Стрілець на вершині Неба (МС). Лекція 55

6

Стрілець на МС. Лекція 55.
Стрілець на вершині Неба (Юпітер в 10 будинку, упр. 10 вдома у Стрільці, упр. 10 вдома в поєднанні з Юпітером).

Чудова позиція, що обіцяє високе соціальне становище, безліч можливостей. Якщо Юпітер хороший – везіння. Можуть бути покровителі, або просто люди, які допомагають соціальному розвитку Альтернатива. Навіть якщо в житті людини не було якогось очевидного заступництва, все одно (якщо Юпітер не вражений, звичайно) виявляється, що ситуація сприяла тому, щоб Натів розвивався соціально.
Наприклад це може бути гарний начальник (а 10 будинок це ще й начальники, як Ви пам’ятаєте), який з розумінням ставився до того, що Нативу потрібно регулярно, протягом 5-ти років по два рази в роки випадати з робочого процесу, так як він отримує вищу освіту.
Або, саме його з усього колективу отруювали на всілякі стажування, курси підвищення кваліфікації і т. д. І з одного боку – він це заслужив сам. Він і вчився сам, і вів себе так, що викликав відчуття того, що саме він підходяща кандидатура для всіх цих бонусів. Але з іншого боку, його ж колеги, які не мають гарного 10 вдома, про таких благах могли тільки мріяти, тому що для керівництва, кандидат завжди був очевидний.
Стрілець на МС хоче соціальних досягнень і (якщо Юпітер не вражений), робить все, щоб ці досягнення реалізувалися.
Як правило, це освічені люди. Часто саме наявність вищої освіти гарантує соціальне просування. Людям з таким 10 будинком, обов’язково потрібно вчитися, щоб бути затребуваним у професії. Причому зовсім не обов’язково, що вони будуть займатися тією діяльністю, яка прописана в дипломі! Люди, які мають 10 будинок в Стрільці (і тим більше стоїть в 10 будинку Юпітера), як правило, мають дуже багато і різних можливостей для професійної реалізації. Світ до них прихильний в цьому плані.
Якщо карта в цілому не суперечить, і не вказує на те, що всі соціальні рухи Альтернатива закінчуються порожніми мріями (що не виключено), то як правило, це люди досягають пристойних висот, перебуваючи при цьому на хорошому рахунку як у своїх начальників, так і соціуму в цілому.
Навіть якщо людина може сказати що всього добився сам, все одно елемент деякого везіння, або вже принаймні «неспротиву» середовища тут присутній.
Що стосується сфер діяльності, в яких може реалізуватися людина зі Стрільцем на МС — взагалі У ВСЬОМУ, що завгодно. І більше того, скрізь прагне зайняти положення шанованого і авторитетну людину.
Але є і традиційно Стрельцовские сфери. Під Стрільцем йде все, що стосується вищої освіти, точніше сказати не тільки вищої, а ще й того, яке суттєво розширює світогляд або кругозір або перспективи. Люди зі Стрільцем на МС бувають прекрасними вчителями (частіше для дорослих). Викладачі Внз, викладачі іноземних мов, філософії, теології, культурології та ін.
Чудові здібності до лінгвістики, але частіше не рідний, а іноземної – звідси перекладачі, викладачі мов.
Взагалі люди, що працюють з усім іноземним в самому широкому контексті. Це можуть бути перекладачі, а можуть – туристичні агенти. Це можуть бути начальники міжнародних компаній або закордонних відділень компаній.
Це часто люди, які їдуть кудись з рідних місць, для того, щоб реалізуватися (пам’ятаємо, що на ІС у цьому випадку, виявляться Близнюки, а для них, як говорила моя бабуся «зібратися, тільки підперезатися») . Тому власники МС у Стрільці можуть по своїй роботі постійно кудись виїжджати, бути у відрядженнях. І треба сказати, що це цілком зручно і комфортно для них. І до того ж, це дуже хороший спосіб для вдалої соціальної реалізації – тому що Стрілець покровительствує тим справах, реалізацію яких ми шукаємо десь далеко від свого будинку.
Торгівля чимось іноземним, представництва іноземних компаній і т. д.
Під Стрільцем йде так само духовенство, особливо Російська Православна Церква.
А так же все те, що пов’язане з філософією, ідеологією, партійні лідери або активні діячі (коли це актуально).
