Водолій на ДСЦ. Риби на ДСЦ. Лекція 35.

5

Лекція 35. 7 будинок в Знаках Водолій і Риби
Водолій на Дсц (Уран в 7 будинку, Упр. дсц у Водолії, упр. ДСЦ в поєднанні з Ураном).
Дуже характерна особливість людей, з Водолейским ДСЦ – вони не поспішають вступати в офіційний шлюб. Так званих «цивільних шлюбів» серед них більше, ніж серед будь-яких інших ДСЦ-тів. Це не говорить про те, що шлюб ніколи не буде зареєстрований – буває й так, але зовсім не обов’язково. Дуже часто шлюби реєструються після довгого періоду цивільного шлюбу, народження дітей і т. д.
Найчастіше, Натів просто сам не поспішати сковувати себе узами офіційного шлюбу – адже Водолій, найбільш волелюбний Знак. А якщо згадати ще й про те, що в такому випадку, на АСЦ стоїть Лев, то не важко здогадатися, що власникові Львинного АСЦ як повітря необхідно сяяти, привертати увагу, надихати і захоплювати. Само собою зрозуміло, що будь-який сковує партнер в цьому відношенні буде великим обтяженням.
Тому, навіть погоджуючись на офіційний шлюб, вони все одно чекають, що партнер буде достатньою мірою дозволяти їм свободу, дозволять відчувати себе не обтяжених зобов’язаннями.
7 будинок це і те як ми бачимо шлюб, і те, яких партнерів для шлюбу вибираємо (що не дивно, адже ми ж хочемо, щоб шлюб був таким, яким він бачиться нам). Але проблема часто полягає в тому, що розраховуючи на якийсь тип відносин, і вибираючи під цей тип людини, ми забуваємо, що далеко не обов’язково буде так, як хочемо ми. Але майже завжди, буде так, як логічно випливає з наших запитів. А випливають не тільки кращі риси, але і зовсім нам не приємні.
Так наприклад, володарі Скорпионьих ДСЦ-тів, самі бажаючи отримати в шлюбі дуже інтенсивні, тісні, енергетично наповнені відносини, потім починають ображатися на ревнощі, помисливість партнера.
Або у випадку з Водолієм на куспиде будинку 7 – бажаючи отримати достатню ступінь свободи, щоб мати можливість проявляти свою яскравість і дозволяти собі трошки флірту, отримують партнера, який дає їм цю можливість, але потім САМІ Ж звинувачують його в нечутливості, холодності, у неувазі до них.
Досить рідко, якщо не втручаються якісь інші важливі показники, володарі Водолейских ДСЦ-тов сильно цікавляться життям свого партнера. Вони не будуть стежити, чим займається чоловік на роботі або у відрядженні. Не будуть з тремтячими руками читати листування чоловіка або домагатися щоб він розкрив їм пароль від електронної пошти або телефону. Але й самі вони хочуть щоб партнер поважав їх право на свободу писати кому захочеться і зустрічатися з ким захочеться.

Причому, тут зовсім не йде мова про те, що власники цих Знаків на осі горизонту люди невірні. Звичайно, можуть зустрітися й такі, але вони можуть зустрітися в будь-якому Знаку, з будь-якими показниками, і кожен конкретний випадок, буде вимагати пильної уваги і вивчення. Тут мова йде тільки про свободу власного, приватного життя.
А якщо привід для зради і буде, то це або спроби партнера обмежити Альтернатива у необхідному для нього волі, або навпаки – повний ігнор (тоді Лев на АСЦ почне доводити самому собі, що він гарний і гідний).
Принадність цього союзу в тому, що це шлюб двох вільних людей, вільних особистостей. Поки вони цікаві один одному, їх зовсім не обов’язково пов’язувати «штампами» або іншими формальностями. А коли перестануть бути цікавими, то цими самими штампами і формальностями їх і не втримаєш.
Із загальноприйнятої точки зору, такі шлюби багато вважають не стійкими, не міцними. Але, як відомо, все в цьому світі відносно. Якщо вважати, що відносини в шлюбі повинні бути «все, лише взявшись за руки» — то так, ці відносини звичайно не міцні. Але якщо подивитися статистику розлучень і розставань, то вони в цих шлюбах трапляються не частіше ніж будь-яких інших.
Але люди з таким ДСЦ-тому легше сприймають можливість жити з чоловіком у різних містах більш-менш тривалий час. Часті відлучки та відрядження чоловіка. З більшим ступенем імовірності буде лояльніше ставитися до частих отлучкам чоловіка (дружини), на дружні зборища і т. д.
В сучасних книгах по астрології, дуже часто говориться про те, що показники шлюбу, з участю Урану, частіше інших дають розлучення. Можливо раніше, коли розлучень не було ТАК багато як зараз, таке резюме й було вірно. Зараз у Казахстані розпадається кожен третій шлюб, в Росії – кожен другий. Звичайно це не Уран. Або точніше сказати – це зовсім не тільки Уран. Як я вже писала раніше, розлучення може відбутися на будь-якій Планеті, і Уран тут просто один з усіх.

