Стихії. Вода. Лекція 3.4.

4

ВОДА

Ну а найбільш чутлива, природно жіноча, сприймаюча, інертна, реагентна, мінлива (не стабільна) ВОДА.

У Води все — є почуття. Вона живе своїми переживаннями, своїми емоціями, своєю пам’яттю. У неї, до речі, дуже цікава особливість пам’яті – для Води зараз це те, що вона переживає. Якщо їй добре, то в пам’яті Води спливають самі приємні спогади, які роблять її стан ще більш екзальтованим. Якщо їй погано – то все погане, що пов’язано з Вами гіпертрофовано «вилазить» з підсвідомості.
Домовлятися з Водою, що «ми більше не будемо згадувати того, що було!» просто марно. Вона може Вам це пообіцяти (тим більше, що даючи таку обіцянку, вона буде перебувати в якомусь відповідному стані), але виконати цього не зможе. Як тільки Ви її скривдите, вона згадає все погане, що Ви заподіяли їй за все життя.
Але так емоційно, як Вода, ніхто Вас любити не буде. Це пристрасть, це ревнощі, це сльози. Повне розчинення в партнері може дати тільки Вода. Інше питання, що далеко не всі готові прийняти цей дар емоційної любові. Скажімо, для того ж Повітря, що такі відносини будуть просто неприйнятні.
Тим більше що Воду ще й не обдуриш! У неї прекрасна інтуїція, яке випливає з її реагентности. Але на відміну від реагентности Повітря, який чудово уловлює формальні ознаки, Вода, дійсно вміє читати між рядків. Вона дійсно буквально «на дотик» відчуває, скільки ніжності вкладено в слова. Вона прекрасно бачить стан партнера, вміє читати його настрій.
Але біда в тому, що вона вимагає того ж і від партнера. А дати їй у відповідь таку ж потужну включеність навряд чи хто зможе.
Вода обидчива, і образити її зовсім легко, так як дуже мало хто звертає увагу на всі ті нюанси, які бачить Вода.
Як я вже сказала, у Води прекрасна (просто дивовижна, найглибша) пам’ять. Але ця пам’ять специфічна, яка дає спливти з підсвідомості почуттів, відповідним її негайного станом. А в поєднанні з тим, що вона обидчива, ми отримуємо підступну та мстиву натуру (особливо Скорпіон). І сильного маніпулятора.
Звичайно, чим вищий духовний рівень, тим менше будуть виявлятися негативні риси Стихій, Знаків, Планет, але в цілому, для звичайної людини, ті характеристики, в тому числі і не найприємніші, які я навела, будуть цілком характерні.
Так от про неприємні риси. Мстивість. Вода, жіноча сприймає, інертна стихія, природно, вона не буде сама ініціювати ситуації, за які Вам же потім і помститься. Але вислів про те, що немає нічого небезпечніше помсти відкинутої жінки, більше всього підходить до Води. Де жінка, розуміється розширено, як жіноча стихія.
Вода вертка, і підступна (меншою мірою підступність властива Рибам). Ця стихія керує почуттями, тому природно, що саме за свої «зганьблені» почуття Вода схильна закликати до відповіді в першу чергу. І удар буде завдано по самому хворому, а що це для кривдника, Вода зрозуміє просто шостим почуттям.
Жодну з стихій, а точніше нікого з людей, не варто ображати, просто тому що це, по-перше погано, а по-друге, обов’язково повернеться до Вас з часом. Але якщо Ви образили Воду, то будьте готові до того, що відповідь Вам доведеться тримати перед нею самою, і строку давності її образа не має.
До речі сказати, Воді належать різноманітні окультні практики, взагалі, в самому широкому сенсі слова. Вони (практики) «проходять» по Воді. Ну і природно, люди Водної стихії, частіше за інших схильні вдаватися до магічних послуг…
Вода дуже хороший маніпулятор. У кращому випадку, це виражається в професії пов’язаної з можливістю впливати на людей, через свої манипуляторские або гіпнотичні, програмуючі здібності. Типу психолог, психотерапевт, нарколог. Але, до речі, є один момент. Вода все вбирає в себе, тому з них часто виходять такі психологи, які буквально знімають біль пацієнта, як би переймаючи її на себе. В ідеалі цю біль треба розчиняти, але далеко не всі представники Водної стихії, це вміють. І часто вони цю біль або проблему перетягують на себе. Тому, не дивлячись на незвичайні здібності до окультизму, психотерапії, акторської майстерності, перше, що повинні засвоїти люди Води – це техніку безпеки. Так як можуть так «влипнути» в ситуацію, що витягнути з неї потім, буде дуже непросто.
Ну і природно, вони і самі найбільше піддаються впливу на тонкому рівні. Недовірливі, полохливі, сугестивності. Тому їм так само не рекомендується зі всякими «екстрасенсами» вуличними спілкуватися, оберут як «липку» і ще налякають на все життя.
Як я вже сказала, Вода емоційна, чуттєва, але мінлива стихія. Вона розчиняється в партнері, якого кохає зараз. Але от чи буде вона вірна одній людині все своє життя (на що здатні виділені Вогонь і Земля)? Звичайно не факт!
Вода емоційна, т. є. вона ПОТРЕБУЄ почуттях. Тому розлучившись з ким-то, вона буде плакати рівно до тієї пори, поки не переключиться на іншу людину. Може навіть підтримувати 2 (або більше) паралельні зв’язки, і страждати від того, що люблю і одного і іншого – просто дуже потрібно відчувати. Дуже потрібно переживати. І якщо їй тих переживань, які дає партнер не досить, значить треба шукати ще.
Звичайно, це не говорить про те, що люди Води схильні до зрад. Зради взагалі більше властиві не Знаками, а людям, незадоволеним своєї постійної зв’язком. Знаки тут абсолютно ні при чому.
Але потреба ЛЮБИТИ і ВІДЧУВАТИ у Води дуже велика. Крім того, вона, як вже не раз зазначалося, вкрай реагентна, а значить, вона здатна відгукуватися на почуття інших людей. Вода добре відчуває флюды, спрямовані в її бік, і тому (пам’ятаємо, вона жіноча – а значить сприймає Стихія), часто і потроху буває закохана у всіх, хто має почуття до неї. Їй подобається сам стан неглибокій закоханості, уява може малювати цілком далекосяжні картини, які в житті часто не реалізуються як раз тому, що сама Вода не хоче цього в реальності. Їй подобається сам стан і часто, не більше того.
Люди, закохані в кохання, як в стан – це теж Вода. Так само як і люди, що перебувають в очікуванні ідеальної любові все життя, і при цьому нерешающиеся на відносини з реальною людиною – це теж люди, у гороскопі яких в цілому, або в частині, що відповідає за шлюб, переважає Вода.
Що стосується роботи, то люди, з вираженою домінантою Води, найбільш неоднозначні в цьому питанні.
Якщо робота, якою займається Вода, їй не подобається, або не подобається колектив, в якому вона працює, то у неї є два варіанти. Або вона буде постійно боліти (це стосується і періоду навчання у школі, інституті і т. д.), або вона буде настільки марною і непродуктивною, що поруч з нею треба буде ставити людину, яка буде її постійно підганяти, або її будуть регулярно звільняти.
Якщо ж те, чим займається Вода їй подобається, чи вона з якоїсь причини вважає себе морально зобов’язаною виконувати цю роботу, то вона буде просто поглинута нею. Таких фанатів своєї діяльності, причому на тривалий термін, як Вода, мені рідко доводиться бачити, серед інших стихійних типів.
Крім того, з’являється дуже велика переживательность за свою справу. Приміром, наш сімейний лікар, людина з переважаючою стихією Води, знаходиться на зв’язку зі своїми пацієнтами 24 години на добу. При кожному загостренні хвороби пацієнта, вона не тільки дозволяє себе потурбувати, але і просить, щоб їй отзаванивались або відписувалися по кілька разів на день, поки не пройде гострий період. Вона реально ПЕРЕЖИВАЄ за кожного зі своїх пацієнтів.
Вода, що несе «будинок на роботу, а роботу на дім».
У навчанні і роботі, їй потрібна відповідна середовище. Середовище, в якому вона могла б повністю розкритися, почуватися комфортно і захищено. Але в будь-якому випадку, емоційне ставлення до роботи, до якихось труднощів, неуспіхам і труднощів у неї буде підвищено. Потрібний досить довгий час, і великий практичний досвід роботи, щоб вона почала заспокоюватися і не терзала себе постійними докорами з приводу своєї компетенції і місця в професії.

