Техніка Personal Rapid Transformation: кому вона підходить і в чому її ефективність?

3

RPT (Personal Rapid Transformation) — в перекладі звучить як «швидкі особистісні зміни».

Її творець Саймон Роуз – відомий духовний вчитель, бізнес-коуч і експерт з нетрадиційних целительским технологіями з Австралії. Експерт, до якого психологи звертаються у випадках, коли вони можуть допомогти своїм клієнтам.

Якщо ви хочете відносин, успіху, впевненості, ефективності, любові, грошей, здоров’я — то ця техніка для вас. Іншими словами, вона працює з будь-яким життєвим запитом.

Що таке РПТ в психології?

Дійсно, ми хочемо бути щасливими, любити, радіти життю, відчувати легкість і свободу, бути тут і зараз, стати успішними, впевненими… Але що заважає нам мати все, що бажаємо? Установки, спосіб мислення, страхи, блоки, історія народження і походження, внутрішній опір, переконання і всі зовнішні обставини.

Як же нам знайти причину того, що відбувається або НЕ відбувається? Чи можливо повністю і назавжди усунути все, що заважає? Як розкривати і відновлювати свої природні стани: сили, впевненості, свободи, любові до себе, прийняття себе, здоров’я, енергійності?

З такими запитами до мене приходять клієнти, стикалася з такими питаннями і я в своєму житті до того, як стала терапевтом RPT.

Швидкі особистісні зміни RPT: в чому ефективність?

(RPT) — це дивовижні відкриття, приголомшливе подорож до глибин своєї особистості, свідомості. Це інструмент створення того життя, яким ви щиро намір жити. Ніяких драм, «перепроживаний», дуже делікатні, захоплюючі процеси з використанням техніки «швидких результатів» дозволять вам зробити те, що раніше було неможливим.

Ви хочете стати багатими? Хочете кохання, щасливих стосунків? Прагнете до успіху в справах? Мрієте схуднути і мати фігуру мрії? У вас вже є всі ресурси і можливості для цього. Але реалізація бажань заблокована травмами.

Техніка Personal Rapid Transformation: кому вона підходить і в чому її ефективність?

Як би ви не бажали грошей, але якщо від вас виходять вібрації страху бідності, то всесвіт посилить ваш стан і забере у вас ще більше. Ви можете шукати відносини і любов, але якщо ви не відчуваєте власній цінності, якщо вважаєте, що не заслуговуєте щастя, якщо від вас не виходить вібрація любові до себе і до світу навколо, всесвіт буде давати те, чим ви наповнені.

Не можна стати успішним, якщо всередині відчуття, що світ сповнений проблем, а всі блага доводиться заслуговувати з працею, що весь простір налаштований проти вас, і всесвіт не допомагає.

Для того щоб любов, багатство, краса текли до вас без перешкод, необхідно позбутися від травм, які викликають те, що перераховано вище.

Чи ви готові взяти відповідальність за власне щастя, а не чекати, коли вона «раптом» прийде до вас? Адже прочекати можна вічно…

Історія перша: як техніка RPT допомогла домогтися успіху в кар’єрі

У мене була клієнтка, яка прийшла із запитом про фінансову свободу. Дівчина скаржилася на те, що дуже багато працює, і робить свою справу добре, не лінується і вважається хорошим фахівцем.

«Я завжди добре вчилася, а після інституту швидко піднімалася по кар’єрних сходах. Але гроші через мою роботу завжди дістаються вкрай важко. Де б я не працювала…» — скаржиться дівчина.

«Щоб заробити хоч щось, мені доводилося працювати на декількох роботах одночасно… І коли з’являлася хоч якась стабільність, щось обов’язково станеться. Або звільнення, або умови ставали нестерпними, або я втрачала гроші».

Техніка Personal Rapid Transformation: кому вона підходить і в чому її ефективність?

Про допомогу чоловіка наша героїня і не мріяла, не сміла просити, а тим більше взяти. Вона прийшла до мене в розпачі.

