Стихія Земля. Лекція 3.2.

5

Знаки Телець, Діва, Козеріг

Пасивна, жіноча, стабільна (або постійна) Стихія. Нечувствительная, практична і недовірлива.

Земля жіноча, сприймає стихія, а отже вона вкрай рідко виступає ініціатором чого –небудь (ну крім запрошення поїсти J ). В любові, вона так само не буває ініціатором. Її активність продиктована імпульсом, що йдуть від іншої людини. Тобто вона (Земля) може й підійти першою, та першою заявити про свої почуття, АЛЕ тільки тоді, коли вона буде внутрішньо відчувати йде від Вас намір підтримати її ініціативу. Якщо це чоловік, то він підійде і познайомиться, але тільки очевидно, відчуваючи Ваш інтерес.

При цьому земля недовірливий (у всьому не тільки в любовних відносинах), вона важко зближається (у землі, як фізичного матеріалу, дуже щільна форма). Для того, щоб впустити когось у своє серце, вона повинна бути впевнена в цій людині. Впевненість одне з найважливіших якостей, які Земля цінує в цьому світі в цілому і в відносинах зокрема. Але впустивши, вже довіряє людині всього себе. Тому дуже важко переносить зраду!!! Найгірше, що Ви можете зробити для землі це змінити їй і допустити, щоб вона про це дізналася.

Причому тут дуже важлива обмовка – «допустити щоб земля про це дізналася». Як я вже сказала вище, земля не чутлива стихія (так само як і Вогонь) і тому вона не може ПОМІТИТИ що їй не вірні. Якісь зрозумілі виправдання пізніх парафій, або частих поїздок з вуст того, кому вона довіряє, вона прийме без непотрібних сумнівів. Але от якщо вона ДІЗНАЄТЬСЯ, що її обманювали, удар для неї буде просто нищівний.
Зраду взагалі мало хто сприймає спокійно, але для Землі це просто вибита з-під ніг грунт. Це крах основи. Але ось тут дуже цікавий момент! Якщо Вогонь, для якого зрада це удар по самолюбству, і геть нікудишнє повагу до партнера, в переважній більшості випадків порве з невірним партнером, то Земля не факт. Земля формалистка, тому, не дивлячись на те, що переживати це буде вона, напевно, болючіше всіх інших, розлучатися вона, швидше за все не стане, так як буде порушена форма, яка для Землі основа-основ.
Пам’ятати зраду вона буде завжди, довіра її зрадник, швидше за все вже не поверне (ну або дуже не скоро, і дуже не просто), але сама шлюб не розірве. І тут теж, до речі, істотний момент – любовний зв’язок, що не має формального визначення, в ситуації зради, Земля, швидше за все зруйнує, так як форма не тримає, а зміст (самі відносини) підірвані зрадою. А шлюб-це форма – а Земля форму береже.
Найчастіше в такій ситуації, ініціатором розлучення буде друга сторона (якщо він взагалі відбудеться).

Дуже постійна, до зрад не схильна, але при цьому дуже чуттєва, і плотські стосунки для неї вкрай важливі (особливо для Тельця). Їй важливо фізично відчувати партнера, важливі дотики, обійми, чуттєві відносини.

Земля приголомшливий виконавець! Вона дуже акуратна і уважна, дуже відповідальна і серйозно підходить до своїх зобов’язань. Земля не підведе там, де потрібно виконати все в строго визначені терміни. Але вона не виносить, коли його підганяють, особливо якщо змінюються строки або додаються додаткові зобов’язання, а ті ж терміни. Земля виконавець, чудовий, найкращий з усіх, але ВИКОНАВЕЦЬ! Не чекайте від неї, що вона сама побачить, що і де потрібно доопрацювати, що потрібно доповнити, або як зробити так, щоб було краще. Не варто думати, що якщо Ви дали їй завдання, в якому не пояснили по пунктах, що конкретно Ви хочете, то вона зробить його так, як Ви розраховували. Без детально пояснених вимог, їй важко зрозуміти, ЩО КОНКТЕРНО робити! Тому, до речі, Землі краще давати письмові доручення, із зазначенням строків здачі завдання, проміжних термінів, відповідальних осіб поіменно.

