Водолій. Знаки Повітряного тригона. лекція 16.

6

Водолій. Знаки Повітряного тригона. лекція 16.

В черговий раз борюся з спокусою «пірнути» в лекцію «Зони», дуже вже вона виявилася важлива для повного розкриття принципу Знаків. Я вже говорила (саме в лекції Зони Космограми) про те, що Водолій, на відміну від двох перших Повітряних Знаків перестає бути залежним від безпосереднього особистого взаємодії. Водолій, будучи Повітряним Знаком, дуже націлений на комунікації, націлений на свою ідею і її трансляцію, але при цьому він абсолютно не прив’язаний до слухачів. Як це зрозуміти?


Згадаймо Близнюків – особистісні особливості та здібності до сприйняття його візаві, були визначальними для вибору манери спілкування самих Близнюків. Вони дуже добре бачили і розуміли, ЩО і ЯК говорити конкретній людині, для того, щоб домогтися від останнього максимального результату (у чому б він не укладався).
Ваги – враховували особистісні та статусні особливості свого опонента або потенційного партнера, для того, щоб прийняти щодо нього рішення – «підходить – не підходить».
Тобто і в тому і в іншому випадку, особистість сприймає або излагающего була визначальною. Саме з її особливостей робилися відповідні висновки про власну участь.
У Водоліїв – от цей момент «орієнтації на слухача» зведений до мінімуму (знову ж повторюся, що сказане справедливо для людей з ВИРАЖЕНИМ знаком Водолія, і буде скориговано іншими домінуючими показниками в гороскопі). Від чого вони і здаються багатьом «чудернацькими». Це стосується не тільки безпосередньо виділених Водоліїв, але і виділених «Уранистов» взагалі (Уран – управитель Водолія).
примітка – «Уранисты», «Марсианцы», «Лунарии», «Солярії» і тому подібні терміни, служать для короткого визначення групи людей, з доминирущим Планератным принципом. Тобто якщо ми говоримо, що людина Уранист, то передбачається, що у нього сильно розвинені якості Урану – він незвичайний, ексцентричний, непередбачуваний, схильний до якихось нелогічним або недоречним проявам у зовсім не підходящий для цього момент. Та/або людина дуже волелюбний, такий, для якого «моя адреса не дім і не вулиця, моя адреса – Радянський союз». Неприв’язаних до звичних для більшості цінностей. Більше цінують дружні стосунки ,ніж чуттєвий союз. І т. д.
Ситуацій у гороскопі, які зроблять виділеним принцип тієї чи іншої Планети безліч. Найбільш поширені і часто зустрічаються – Планета в поєднанні з АСЦ, або в сполученні з управителем 1 вдома. Планета, в першому будинку (не так яскраво як з АСЦ, але все одно дуже помітно), Планета у ручці Кошика або тим більше Планета-сінглтон у Праще (лекція Фігури Джонса), багато Планет в Знаку, яким управляє ця Планета (наприклад, 4 Планети в Раку – можна сказати, що людина виражений Рак, а можна що він Лунарий) і т. д.

Дивакуватими вони тому і здаються, що абсолютно не піклуються про те, щоб «бути доречним», що властиво Близнюкам і Терезам, до речі.
Вони націлені на комунікації, але не обов’язково ці комунікації повинні бути тісними або навіть просто особистими. Вони спокійно можуть замінити похід в театр з гідним супутником (важливий для Ваг), або пішу прогулянку по місту в компанії друзів (Близнюки)– на «посидіти в інтернеті», «початиться» і т. д.. Ясна річ, зараз цим займаються всі, але інше питання, що Водоліям, частіше, ніж всім іншим Знакам, вже тільки такого спілкування буває більш ніж достатньо.
Можливо, це пов’язано з тим, що їх странноватость часто не приймається, а іноді навіть викликає агресію, і їм простіше жити в інтернет-середовищі де знайти собі однодумців легше і швидше, ніж в реальному житті.

