Телець в 10 будинку. Лекція 48.

6

МС в Тельці. Лекція 48.
Телець на МС (Упр. МС в Тільце, меншою мірою Земна або водна Венера в 10 будинку, упр.МС в соед. з Венерою)

В даному випадку є сенс говорити не про високі соціальні амбіції, а як правило про досить високому соціальному становищі. Людина не стільки хоче досягти визнання, успіху і т. д., скільки він хоче мати міцне положення, і в першу чергу фінансову стабільність. Жити на хорошому соціальному рівні, мати якісь статусні преферениции. Але зовсім не обов’язково, що людині буде важливо ДОСЯГНУТИ цього йому важливо це мати. Йому важлива не слава і визнання (що може бути важливо для Вогняних МС), а радості ситого й задоволеного життя.
При цьому, якщо Венера та інші показники 10 вдома не суперечать цьому, то такий рівень вони, як правило, одержують. Можливо через свій власний працю, можливо, через вигідну подружжя (Венера – загальний сигнификатор шлюбів), або вдалий союз іншого плану.

Сенс в тому, що престиж, комфорт і стабільність як правило, будуть, але не обов’язково людина буде досягати їх власною працею.
Хоча і праця тут звичайно представлений в повній мірі. І якщо люди з таким МС шукають сферу де їм варто реалізуватися, то займатися їм потрібно всім тим, що стосується щільних форм, що стосується матеріального світу.

Телець — символічно відповідає другого будинку гороскопа, а отже відповідає за матеріальні цінності.
Тому тут дуже вітається робота з грошима, з якимось цінними речами, прирівняними до інвестицій.
Тут може бути робота з дуже хорошими, добротними речами цілком побутового призначення. Людина може як робити ці речі, так і продавати їх. Скажімо, він може працювати продавцем меблів – але меблі це буде дорога, натуральна, дерев’яна. Це дорогий салон, з престижними речами. Він може володіти таким салоном, або робити для нього цю саму меблі.
Причому престиж тут буде не на першому місці (для цього є Ваги, або може бути Лев). Тут на передньому плані завжди буде йти зручність. Такий консультант (або господар магазину) – дозволить на ній посидіти, або навіть прилягти, для того, щоб відчути всю принадність відчуттів від цієї речі.
До речі, все що стосується сну – матраци, подушки, постільна білизна – це все теж Тілець. І само-собою тут все теж буде зручне, м’яке, тепле і приємне до тіла.

Тому що завдання Тільця – це забезпечити комфорт і зручність.

Під прямою сигнификацией Тільця йде вся аграрна сфера. Якщо людина з таким МС збирається вступати в с/госп або тваринницький інститут, йти працювати на ферму, чи колгосп, вибирає собі будь-яку іншу діяльність, яка пов’язана з розведенням чогось, з приростом, плодоносінням, отриманням приплоду – то це чиста тематика його 10 вдома.
поля і теплиці, сади і парки, живтоноводческие ферми і навіть зоопарки – це все йде під Тельцем (правда в Зоопарку і парку розваг завжди буде присутня ще й Лев, або Сонце).
Добре підходить людям з такими показниками і все що пов’язане з світом краси та відпочинку. Але при цьому, вони рідше будуть виконувати функцію стиліста або перукаря. Частіше, вони будуть пов’язані з розслаблюючими процедурами, косметологією, розслаблюючими масажами, обгортання, спа-салони і т. д.
Масаж, може бути відданий ще й Барана (Марсу), але його силовий масаж – там потрібна велика фізична сила самого масажиста, і плюс – це робота з м’язами. Але той масаж, який робиться для розслаблення йде під Тельцем. Масаж Овна – це масаж, після якого залишаються синці, або болять м’язи (антицелюлітний наприклад). А масаж Тільця – це масаж обличчя, голови (хоч вона і йде під управлінням Овна, і В ПРИНЦИПІ тому може бути віддана і йому, все ж частіше за все, цей вид масажу передбачає розслаблення).
тобто під Тельцем йде все те, що приносить задоволення нашому тілу.

