Синтетичний трикутник (косий парус, полуповозка). Лекція 142

5

СИНТЕТИЧНИЙ ТРИКУТНИК Синтетичний трикутник (косий парус, полуповозка).

Конфігурації аспектів. Лекція 142.
Дві Планети в опозиції між собою, і одночасна, одна з них робить до третьої секстіль, і до неї ж, друга з Планет в опозиції, тригон.
Напевно, найулюбленіша мною конфігурація. Завдяки цьому трикутнику вирішуються проблеми більшості багатокутних конфігурацій, що містять внутрішню опозицію.

Дуже конструктивна фігура.

Так само, як і в тау-квадратурі, опозиція, будучи самою довгою стороною, вказує на конфлікт. Знову жорстко ставитися питання двох непримиренних тим. І знову з’являється громовідвід.

синтетичний трикутник

Тільки якщо у випадку з тау-квадрат, громовідвід сам відчуває величезні навантаження від конфлікту тим між собою і від того, що конфлікт намагаються вирішити з її допомогою теми, то тут – всі учасники, зважившись на вирішення ситуації з допомогою Планети на вершині, відчують не тільки полегшення, але і прилив сил.
Так, у карті прикладі – опозиція 1-7 будинок, вихід на Планету в 10-м.
Найвірогідніше, що нам доведеться почути від Клієнта, з такою конфігурацією, це «мій чоловік мене обмежує! Постійно затискає! Він знає, що я дуже чутлива людина, і не можу довго перебуває в стані «війни» з ним, і тому, в’є з мене мотузки, своїм відторгненням!» — Місяць в 1 будинку в Тільце, в опозиції до Сатурну в 7 будинку в Скорпіоні.
Або «він мене нікуди не пускає! Не хоче щоб я працювала, я для нього – це квочка, яка повинна сидіти вдома, прати, прибирати, готувати, доглядати за дітьми! І більше мене нічого не повинно цікавити! Він вважає, що мої захоплення – це фігня, якої я «страждаю!», і всі мої претензії, закінчуються коронним «я тебе тримаю!»!» — Місяць – управитель 4 і 5, в 1 будинку, в опозиції до Сатурну, елементу 7, управителю 10 вдома (а я тебе тримаю – це Плутон, управитель К8 у трині/секстилі до «головним героям»).
Була б ця опозиція «голою», не дозволялася б вона в замкнуту фігуру, то вирівняти ситуацію було б значно складніше. Якщо ж, опозиція замикається в третьої точки в будь-який з трикутників, то вихід знайти легше.
Само собою, Тау-квадрат принесе чимало проблем, поки людина навчитися діяти за нього конструктивно, так і потім, періодично буде давати несподіваний і не завжди приємний результат. А ось синтетичний трикутник це вже добре.
Тут, Планета, що стоїть на вершині конфігурації дає можливість вийти із ситуації з найменшими втратами, а часто і зовсім з придбаннями. Адже, опозицію добудовують 2 гармонійних аспекту.
Скажімо, якщо нашому Нативу доведеться зіткнутися з описаною проблемою, ми можемо просто сказати – «йди на роботу!!! Просто бігом біжи влаштовуватися куди-то!».
Вона, звичайно ж, скаже, що чоловік проти, що він її ніколи не відпустить і т. д. і т. п. Але якщо вона зможе переламати ситуацію і свої власні страхи і обмеження (а ми пам’ятаємо, що те, що написано в карті Альтернатива, описує в першу чергу САМОГО Альтернатива, і ЙОГО особисті проблеми), то сама здивується, що з часом, чоловік почне приймати дуже позитивне участь у її справах – адже обидві Планети виходять гармонійним аспектом до Плутона!
Якщо потім Вам доведеться зустрітися з чоловіком цієї жінки, дуже ймовірно, що Ви почуєте від нього, що в принципі він не проти, щоб вона працювала, але хотів би, щоб ця робота приносила якісь дивіденди (Плутон, управитель 8 вдома). Тобто не щоб вона просто так десь з ранку до ночі сиділа, а щоб вона дійсно заробляла, підтримувала сімейний бюджет і т. д.
І що в цілому, він нормально ставиться до її захоплень, крім випадків, коли вона захоплюючись, і закидає його і всі домашні справи і т. д. (Управитель 5 будинку в опозиції до Сатурну в 7-му).
Проблему невключенности чоловіка у Альтернатива робота теж може скоординувати, так як він почне ставитися до неї по-іншому. Її соціальні перемоги, зможуть зробити її цінною для нього (Плутон управитель 8 вдома, а це, як відомо, похідний від другої сьомого).
Сенс в тому, що ця Планета, включившись у вирішення спору між двома іншими, дозволяє його м’яко і досить легко. Як тільки вона включається, відразу йде відповідний напруження між Планетами, які стоять в опозиції.
Єдиний мінус конфігурації, це знову ж ці самі тригон/секстіль – дуже часто людина так боїться втратити те, до чого звик, так боїться змін, в тих сферах життя, які його влаштовують, що може знову ж таки, пристосуватися і отримувати радість від тих сфер, які супроводжують наявного стану речей.
Так і в нашому прикладі – коли вона почне діяти з Плутону, все буде добре. Але ж ЇЙ це не очевидно! Їй, очевидно, що зараз, він її дійсно містить (Плутон управитель 8 вдома в трігон до Місяця), їй, очевидно, що зараз він людина зі статусом – упр. 10 7 7 10, взаємної рецепції по обителі. Очевидно також, що є напруга – а значить конфлікт. І звідки їй знати – точно він її не кине, якщо вона скаже – «а я все одно піду на роботу?»???
І звичайно, не виключено, що наш Клієнт, буде «вибивати» з нас ГАРАНТІЇ того, що все буде добре :). Само собою – гарантії це вже не наша компетенція :). Як правило, коли від нас вимагають гарантій, це говорить про те, що не все так погано і так не влаштовує Альтернатива, як він це описує ;).
Але якщо вона усе-таки, по-справжньому, серйозно переживає особисту кризу, і справді захоче зважитися на активні дії по зазначеному аспекту, то їй навряд чи доведеться пошкодувати про це.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Аспекти конфігурації аспектів, полуповозка, синтетичний трикутник

Навігація по записах

Тау-квадрат відео-урок.
Синтетичний трикутник (полуповозка). Відео-лекція.

24