Як визначити і прибрати грошові блоки?

3

Тести і план дій

Нещодавно на консультації торкнулися з клієнткою тему доходів.

– Уяви, що твоє фінансове становище можна було б за 10-бальною шкалою оцінити на 10, про який дохід в місяць йдеться? — запитала я.
– 5 мільйонів рублів.
– А чому саме 5? Чому не 3, не 10?
– Мені здається, що це саме та сама сума, при якій я розслаблюсь, стану впевненіше і спокійніше.
– Іра (ім’я вигадане), а який у тебе зараз щомісячний дохід?
– 100 тисяч рублів, — подумавши секунд 10, сказала Іра.
– Тобто ти говориш про ідеальному доході, в 50 разів більше, ніж сьогодні? Іра, ти розумієш, що таке в 50 разів більше? За 1 рік! Ти уявляєш, що таке щомісяця 5 мільйонів, а за рік — 60 мільйонів рублів?
– Поки не дуже.
– А що ти для цього вже зробила? Зустрічаєшся з мільйонером? Придумала ідею для свого бізнесу на мільйон? Зустріла партнера по бізнесу? Інвестувала кудись? Що ще?
– Ні, Галю, цього нічого немає. Просто мені дуже хочеться багато грошей.

Чому я описую вам цей діалог, дорогі читачі? Тому що такий спосіб мислення і визначає грошові блоки.

Якщо ви ставите своєю метою заробити багато грошей, ви програєте

Коли людина ставить все на гроші, як на головну життєву карту, сподіваючись, що при їх наявності стане краще, спокійніше, впевненіше, — це і є самий головний блок. Якщо ви думаєте, що існуючих грошей вам мало — це блок. Якщо ви думаєте, що гроші не зроблять вас щасливішими — це блок. Якщо ви не починаєте щось важливе у вашому житті, тому що недостатньо грошей — це блок. Якщо ви боїтеся кинути нецікаву роботу, тому що не впевнені в завтрашньому дні — це теж блок.

Ще великий Рокфеллер сказав: «Якщо ви ставите своєю метою заробити багато грошей, ви програєте».

Зробіть зараз короткий тест. Напишіть, які перші три слова-асоціації приходять вам в голову на слово «ГРОШІ»? Тільки після вашої відповіді читайте статтю далі.

Гроші потрібні, щоб жити? Або…

Щастя, можливості, свобода, любов, радість, папірці, подорожі, самореалізація, спокій, відпочинок, відповідальність, творчість, легкість… Цей список нескінченний, тому що у кожного своя «трійка» слів. Але все, що ви написали, є ЖИТТЯ! До речі, те, що ви написали, в якійсь мірі є дефіцитом у вашому житті зараз.

Виходить, що нам потрібні гроші, щоб жити. Але парадокс полягає в тому, що життя без грошей може існувати, а от гроші без життя — ні.

Ставлячи перед собою грошові мети, ми блокуємо життя. В голові включається програма: «коли буде багато грошей, буду висипатися, буду стрункою і красивою, буду вільною, легкою, спокійною, буду займатися творчістю… Буду жити». А зараз що? Не життя, а очікування.

Деяким людям всесвіт несподівано дає величезні гроші: спадок, скарб, зв’язку в державі, багатомільйонні хабарі і т. д. Так от гроші — це лупа. Велика кількість грошей лише посилює те, що вже було в людині.

Якщо людина відчуває себе залежним, невільним, то з великими грошима це почуття посилюється. Якщо всередині живе невпевненість в собі і нерозуміння себе, як особистості з грошима це посилиться. Якщо в людині є жорстокість і зарозумілість, яке раніше він приховував, то з грошима — це, як пухлина, лізе назовні.

Так само вірно, що якщо людина без великих грошей може радіти і реалізовуватися, то гроші роблять його більш радісним і реализовывающим свої проекти. Якщо ви вже почуваєте себе вільною, то з великими грошима ви стаєте вільніше, і інші люди поруч з вами теж стають вільніше. Якщо ви вже зараз любите і плекаєте себе, то гроші лише підтримають вас у цьому.

Гроші там, де пристрасть

Що зараз заважає бути легкою і вільною, красивою і впевненою? Що зараз заважає вам жити? Тільки блок в голові, страх зробити крок вперед. Незнання того, що буде завтра, страх втрати того, що вже є, страх бути білою вороною, страх подорослішати і взяти відповідальність за себе і за своє життя.

Як визначити і прибрати грошові блоки?

Але майте на увазі: життя не стоїть на місці. Годинник цокає і отстукивают кожен ваш час. Ви не зможете ще раз прожити ваші 25, 35, 45 років.

Можна роками підгодовувати і плекати свої страхи, а можна знайти в своєму житті опору, підтримку і довіру. Ці складові є сировиною для появи енергії пристрасті. Сила пристрасті піднімає енергію на реалізацію справ. Є така фраза: «секс є у всьому, що ми робимо з пристрастю». І там, де є пристрасть і реалізація, туди потягнуться гроші!

Уявіть, що вам залишилося жити 1 день. Про що ви будете шкодувати? Що хотіли б встигнути зробити? Напишіть цей перелік на аркуші. І в найближчі 72 години зробіть хоча б 1 пункт або крок з цього пункту.

До речі, я знаю людей, у яких на це питання є проста відповідь. Вони не шкодують про несделанном, вони встигають все найважливіше. Таких людей — одиниці. Але вони є, навколо мене в тому числі. І у них немає блоків на гроші. Вони живуть, кожен день проживаючи на 100 %. І далеко не всі з них мільйонери. Це люди з різним фінансовим статком. Якщо вони чогось хочуть, то вони це роблять, скільки б у них не було грошей на початковому етапі. Але у них є опора, підтримка у вигляді близьких людей, довіра до себе і до світу і, звичайно, пристрасть!

Як прибрати грошові блоки: план дій

Щоранку задавайте собі питання:

  • Що/хто сьогодні є моєю опорою і підтримкою?
  • Кому/чому сьогодні я довіряю?
  • Що сьогодні я буду робити з пристрастю?
  • Заради чого більшого я це буду робити?

Ось такий план дій допоможе вам відволіктися від ваших страхів, взяти ситуацію в свої руки і жити, насолоджуючись кожним днем!

Джерело: http://freya.kiev.ua/