Сюди ж відноситься і харчова промисловість. Їжа Тільця – це щільна їжа, м’ясо, картопля, національні кухні, і звичайно це СОЛОДОЩІ. Венера любить солодке, тому хороший кондитер, найчастіше має якимось чином виділену Венеру в гороскопі.
Але при цьому будь виражений Телець, в переважній більшості добре готує. А якщо Телець виявляється на МС, то отже, кар’єра може бути пов’язана і з харчовою промисловістю теж. І якщо людина з таким МС працює в ресторані (або має ресторан у власності), то страви, які він буде готувати будуть дуже ситними і смачними. Швидше за все це не буде дешевий ресторан – Телець не завідує забігайлівками (це вже Меркурианская тема). Але це і зрозуміло – там не будуть економити на якісних продуктах і «урізати» порції, щоб зробити заклад більш доступним. Там всього буде вдосталь, а за це звичайно треба платити.

Тельцовская їжа, це їжа для насичення і задоволення.

Якщо ж до нас прийшов чоловік, який збирається йти на медичний університет, то й для його Тільця на МС теж може знайтися місце в медицині. Але вибирати йому потрібно буде ендокринології, гінекологію (в самій прямій сигнификации це звичайно Рак і Місяць, але і Телець з нею добре впорається), може бути буде щелепно-лицьова хірургія (звичайно, за підтримки Марса), або косметологія.
Само-собою зрозуміло під Тельцем йдуть банки і всілякі фінансові підприємства. Частіше всього це не бухгалтера (хоча можуть і з цим впоратися з легкістю), але фінансисти та економісти з них просто прекрасні.
Нагадаю, займаючись питаннями професійної реалізації, ми повинні розуміти сигнификацию, дану Планетами та Знаками в самому широкому сенсі слова.
Так, наприклад, бачачи подібні показники, ми стикаємося з тим, що людина хоче йти вчитися на юриста. Говорити йому, що ця робота йому не підійде, тому що за юристів відповідає Юпітер і Стрілець – не вірно. Просто ми повинні уточнити, що навчаючись, йому потрібно буде робити упор на господарське право (одна з галузей права). Грубо кажучи – це юристи, що займаються матеріальною частиною будь-якої справи, або підприємства.
Ми можемо сказати – так, йди вчися на юриста, але цілься відразу на банк, або на сільське господарство (відповідно, роби акцент на той чи інший профільний предмет, по мірі вивчення права).

Тобто завжди можна піти по прямому шляху – шукати тільки пряму сигнификацию (що і буде, якщо писати список професій для Клієнта), а можна трошки відійти вбік і подивитися на показники в більш широкому діапазоні.
Що стосується начальників. Якщо Венера не уражена, то не дивлячись на те, що начальник може бути трошки повільним, важким на підйом, не швидко розуміючий, але разом з тим, дуже міцний фахівець, дуже спокійний і врівноважений чоловік.
Якщо немає напружених аспектом між елементами 1 та 10 будинків, то Нативу з ним зручно, він і його начальство ладнають.
Такий начальник турбуватися про комфорт, як своєму, так і своїх підлеглих. Він не схильний квапити, не любить аврал, він любить щоб все було в термін але при цьому, терміни він встановлює адекватні для спокійного виконання роботи.
Ставши начальників, Натів і сам буде нести цей принцип у свій колектив.
Телець уперт і завзятий, спокійний і продуктивний. Але при цьому не варто забувати, що він може бути ще і ледачий. І часто, начальники такого типу (і взагалі люди з сильною домінантою Тільця), живуть за принципом «при правильній організації праці, одна людина весь час відпочиває» (маючи на увазі себе, звичайно).
При гарній Венері такий начальник (як сам натів, так і його керівник) не буде скупим, але сам любить заробляти і любить, щоб його підлеглі теж не були обділені.
Але при ураженні – це ледачий і жадібний начальник. У якого свої «хотілки», завжди біжать попереду все на світі. Може бути гнівливість (особливо при ураженні Плутоном, Марсом, Ураном).

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 10 будинок астрологія, 10 будинок в Знаках, 10 будинок в Тільце, Венера в 10 будинку, Венера на МС, Будинки в Знаках, МС у Тельці, Телець в 10 будинку, Телець як показник професії

Навігація по записах

10 будинок в Овні (МС в Овні). Лекція 47.
10 будинок у Близнюках (Близнюки на МС). лекція 49.

11