Вода – ДУЖЕ цікава стихія. Більш складної природи ніж у неї, мабуть, і не знайти. Начебто жіноча, пасивна, готова підлаштуватися під середовище, і разом з тим, внутрішньо вона дуже цілісна – знову ж згадаймо Воду як фізичний елемент – якщо її розлити, вона займе найнижче положення (життя – простіше кажучи «вляжеться»), але якщо вона розлилася, її не можна підняти і перенести в інше місце – тобто вже «вляглася» і зрушити її з місця неможливо. Її можна налити в посудину, але стиснути сильніше, ніж дозволяє її об’єм просто не можна – витече.
Так само і людина Водної стихії – він начебто реагентний, жіночий, вміє пристосуватися, але в підсумку виявляється так, що всі оточуючі підлаштовуються під Воду. Пам’ятаєте вислів – «Вода камінь точить!». Ось саме так і є.
На хорошому рівні розвитку, це людина, яка вміє своєю м’якістю і терпінням пом’якшити Вогонь, розбавити Землю, поглибити Повітря.
На низькому – це людина, яка вміє користуватися своїми слабкостями і чужою силою, з користю для себе.
Якщо вона безглуздий співробітник – то купа людей буде виконувати її обов’язки, принаймні до того, як її не звільнять. В родині – вона начебто вся розчиняється в партнері, вся така емоційна і почуттєва, така ЖІНОЧА. Але в підсумку виявляється, що все навколо змушені пристосуватися до того, що поряд з ними живе такий вразливий, чутливий, вразливий чоловік. Який нічого сам зробити не може…
Ось і виходить, що Вода прекрасний маніпулятор, який перетворює свої слабкості, в своє основне знаряддя праці (чи зброю) «жіноча сила, в жіночій слабкості!».

про те, як порахувати баланс стихій тут

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Знайомство з картою Вода, Стихії

Навігація по записах

Сінастрія для Наташі. Частина 2
Сінастрія для Наташі. Частина 3. подвійна карта.

2