Дуже велика сфера діяльності Стрільця (Юпітера) – юриспруденція – від створення законодавчих актів, до їх застосування на найпростішому рівні – юристи, адвокати, юристи на підприємствах, всі, хто працює з юр.паперами (але нотаріат – це Сатурн). Стрілець – це законотворчість, закноприменение, суди, хоча тут може бити з Козеріг /Сатурн. Але Козеріг-суддя формаліст, йому важливо щоб було так, як написано – «суворий закон, але закон», вважають, що цей пережив століття слоган юристів придумали люди з виділеним Сатурном (Козерогом). Стрілець, як всякий вогненний Знак, більше орієнтується на соціальну справедливість. Такий може дати нижче нижчої межі, знайшовши для цього обґрунтування, або навпаки «впаяти по повній програмі», там, де юристи постаралися на славу, щоб максимально пом’якшити покарання.
Ще під Стрільцем йде вся рекламна діяльність. Ми вже згадували про рекламу, коли говорили про Близнюках (https://www.astrologbrova.com/doma-goroskopa/lekciya-49-bliznecy-na-ms.html). Але Близнюки більше розповсюджує рекламу – вони кур’єри, рекламні агенти, ті, хто клеїть оголошення та афіші, ті хто наговорює тексти (голос реклами). А Стрільці ті, хто створює ідею, рекламну концепцію, веде рекламну компанію.
Стрільці чудово реалізуються в мережевому маркетингу – там є мета – зайняти більш високе положення, що саме по собі дозволить отримувати дивіденди.
Часто самі бувають організаторами або ідейними натхненниками всіляких пірамід, людьми, вибудовують рекламні компанії відповідних пірамід (мереж).
Добре розташований Юпітер обіцяємо Нативу допомогу, підтримку, певне везіння. Людей, які підтримують і захищають Нативу. Вдалий збіг обставин теж може бути актуальним для людей з МС у Стрільці.
Вражений Юпітер не буде так прихильний до Нативу, як гармонійний. При цьому, все ж Юпітер не схильний забирати, скоріше він схильний давати так багато, що «не понесеш». І від цього починаються всілякі викривлення – скажімо він може дати дуже багато влади, і людина не впорається з цією владою і в підсумку злетіти з посади і сісти у в’язницю.
Або це може проявитися як зіткнення інтересів з кимось більш владним, більш потужним – що призведе до великих неприємностей і т. д.
тобто вражений Юпітер частіше дає випробування мідними трубами – і тут теж потрібно бути вкрай уважним і не бігти кожен раз бачачи безкоштовний сир, і радіючи що шматки все більше і більше, а все таки намагатися контролювати ситуацію, а головне себе в ній, так як така «халява» може завести дуже далеко і реалізуватися великими неприємностями.
що стосується начальників, то якщо Юпітер добре розташований – начальники розумні, з широким кругозором, дуже розвинені, вміють надихнути і бути авторитетом. Як правило щедрі. Вони хочуть багато і для себе і для своїх співробітників. Їм подобається бути коханим своїми підлеглими. Вони ласі на лестощі. При цьому вони не дуже уважні до дрібниць, за рахунок чого можуть допускати багато помилок (особливо при ураженому Юпітері, і за умови, що карта в цілому не має якихось важливих акцентом, змінюють трактування).
Скажімо він може виграти тендер і відразу ж спустити всі гроші на купівлю нової машини або квартири для себе, на поїздки або премії за те, що тендер виграла. Але коли прийде час виконувати взяті зобов’язання, виявиться, що на це вже немає грошей, і на те, що залишилося, робиться в режимі жорсткої економії за рахунок якості. І т. д.
У хорошому настрої – щедрий, але вже просчитывающий всі ходи наперед. Розумний, освічений, чоловік здатний бачити перспективи, шукати хороші можливості. Взагалі кажучи – щасливий.
Сам Натів, ставши начальником виявляє ті ж риси, що його керівники –і тому, маючи такі свідчення, зверніть увагу, особливо при ураженому Юпітері на описані вище особливості, щоб уникнути ВЕЛИКИХ неприємностей, які в безлічі може «підкинути» Юпітер.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа професії Стрільця, професії Юпітера, Стрілець на Вершині Неба, Стрілець на куспиде 10 вдома, Стрілець на МС, Юпітер в 10 будинку, Юпітер на МС

Навігація по записах

10 будинок в Скорпіоні (Скорпіон на МС). Лекція 54.
Козеріг в 10 будинку (МС у Козерозі). Лекція 56.