Телець у 6 будинку. Хвороби. Умови праці і домашні тварини. Лекція 105.

6

Лекція 105. Телець у 6 будинку.
Телець у 6 будинку, управитель 6 будинок в Тельці або в поєднанні з Венерою.

У медичних трактатах середньовіччя, було поширене зображення «зодіакального людини» — людини, на якому в порядку впливу на його органи і частини тіла, розташовувалися Знаки Зодіаку. Сумніваюся, що він зберіг свою актуальність для сучасної медицини, але для астрології, тим більше у частині вивчення питань здоров’я, ця людина-схема зручний досі.

На голові зодіакального людини завжди стоїть Овен, і ми з Вами вже розібрали в попередній лекції (https://www.astrologbrova.com/doma-goroskopa/6-dom-v-ovne-bolezni-usloviya-truda-i-domashnie-zhivotnye-lekciya-104.html) , що Овен управляє головою. Звичайно не тільки нею, але ще багатьма процесами і частинами організму, але голова –

зодіакальний осіб

центральний Овенский орган. Телець, слідуючи за Овном, спускається нижче і займає положення на шиї.
Таким чином, Телець відповідає за все, що розташовується на шиї, управляє горлом, і нижньою щелепою.
Одна з найактуальніших проблем володаря Тільця в 6 будинку це ангіни. Тонзиліт (ангіна), ларингіт, фарингіт, всілякі ларингоспазм, проблеми з голосом – все це типові хвороби Тільця. Треба зазначити, що часто ними хворіють і Овни, але це скоріше не по прямій «горловий» сигнификации, а внаслідок схильності Овнів до інфекційних захворювання.
Але якщо Овни вболіваю швидко, то Тільця хворіють і лікуються довго. Вони схильні до хроніці (Телець фіксований, земний Знак), і часто затягують з початком лікування.
Шестидомные Тельці схильні до хвороб вуха – їх орган євстахієва труба. А, отже, якщо не лікувати її запалення, можна довести до отиту.
Хвороби носа, так само характерні Тельцям. Якщо Ви пам’ятаєте, говорячи про Овні в 6 будинку, ми відзначали, що Овен управляє дрібними кістками носа, а так само його травмами та кровотечами. А ось Телець «любить» довгі хвороби, звідси гайморити, фронтити, аденоїдит, і інші неприємності, які лікуються довго і насилу. Крім того, може вказувати на поліпи в носі.
До речі кажучи, Телець управляє нюхом, отже, при ураженні може знижуватися чутливість до запахів, або навпаки значно посилюватися, створюючи гіперчутливість.

Овен керував верхньою щелепою, отже, йде нижче Тельцю, дістається нижня щелепа.
Є думка, що Телець управляє пульпою зубів (на мій суто теоретичний в цьому питанні погляд, це дуже спірне твердження), але незалежно від того, чи приймаєте Ви Тельцовское управління цим «органом», чи ні, турбувати зуби нижньої щелепи тоді, коли транзитна Місяць йде Бичка, все ж не варто.
Телець управляє станом нижньої щелепи, і, на мій погляд, управляє станом ясен. Звідси і проблеми, які можуть турбувати Альтернатива – пародонтит, пародонтоз, а так само і більш складні, як з косметичної точки зору, так і з точки зору здоров’я теми – прогнатизм, або рак нижньої щелепи.
Телець управляє губами – тому при ураженні Венери або 6 будинку в цілому, цей орган так само знаходиться під загрозою.
Під Тельцем йдуть дві дуже важливі залози – щитоподібна і підшлункова. Отже, маючи Тільця в 6 будинку, ми можемо говорити про проблеми в ендокринній системі.
Звідси – гіпоглікемія, цукровий діабет, зоб, панкреатит та інші неприємності з боку цих залоз. Треба зазначити, що Венера, любляча солодку, жирну і багату поживу, грає зовсім «не дружню» роль, у питаннях здоров’я Альтернатива, що має в 6 будинку Тільця. Адже Тельцівські хвороби, це як раз хвороби від переїдання, від малорухливого способу життя і взагалі від потурання своїм слабкостям.
Тому тут ожиріння, в’ялість м’язів, взагалі низький м’язовий тонус. Не варто забувати, що Телець у 6 будинку найчастіше виявляється у АСЦ-вих Стрільців, або Скорпіонів, а вони в принципі вказують на схильність до повноти.
Шийних проблем у шестидомного Тільця теж може бути не мало – це миазиты, і проблеми з шийними хребцями, і сольові відкладення і жирові відкладення в цій області.
Під прямою сигнификацией Венери йдуть всі венеричні захворювання, а якщо згадати, що протилежний Знак Тельця – Скорпіон виявляється в цьому випадку в 12 будинку, то очевидно, що Телець у 6 будинку може давати венеричні захворювання та захворювання статевої сфери. При цьому можуть спостерігатися виразкові ураження геніталій.
Можуть бути проблеми з анусом – тріщини і гемморой (пряма кишка і анус – це органи Скорпіона). Крім того, Телець у 6 будинку може давати і запори, пов’язані з атонією кишечника (знову таки – причина, часто – малорухливий спосіб життя і незбалансоване харчування).
Чоловікам слід уважно ставиться до свого статевого здоров’я, зокрема можливого простатиту і аденоми передміхурової залози.
Мабуть у зв’язку із загальним управлінням Венери і Тельцем і Вагами, Весовские проблеми у вигляді розлади сечостатевої функції для шестидомных Тельців теж можуть бути актуальні. В цьому випадку, досить часто згадується про гострих болях, що супроводжують захворювання.

