Водолій у 4 будинку. Лекція 44.

6

Водолій на куспиде 4 будинки (Уран в 4 будинку, упр. ІС у поєднанні з Ураном, упр.ІВ у Водолії в меншій мірі).
Дуже неоднозначне стан 4 будинки, не завжди зрозуміле, не завжди однаково розвивається, але тим не менше дуже часто такий показник говорить про те, що дитинство Альтернатива проходило в незвичайних або невлаштованих умовах.
Люди могли жити в комуналці, постійно переїжджати, або жити в знімному житлі. Буває так, що не дивлячись на те, що у сім’ї є свій будинок, дитина постійно живе, що називається, «по чужих кутках», то це буде бабуся, мамина подружка, то тітка, то двоюрідний брат. У дитини як би немає свого власного місця проживання. Він постійно перебуває в якихось роз’їздах, не з власної волі.
Такий стан 4 будинки, як правило говорить про те, що з мамою немає близького контакту. Якщо показники, які відповідають за 4 будинок і Місяць не вражені, то найчастіше, коли люди виростають мама бачиться їм як однодумець, друг, дуже розумний і розвинений людина, можливо учений, або астролог. І навіть якщо мама йде по прямій сигнификации, найчастіше, емоційного контакту, особливо в дитинстві Альтернатива, з нею немає. У кращому випадку, дитина сприймає маму, як свого друга.
У гіршому разі, така мама сприймається дитиною як вкрай безвідповідальна, як людина, якій немає особливої справи до Альтернатива. І потім, коли Натів виростає у нього немає великої прихильності до матері. Природно, ми, як завжди, дивимося ВСІ показники 4 будинки і Місяць! Якщо всі відповідальні сигнификаторы підтверджують свідчення куспида 4 дому, то ми можемо з великою часткою впевненості стверджувати, що відносини Альтернатива з мамою не були дуже міцними. І потім, коли людина стає дорослою, у нього немає правильної моделі ведення своєї сім’ї. Він не дуже обов’язковий в своїй сім’ї, він не дуже добре розуміє: як це жити постійно разом і нести якусь відповідальність.
Мама Водолейского типу в переважній більшості випадків не може похвалитися великим ступенем відповідальності, якщо при цьому Місяць і Уран не говорять про зворотне. Наприклад, у випадку, якщо Уран буде стояти у поєднанні з Сатурном, або трігон до нього, а Місяць у Тельці, це само-собою вже буде зовсім інший випадок. Так, швидше всього, у цьому випадку, мама буде сприйматися як один, і так, в цьому випадку, справді сім’я могла жити в комуналці, і на постійно меняемом знімному житло, але говорити про те, що така мама буде безответсвенной вже звичайно не доведеться. Тобто, як і завжди – дивимося на сукупність показників.
Але в чистому вигляді, Водолій дійсно дає мам з дуже дивним розуміємо боргу та зобов’язань. Така мама може залишити дитину своїй далекій родичці, наприклад. І вона до цього буде дуже спокійно ставитися, ВВАЖАЮЧИ ПРИ ЦЬОМУ, що вона піклуватися про свою дитину, вона його ПРИЛАШТУВАЛА. Як правило, у такої мами немає вираженого материнського інстинкту у самому простому, Місячному його розумінні – прагнення захистити своє дитя проявляючи до нього турботу, любов і увагу. Якщо в карті немає якихось хороших підтримують аспектів від сильних Планет або Знаків, які дають нам досить проявлені материнські функції, то така поведінка мами дуже можливо.
У будинку, як правило, буває безлад (пам’ятаєте що мова йде про «чистому» варіанті прояви Водолія), неорганізованість. Мама сама не організована і вона дуже неорганізовано ставиться до своєї сім’ї і до свого дому. Якщо ми говорили, що Козеріг розподілить обов’язки між домочадцями, то Водолій дуже ймовірно і не розподілить. Така мама взагалі не дуже добре розуміє, ЯК МАЄ БУТИ. При цьому вона може звалити все на одного члена своєї сім’ї, вважаючи, що це нормально, а може взагалі не морочитися над цим питанням. Їй здається, що все повинно вирішуватися як-то само собою, без її участі.
І зрозуміло, що засвоєна модель такого дезорганизованного поведінки може бути сприйнята і самим Нативом, і він вже ставши дорослим буде сам вести так своє життя.
При найменшому ураженні відповідальних сигнификаторов, ми можемо говорити про те, що в будинку можуть бути конфлікти, дитина може тікати з цього будинку. У нього немає почуття рідного гнізда. У нього немає глибокої прихильності до свого будинку, яка в нормальному випадку повинна бути, тому що будинок у нормальному випадку – це місце, яке забезпечує людині безпеку. А у нього з будинком не пов’язано жодних відчуттів дають безпека, захист. Будинок для нього місце в якому панує анархія, в цьому будинку ніхто ніким не цікавиться глибоко, ніхто ні з ким глибоко не пов’язаний. В цьому будинку всі живуть за своїми правилами. Тут немає нічого того, що змушувало б людину повернутися у свій будинок.
Коли такі діти виростають, про них говорять «перекоти-поле». Стрілець на ІС теж дуже любить переїжджати, їхати кудись шукати своє щастя. Але у Стрільця є мета – він їде за кращим життям. А у Водолія, в цьому його прагненні залишати рідний дім мети немає – він їде тому що ні з чим не пов’язаний. Причому, знову ж таки повертаємося до осі Знаків. Якщо на ІС – Водолій, то на МС – Лев! Людина все життя буде прагнути здобути впевненість у власній індивідуальності, стати ЄДИНИМ і незамінним, чого йому не давали в дитинстві – де його цінність була практично знівельована (у Водолії Сонце – символ індивідуальності – вигнано).
У кращому випадку це мама – друг. Це мама, яка дає свободу, це будинок, в якому ніхто нікого насильно не примушує щось робити, відповідати чиїмось очікуванням. В цьому будинку може бути дуже багато друзів.
Навіть при гарному Урану, він все одно дасть постійні переїзди, або комуналки, общаги. Або у будинку постійно багато сторонніх людей, яких батьки називають своїми друзями. Хтось приїжджає, ночує, при цьому всі постійно про щось розмовляють. У такому будинку завжди багато народу, приходять якісь цікаві люди. Натів тягнеться до цього, йому цікаво.
Це може бути будинок езотериків, вчених, астрологів, просто «просунутих» і незвичайних людей. При гарному істотних показників, Нативу буде хотітися приходити в свій будинок, тому що там цікаво. Можливо і в хорошому випадку, з ним ніхто не буде «сюсюкатися», приділяти йому особисту увагу, але ніхто не буде його й гнати. До батьків прийшли гості, про щось сперечаються, обговорюють, співають пісні – і дитина тут же, сидить на чиїх колінах і відкривши рота, слухає незрозумілі, але моторошно цікаві розмови.
Природно, ввібравши в себе таке дитинство, людина виростає великим інтелектуалом, дуже дружелюбним або вже принаймні толерантною людиною. Він вміє приймати існування «іншої правди», іншої думки.
На жаль, такий милостивий варіант розвитку Водолейского 4 будинки не такий вже частий. Частіше все ж відстороненість, безвідповідальність і незацікавленість дитиною з боку 4-домного батьків, неорганізованість домашньої життя.
Тому якщо Ви побачите таке показання 4 будинки у своєї дитини, і при цьому Ваш будинок і Ви самі не йдете по прямой Уранической сигнификации, то зверніть увагу на те, як Ви ведете себе по відношенню до своєї дитини. Запитайте у нього, як ВІН оцінює Вас, попередньо налаштувавшись, на те, що його думка це сигнал для Вас, а не привід для образ і докорів «та я для тебе, а ти!..»

