Стан Королеви: 17 величних рад

2

«Бути королевою дуже відповідально». «Це недозволена розкіш». «Я з простої сім’ї, у нас це не прийнято». Знайомі фрази? А між тим стан Королеви — важлива і потрібна частина жіночої сутності. Тому давайте тренувати і розвивати в собі цей стан. Пропоную вашій увазі 17 способів «включення» внутрішньої Королеви. Спробуйте, і результат не змусить себе чекати. Можна вибрати з цього переліку саме те, що підходить вам, і практикувати з задоволенням.

Як же можна увійти в стан Королеви, і не тільки увійти, але зробити його частиною себе і свого життя?

Порада №1

Носіть будинку виключно гарний одяг, в якій ви відчуваєте себе привабливо. Можна навіть взути домашнє взуття на невеликому каблучку. Це додасть вам шарму. Пам’ятайте: власниці великих вілл не ходять по будинку босоніж!

Порада №2

Слідкуйте за поставою, посадкою голови і ходою! Погодьтеся, що як тільки ви расправите плечі і приподнимете підборіддя — ваш внутрішній стан трансформується, і хода миттєво змінюється, ніби за велінням чарівної палички. Внутрішнє впливає на зовнішнє, і навпаки!

Порада №3

Приміряйте шикарне плаття в дорогому бутіку (з наміром тільки приміряти). Ця енергія розкоші дозволить вам діагностувати себе. Коли будете дивитися в дзеркало, відстежте внутрішній стан. Чи готові ви до розкоші? Чи дозволяєте ви собі мати найкраще? Чи гідні ви цього?

Про що говорить зараз ваше тіло? Йому хочеться стиснутися, сховатися або розкритися? Хочеться пройтися по червоній килимовій доріжці?

Стан Королеви: 17 величних рад

Порада №4

Слухайте класику! Вона «включає» стан Королеви незалежно від вашого вміння в нього входити.

Порада №5

Обідайте не на льоту, а з красивого посуду. Купіть для себе коханої найкрасивішу чайну пару і посуд, з якої приємно їсти. Вам може здатися, що це ні на що не впливає, адже ексклюзивний фарфор і столове срібло ніхто, крім вас, не бачить. Але поспішаю вас запевнити, що таким чином ви тренуєте внутрішнє почуття гідності, і воно неодмінно позначиться на ставленні оточуючих!

Те ж стосується і постільної білизни: воно повинно бути шикарним. Адже на ньому спить Королева!

Рада №6

Влаштуйте собі масаж в чотири руки. Сходіть в найближчий масажний салон. Для чого? Все просто. Ви не можете знаходитися в стані «жертви» або «домогосподарки», коли ваше прекрасне тіло в просторі блаженства. Дозвольте собі насолодитися і прийняти ці дари всесвіту через інших людей.

Порада №7

Купіть собі прикраси з сапфіром. Це камінь активує стан Королеви. Можна покласти його в узголів’я ліжка або носити на шиї. Якщо ви пройшли тренінг «Крила Свободи», то цей камінь буде включати ваш центр бачення, так як ваше тіло пам’ятає відчуття медитації «Сапфір», і ці спогади дозволять вам налаштуватися на «потрібну хвилю».

Порада №8

Використовуй в лексиконі глибокі, ємні слова: «велично», «класно», «вдячна», «дякую», «неодмінно» і т. д . Пограйте в це.

Слова — це наша реальність. Ми її формуємо за допомогою думок, а думки висловлюємо словами. Виходить, що слова — це відображення нашого внутрішнього світу. Використовуйте це знання на благо.

Стан Королеви: 17 величних рад

Порада №9

Виключіть нецензурні слова та сленг. Тут без коментарів.

Порада №10

Зробіть медитацію «Коронація» на певному стільці. Знайдіть своє королівське місце. Уявіть, як з простору всесвіт опускає на вашу голову найвишуканішу корону! Увійдіть в цей стан і напитайтесь їм. Якщо ви будете робити цю медитацію на одному і тому ж стільці, то через деякий час, сідаючи на нього, ви автоматично ввійдете в потрібний стан. Це називається «ефект якоря» з НЛП. Працює безвідмовно.

Порада №11

Трохи сповільнився. Королева не поспішає і не запізнюється. Ви помітите, що існуючи в плавному темпі, встигаєте стільки ж, як і в поспіху, але при цьому не відчуваєте себе «білкою в колесі».

Порада №12

Вибирайте себе, вмійте говорити «ні». Королева завжди переслідує свої інтереси. Але це не означає, що вона це робить за рахунок ущемлення інтересів інших. Немає. Просто вона прислухається до своєї інтуїції і приймає рішення, ґрунтуючись на поєднанні внутрішнього чуття і здорового глузду.

Порада №13

Усвідомте свої перемоги і гідності. Заведіть знаменитий «щоденник успіху» і виписуйте туди всі досягнення, починаючи з найменших. Можете перечитувати їх вранці. Ваш настрій точно покращиться, і день пройде зі знаком плюс.

Порада №14

Ви можете налаштувати внутрішню Королеву прямо з ранку. Дивлячись у дзеркало, скажіть собі: «З добрим ранком, Ваша Величність!». І не забудьте побалувати себе порцією королівського сніданку.

Порада №15

Перестаньте ревнувати і порівнювати себе з іншими! Це не по-королівськи. Важливо зрозуміти, що двох однакових людей не існує. Навіть близнюки мають безліч відмінностей. І якщо ви звикли бути «краще ніж…», «швидше, ніж…», «красивіше і молодше, ніж…», то прийміть рішення і відмовтеся від цього образу думок. Дозвольте собі бути собою!

Порада №16

Добре «включає» королеву медитація «Внутрішній Стрижень». Встаньте прямо і уявіть, як через маківку проходить світлий промінь з Всесвіту, потім він йде до самого центру Землі. Йому назустріч з центру Землі промінь енергії спрямовується через стопи уздовж по хребту вгору. Ці два променя обвивають один одного і стають вашим стрижнем. Спираючись на який, ви відчуваєте свою непохитність, врівноваженість і можливість бути гнучкою при будь-яких обставин.

Ви на фізичному рівні можете злегка захитався і відчувати, як невидимий стрижень не дає вам впасти або відхилитися. Це ваша вісь, і вона міцно тримає вас в балансі.

Порада №17

При будь-яких сумнівах «брати/не брати, робити/не робити, купити/не купити», просто скажіть собі: «Я цього варта!». І далі дійте у відповідності зі своїм вибором.

Головне: не забувайте, що у стану королеви є тіньова сторона. Не перейдіть на неї, випадково загравшись. Королева — це не зарозуміла особа, яка дивиться на всіх зверхньо, а усвідомлює свою цінність жінка, яка живе за своїми правилами, але при цьому не обмежує права і почуття оточуючих.

Ну що ж… почнемо? Чудового Вам дня, Ваша Величність!

Джерело: http://papaznaet.com.ua/