Визначення народжуваності (плідності) в гороскопі. лекція 60.

6

Визначення народжуваності (плідності) в гороскопі. лекція 60.

Ми з Вами вже поговорили про те, що сигнифицирует вісь 5-11 будинок, крім дитячої теми, і розібрали як працювати з цими питаннями (лекція 59). Сьогодні ми продовжуємо роботу з темами 5-11 будинків, і тепер вже звертаємося до головної теми цих будинків – до дітей.


Як Ви розумієте, у розгляді такої об’ємної теми як діти в гороскопі одним 5 будинком (або навіть віссю 5-11) обійтися не вийде. Вся справа в тому, що дитяча тема і в гороскопі і в реальному житті, складається з декількох ключових моментів – це зачаття дітей, це виношування вагітності (що, до речі сказати, зовсім не одне і те ж – і успіх одного з цих етапів зовсім не говорить про те, що і другий пройшов без труднощів). Це бажання мати дітей (що знову ж таки самостійна характеристика, і не знаходиться в прямій залежності від плодючості і здатність/нездатність виносити дитя). Це відносини з вже народженими дітьми – якими ми їх бачимо, які висуваємо вимоги, як складаються відносини.
У традиційній астрології за дітей відповідає тільки 5 будинок. Вважати «дитячими будинками» вісь 5 і 11 будинок стали вже сучасні астрологи. А буває так, що дітей більше 2-х і тоді і будинків, що відповідають за дітей теж буде більше 2-х – для того, щоб можна було визначити власного сигнификатора для кожного з них. А значить – визначити як ми бачимо кожного з своїх дітей, як вибудовуються стосунки з конкретною дитиною. Звичайно одного тільки 5-го і навіть осі 5-11, якщо дітей більше 2-х в такому випадку не вистачить. Адже регулярно чуєш щось типу «у мене всі діти різні» так і відносини з кожним з них шикуються за індивідуальним сценарієм. І природно, астролог постійно стикається з необхідністю «відокремлювати» однієї дитини Альтернатива від іншого.
Про всіх цих моментах ми з Вами і поговоримо на сьогоднішньому і найближчих наступних лекціях.
Ну а почнемо з теми Зачаття і виношування в натальній карті
фертильність (плодючість в натальній карті)
Перше, про що ми поговоримо, це про плодючості, яка покаже, наскільки легко чи з якими труднощами нативу доведеться зіткнутися в питанні зачаття.
Відразу обмовлюся – фертильність це здатність статевозрілого організму виробити життєздатне потомство. Фертильність є і у жінок і у чоловіків. Для жінки – це здатність зачати. Для чоловіка – запліднити.
Коли ми будемо говорити «плідний», або «висока фертильність», в нашому конкретному випадку, розбору натальних показників ми говоримо про те, що Натів може зачати/запліднити від партнера не має особливих проблем з фертильністю, вступаючи з ним у незахищений статевий акт «без особливих проблем» — це може проявитися як «з першого разу», може проявитися як «так як захотіли, так і завагітніли» (маючи на увазі в короткий час після початку незахищеного статевого життя) і т. п.
Для того щоб визначити плодючість (фертильність) ми будемо досліджувати показники 4 будинки і Місяць.
В якості показників 4 будинки нас, в першу чергу, будуть цікавити ІС – тобто куспид 4 будинки, і управитель ІС – тобто управитель куспида 4 будинки. Всі інші елементи 4 будинки (в 4 можуть стояти Планети) буду вносити свої корективи, але ГОЛОВНИМИ І ОСНОВНИМИ будуть: Місяць, ІС, і Управитель ІС.
Я думаю, Ви вже знаєте, що є Знаки плодовиті і є стерильні або неплодовитые.
До плідним відносяться всі Водні – Рак, Скорпіон і Риби, і земний Тілець.
Попадання Місяця, ІС, або управителя ІС в ці знаки, дає нам можливість зробити первинне висновок про те, що у нашого Альтернатива зі здатністю зачати все буде нормально. Ще раз повторю – ЦЕ ПЕРВИННИЙ висновок.
Проблемними у нас будуть всі повітряні Знак — Близнюки, Терези, Водолій і Земної Козеріг.