Звичайно і до інтернету, який ще зовсім недавно стрімко влетів у наше життя, вони спілкувалися, дружили, закохувалися і одружилися. Але ця середовище – середовище інтернету для них набагато більш комфортна (не дарма інтернет і сам йде під Водолієм (правда «зависання» в ньому – це вже Риби)). Так наприклад, в моєму реальному житті у мене кілька знайомих Водоліїв (і чоловіків і жінок), які знайшли своє щастя через інтернет. Багато людей, у кого Водолій або Уран виділений в гороскопі в цілому або має відношення до 9 дому (дому освіти) обрали навчання через інтернет і благополучно його закінчили. Багато хто захопився астрологією (теж Уран) і т. д.
В астрології прийнято пов’язувати Знак Водолія з однодумцями. І це дуже цікаво, так як однодумці, як передбачається з самого терміна, повинні мислити з ким-то однаково, мають бути об’єднані однією ідеєю, думкою.
Але, при цьому, Водолію ж віддають таку чудову рису як «толерантність» — тобто терпимість, прийняття іншої точки зору, іншого світогляду.
Як поєднати однодумність – тобто існування однієї думки, сила якої здатна об’єднати людей, з толерантністю – здатністю дозволяти людям мислити так, як вони хочуть, настільки, щоб це не розділяло людей на «ваших» і «наших»???!!!
Думаю що ніяк.
Скільки я зустрічала виражених Водоліїв, прагнення до «однодумця» у них було менше ніж у більшості інших Знаків. А ось толерантності – дійсно більше. У них насправді дуже виділена здатність приймати людей такими, якими вони є. Якщо особисто їм якась риса іншої людини, будь-то його якість не шкодить, особисто їх не дратує (а їх, треба сказати, мало що дратує), з-за цього якості особисто вони ніяким чином не страждають – то і Бог з ним, з цим якістю – «мені-то що…».
І ця здатність «не зависати на чужі недоліки», і взагалі кажучи, не клеїти ярлик «недолік» а приймати як «особливість», робить з них прекрасних друзів!
Можливо, вони не будуть клястися у вічній вірності, не будуть по багато разів на день телефонувати, щоб у 20-ий раз поговорити про одне й те ж, але Ви можете на нього розраховувати тоді, коли Вам знадобиться допомога. Ви можете розповісти йому про свої проблеми і він не піде їх переказувати всім на світі (що можуть зробити Близнюки), і не перестане Вас поважати за те, що Ви якийсь «не такий» (як можуть себе повести Ваги). Якщо це більш менш розвинені Водолії – вони просто візьмуть Вас таким, який Ви є, розуміючи, що те або інша якість (нехай навіть негативний) – це «Ваша особливість».
До речі сказати, Водоліям не властиво «дружити проти когось», або в результаті сварки двох своїх друзів між собою, вибрати якусь одну сторону, тільки тому, що хтось з них краще «подав ситуацію». Звичайно, він може припинити дружбу, образитися, розлютитися або розчаруватися — АЛЕ САМ, в результаті того, що він САМ побачив і зрозумів про свого колишнього друга.
Таким чином, про Водолія можна сказати, що він, напевно, самий об’єктивний в людських відносинах Знак.
При цьому, яким би хорошим не було якість «об’єктивність», його неможливо транслювати будучи «включеним» в людини або процес. Так і Водолії – вони кілька «над ситуацією, і що важливо «над» почуттями. Звідси, емоційна холодність, яку приписують людям з вираженими Водолейскими характеристиками. Вони дійсно не дуже чуттєві, не дуже еротичні (пам’ятаємо, що особистий гороскоп набагато багатогранніше), для них дружня, загальнолюдська складова навіть в особистих стосунках більш принципова, ніж чуттєва сторона.
Цікаво, що всілякі сексуальні збочення, прийнято відносити до Водолія, з чим особисто я не згодна. Я вважають, що справжня зацікавленість в сексуальних відносинах – прерогатива Водяних Знаків, Тельця, Стрільця і відповідних Планет. Якщо вже шукати причину збочень, то вже там. Просто для Водолія сама по собі тема чуттєвих задоволень не є домінантою. Взагалі кажучи, будь-яка людина, незалежно від домінуючого Знака може дозволити собі спробувати щось нове (ось за НОВЕ відповідає Водолій), і не тільки у сексуальному контексті, інше питання, що мотивація, інтерес, який вони будуть шукати, у кожного буде свій. Але витягти з цього саме чуттєве задоволення – це доля Водних, Тельця, Стрільця або домінуючих чуттєвих Планет.

