Сінастрія Майстер-клас: не щастить в особистому житті.

6

Сьогоднішній майстер-клас я вирішила назвати «не щастить в особистому житті». Насправді, питання, яке задала Ольга (її лист нижче), у своїй прямій формулювання, більше стосується теми переїзду, однак, наскільки я зрозуміла з листа, ключова тема — це все ж особисті стосунки.
Як звичайно, я пропоную Вам ознайомитися з текстом листа цілком, і подивитися серію майстер-класів, присвячених розбору Ольжиною теми.
«Мені 33 роки, моєму синові вже 13. У мене було два офіційних шлюбу, дуже коротких – від півроку до року. Мене тягне до чоловіків-алкоголіків, в цьому моя проблема. Мій батько був алкоголіком, батьки розійшлися, коли мені було 6 чи 7 років. Близько року тому мені зустрівся чоловік, і ми почали разом жити через якийсь час. Я відчуваю, що мій чоловік і хотіла б зберегти нашу сім’ю. Але він теж алкоголік. Він старається і бореться зі своєю проблемою. Але не виходить. Накопичується стрес від очікування чергових запоїв і ми обидва звільняємося від негативу – я у звинуваченнях і сльозах, він – у випивці. Найнеприємніше, що коли все добре – мені ніби-то не добре. Повисає якась напруга у повітрі, очікування чогось, знаходяться якісь інші причини для переживань, таке відчуття, що стрес мене бадьорить і я підсвідомо чекаю його або провокую ситуації, щоб він виник. При цьому мені не вистачає стабільності. Хочеться жити нормальним життям, хочеться емоційно розслабитися і не боятися за кожні свої дії або вчинки або слова. Цей чоловік мене старше. І я дуже соромлюся цього факту, просто панічно боюся, як би мої колеги не дізналися, що у мене на особистому фронті. Оповіщені тільки мої подруги. Це, ясна річ, додає мені нервозності. До того ж я схильна розчаровуватися: закохуюся без оглядки. А коли стикаюся з першими проблемами і кризами у відносинах, хочеться все кинути, лише б не жити жахливої рутинної життям. Хочеться відчути себе легкою від проблем. Але в цілому я відповідальна, терпелива, може, навіть занадто. Мене навіть трохи б’є по самолюбству: як це я буду жити з людиною старше і захоплюються алкоголем, та ні в життя!
Я давно захопилася астрологією, і з питанням про наших відносинах отримала кілька професійних відповідей. Майбутнього немає. Не буду описувати подробиці, але і Сатурн в синастрии слабо стоїть (нетривалість відносин), і в хорарном питанні про те, чи буде він продовжувати пити, кілька вказівок, що буде. Питання в наступному: чи може мені виїхати, щоб побудувати нормальну сім’ю. Я дуже в цьому потребую. Не дивлячись на всі обставини, я відчувала себе щасливою від того, що поруч мій чоловік.
Переїзд, звичайно, дасться дуже складно. У Читі я дуже довго будувала те, що є зараз – постійна стабільна робота в газеті випусковим редактором, хороша за місцевими мірками зарплату, до того ж квартира в іпотеці – її вже не продаси, а щомісячний платіж пристойний. З іншого боку, якщо не вирішиться зараз, то коли? З Чити масова міграція (високі ціни, безробіття, відсутність виробництва і перспектив), до того ж син скоро виросте і хотілося б дати йому освіту в гідному університеті. Важко зважитися на те, щоб почати все з нуля, може, тоді варто зробити щось інше, щоб гармонізувати, насамперед, внутрішні суперечності. А якщо переїжджати, то як це позначиться на моєму синові? З великою надією чекаю відповіді. Будь-якого.

Мої дані: Ольга, 22.01.1984, 7.55, п. Багдарин (Бурятія)

Син Ілля, 26.11.2003, 01.50. р. Чита (Забайкальский край)»

Я попросила уточнити, чи є бажання порвати з чоловіком, з яким у Олі стосунки зараз, її особистим бажанням, або наслідком консультацій у Астрологів. І уточнити передбачувані місця переїзду. Ось що вона відповіла:
«З приводу відносин:я відчуваю, що чоловік — мій, ну тобто у нас є взаєморозуміння, любов, я довго цього шукала, тому я готова потерпіти кризові ситуації. Але я дуже хочу, щоб мій чоловік переглянув своє ставлення до алкоголю. Це буде гарантією того, що наші відносини будуть жити. Тому зараз я розглядаю нас удвох. Випивки не часті (Слава Богу), але дуже хочеться, щоб їх взагалі не було, щоб можна було жити без страху і почуття невпевненості, яке мене переслідує.
Друге питання — куди переїжджати. На жаль, тут доводиться буквально «пальцем у карту». Так як ніде у мене немає близьких родичів. Пропоную наступні міста: ближче до Читі — Іркутськ, Красноярськ, Новосибірськ, на захід — Санкт-Петербург, Казань, Сочі, на схід — Хабаровськ, Владивосток, Южно-Сахалінськ. Але, якщо чесно, сама думка про переїзд мене дуже лякає, але все одно я готова разом з вами подивитися, куди мені можна переїхати.
Спасибі! »

майстер-клас Ви можете подивитися ось:
тут частина 1

тут частина 2

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Конкурс карт конкурс карт, майстер-клас

Навігація по записах

Чи варто змінювати роботу?
Відео-лекції ДУ 1