Стан «Дівчинка» — 15 легких рад

2

«Дівчинка» — одне із самих прекрасних жіночих станів. Саме в ньому ми здатні відчувати, правильно проявляти свої емоції. Саме в цьому стані ми живемо з відкритим серцем. У цьому стані ми натхненні самої життям, і тому самі легко надихаємо оточуючих нас людей.

Тільки коли в нас виявлено стан «Дівчинка», в наше життя приходить справжня, щира любов. Тому я приготувала для вас 15 корисних порад, які допоможуть розвивати свою дівчинку:

Порада №1

Прощайте тих, хто вас образив. Для того щоб образи не переобтяжували вас, важливо не витісняти їх, обманюючи себе установкою на кшталт: «Я ні на кого не ображаюся», а давати собі час для їх проживання. Дозволити собі проговорити образи, дати собі можливість виплакатися. Робити це можна самостійно, з подругою, а краще зі своїм психологом. Чим більше усвідомленості в цьому процесі, тим швидше приходить прощення.

Порада №2

Відпускайте. Головне правило легкості: чим більше ми відпускаємо, тим легше ми стаємо. Люди важчають в той момент, коли починають збирати негатив. Важливо вміти з легкістю відпускати все погане. Відпустіть негативні спогади, немає ніякого сенсу в тому, щоб знову і знову прокручувати їх у своїй пам’яті. Відпустіть важких людей зі свого життя, намагайтеся звести до мінімуму їх присутність. Відпустіть непотрібні номери зі свого телефонного довідника. Відпускаючи негатив, ви стаєте легше і звільняєте місце для чогось нового.

Порада №3

Зберігайте теплі дитячі спогади. Для стану «Дівчинка» дитинство — це один з найсильніших ресурсів. Але проблема в тому, що більшості з нас вигідно мати нещасне дитинство. Так можна виправдати кепський характер, поганий настрій, відсутність результатів і багато чого ще. Тому багато витісняють з пам’яті приємні дитячі спогади, залишаючи лише негативні картинки, а це позбавляє нас додаткової життєвої радості. Перегляньте свої дитячі альбоми, згадайте приємні історії. І обов’язково почніть ділитися цими історіями зі своїми дітьми та близькими людьми.

Стан «Дівчинка» — 15 легких рад

Порада №4

Мрійте. Коли ми мріємо, ми створюємо для свого мозку картинку майбутнього, до реалізації якого він буде прагнути. Чим сміливіше і яскравіше мрії, тим більш яскравою і сміливий буде ставати життя. Хоч 10 хвилин в день приділяйте на те, щоб помріяти з посмішкою на обличчі.

Порада №5

Освідчуйтеся в коханні. Існує помилкове переконання, що про любов не говорять. Я абсолютно переконана, що в старості про невимовних словах любові люди шкодують набагато більше, ніж про сказаних. У вашому серці набагато більше любові, ніж ви думаєте. Почніть її бачити і говорити про неї. Освідчуйтеся в коханні своїм батькам, дітям, друзям, колегам, і просто тим, кому ці слова захочеться сказати.

Рада №6

Даруєте любов. Те ж саме стосується вчинків. Не бійтеся зайвий раз подарувати свою любов дотиком, подарунком, допомогою. Любов як насіння, чим більше сієш, тим кращий урожай.

Порада №7

Фліртуйте. Щоб дарувати любов, потрібно бути нею наповненим. І в цьому відношенні зарядити свою сердечну батарейку допоможе флірт. Найпростіше, з чого ви можете почати, це дивитися чоловікам в очі, щиро посміхатися і говорити компліменти. Ось побачите, що від цього процесу в першу чергу радістю і любов’ю наповнити саме ви.

Порада №8

Дружите. Для підтримки внутрішнього стану радості, нам обов’язково потрібні друзі. І це не тільки два-три вірних одного. З кожним зі своїх друзів ви розкриваєте особливу грань себе, чим більше у вас друзів, тим більш багатогранною ви стаєте. Тут мова йде не тільки про відданої дружби, але і про дружбу доброзичливої.

Порада №9

Розважайтеся. Згадайте, як у шкільні роки життя було наповнене безліччю цікавих заходів: екскурсії, шкільні свята, походи в кіно, дні народження друзів, прогулянки у дворі, змагання з паралельним класом і багато іншого. Друзі потрібні, в тому числі і для того, щоб з ними чудово проводити час. Це дуже наповнює.

Порада №10

Вода. Вона є стихією стану «Дівчинки», допомагає його підтримувати. Через водні процедури ми очищаємося, приймаючи душ після важкого дня. За допомогою води ми наповнюємося, дозволяючи собі полежати в ароматній ванні, поплавати в басейні, скупатися в морі. Споглядання води — самодостатній джерело наповнення. Дозвольте собі погуляти вздовж річки, посидіти на березі моря, подивитися на дощик з вікна.

Стан «Дівчинка» — 15 легких рад

Порада №11

Хобі. Про улюблену справу ми зазвичай говоримо: «мені цим займатися по серцю». Малювання, йога, заняття вокалом, танці — хобі може бути абсолютно різним, головне — щоб ви відчували, що в цьому процесі радіє ваше серце.

Порада №12

Радуйте себе подарунками. Часто ми перебуваємо в помилковому переконанні, що подарунки повинні приходити в наше життя виключно від чоловіків, і якщо з якихось причин цього не відбувається, починаємо таїти на сильну стать справжню образу. Насправді, чоловіки ставляться до вас так само, як ви самі ставитеся до себе. Тому, якщо ви давно себе нічим не балували, чоловіки, швидше за все, будуть слідувати вашому прикладу. Обов’язково заохочуйте себе подарунками великими і маленькими, з приводу і без.

Порада №13

Створюйте свята. Часто ми живемо очікуваннями свята, пропускаючи саму життя. Відведіть час для свята в кожному дні життя. Свято гарної зачіски, свято гарного вина, марафон яблучних пирогів, свято зустрічі з друзями, свято для своєї душі… Є стільки приводів для гарного свята!

Порада №14

Яскраві кольори. Чорний, білий, сірий, бежевий — ці кольори відноситься до нейтральним. Вони створені для того, щоб чудово поєднується з іншими кольорами. Але якщо ми ними зловживаємо, то зовнішній вигляд і настрій стають похмурими. Використовуйте більше яскравих фарб в одязі та аксесуарах. Особливо восени!

Порада №15

Вмійте бачити чудеса. Вони всюди! І якщо ви дозволите себе зняти окуляри цинізму і байдужості, вони увійдуть у ваше життя щедрим потоком. Для цього досить з ранку просто згадувати про те, що сьогодні вас чекають дива, в процесі дня бути уважною, а ввечері не забувати дякувати за них.

Великі життєві результати — це наслідок простих корисних звичок. Використовуйте ці поради, і нехай ваше серце буде наповнене любов’ю, а очі блищать від радості!

Джерело: http://glam-novias.com.ua/