Скорпіон у 4 будинку. Лекція 42.

5

Лекція 42. Скорпіон на ІС

Скорпіон на куспиде 4 будинки (упр. ІВ у Скорпіоні, Плутон у 4 будинку, упр.ІС у поєднанні з Плутоном – меншою мірою).
Складний стан. Дуже часто цей показник говорить про дуже потужною зв’язку з 4-домным батьком, але дуже не простий. Дуже багато образ, багато претензій, причому таких, які сформулювати словами не завжди вдається. Так, звичайно, бувають випадку вкрай жорсткі, з насильством фізичним або сексуальним, моральне придушення, або аморальний спосіб життя батьків, або існування всередині якийсь неблагополучною, в тому числі і кримінальної атмосфери. Безумовно буває і це. Але все таки, якщо говорити про більшої частини людей, що мають Скорпіон на куспиде 4 будинки, а їх багато, то звичайно описані маргінальні стани, це все ж таки виняток. Більшість людей з цим показником, не піддається справжньому насильства, але все ж в більшості випадків це дуже складні стосунки з батьками. Це образи, відчуття незрозумілості. Вже дуже має бути гармонійний Плутон, І управитель 4 будинки (якщо Плутон їм не керує, а лише має там констелляцию), І Місяць, щоб не побачити відповідних складнощів.
При цьому варто згадати про те, що 4 будинок адже це не тільки батько, це ще й сам будинок, атмосфера в ньому. Тож коли ми бачимо такий будинок 4, ми і говоримо про те, що уявлення про будинок-то у людини не найпростіше. Зв’язок з ним дуже сильна, дуже потужна. Зустрічається і таке, що люди буквально ненавидять один одного (це звичайно при дуже серйозних ураженнях всі показників 4 будинки і Місяця), але і роз’їхатися не можуть. Тобто може вони і роз’їжджаються, але все одно тягне. Зв’язок дуже потужна, дуже сильна, таку просто так не розірвеш. У якомусь сенсі для Альтернатива відносини з батьком, що йдуть по 4 дому – це випробування, але тим не менш все одно він настільки важливий, настільки глибока з ним зв’язок, що порвати з ним все одно немає ніяких сил. Навіть якщо зв’язок важка, відносини виснажливі.
Тут дуже багато образ і страхів, навіть якщо якихось глобальних проблем з елементами 4 будинки і немає.
При цьому цілком можливо що елементи 4 будинки ніяким чином не вступало в напружені взаємодії з елементами 1 вдома, або навіть вступали з ними хороші стосунки. І в цьому сенсі ми можемо сказати, що незважаючи на те, що вдома, було погано, можливо БЕЗПОСЕРЕДНЬО АЛЬТЕРНАТИВА це не стосувалося. Скажімо, між собою ворогували, батьки конфліктували. Або сім’я перебувала в якомусь важкому положенні – затягнута в кримінальні розборки, або борги, або якісь інші деструктивні стани, з якими вони самі не в змозі були впоратися. І це наклало відбиток на сприйняття життя Альтернатива – життя праці й сповнена небезпек. Скорпіон на ІС рідко дає милостиве ставлення до теми батьків, до теми будинку взагалі, сім’ї взагалі. Навіть якщо в цілому все в будинку 4 добре і приємно, і нічого по-справжньому страшного в дитинстві Альтернатива не відбувалося, все одно думка про батьків або їх будинку найчастіше викликає серйозне напруження, страхи. Мені доводилося чути такі відгуки про 4 домі за участю Плутона, як життя в пеклі.
Ще раз повторюся – періодично такої 4 будинок дає дійсно маргінальні стани, де життя – пекло, але це все ж виняток з правил, ніж регулярне прояв Скорпіона або Плутона в цьому положенні. Частіше це все ж внутрішній страх, може бути проблема у відносинах батьків МІЖ СОБОЮ, їх взаємовідносини, які Натів переживає дуже важко, і які збереглися у спогадах як щось гнітюче, вкрай неприємне.
4 будинок – це наша зв’язок з безпечним місцем, це наше коріння, це зв’язок з тим світом, звідки ми вийшли, це колиску немовляти, і коли ми бачимо там Плутон або Скорпіона, ми розуміє, що те відчуття безпеки і привітності світу, яку чоловік повинен був винести у своє доросле життя з свого дитинства, тут перекреслено, затьмарене якимось переживаннями, які йому, тепер вже дорослій людині, заважають відчути себе в безпеці. Бачачи на ІС Скорпіон, ми само собою бачимо на МС Тільця. Телець – один з найкращих у плані психологічного комфорту Знаків. Багатий, ситий і спокійний. Ось тому володарі Тельцовского МС так прагнуть (МС – наші прагнення) до багатої і ситого життя, що на ІС у них наляканий Скорпіон. Вони свої внутрішні страхи, часто неймовірно пригнічені, задавлені навіть (ІС – символ глибоко підсвідомих установок), прагнуть вирішити через Тельцовское володіння – відчути захист через матеріальний світ.
Мама в цьому випадку бачиться як людина небезпечний, або гнівливий, або дуже пригнічує, як правило, дуже владний. Це може бути людина, якого Натів боїться, з яким він не хоче взаємодіяти (особливо при ураженнях відповідних елементів).
До речі кажучи, мені з деякою регулярністю доводиться зустрічатися з ще однією цікавою річчю, коли Плутон як-то зацікавлений у 4 будинку або в Місяці. Буває так, що розмовляючи з людиною мають таке свідчення, можна почути «Ні, у мене хороша мама, все нормально, до батька теж ніяких особливих претензій». Але коли починаєш копати глибше, з’ясовуєш, що людина з якихось причин ДУЖЕ боявся смерті своїх батьків, ДУЖЕ боявся. До цього могли бути якісь підстави, їх могло і не бути, але якийсь навіть виснажливий страх втратити батька був.
Такий прояв зустрічається значно рідше, ніж прямий символізм Плутона /Скорпіона – через придушення, неприйняття, великі складності. Це зустрічається значно рідше, але тим не менш це теж зустрічається досить регулярно.
Мама може сприйматися як маніпулятор, як людина, яка повністю володіємо моєю волею, якого я боюся. Як людина дуже вимогливий, причому не за Сатурнианскому або Девьему типу, де завжди є ухил до дисципліни. Скорпіон діє через «вижимання» людини, через народження в ньому почуття провини, залежності або образи. І ось на цьому почутті, батько «вичавлює» якийсь свій інтерес.
У кращому випадку, вказує на великий рід, клан, бажання народити багато дітей (але це в хорошому випадку).
В плані облаштування будинку, ніяких особливих, характерних рис Плутон/Скорпіон не має. Нічого такого вже супер особливого Скорпіон не дає. Дійсно, частіше всього це буває тіньова сторона (якщо для цього є можливість), більш темні тони для облаштування будинку, нижчі поверхи (як і всі Земно-водні).
В плані нерухомості ніяк не заважає Скорпіон її знаходити, можливо навіть допомагає. Можливо, допомагає успадковувати – це символічна зв’язок між 8 і 4 будинками.
При більш-менш нормальних показниках Плутона і 4 будинки в цілому – може давати велику житло, і не один вид нерухомого майна. Скорпіон один з показників гороскопа дають багатство, тому турбуватися володарям 4 будинки в цьому Знаку не варто (якщо звичайно немає відповідних поразок). Але сам по собі він дає не погані можливості в плані нерухомості.

