Сінастрія. Майстер-клас

4

Сінастрія. Майстер-клас.
«Добрий день, Олено!
Хотіла б взяти участь у конкурсі питань. Питання стосується моїх дітей. У мене дві дочки, їх дати народження: 20.06.2008 о 06:45 і 21.12.2011 о 09:30, обидві народилися в р. Воронежі (воронезька обл., Росія).
Питання полягає в наступному, мене бентежить їх майже точна опозиція Сонць. Підкажіть, невже, незважаючи на те, що вони рідні сестри, протягом життя вони не будуть близькі один одному, не будуть розуміти один одного і постійно протистояти?
Також, означає щось, що обидві народилися близько до днів літнього і зимового сонцестояння?
Їх взаємини мене особливо хвилюють у світлі наших з моєю рідною сестрою взаємин. Ми з сестрою народилися точно в один день з різницею в 5 років. Це і зумовило наш з нею порозуміння з півслова, загальний погляд на багато речей і в цілому дуже довірливі, близькі стосунки. Дуже переживаю, що у моїх дівчат не буде такої підтримки між собою, а навпаки тільки напружені відносини.
В цілому, відносини між дівчатками, зараз нормальні для дитячого віку. То весело грають разом, то лаються — думаю, у багатьох в дитинстві були такі відносини із сестрами/братами. Коли в мене народилася друга дочка, старша (Женя) була дуже рада і років до трьох, вона за нею стежила, доглядала, поралася з нею, як ненька. У Жені дуже розвинене відчуття дорослості, самостійності, відповідальності, Тобто їй подобалося бути дорослою в цій ситуації (Місяць у Козерозі). Але це тривало, поки Олена (молодша) Її слухалася. Як тільки Олена стала старшою, вона почала все частіше протистояти Дружині, що робити і говорити те, що їй хочеться і подобається. І їх думки часто не збігаються. В ці моменти вони лаються, але в силу, напевно, мутабельности знаків, дівчатка досить швидко виходять зі стану образи і через якийсь час вже весело грають разом. Треба зазначити, що є у них і схожі інтереси, наприклад, я помітила, що ігри їм обом подобаються рухливі, активні і жарти самі придумують і сміються над ними разом — це їх зближує.
Швидше я переживаю, чи не буде це періодичне протистояння наростати з віком і не буде приводити до великих конфліктів?»
Ось такий лист прийшов до мене на конкурс питань.
Сінастрія взагалі цікава тема для майстер-класу, але ця сподобалася мені ще й тим, що в ній є і ще один фігурант — мама! Чому, розгляд синастрии між дітьми стає ще більш цікавою. Адже відносини дівчаток між собою — це їхні відносини і взаємодія їх карт. Але питання задають не вони, питання задає чоловік, який по своєму, по СВОЇЙ карті, бачить ЇХ відносини. Ось таку синастрию ми з Вами і розглянемо.
сінастрія для Наталії. частина 1. -«Мамин гороскоп».

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа, Конкурс карт, приклади Сінастрія

Навігація по записах

Релокация для Ольги. частина 2
Установка і настройка АстроЗет. частина 1.

2