Здоровя дитини. 6 будинок мами і сина

6

і сьогодні знову дитяча тема! Як погано, коли хворіють дітки…
«Добрий вечір, Олена! Читаю з величезним інтересом Ваш блог, дуже пізнавально і доступно. Спасибі Вам велике!
Хочу взяти участь у Вашому конкурсі карт зі своєю карткою і, відповідно, з питанням. Я народилася 25.01.1980 р., в 11:00 р. в Санкт-Петербурзі. Останні два роки активно цікавлюся астрологією. Цікавлюся після народження сина( є ще старша дочка). Швидше за все в пологах з сином були проблеми, які призвели до лівобічного гемипарезу — це легка форма ДЦП. Зараз в принципі, наприклад, на дитячому майданчику, по ньому не скажеш, що є якісь серйозні проблеми, особливості видно професіоналам — лікарям, масажистам і т. п., але проблеми ще є, на жаль. З року я з сином щодня займаюся по 3/4 рази в день спеціальною гімнастикою без вихідних, їздимо до логопеда, остеопату і т. п. То є я «працюю» з сином масажистом, реабілітологом, фізіотерапевтом, логопедом і т. д.
У мене в карті дуже заповнений 6 будинок, який трактується як будинок служіння, роботи, хвороб…. Питання в наступному: треба мені виходити на роботу і тим самим «переключити» проблеми 6 будинку на професійну діяльність чи варто максимально вкладатися в дитини? Робота буде дозволяти займатися з дитиною, але в меншому обсязі — я викладач у Вузі. На всяк випадок, дата народження сина 05/07/2015 р., 0 годин 0 хвилин (стежили за годинником), р. Санкт-Петербург»

довідка

геміпарез (лівобічний)
Парезом (параліч) в медицині позначають стан слабкості в групах м’язів, пов’язане c порушенням їх іннервації. B відміну від повної втрати довільних рухів при паралічі, у разі парезів (плегий) відзначається часткове зниження м’язового функціоналу. При геміпарезі страждає скелетна мускулатура однієї з половин тіла — правою або лівою. Лівобічний геміпарез найчастіше обумовлене патологічними процесами в центральної або периферичної нервової системи, що призводять до порушення передачі нервових імпульсів до м’язів лівої руки і ноги і однойменної половини обличчя. B результаті в лівій половині тіла страждають рухові і чутливі функції. У дітей, крім того, відбувається відставання у фізичному розвитку і формуванні внутрішніх органів і систем.
Геміпарез не є самостійною нозологічною одиницею. Це один із проявів захворювань нервової системи, що супроводжуються пошкодженням рухових центрів або провідних шляхів від коркових мотонейронів до периферичних нервів. Виникає на будь-якій ділянці цього шляху ушкодження «відрізає» шлях нервового імпульсу, передавального руховий сигнал від нейронів до м’язів. Виникає в результаті м’язова слабкість не дозволяє здійснювати довільні рухи даною групою м’язів. B чинності перехресного ходу волокон рухових нервів на рівні довгастого мозку, при порушеннях в одному з півкуль мозку страждає протилежна частина тулуба. Так, лівосторонні геміплегії з’являються при ураженні правих відділів мозку.

Для того, щоб відповісти на питання Наталі, мені потрібно було з’ясувати до якого дому вона відносить свого сина, і ось що вона мені відповіла.
Добрий вечір! Дякую за відгук! Син однозначно — по п’ятому вдома, а дочка по 11. Ця Ваша лекція була дуже цікава мені, т. к. і себе у відношенні з моїми батьками я ідентифікувала по 11 дому. І до дочки намагаюся ставитися м’якше, не перевантажувати відповідальністю й обов’язками))) Вона і без мого втручання дуже обов’язкова і відповідальна))) У сина характер дуже владний — це вже й зараз видно, але в той же час він дуже прив’язаний до мене, домашній, так що знак Раку однозначно)))

відео тут

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Конкурс карт, приклади

Навігація по записах

Виховання дитини.
Хорар. Буде Женя працювати на цю людину?