у традиційній астрології до неплодовитым зараховують Лева – вважається що Лев настільки любить себе не терпить конкуренції. Я Лева не можу вважати проблемним – за моїми спостереженнями, «Лев любить дітей». Це можна розуміти як любов до ігор з дітьми, або роботі з дітьми, так і як астрологічний показник дарує дітей. Якщо ми бачимо Лева на куспиде 5 дому – то можемо сказати – «лев дітей любить» — людина з задоволенням спілкується з дітьми. Але точно так само як і Лев на ІС – «лев дітей любить» — тобто як показник плодючості він теж «приймає дітей». Він не є сверхплодовитым. Сам по собі – як первинна характеристика він не дає величезної кількості вагітностей (як Телець, Рак, та інші плодовиті). Він не дає вагітностей багато, але тим не менш він не заважає зачати тоді, коли люди цього хочуть і до цього йдуть (поки без частковостей куди попало Сонце, які аспекти має і т. д.).
тобто з точки зору фертильності, Лев можна назвати нейтральним, як і інші неназыванные Знаки.
Отже, для визначення фертильності ми оцінюємо – Знак на ІС, Знак Місяця і Знак управителя ІС.
Далі ми оцінюємо в які аспекти вступають ці сигнфикаторы.
Якщо Місяць, ІВ або управитель ІС стоять у аспекті (в рамках розгляду плодючості – В БУДЬ-якому АСПЕКТІ) з Венера, Юпітер, Місяцем (для ІС і його управителя), Нептуном або Плутоном — ми говоримо про те, що це показники збільшують фертильність.
При цьому важливо розуміти, що здатність зачати це один момент, а здатність виносити – інший.
Напружені аспекти перерахованих Планет рідко коли зменшують плодючість – тобто здатність зачати. Іноді дають навіть надмірно багато – коли не допомагають жодні календарні методи, перервані статеві акти і т. д. – перший же незахищений акт – вагітність. Але при цьому напружені аспекти цих Планет можуть створювати великі проблеми у виношуванні.
Напруги від Юпітера, скажімо, можуть дати дуже великий набір ваги (хоч мами, хоч плоду), від Нептуна те ж плюс багатоводдя, алергії, токсикози і т. д. Плутон може загрожувати викиднями та ін.
і так по кожній Планеті.
Проблемними є аспекти від Марса, Сатурна, Урана, Плутона (тут із застереженням), і Чорної Місяця (особливо поблизу ІС).
Як це розуміти — Сатурн, буквально через напружені аспекти до Місяця, ІВ або Упр. ІВ (а так само через з’єднання з ними) може заважати зачаття. Він може показати що вагітність не наступає – це може бути мала рухливість сперматозоїдів або їх малу кількість у чоловіків. Спайкові процеси, або непрохідності і подібне у жінок (особливо стосується ІС). Хронічні захворювання
Аспекти від Марса можуть перешкоджати настанню вагітності, у зв’язку з перенесеними або чинними запальними процесами.
напружені аспекти від Плутона і Нептуна, якщо вони перешкоджають настанню вагітності (частіше вони проявляються по-іншому, але бувають що заважають самому зачаття) – це можуть бути якісь родові (спадкові генетичні) проблеми, або непроліковані інфекційні захворювання, в тому числі венеричні, або інші інфекційні.
Але частіше – Плутон заважає виношування і може давати якісь кризові ситуації вже в процесі вагітності.
Важливо відзначити, що склад сигнификаторов — ІС, його управитель і Місяць – визначають момент зачаття. А в період виношування до них ДОДАЄТЬСЯ ще й 5 будинок. Тобто виношування це Місяць, ІС, управитель ІС, 4 будинок в цілому, 5 будинок, його управитель.
Поразка будь-якого з них може дати проблеми у виношуванні, але поразка елементів 5 дому, при хороших Місяці і 4-му, мені не зустрічалися при проблемах з самої фертильністю.
Вагітність може бути ускладнена якщо Місяць, ІС, управитель ІС, упр.5 дому або сам будинок 5 вражені Марсом, Сатурн, Уран, Нептуном або Плутоном.