Партнери люди цікаві, не банальні, доброзичливі та інтелектуальні. Цілком ймовірно що вони реалізують Водолійську тему через свою професію, і це, до речі, класний, на мій погляд, варіант. Він значно знижує всі неприємні «уранические» ризики.

Риби на ДСЦ (Нептун у 7 будинку, Упр.ДСЦ в Рибах, упр. ДСЦ в поєднанні з Нептуном).
У найкращому випадку – дуже духовний шлюб, неймовірне спорідненість душ, колосальна близькість. Партнер вибирається як-то інтуїтивно. Людина «душею» чує споріднену душу, дуже близького, ніжного, чутливо партнера. Можливо музиканта, або іншого представника Нептуніанскіх професій. Тут дуже багато ніжності, часто (але не обов’язково) романтики, взаємної близькості та налаштованості один на одного.
Тут теж може бути «залипання», але часто в менш драматичному контексті, ніж у випадку зі Скорпіоном/Плутоном. Вкрай рідко такі показники дають прагнення прив’язати, стежити, контролювати. В хорошому випадку, ці відносини як «солодка павутина». Партнер дає в них так багато, що потихеньку огортає своїми ніжними мережами, так, що вже і не хочеться нікуди з них рватися, з цією людиною розставитися або навіть просто сваритися.
Це залежність, але в кращому випадку, дуже гарна.
На жаль ніяк не можна подивитися, який із сценаріїв – кращий або гірший реалізується в житті конкретної людини. Але якщо Натів прийшов зі скаргами на повну нікчемність свого супутника життя, на алкогольну, наркотичну залежність. На брехню, на необов’язковість, на постійні проблеми на роботі, пов’язані з його запоями. На повну і хронічну безпорадність. То це теж – Риби на ДСЦ.
У цьому випадку, на АСЦ виявляються Діва, і дійсно буває абсолютно незрозуміло, як такі в’їдливі і стурбовані дрібницями люди, можуть обрати собі такого дивного супутника життя.
Мабуть іноді це проявлена жалість до людини, прагнення знайти в ньому щось краще і виховати з нього людину. Вираженим Дівам адже часто здається, що вони можуть перевиховати, переробити, що їх уважність і методичність може виправити багато. Вони готові працювати, і думають що з такою старанністю на що здатні, вони в змозі облагородити будь-яку ситуацію або людини. Але на жаль, часто вони вибирають заздалегідь «бракований» матеріал для своєї роботи, і прикладають до нього не відповідні інструменти (за все це відповідає Діва). І в підсумку, повіривши (а Риби на ДСЦ змушують вірити і зачаровуватися, або обманюватися в темі партнерства) у жалісну історію якогось хронічного дармоїда, можуть підібрати його. Більш того, починають перевиховувати – облагороджувати працею, але обраний партнер виявляється до праці зовсім не здатним, а всі Девьи старання сприймає як насильство над особистістю, перетворюючи працелюбну і при цьому досить милосердну (раз вже підібрала такого) Діву, у нудне і нещасну «пилу».
Буває, що вибір такого партнера пояснюється просто – «закохалася». Адже там де стоять Риби ми схильні зачаровуватися, бачити ситуацію краще, ніж вона є, принаймні на перших порах.
Буває, що обраний партнер спочатку уособлює найкращі риси, але потім спивається, не впоравшись зі складнощами життя і т. д.
Тому те, на що варто звернути увагу людям, які мають на ДСЦ Риби, або Нептун. Не підбирайте те, що «погано лежить», особливо якщо воно лежить під якимось парканом! Не треба думати, що Ви зможете перевиховати, що у цієї людини – складна доля і т. д. Можливо в нього і правда – складна доля, але перш ніж намагатися виправити, подумайте – чи потрібна Вам «складна доля» тому що шанс, що Ви організуєте собі, в цьому партнерстві дуже великий.
Ваші партнери по шлюбу можуть бути прекрасні! Відносини дуже ніжні і трепетні. Шлюб може бути дуже щасливим, але для цього Вам необхідно проявити увагу – більш серйозно поставитися до вибору партнера. Вибирайте відразу гарний, і тоді все у Вас буде добре!

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ут тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 7 будинок в Рибах, ДСЦ у Водолії, Нептун як показник шлюбу, Уран в будинку 7

Навігація по записах

Дсц у Стрільці. 7 будинок в Козерозі. Лекція 34.
7 будинок гороскопа. Практика. Лекція 36.

50