уражена Планета або знак це як?

5

Питання від Лариси: «Олена, Ви тут згадуєте про уражену Місяць і вражений Рак, а що означає «вражений»?»
відповідь:
дуже «незручне» питання ? ураження можуть так несподівано виражатися, що навіть описати всі варіанти складно. АЛЕ в цілому :
«Планету прийнято вважати ураженої, якщо вона має тільки напружені аспекти і при цьому, варто в Знаку, який не суперечить її природі».
Визначення в цілому, таке — але тут піде маса пояснень.
Звичайно якщо Планета стоїть так як написано у визначенні тут і думати нема чого — вона вражена. АЛЕ інше питання, що для кожної Планети й конкретної теми — свої поразки. Скажімо — Венера в сполученні з Плутоном (в жіночій карті) — вражений елемент, який тим не менш дає жінці колосальну сексуальну привабливість (гарне адже якість!), але при цьому є первинним покажчиком на небезпеку сексуального насильства (а ось тут вже нічого хорошого немає).
Сонце тільки в напружений аспектах — погано — уражене Сонце може бути маса внутрішніх комплексів (неповноцінності в першу чергу), складні стосунки з батьком і т. д. Але при цьому, за рахунок цих комплексів може піти гіперкомпенсація — і людина буде мати великий зовнішній успіх і т. д.
що стосується Місяця — поразки від зловредников (Марс, Сатурн, Уран, Нептун, Плутон) — навантажують психіку Альтернатива великими проблемами — він може бути скажімо запальним, дратівливим (Марс), скуті (Сатурн), або жорстоким, і тривожним -Плутон, може бути необов’язковим або сверхмнительным — Нептун, схильним до різких неадекватним реакціям — Уран і т. д. Але і поразки від Венери дадуть свої проблеми — людина може жити тільки своїми інтересами, бути примхливим, лінивим чи невпевненим у власному виборі. Напруги від Сонця дадуть людині проблеми в емоційному дорослішання і т. д.
При цьому, Місяць може мати і хороші аспекти — скажімо у неї квадрат з Марсом, але при цьому тригон до Сатурна і секстіль до Венери — вона буде обов’язковою (Сатурн) і чарівною (Венера), але як тільки накотило (квадрат діє різко, ривком) — пішла така агресія, що сховатися нікуди.
звичайно аспект від Сатурн в даному випадку, буде допомагати людина контролювати свої виплески, але вони тим не менше будуть — адже напруга теж є. Поки він навчитися сублімувати цю негативну енергію…..
Тобто виходить що будь напружений аспект — це вже поразка, і Планета вже уражена, але якщо у неї є гармонійні — то є та допомога, є звідки чекати підтримки, щоб з мінімальними втратами прожити момент активного включення вражаючого фактора. А якщо гармонійних ні — то Планета (в даному випадку Місяць) не отримує компенсації та допомоги.
з аспектами ось так.
Але при цьому є і інші ураження — через перебування на знак, що суперечить або ще більше нагружаюче Планету. Скажімо, Місяці в Скорпіоні (тут її падіння) погано — вона відчуває постійну тривогу (а повинна відповідати за почуття захищеності, відпочинок), вона вразливе і схильна до драматизації — це теж поразку. При цьому, Скорпіон не «задавлює» природу Місяця, а навпаки — робить її ще більш чутливою (знак-то водний), але при цьому в чорному кольорі.
З іншого боку — Козеріг — знак вигнання Місяця — він сковує Місяць. Потрапляючи у Козерога, людині вкрай важко проявити свої якості. Вони теж полохливі і напружені, просто про це ніхто не здогадується, всі думають, що вони сухі. Вони сухі тільки зовні, всередині вони повні Місячних страхів (страх за життя) і т. д.
то ж і про будинки можна сказати. Тобто поразка — це ті фактори гороскопу, які заважають Планеті проявляти свою природу природно і спокійно.
ну а уражену Рак — це спотворення принципу Раку. А він може спотворюватися через напругу до його управителю — тобто коли на карті Альтернатива сильно вражена Місяць (ось те, що я описувала раніше). або коли в самому Раку, стоять Планети, що заважають його природного прояву, і тим більше якщо ці Планети самі вражені.
Вражати Знак будуть зловредники.
При цьому цікаво, що Планета, яка потрапила у «нехороший» для себе Знак — буде ураженої — та ж Місяць у Козерозі.
Але ось Знак, в який потрапила Планета -НЕзловредник, навіть чужий його принципом, ураженим не буде (якщо, звичайно, сама ця Планета не має масу напружених аспектів).
Так більш-менш нормальна (аспектів) Місяць у Козерозі:
1. Місяць може вважатися напруженою (не стільки навіть ураженої, скільки напруженою, хоча такого терміну і немає в астрології).
2. а ось Козеріг ураженим вважатися не буде — Місяць його не «вдарить» ?
але якщо Місяць при цьому має тільки чи багато напружених аспектів від зловредников — то і сама Місяць буде ураженої, і Козеріг теж можна буде вважати ураженим.

Якщо в ході прочитання у Вас виникли питання, будь ласка, задавайте їх у коментарях, так я побачу що залишилося не зрозумілим, і постараюся максимально детально роз’яснити «незручні» місця

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

відповіді на часті запитання уражена Планета, що таке уражена планета, що таке вражений знак, як це

Навігація по записах

Визначення народжуваності (плідності) в гороскопі. лекція 60.
Бажання мати дітей в натальной карті. Лекція 61

97