Для астрологів –медиків, я хочу додатково запропонувати, до прочитання, витяги з книги Санислава Мишкевича «Медична астрологія»:

Телець — Нижня щелепа і щелепно-скроневий суглоб. Пульпа зубів (корінь). Великий і малий тім’ячка у новонароджених. Міжхребетні суглоби шийного відділу хребта. Жирова тканина. Очі: сітчаста оболонка з закінченнями зорових нервів, склера (білкова оболонка), судинна оболонка, лакримальный канал, передня камера. Вухо: середнє вухо, барабанна перетинка і євстахієва труба), внутрішнє вухо (внутрішній слуховий прохід, перетинчастий лабіринт). Ніс: нюхові рецептори і нерви, носові ходи (верхній, середній, нижній), слизові оболонки. Мова: слизова оболонка і химиорецепторы, дотик. Ендокринна система: щитовидна залоза, тимус і епіфіз, підшлункова залоза (з острівцями Лангенгарса), цукровий обмін. Кров: венозна, сонна артерія. Імунна система: лейкоцити. Система кровообігу: мозкові вени. Органи дихання: порожнину носа і рота, глотка, верхні дихальні шляхи, голосові зв’язки. Система травлення: ротова область (слинні залози, зів, мигдалики, глотка, слизові оболонки рота і губи) та її функція. Сечовидільна система: освіта сечі, нирковий кровообіг. Центральна нервова система: мозочок, венозна мережа і вентрикулярная оболонка мозку, нюхова, соматосенсорная і зорова область, нерви черепно-мозкові сенсорні). Парасимпатична нервова система.

 

Як ми з Вами говорили, 6 будинок це не тільки хвороби, але і умови праці, підлеглі, питання дисципліни, і домашні тварини. Ці сфери так само потребують висвітлення:

Умови праці і питання дисципліни

Телець у 6 домі часто дає людини кілька ледачого (якщо Венера і 6 будинок в цілому не змінюють показання). Як вже згадувалося при описі хвороб, ці люди схильні до малорухомому способі життя. Для них дуже важливо, щоб простір, в якому вони будуть діяти, було приємним і комфортним.
Вони непогано працюють тоді, коли вже взялися за справу, але починати, часто буває проблематично. Як правило, вони легше приступають до роботи, коли вирішені питання комфорту. Їх робоче місце повинно бути нормально обладнано, повинен бути хороший стілець, зручний стіл. Вони дуже прискіпливі в питаннях інструментарію, необхідного їм для виконання своїх обов’язків, як на роботі, так і вдома. Буде не погано, якщо якимось чином буде організовано місце для відпочинку.
Важливо, що атмосфера, в якій вони працюють, була доброзичливою і спокійною. Щоб ніхто не метушився і не підганяв. Вони працюють досить повільно, тому їм краще давати завдання, з деяким запасом часу (аврал і нервування не для них).
Матеріальні стимули для Тельців завжди приємні, а якщо Телець або Венера, стоять у 6 будинку, то ці стимули необхідні для вирішення ними щоденних завдань. Так, працівник буде ефективним, якщо його зацікавити грошима. А дитина, яку Ви хочете спонукати виконати домашнє завдання чи домашню роботу, з більшою радістю відгукнеться на Ваші заклики, наприклад, заради чогось смачного.

Тварини

Володарі Венери або Тільця в 6 будинку, рідко заводять собі когось, хто неприємний на дотик або несмачно пахне. Всякі лисі кішки або несмачно пахнуть шарпеї можуть привернути їх увагу тільки як інструмент для заробітку. Для душі їм ці тварини, як правило, не годяться.
А ось м’які, теплі, пухнасті, товсті і ледачі – саме те. Їх тварини, як правило, доброзичливі, лагідні, повільні і приємні для своїх господарів.
Як правило, це улюблені тварини.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 6 будинок, Венера у 6 будинку, Телець в будинку 6

Навігація по записах

6 будинок в Овні. Хвороби. Умови праці і домашні тварини. Лекція 104.
6 будинок в Близнюках. Лекція 106.

4