Ще одна характеристика, яку люблять відносити до Водолія – прагнення до революцій. Але як показує не тільки астрологічна логіка, але й світова практика – Водоліїв серед великих революціонерів немає. Для того, щоб стати революціонером Водолейская терпимість і толерантність як раз і не підходить – там ВАЖЛИВА ідея! Більш того, революціонеру важлива пробивна сила, важлива налаштованість на неодмінне зміну свідомості мас. Згадайте карикатури на гасла всіх прагнуть змінити щось у світі: «ми вам, негідникам, побудуємо комунізм! А хто в цьому комунізмі жити не захоче, тому за 101-м кілометром завжди місце знайдеться!» або «Ви ще не знайомі з нашою демократією? Тоді ми летимо до вас!». Кого це нагадує? така впевненість у тому, що «наша правда найправдивіша» і «наше благо, саме добробут»? Особисто мені – тільки Вогонь!
Ось Вогонь, так! Це революціонери! Згадайте, на лекції про стихіях ми говорили – якщо Ви начальник, і у Вас в підпорядкуванні виділений Вогонь, не дай вам Бог налаштувати цього Вогню проти себе! Він тут же збере «антиначальственную коаліцію», і організує бунт.
Водолії навпаки – дуже миролюбні. Так, вони люблять що-те нове, точніше вони люблять нетривіальне, незвичайне, нудне. Вони можуть багато чого придумати і зробити таке, чого ще ніколи не було раніше. Але не для того, щоб щось там зруйнувати, а просто для того, щоб зробити щось нове.
Дуже поширене ототожнення Водолія з революцією, так як відкриття Планети Уран співпало з великою Французькою революцією. Насправді — Уран був відкритий за 8 років до подій в Бастилії. У цьому ж зв’язку — ключове гасло французьких революціонерів «Свобода! Рівність! Братерство!» приклеїли до Водоліям (вони ж «революціонери»).
Але якщо подивитися карту для народження французької революції, а ним вважається день взяття Бастилії (14 липня 1789), то Ви побачите, як багато там було Водолія і заодно подивіться ЩО Ж ВСЕ ТАКИ БУЛО в цей день ;).
Думаю, що позбавивши Водоліїв статусу революціонерів (на мій погляд, це варто зробити), не треба позбавляти їх гасла, ось тільки розуміти його треба по іншому. У застосуванні до Водоліям СВОБОДА = це свобода бути таким, як хочеш, та не викликати з цього приводу засудження. РІВНІСТЬ – це не те рівність де у багатих забрати, а роздати бідним – це робінгудство Овна, або Стрільця. Рівність Водолія – це знову ж таки – «чому він не може бути не такий, як я? Може! В цьому немає нічого страшного».
БРАТСТВО –Вважається, що Водолії можуть жити комунами. Більш того, Водолейские показники в 4 домі часто вказують на те, що життя людини, принаймні, починалася в комуналках, в гуртожитках, в будинку, який сильно нагадував прохідний двір. І, на мій погляд, дійсно можуть, але знову ж таки – через неприв’язаності Водоліїв до матеріального, з-за того, що «власність», «володіння» для нього не є чимось самозначимым. Є – добре. Немає – нічого страшного, тим більше якщо все одно є де жити і що їсти.
при цьому не треба думати що вони якісь безхребетні, або слабкі. Водолій-Знак фіксованого хреста – і людина, у якого в карті домінує Водолій, ДУЖЕ уперт щодо того, що вважає для себе важливим. Просто «важливе» для Водолія і «важливе» для більшості інших людей – це абсолютно різні речі. Якщо більшості важливо – «моє ліжко», «моя дружина», «мій дім», «я сам», то Водолію важлива його свобода. Це, до речі, не означає, що Водолій ніколи не одружується, чи, одружившись, буде «гуляти» — немає! Але ось ЗМУСИТИ його одружитися – буде складно! ЗМУСИТИ його бути вірним, якщо він не отримує від Вас, що просить його гороскоп в особистому спілкуванні – неможливо.
Обмежити його в його інтересах або просто ОСОБИСТОМУ часу – це пряма дорога до того, щоб його втратити. Ймовірно, тому його і не обтяжує комуна, що там немає необхідності постійної емоційної включеності, яку, як правило, вимагають в сім’ї, або особистих відносинах.
Жити з ним довго і щасливо, якщо враховувати просту особливість – не перевантажувати його своєю емоційністю і не змушувати постійно «транслювати свою участь».
