Тау-квадрат. Конфігурації аспектів. Лекція 141.

5

Тау – квадрат
Дві планети утворюють опозицію, одночасно роблять квадрати до третьої Планеті.

Очевидно, що Планети, що знаходять в опозиції, представляють досить складну дилему в житті Альтернатива. Опозиція, завжди конфронтація. А так як опозиція – аспект постійний, то і проблема буде настирливою.
Квадрати – теж напруга і найчастіше ще більш динамічний і відкритий, ніж опозиція.
Тому тау-квадрат, початківці астрологи, зазвичай бояться. Він є якоюсь грандіозною складністю, нерозв’язної проблемою.

Але от за що я люблю трикутні конфігурації, так це за те, що всі сторони в трикутниках зовнішні. У них немає нічого всередині. Тому, якщо тау-квадрат це квадратури на опозиції, то вони зовнішні, а значить добре видимі, створюють зовнішні ситуації та небезпеки, легко виводяться у свідомість і т. д. і т. п.
У них немає ніякої прихованої напруженості, яка підточувала Альтернатива зсередини, при зовні сприятливих показниках (як це буває, скажімо, у випадку з Вітрилом «з щоглою»).
Тут все лежить на поверхні, так сказати «що зовні, і всередині», без жодних прихованих проблем, і внутрішніх комплексів.
Очевидно, при цьому, що постать створена повністю напруженим аспектами, а значить, проблем з нею не уникнути. Буде і відкрите протистояння сфер, і «козел відпущення», на якого будуть виливатися всі негативні емоції та ситуації, пов’язані з опозицією.
Але! Принадність напружених аспектів в тому, що вони завжди створюють необхідність опрацьовувати ситуацію. Після того, як людина в 20 раз наступає на одні і ті ж граблі, в його голові починають виникати думки про те, що таке «ставання» для нього болісно і що з цим треба щось робити. Тому, конфігурація тау-квадрат не дивлячись на те, що вона дійсно болюча, і досить жорстка, часто виявляється дуже продуктивною.
Опозиція, як найдовша сторона – вкаже на основну проблему, а Планета на вершині двох квадратів, на саму хвору (особливо на початку шляху) або найпродуктивнішу (особливо в ситуації опрацювання) точку.
У разі, якщо Натів не буде намагатися вирішити ситуацію конструктивно – знайти рішення своєї основної проблеми (Планети на кінцях опозиції), то Планета на вершині фігури, і все що вона сигнифицирует і за що відповідає в карті, буде самим важким і болючим місцем у житті Альтернатива.

Розглянемо на прикладі:

тау-квадрат Нептун-Марс-Венера

Так в нашому випадку, опозиція між 1 і 7 будинками – вічне протистояння між Я і партнером (наприклад). Венера – Планета на вершині двох квадратів – в 10 будинку – страждати найбільше буде соціальний статус або кар’єра Альтернатива. Тобто невпорядкованість Альтернатива в партнерських відносинах, скажімо агресивність чоловіка, власне безвольність або залежності від нього, буде виливатися в проблеми на роботі. І ці проблеми будуть здаватися людина просто нерозв’язними.
Неврегульовані відносини з теми 1-7 будинок будуть проектуватися на робочі ситуації. Скажімо, чоловік може бути вкрай агресивний або незговірливий на роботі. Може страждати від утисків і вічних причіпок начальника. Але важливо розуміти, що найчастіше це проекція своїх нереалізованих або негармонійно реалізованих відносин з партнером.
Скажімо, у результаті постійної напруги в особистих відносинах, Натів на роботі ставати не продуктивним, а отже викликає невдоволення свого начальника.
Або, хронічне незадоволення один одним, пояснюється тим, що людина проводить на роботі занадто багато часу («у тебе роман з начальником», «ти на роботу ходиш, щоб там своїм хвостом крутити», «ти зовсім не буваєш вдома, може бути тобі вже ліжко там поставити?!» і т. д.). При цьому на самому справі, 10 будинок є лише точкою скидання напруги. Основна, «свербіння» проблема лежить в нездатності гармонійно вибудувати відносини в парі (хай то шлюб чи будь-яке інше партнерство).
Хоча з-за того, що в 10 будинок скидається негативно спрямована енергія, можуть виникнути цілком реальні складнощі в професійній (соціальної) реалізації.
Може бути, людина взагалі не реалізується соціально, і в цьому буде бачити провину свого партнера або вважати причиною їх з партнером сварок і непорозумінь — «я все тобі віддала!!! Ні кар’єру, не зробила, не добилася нічого!!! Я ніхто!!! І в цьому твоя вина!». При цьому, якщо подивитися на карту, очевидно, що Планета, яка стоїть в 1 будинку Нептун, управляє 4 будинком, і перебуваючи в тау-квадрат з активним Марсом і елементом 10 вдома Венерою, може зробити Альтернатива дуже пасивним. Може бути, що Натів сам нічого в цьому житті не хотів досягати. Дуже ймовірно, що його цілком влаштовувала роль «жертви», або домогосподарки, а з приходом кризи середнього віку виявилися особистісні проблеми, в яких найпростіше звинуватити динамічного і реалізованого партнера.