Що стосується нерухомості, такі показники 4 будинки в дитинстві дуже часто не дають свого власного житла. Тобто воно може бути у батьків, але дитина, тим не менш все одно поневіряється. Або комуналка, общага, знімне житло.
Звідси, якщо у відповідальних сигнификаторов немає якихось сильних підтримують показників, в будинку теж найчастіше безлад – ну хто буде стежити за тимчасовим житлом? Тому і виходить, що там все не доглянуте, неорганізовано – люди ставляться до свого житла як тимчасового, причому, найчастіше як короткочасне – «навіщо ремонтувати, якщо ми і так звідси скоро з’їмо».
Навіть і в своєму житлі – це часто «незакінчений ремонт». Ремонт робиться протягом усього життя в цьому житло, і не факт, що коли-небудь він буде закінчений, так як робиться все дуже організовано.
У разі якщо всі відповідальні сигнификаторы виглядають просто вже дуже добре, то все буде добре і доглянуто і організовано, але все одно у властивому Урану стилі – будинок буде цікавий. Багато комп’ютерів, книжок, телефонів, техніки. Будинок може мати дуже нетривіальний інтер’єр, люстри у вигляді блискавки, кольору цікаві, імітація зоряного неба на стелі.
Самої по собі нерухомості Уран не обіцяє і не забирає. Але якщо є ураження, особливо від елементів 8 або 12 будинку, будьте ДУЖЕ уважні. Уран пов’язаний з вибухами, з яким-то несподіваними обставинами, різкими поворотами долі. Слідкуйте за електропроводкою, за дахом. Будьте обережні з кредитами і обіцяють швидке збагачення акціями (під заставу нерухомості). Тому що ймовірність втратити своє житло в такому випадку буде досить велика.
старість – в кращому випадку, дуже незвичайна старість. Цікава людина, інтелектуал до кінця життя. В самому гарному сенсі трошки дивний дідусь (бабуся), що живе не як всі, трошки не від світу цього, але активний, і привабливий.
Причому він може не робити нічого незвичайного, просто це поведінка не властива більшості.
Звичайно в кінці життя людина може прийти до астрології, почати освоювати комп’ютер або інтернет, щось нове. Це люди, які у своїй старості прийдуть до відкриття для себе нових горизонтів, нових граней.
У неприємному випадку, якщо Натів так і не запрацював на своє власне житло, або втратив його внаслідок якихось обставин, при ураженні відповідальних сигнификаторов, то це може говорити знову, як і в ранньому дитинстві – житло по чужих кутках, доживанням в якихось соціальних місцях – будинок престарілих і т. д. Тому бережіть своє житло, щоб у кінці життя не виявитися невлаштованим.

І звичайно обов’язково розвивайтеся – не старійте! Тому що Ваша карта дає можливість зберегти молодість душі до останнього подиху. Багато читайте, багато дізнавайтеся. Можливо я не говорила про це, але Меркурій, як управитель молодості, виявляє дуже цікаву особливість. Коли людина активно включає свій Меркурій, активно починає читати, чим цікавитися, вчитися – він як би продовжує свою молодість. Чому люди вчені – не закостеневшие корифеї, а ті, хто до кінця життя зберігає здатність вчитися, довго не старіють, завжди залишаються молодими.
Ось чого я Вам і бажаю.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 4 будинок у Водолії, Водолій в 4 будинку, Водолій на ІС, Водолій на куспиде 4 будинки, будинки в Знаках, Уран в будинку 4

Навігація по записах

Стрілець в 4 будинку. 4 будинок в Козерозі. Лекція 43.
Риби на куспиде 4 будинки. Лекція 45

41