щодо БРАТСТВА так само можна доповнити, що у відносинах Водолія з людьми протилежної статі значно знижений рівень значущості сексульной залученості. БЕЗУМОВНО, вони можу закохуватися, можуть когось КОНКРЕТНОГО сильно бажати, про кого-то марити саме в сексуальному ключі, це однозначно. Тут важливо те, що відчувати потребу подобатися в сексуальному сенсі всім підряд, або людям, до яких сам Водолій не має сексуального інтересу йому не треба (а адже багатьох Знаків потрібно постійне підкріплення своєї привабливості навіть по відношенню до тих, на кого немає ніяких планів».) Водолії одні з небагатьох людей, які ДІЙСНО можуть дружити з представниками іншої статі без якої б то ні було сексуальної спрямованості.
Вважається, що люди з вираженим Водолієм – це всілякі юродиві, психічно нездорові, дивні, неадекватні люди. Управління Урану, дійсно змушує ЧАСТИНА з них постійно епатувати, кидати виклик існуючим порядкам. Але, повертаючись до теми революцій, навіть у цьому випадку, Водолії не будуть йти з транспарантом – «роби як я!» вони просто пройдуть по вулиці з зачіскою небесного блакитного або вусами «глибоко зеленого кольору, і будуть відзначати, як на нього реагують (хоча, життя показує, що частіше це роблять не Водолії).
В цьому випадку, найчастіше програється сценарій вигнаного Сонця і управлящего Урану. Сонце — Планета, що відповідає за справжній талан, за дійсну, сутнісну самобутність – тут у вигнанні. Найчастіше, такої людини змогли переконати в тому, що він не оригінальний, не цікавий, банальний. Що все, що він придумав, придумали вже давно і краще ніж він… , що це вже багато разів показували і причому показували набагато талановитий чим він і т. д.
І тоді Сонце – стає тим самим «слабким місцем», яке починають ховати за Ураном – за епатажем, старанністю і неадекватністю.
У цьому випадку, треба займатися Сонцем – розвивати в самому собі (або в дитині) відчуття власної цінності.
бувають і інші Водолії – абсолютно кісткові, і заморожені. Які бояться відійти від прописаних істин і вивчених кліше, які бояться проявити себе самого, врахувати свої справжні інтереси – і це теж изгнанное Сонце і доведений до «межі» управитель. Ось тільки не Уран, а Сатурн!
Справа в тому, що Уран став управителем Водолія ДУЖЕ недавно, якщо враховувати наявну астрологічну традицію. Уран відкрили тільки 1781, до цього часу, Водолієм керував Сатурн. І люди, що народилися з сильною домінантою Водолія, зараз представляють 2 діаметрально протилежних типу – одні Уранические, загалом все, що було описане вище – це про них. Другі – Сатурніанського. З того, що написано вище для них багато справедливо, але вже не всі. І головне – вони в більшості випадків, позбавлені тієї самої унікальною толерантності, яка так цінна і важлива у Водоліїв Уранического типу. На жаль, якщо у них забито Сонце (відчуття цінності власного «Я»), то вони ДУЖЕ кісткові, дуже зашорені люди, з великим працею приймають щось нове і взагалі інше. Вони чіпляються за «авторитетного людини» (Сатурна) – маму, тата, брата або начальника (або ще кого-небудь), тому що просто не довіряють собі, своєму Сонцю.
Шлях розвитку той ж – необхідно «піднімати з колін» Сонце.
Ще важливо розвивати якості Плутона – вигнаної Планети. А Плутон це крім іншого – сила говорити «НІ», тоді коли ХОЧЕТЬСЯ сказати «НІ», або «так», там де хочеться сказати «так». Так як Водолії (та власне і всі інші Знаки), часто виявляються заручниками образу свого диспозитора. Водолії – Уранисты – своїй толерантності, здатності дружити і неприв’язаності до матеріального. За рахунок чого багато «сідають їм на голову».
Водолії – Сатурнианцы – заручниками думки «авторитетну людину», або «правильних правил» і т. д. І ні ті, ні інші, без розвитку якостей Плутона і Сонця, з цим впливом не впораються.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Знаки Зодіаку астрологія в Казахстані, астрологія в Караганді, астрологія в Теміртау, Водолій-Знаки Повітря, Знаки повітряного тригона, Знаки Зодіаку

Навігація по записах

Лекція 15. Знаки Повітряного тригона. Ваги
Рак. Знаки Води. Лекція 17.

9