Можна подивитися і навпаки. Негативна аспектация Венери (10 елемента будинку), якими-небудь динамічними показниками, викликає напругу за нею, а вона вже підключає до своїх проблем та 1 і 7 будинку, активізуючи не тільки свої квадратури, але і опозицію між ними.
Так, скажімо, тимчасова непрацездатність (навіть, наприклад, декрет жінки), автоматично оголює її незахищеність і слабкість (Нептун в 1 будинку) і агресію, що на її думку в цей момент виходить від чоловіка, або просто його активність, яка її ображає і підкреслює її пасивність.
У цьому випадку, саме розумне, що можна порекомендувати, це розібратися зі своїми взаєминами, з тим, ХТО в цих відносинах, яку роль Ви делегуєте своєму партнеру, а яку залишаєте собі. Поки що ситуація, пов’язана з опозицією не зважитися, чекати конструктивного включення тау-квадрат складно. АЛЕ!!! Що вкрай важливо – я б порадила обов’язково цій жінці, як можна скоріше виходити на роботу або включатися в якісь інші соціально значущі справи. Звичайно, знову підуть ті ж самі причіпки і ті ж самі конфлікти, плюс, додатися складність пов’язана з турботою про дитину, але на крайній випадок, зараз багато надомної роботи, в тому числі і через і-нет (а тут до речі, Нептун упр. 4 будинки).
Робота, в представленій карті, це не тільки точка невеликих опозиційних проекцій, але і точка скидання негативної енергії, Планета, що дозволяє хоча б частково перетягнути на себе напругу, пов’язану з опозицією.
Саме по Планеті на вершині можна знайти вихід із ситуації опозиції. Це не те щоб пророблення, але в будь-якому випадку, перенесення напруги. Скажімо, агресивність чоловіка і безвольність і слабкість Альтернатива можуть вирішитися тільки в тому випадку, якщо Натів знайде свою самостійну соціальну реалізацію (10 будинок). Як тільки Натів почне активно займатися своєю кар’єрою, проти якої, до речі, активно виступатиме чоловік (квадрат з 7 до 10), і будувати яку самому Нативу буде заважати власна лінь і інертність або невпевненість у собі (квадрат з 1-го будинку від Нептуна), так буде зніматися напруга, пов’язана із внутрішнім конфліктом між собою. Не просто, через драми і сварки, можливо. Через подолання і опір. Але з часом, Натів зможе знайти в роботі той самий громовідвід, який допоможе йому внутрішньо перебудуватися і вже не вважати себе залежним, слабким і безвольним, а, отже, багато речей вже не буде дозволяти робити з собою.
Тобто знову ж таки – як бачите, основна проблема – це опозиція. І мета, загалом-то, як-то її збалансувати, Планета на вершині конфігурації в цьому може допомогти. Але природно, так як всі аспекти напружені, не слід розуміти цю допомогу, як можливість розслабитися або перекласти на когось свої проблеми. Як раз цього конфігурація не дозволяє зробити. Її завдання, змусити Альтернатива активно шукати вирішення своїх проблем, підключаючи для цього всі свої ресурси.

Планета на вершині конфігурації – це справжнісінький громовідвід. Не можна сказати, що все добре і буде штиль – ні, грім, але у випадку, якщо Натів готовий усвідомлюючи перешкоди і складнощі активно включатися у відповідну тему, у нього з’явитися шанс виробити силу, яка допоможе йому впоратися зі складнощами опозиції і квадратів. І здобути успіх за темами Планет, що входять в конфігурацію.
Природно, що при розгляді тау-квадратури, має сенс працювати не тільки з будинками, в яких стоять Планети, але і з будинками якими вони управляють, і психологічної складової, що йде під управлінням відповідних Планет. Зовсім трошки ми поговорили про психологічну складову, описуючи слабкого і безвольного Альтернатива і його претензії до активного і енергійного прояву інших людей. Природно, цю тему має сенс поглибити, додавши, скажімо, схильність зачаровуватися-розчаровуватися в людях (квадрат Нептун – Венера), або непостійність і непослідовність – опозиція Нептун-Марс і т. д.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Аспекти аспектные конфгурации, конфігурації аспектів, тау-квадрат

Навігація по записах

Бисекстиль. практичне заняття. відео-урок
Тау-квадрат відео-урок.

94