Москві. Що з цього приводу говорить астрологія, і що з цим можна зробити.»

відео

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа, Конкурс карт, приклади 6 будинок, хвороби в гороскопі, здоров’я, майстер-клас

Навігація по записах

Алгоритм розбору будинків гороскопу.
Алгоритм розбору гороскопу. частина 1