Інше питання, що в будинку людини, що має на ІС Скорпіон ДУЖЕ НЕ БАГАТЬОМ буде комфортно. Ясна річ, Скорпіони бувають різними, і показники 4 будинки не можуть бути обмежені тільки Плутоном, і Місяць буває різна, але в ЧИСТОМУ вигляді – це будинок не для всіх.
До речі кажучи, природно може давати успадковані за родом надздібності, оккульные, магічні, езотеричні якості.
Можливо, в роду були каки-то чаклуни, «бабки», ворожки, знахарки і пр. І саме цей чоловік з Плутоном або Скорпіоном на ІС, буде прямим спадкоємцем цього предка в енергетичному сенсі.
Кінець життя буде дуже сильно залежати від показників, які має сам Плутон і інші показники 4 будинки. Тому що в чистому вигляді, може бути образа на всіх, замкнутість (і це не в найгіршому випадку).
В кращому випадку – це велика сім’я, цей клан, а Натів в ньому самий головний, самий розумний, самий шановний, його можуть навіть трошки боятися, але від цього він не менш привабливим і впливовим.
В іншому випадку, це буде людина яка постійно на всіх ображається, що б йому не робили – все не так. У негативному варіанті людина може скотитися на всякі образи, причіпки, і в підсумку виявитися людиною, до якого ніхто ходити не буде – вже дуже він не приємний, в своєму вічному невдоволенні.
Тому якщо Ви маєте такі показники в 4 домі, то звертайте увагу на ці свої схильності ображатися, маніпулювати, «выкруживать» з людей те, що Ви хочете. Тому що в якийсь момент Ви втратите реальну силу впливати на людей (як всі інші) і залишиться тільки сила любові до Вас. І дуже важливо щоб ця сила залишилася, щоб була любов. Бо інакше всі Ваші спроби грати на чужих почуттях, на почутті провини або, скажімо, неповноцінності, на почутті боргу і т. д., вона зроблять Ваше життя дуже сумної в кінці, безрадісною, і повною взаємних невдоволень. Мало кому хочеться, щоб його близькі не могли дочекатися його смерті. Тому є сенс задуматися про це на більш ранніх етапах, щоб у кінці життя бути самим мудрим, найстарішим, трошки небезпечним, але при цьому вкрай привабливим. Дуже сильним і духовно і змістовно. Таким до якого тягнутися і таким з яким зв’язок хочеться зберігати, тому що він важливий.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа 4 будинок в Скорпіоні, ІС в Знаках, Плутон у 4 будинку, Плутон на ІС, Скорпіон в 4 будинку, Скорпіон на ІС, Скорпіон на куспиде 4 будинки

Навігація по записах

Ваги в 4 будинку. Лекція 41.
Стрілець в 4 будинку. 4 будинок в Козерозі. Лекція 43.

50