Вогонь, звичайно, оцінить це як «тугодумность», і несообразительность, але така Земля! Зате все, що докладно описано, буде виконано «від» і «до».
Які професії на Ваш погляд, найбільше підходять Землі?

Я люблю приймати роботу Землю – в офісі вона добре працює на продажах – Земля-матеріальна і гроші до неї «йдуть» просто чудово, краще ніж до Повітрю, з чудовою промовою й умінням спілкуватися. В цеху – вони акуратні і уважні. АЛЕ!!! У них є один сильний недолік, з т. з. роботодавця. Як тільки вони відчувають власну вищу кваліфікацію, вони вимагають підвищення з.п.
земля постійна стихія, не любляча угод з власною совістю, тому в переважній більшості випадків, вона чесна, але все ж її сильне матеріальне орієнтування може спровокувати її на неохайність з матеріальними цінностями роботодавця або інших людей.
Земля взагалі дуже матеріальна, вона сприймає світ через матерію. Для неї щільне форма, основа основ. Вона і приймає залицяння «щільні» — тобто для неї мішок цукру, набагато більший доказ любові і прихильності, ніж квіти, скажімо, або присвячені їй вірші.
Для того, щоб Земля щось зрозуміла, як їй і Вогню треба говорити прямо, без натяків і недомовленостей. Чітко по пунктах викладене вимога або очікування вона розуміє, але не зрозуміє, наприклад, якщо Ви скажете їй, що Вам не вистачає її уваги, її теплоти. Якщо вона піклується про Вас, готує Вам їжу, заробляє для Вас гроші, то Ваші претензії з приводу того, що вона приділяє Вам мало часу, або в її голосі немає ніжності, вона не зрозуміє і сприйме як порожні причіпки.

На перших порах, у навчанні Землі буває важкувато. Їй треба все пояснювати «на пальцях», бажані візуальні посібники. Вона не швидко схоплює і якщо щось не зрозуміла відразу, то надалі, нерозуміння буде тільки накопичуватися. Їй важливо ЗРОЗУМІТИ предмет, і якщо це трапиться, то Земля зможе скористатися отриманими знаннями і через багато років. Її не можна назвати кмітливою, зате вона володіє прекрасною пам’яттю. Вона відмінно пам’ятає деталі, і що важливо, вона РОЗУМІЄ те, про що говорить.
Ну звичайно, Земля витривала. Вона марафонець, довго розганяється, але з дистанції сходить останньої. Тому такі люди багато вершини можуть взяти завзятістю. Вираз що успіх це 5 відсотків таланту і 95 завзятості, як раз Земне. Якщо дати шанс людині Землі встигнути за усіма на початку навчання, то потім, у практичній роботі, вже невідомо хто кого буде наздоганяти. З Землі виходять найкращі, що називається «міцні» фахівці.

Але завдяки такій вдумливості і глибокому знанню предмета, вони блискучі дослідники, їм чудово вдається статистика. Ось написала слово «блискучі» – і відразу ж захотілося виправити, але замість цього поясню. «Блискучими» будуть, звичайно, люди Вогняного типу. Про їх відкриття будуть знати, що їхні імена будуть пам’ятати. Люди Земного типу ймовірно і не залишать в історії свого сліду як великі відкривачі, але я підозрюю, що всю технічну частину дослідження Блестательных Вогнів зробили саме люди Земного типу.

І, що важливо, вони намагаються бути максимально об’єктивними. Тому ніколи не будуть підтягувати «за вуха» факти, до існуючої теорії, або викидати з дослідження то, що суперечить первісної гіпотези.

Тому дослідженням, проведеним людьми Землі можна довіряти в більшому ступені, ніж кому б то не було ще.
про те, як порахувати баланст Стихій, дивіться тут

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Знайомство з картою Знаки Землі, стихія Земля

Навігація по записах

ДВ 1 посилання на відео-лекції
Стихія Повітря. Лекція 3.3.