Стан «Господиня» — 13 впевнених рад

2

У кожній жінці є чотири базових стану: це Коханка, Дівчинка, Королева і Господиня. Як тренер жіночих практик я помітила, що левова частка жінок, які прагнуть до розвитку внутрішніх можливостей, розкривають у собі все частіше Коханку, Королеву, Дівчинку, вважаючи Господиню нудною і звичайної.

У багатьох стан «Господиня», асоціюється з домашньої рутиною і побутом. Але ви забуваєте про те, що тільки в цьому стані жінка здатна проявляти турботу про близьких, коханих, друзів. У цьому стані жінка дарує тепло і ласку всьому, що її оточує. У цьому стані жінка може підтримати і прийняти чоловіка в скрутну хвилину. У стані «Господиня» жінка здатна утримати сім’ю, фінанси, будинок, і взагалі, будь-які можливості, які дарує життя. У цьому стані жінка здатна створити навколо себе атмосферу благополуччя і достатку!

Як же підтримувати в собі внутрішню господиню? Я пропоную кілька простих і доступних способів.

Порада №1

Усвідомлена ходьба. Енергію Господині жінка отримує від стихії Землі. Перше і найважливіше підтримки цього стану — з’єднання з Землею. Прогулянки на суцільній підошві і уповільнення дозволяють зупинитися і відчути себе розміреним. При ходьбі направляйте увагу в стопи, відчуваючи контакт з Землею, але при цьому не зупиняйте потік думок.

Порада №2

Спорт, фізичні навантаження, біг. Оскільки через спорт ми розвиваємо в тілі силу, витривалість і головне — впевненість, регулярні тренування дозволять відчувати себе зібраної і сконцентрованою.

Порада №3

Їжа. Коли жінка готує своїми руками, вона може це робити по-різному. Може просто готувати з почуття боргу, що не приносить задоволення ні їй, ні оточуючим, а може в процес приготування «вкласти» частинку своєї душі, благословляти їжу. Тоді близькі і Господиня отримають неймовірну насолоду, куштуючи таку їжу.

Порада №4

Результат. Будь-які досягнуті результати дозволяють відчувати себе господинею свого життя. Результат — це те, що ви сказали і зробили.

Стан «Господиня» — 13 впевнених рад

Порада №5

Планування. Планування по-жіночому щомісяця або щодня дозволяє керувати своїм життям.

Рада №6

Делегування. Справжня Господиня влаштовує своє життя таким чином, щоб усі намічені плани були реалізовані, і при цьому в ній залишалося багато енергії на себе і улюблених.

Порада №7

Кордону. У стані Господині ми вміємо вибудовувати кордони. І якщо щось не подобається, ми можемо сказати про це, але не в емоціях, а спокійно. З любов’ю і повагою до людей, не відчуваючи себе винною.

Порада №8

Турбота. Господиня вміє подбати про всіх, хто знаходиться на її території і, звичайно ж, вона вміє подбати про себе, своєму внутрішньому і зовнішньому просторі. І якщо з проявом турботи до інших питань може не виникнути, то з вмінням піклуватися про себе виникають складності. Щодня знаходьте час для себе коханої, розподіляйте свою енергію так, щоб відчувати себе наповненою, а не знесиленою.

Стан «Господиня» — 13 впевнених рад

Порада №9

Підтримка. Усвідомлено підтримуючи, розуміючи близьких і коханих, господиня наповнює їх теплом, дарує атмосферу добра.

Порада №10

Гроші. Вчіться керувати своїми фінансами. Правильний розподіл матеріальних ресурсів дарує відчуття достатку і достатку. Перегляньте свої доходи і витрати, візьміть над ними контроль.

Порада №11

Затишок. Наповніть свої дії внутрішнім змістом і позитивними почуттями. Ви не повірите, але прибирання, прання, прасування та інші домашні обов’язки, можуть приносити задоволення, якщо їх розподілити на весь тиждень, а не збирати все на вихідні.

Порада №12

Атмосфера. Жінка-Господиня створює певну атмосферу безумовної любові в будинку. Любіть все, до чого доторкнутися, адже те, що є у вас сьогодні, це те, що ви створили вчора.

Порада №13

Одяг. Довгі сукні, спідниці в підлогу з давніх часів несуть у собі сакральний сенс, адже довга спідниця утворює закритий «купол», так жінка отримує і зберігає енергію Землі.

Як бачите, все це доступно в повсякденному житті. Слідуючи таким простим рекомендаціям, ви зможете легко і ефективно підтримувати в собі найцінніше для кожної жінки стан «Господиня».

Джерело: http://msmirnova.ru/