«Він мене не чує!» або як достукатися до чоловіка

2

«Ми розмовляємо на різних мовах, він не поважає мої інтереси, ми постійно сваримося». Знайома ситуація? Давайте розберемося, чому чоловік вас не чує, і як зробити так, щоб прохання були не тільки почуті, але й виконані.

Для початку потрібно визначити «відправну точку»: хто ви і хто він? Запам’ятайте: ви і ваш чоловік — різні і завжди будете різними, скільки б ви не жили разом. У вас різні родини, батьки, виховання, звички, реакції, традиції, друзі, установки, досвід, сприйняття світу… Кожен з вас прийшов у відносини із своїми цілями і мотивами. Для жінки чоловік — це інший світ (так само як і для чоловіка жінка). Ось чому єдино правильний спосіб побудувати відносини — налагодити контакт з цим світом.

А для цього необхідно задати собі кілька питань.

Питання №1: хто ви, яка ви?

Хто ви в той момент, коли намагаєтеся достукатися до свого чоловіка? Його жінка, коханка, дружина, нещасна дівчина, людина, особистість, дівчинка? Яка ви: пристрасна, втомлена, ображена, впевнена, роздратована, тривожна, красива, успішна?

У суспільстві люди часто відчувають себе втраченими. А хтось зовсім ніколи не знаходив себе. Коли на індивідуальних консультаціях я проводжу з клієнтами діагностику, то в 98% випадків з’ясовується, що той, хто сидить переді мною, і ким він себе відчуває,— це дві різні людини.

«Він мене не чує!» або як достукатися до чоловіка

Наприклад, переді мною сидить жінка 35 років, а діагностика (її слова, малюнки, тести) показує, що я розмовляю з трирічним хлопчиком. Виходить, що до чоловіка намагається достукатися трирічний хлопчик зі своїми потребами та бажаннями. А які потреби у трирічних дітей? Тепло, захист, любов батьків. Ось і виходить, що жінка «стукає» не до чоловіка, а до його батьківської частини, від якої вимагає безумовну любов до себе, як до дитини.

Питання №2: де ви?

Де ви знаходитесь, коли ви намагаєтеся домовитися з чоловіком? У власному будинку або В квартирі, в будинку батьків або в ресторані, на вулиці або на роботі (і намагаєтеся достукатися до нього по телефону)? Відповідь на це питання дасть вам розуміння і відчуття реальності.

Іноді ми знаходимося під таким сильним враженням від попередньої розмови, що при новій зустрічі думками і почуттями залишаємося в минулому і спілкуємося з чоловіком з минулого, а не сьогодення. Цей стан називається транс.

Усвідомте, що ви тут і зараз!

«Він мене не чує!» або як достукатися до чоловіка

Питання №3: яка мета переговорів з чоловіком?

Ви хочете від нього підтримки, допомоги, розуміння, грошей, змін? Чого ви хочете конкретно?

Проблема криється в тому, що жінка вважає свою мету єдино правильною, і вважає, що досягнення цієї мети принесе щастя обом. Насправді все може бути зовсім не так.

Якщо виникає відчуття, що чоловік вас не чує, то, можливо:

  • ваша мета не збігається з його цілями і бажаннями;
  • чоловік не бачить своєї вигоди у реалізації вашої мети (повинна бути порушена його мотивація);
  • у чоловіка немає ресурсів (емоційних, фізичних, фінансових) для реалізації мети;
  • ви вирішили перекласти на нього відповідальність за своє щастя;
  • він не бачить у вас свою жінку;
  • чоловік застряг у дитячій позиції, а ви— в батьківській (або навпаки).

«Він мене не чує!» або як достукатися до чоловіка

Питання №4: що ви будете робити, щоб досягти своєї мети?

Накидайте приблизний план розмови і дій. Ви будете переконувати, обіймати, говорити, плакати, ставити умови, годувати, кричати, цілувати, сміятися, сидіти, стояти?

І нарешті, питання №5: що ви будете робити, якщо не досягнете мети?

У вас повинен бути «план Б» для реалізації своїх намірів на випадок, якщо план «А» не спрацює. Це питання є перевіркою: чи маєте ви намір долати перешкоди на шляху до наміченої мети? Сила наміри говорить про серйозний настрій, який підсвідомо «зчитується» чоловіком при розмові. Впевнену в собі і своїх цілях жінку неможливо ігнорувати, тому що вона все одно доб’ється результату: з чоловіком або без нього.

Наприклад, ви хочете поїхати на море на два тижні. Чоловік чинить опір. Розберіться, чому. Може, у нього немає грошей, або його не відпускають з роботи, або він не хоче бути два тижні на морі? Що ви зробите, щоб все-таки отримати бажане? Ось це і є ваш «план Б».

Запам’ятайте, чоловік вам нічого не повинен. Та й ви йому теж. Якщо він готовий вам допомагати, він це зробить. Якщо не готовий, то читайте статтю ще раз, щоб зрозуміти, де щось пішло не так.

На всі ці питання я рекомендую відповісти письмово, ще до переговорів з чоловіком. Непідготовлена зустріч — це підготовлений провал.

Джерело: http://mamedsat.com.ua/