І коли ми почали дослідження, виявилося, що в родині по батьківській лінії в 30-ті роки її родичі були піддані жорстоким репресіям і розкуркуленню. І цей страх великих грошей або майна щільно засів у її підсвідомості, він передавався з покоління в покоління як велика небезпека. І єдина неусвідомлена захист — це втрата всього, відмова від грошей.

Досить було одного сеансу RPT, щоб змінити цей глибинний сімейний інстинкт і замінити його на ресурс впевненості та безпеки.

Сьогодні ця дівчина займає гарну посаду в консалтинговій компанії, чого вона дуже рада. Робота знайшлася через тиждень після терапії.

І так буває завжди, коли дозволяється причина проблем і негативних сценаріїв в житті.

Історія друга: як техніка RPT допомогла позбутися від зайвої ваги

Прийшла до мене красива жінка на консультацію. Вона майже годину розповідала про те, як роками бореться за своє струнке і красиве тіло. Про те, скільки б дієт вона перепробувала, результату немає. Два тижні найсуворішого контролю, а потім зриви, нічні обжерливості і ненависть до себе. Вона вже зневірилася щось змінити…

Коли ми починаємо роботу по техніці Personal Rapid Transformation, то майже відразу виходимо на дві субличности в її підсвідомості. Одна з них — струнка і здорова жінка, ретельно стежить за собою, у неї багато шанувальників, вона любить брати від життя все. А друга — наче мати, яка оберігає годуватимуть. Яка розуміє, що якщо допустити стрункість, легкість і красу в життя, то ця дівчина може пуститися у всі тяжкі..Підсвідомо ця субособи убезпечувала її від розчарувань у любові, годуватимуть, залишаючи її в залежності від дому, від готування і зайвої ваги.

Розібравшись зі своїми субособистостями, наша героїня схудла на 9 кілограмів. Вона щаслива. У неї новий роман, і вона подобається собі в дзеркалі.

Як відбуваються сесії RPT?

Замість того щоб вивчати незвідане, ми втікаємо і ховаємося, сидимо в ізоляції, де нам безпечно. Ми стаємо невидимими, щоб нічого не відчувати — для нас це стає нормою. І як це не сумно, ми боїмося того, що так пристрасно бажаємо! Жінки — відносин і чоловіків, чоловіки — жінок і відповідальності.

Безпека управляє нашою підсвідомістю, минулий досвід створює причинно-слідчі зв’язку з тим, що було для нас негативним або позитивним, щоб ми змогли вижити. Це і приводить нас до несвідомого утримання травм. Така асоціація є для нас прихованим зиском.

Терапія РПТ допомагає виявити приховані вигоди і усунути помилкову асоціацію між проблемою і прагненням до любові, щастя, гармонії.

У ході роботи з кожною людиною по техніці RPT ми усуваємо саме першопричину розчарувань, блоків і перешкод. Після того як першопричина усувається, зцілюються, зникають і її наслідки.

Для успішного процесу вам не потрібно нічого робити, потрібно просто бути і відчувати. Все інше зробить терапевт RPT, який поведе вас в потрібну сторону — сторону зцілення.

РПТ у психології: можливості застосування

Нижче неповний перелік областей, де RPT допомагає впоратися з проблемами:

  • фінанси,
  • блокування грошового потоку,
  • внутрішні обмеження і страх до отримання грошей,
  • перешкоди особистого успіху,
  • зміна сімейних програм, які негативно впливають на фінансове благополуччя,
  • струнке тіло, здоров’я та краса,
  • негативні турбують емоційні стани,
  • страхи, фобії, установки, нав’язливі думки,
  • проблеми у взаємовідносинах,
  • робота, самореалізація, успішну справу.

Ми ходимо на різні тренінги, проходимо психотерапію, працюємо над собою. А віз проблем, як мовиться, і нині там… Справа не в тому, що ми робимо щось неправильно.

Проблеми зазвичай мають «багатошаровий» характер — вони подібні цибулині, і нам необхідно шар за шаром дійти до самої серцевини, знайти і нейтралізувати першопричину травм. А для цього потрібен досвідчений провідник (терапевт) і найефективніший метод.

Цим методом є RPT.

Джерело: http://dama.net.ua/