Стан «Коханка» — 10 гарячих рад

2

Стан «Коханка» — одне з найбільш ресурсних станів. Саме в ньому ми наповнюємося енергією, яка включає всередині нас «магніт». Цей «магніт притягує в наше життя все найкраще: гроші, можливості, чоловіків. Коли жінка наповнена енергією, їй легко, наче всесвіт веде її за руку, і перед нею відкриваються всі двері світу.

Але часто я чую від жінок, що утримати в собі цей стан дуже важко, що багато енергії, але вона кудись витікає, і немає ні сил, ні бажань. І зараз я хочу запропонувати вам кілька порад, які допоможуть вам підтримувати стан Коханки.

Порада №1

Перше, що необхідно зробити, це зайнятися інтимної гімнастикою. Зробити це необхідно, так як саме інтимними м’язами ми тримаємо і акумулюємо енергію. Зараз є багато способів, як це зробити. Якщо ви живете в Петербурзі чи в Москві, то вам пощастило трохи більше, ніж усім іншим, тому що в Академії є чудовий курс, за допомогою якого ви зможете довести свої інтимні м’язи до досконалості.

Порада №2

Енергія піднімається, коли жінка перебуває в стані «хочу». Тому необхідно розвивати в собі «хочуху». Для цього візьміть аркуш паперу і напишіть на ньому сто одне своє бажання. Почніть з найпростіших, наприклад, «хочу спати» або «хочу тістечко». Продовжуйте, ви здивуєтеся, як багато всього можна і потрібно хотіти.

Стан «Коханка» — 10 гарячих рад

Порада №3

Нас наповнює все, що приносить задоволення, тому потрібно взяти за правило доставляти собі мінімум три задоволення в день. При цьому тільки один з них може бути їжею, одне — покупкою, і третє — чимось безкоштовним, наприклад, тепла ванна перед сном або самомасаж, дайте волю своїй уяві.

Порада №4

Важливо для наповненості залишатися в моменті «тут і зараз», так як тривоги за майбутнє або образи і страхи минулого забирають величезна кількість енергії. І для того, щоб вирвати свою свідомість з минулого чи майбутнього, задайте собі три питання: «Хто я?», «Де я?», «Коли я?». Насолоджуйтеся тим моментом, в якому ви перебуваєте.

Порада №5

Іноді складно перестати тривожитися за майбутнє, враховуючи попередній досвід. Страхи змушують готуватися до гіршого. В такому випадку задайте собі питання: «А що би я зробила, якби знала, що все буде добре?»

Стан «Коханка» — 10 гарячих рад

Рада №6

Іноді обставини або люди провокують конфлікт або викликають роздратування. Якийсь скандальний клієнт, або нахамивший продавець, або погана погода злять, виводять зі стану насолоди і позбавляють наповненості. Спробуйте задати собі питання: «А що, якщо це сталося зі мною в останній раз?». Якщо цей дощ — останній в житті, і ви більше ніколи його не побачите, чи це останній скандальний клієнт… І ви відчуєте, як вам захочеться насолодитися тим, що відбувається.

Порада №7

Коханка живе в насолоді. Адже все, що приносить задоволення, наповнює енергією, тому дуже важливо сповільнюватися. Ходіть по вулиці так, ніби йдете по торговому центру і вибираєте сукню, дивіться по сторонам, вдихайте повітря на повні груди.

Порада №8

Важливо отримувати задоволення від себе, бути в змозі сама себе хочу». Доглядайте за собою, намастіть себе кремом, робіть красивий манікюр, педикюр, зачіску. Обов’язково носіть красиве нижню білизну, балуйте себе, насолоджуйтесь собою. Це допоможе вам «включати» стан Коханки.

Порада №9

Фліртуйте, насолоджуйтеся чоловічою увагою і спілкуванням. Фліртуйте завжди і з усіма, дивіться чоловікам в очі з посмішкою, ловіть захоплені погляди.

Порада №10

Піклуйтеся про своє тіло, відчувати її, звертайтесь до нього з питаннями. Дізнайтеся, чого воно хоче, тепло йому, чи зручно, чи немає в ньому напруги, а якщо є, то де і з чим воно пов’язане. Запитаєте, чим його нагодувати, дозвольте йому насолодитися кожним шматочком. Запитаєте, в що його одягнути, чим прикрасити. Будьте завжди в з’єднуваності зі своїм тілом, і воно відповість тобі взаємністю.

Ось такі нескладні дії дозволять зберігати енергію, яку ви зможете направити на реалізацію найсміливіших бажань. Я бажаю вам жити в задоволення!

Джерело: http://modelcollect.com.ua/