Марс – може дати кровотечі, небезпека викидня або сам викидень, аборти, переривання вагітності за мед.показниками, інфекції, травми, операції (не пов’язані з вагітністю безпосередньо, але які виникли під час вагітності), кесарів розтин та ін.
Сатурн може дати ускладнення на етапі зачаття, так і перешкодити вишивання — це може бути завмерла вагітність, якісь ускладнення, пов’язані з необхідністю тривалий час знаходиться «на збереженні» і т. д.
Уран – може бути небезпечний викиднями, абортами і т. д. Звертаю Вашу увагу на те, що Уран сам по собі рідше заважає зачаття – найчастіше він проявляється (якщо має напружені аспекти до зазначених сигнификаторам) під час виношування плоду. Так само може дати пологи раніше терміну, і в екстреному порядку.
Нептун, Плутон ми вже розглянули.
Проблемними є ураження з 8 вдома. Якщо якийсь з елементів 8 вдома стоїть у напруженому аспект з елементами 4 і Місяцем – може вказати на проблеми з зачаттям. 4, 5 і Місяцем – як проблеми з зачаттям, так і проблеми з виношуванням.
Зверніть будь ласка увагу – проблеми з виношуванням пов’язані з 4,5, Місяцем
проблеми з зачаттям – 4 і Місяць.
Тобто якщо вражені ІС, управитель ІВ або Місяць – проблема може виникнути як на стадії зачаття, так в процесі виношування вагітності.
Але якщо уражений 5 будинок – то це саме в процесі виношування, на зачаття він НЕ впливає.
так наприклад – Місяць у квадраті від Марса – може дати і складність завагітніти – у неї не припиняється запалення, або травма – зачати не може. Пролікувалася – завагітніла, в процесі можуть поставити загрозу викидня. Місяць керує і зачаттям і перебігом вагітності.
Але якщо Місяць і 4 будинок гарні, але в 5-му варто вражений управитель 8-го (з’являється зв’язок 5-8 будинку), то зачати для неї не проблема, а ось виносити може бути вже не так легко – якщо це Сатурн – то поганий набір ваги, або постійні «збереження». Якщо це Уран — якісь проблеми з нервовою системою у самої мами, або порушення розвитку нервової діяльності у плода, або загроза викидня і т. д. по кожній Планеті – тобто поразки 5 дому, при нормальних Місяці і 4-м – це труднощі в процесі виношування вагітності.
Проблеми можуть створити напружені аспекти від елементів 6 або 12 будинків.
їх напружені аспекти до Місяця або ІС та його управителю – проблеми з тим, щоб зачати.
Їх напружені аспекти до Місяця, ІС, його управителю, або до будь-якого з елементів 5 дому – проблеми з тим щоб виносити.
Скажімо – поразка з 6 до управителя 4-го – вагітність не може відбутися із-за проблем зі здоров’ям.
Напруга з 12 до будинку куспиду 4 будинки – вагітність не наступає через хронічних хвороб або з незрозумілих нікому причин.
а от поразка від упр. 6 будинку, у Місяці або управителю 5 будинку може говорити про те, що проблеми можуть виникнути під час виношування вагітності може спровокувати хвороба, або хвороба може перешкодити вагітності.
Для того, щоб винести судження про фертильності і здатності виносити Вам доведеться подивитися кожен показник – Ви подивіться Місяць – в якому Знаку і будинку коштує, які аспекти має, врахуєте та хороші і погані (а найчастіше будуть і ті і інші).
Ви подивіться управителя 4 будинки, куспид 4 будинки – оцініть родову плодючість.
Показали найчастіше є і хороші і погані – хороші покажуть, звідки може прийти допомогу, але найголовніше – погані вкажуть ДЕ ШУКАТИ проблему.
Побачити сумну картину з безлічі напруги не треба відразу робити висновок «все пропало!» — ці напруги тільки сигнал, ЩО В ОРГАНІЗМІ НЕ ТАК, де підстрахуватися, звідки можна отримати несподівані неприємності. Побачили Ви, що виношування і пологи (а пологи-це все те, що описали плюс 8 будинок але не самостійно, а в сукупності з попередніми – якщо він ніяк не пов’язаний з напругою 4,5, Місяцем його показники можуть не бути пов’язані з процесом пологів) виглядають якось напружено – попередили «будь обережна, регулярно відвідуй лікаря, ходи на всі аналізи вчасно, не перенапружуйся, скажуть лягти на збереження, лягай, скажуть «кесарити» — погоджуйся і т. д.» — це тільки привід для уважного ставлення до ситуації, а не для паніки.
точно так само – Сатурн на ІС – це не значить «все ніколи мені не завагітніти» це значить ДО ЛІКАРЯ і ШВИДКО!!! Проходити всі аналізи на прохідність, відсутність спаєчних процесів, чоловіка на рухливість сператозоидов і на їх живучість і кількість (чи як це правильно називається).
тобто, найголовніше, що я хочу Вам донести – якщо Ви побачили щось «страшне» у гороскопі, що-то що змусило Вас злякатися – то Ваша реакція це не депресія з приводу «все пропало», а активне «що потрібно зробити, щоб максимально пом’якшити удар». Астрологія це та сама «соломка», про яку всі мріють, але чомусь не всі поспішають скористатися.
На сьогодні наша лекція підійшла до кінця, чекаю Вас на наступному занятті – продовження теми 5-11 будинок і діти.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 11 будинок, будинок 5, плодючість у гороскопі, чому немає дітей астрологія, скільки буде дітей

Навігація по записах

5 будинок гороскопа. 11 будинок гороскопа. лекція 59
уражена Планета або знак це як?

113