Що важливіше — управитель або Планета в будинку? а якщо в будинку кілька Планет?

6

Що важливіше — управитель або Планета в будинку? а якщо в будинку кілька Планет?
Дуже часто мені задають питання типу «а що важливіше — Планета керуюча будинком, або планета в будинку?», «а яка Планета буде сильніше впливати — та, що на куспиде або та, що в будинку?», «а коли Планета в будинку, але вже «на виході» з нього і стоїть в останніх градусах дому, до чого відносити? до того дому, який закінчується, або до того, який починається?» і т. д.
Скористаюся одним із своїх коментарів, даних з цього приводу:
Планети будуть діяти черговості та на великих і малих етапах. Тут сенс навіть не в черговості, а ДОДАВАННЯ своїх якостей до попереднім. Спочатку Ви описуєте будинок по Знаку на куспиде, потім говорите як його додає або змінює його положення управителя куспида в Знаку. Потім, що додають/змінюють Планети в будинку.

приклад, 4 будинок в Стрільці первинне висновок – великий, красивий, багатий, будинок «повна чаша»
Юпітер в Козерозі — такий же великий? красивий? багатий? так чи повна ця чаша?
швидше за все він вже не такий великий, красивий, багатий, може бути він і повна чаша, але порції з цієї чаші дають не великі — щоб не розбалувати.
зате порядок, дисципліна, уміння організовувати побут.
далі Уран у будинку 4 — якось впливає на багатство? припустимо що немає
але якось впливає на дисципліну? очевидно що так! Є і частка свободи, але причому всіх від усіх.
збираємо до купи ….
і так по кожній Планеті.
або навпаки — Водолій на ІС — який будинок? постійні общаги, місця свого немає, вічні переїзди. Ніякої організованості
Але, Уран в Козеріг — не так вже й часто ми переїжджаємо, так і людей в нашому будинку не буває багато. Можливо це навіть не гуртожиток, а службове житло. Або гуртожиток, але ці кімнати нам у власність держава видала (звичайно, не окрема квартира, зате свій кут). Звичайно свободи вже немає — усе за розкладом — режимний заклад.
Але Юпітер у будинку 4 — у нас було 2 великі кімнати, і взагалі ми жили дуже добре і весело. Ну і що, що тіснувато, але нам все дозволяли і все у нас було, навіть пианину тато у кого-то на старий запарожец виміняв і привіз нам
Тобто порядок важливий не потоме, що це естафета і кожен біжить по черговості, пробігаючи етап так, як йому подобається. А тому, що так нам простіше зрозуміти, що було «до початку» (в сенсі, що було ОБІЦЯНО на початку) і як це обіцянка трансформувалося в реальному житті

Просто Планети в будинках це як людина в хаті. Ось уявіть, Ви піднімаєтеся по сходах, як зазвичай з повними сумками, і ще не дійшовши до дверей, бачите, що Вам відкрив двері маленький, гарненький людина (дитина в сенсі, не гном ;)), стоїть і посміхається — і Ви бачите його і від думки, що Ви ввійдете зараз в контакт з цією квартирою Вам добре — там стоїть Ваше СОНЦЕ! Це Планета на куспиде або близько до нього, причому вона може бути всередині будинку (чекати Вас біля дверей але всередині квартири, може бути Ваш малюк вже стоїть на ковдрі в під’їзді і чекає Вас — він все одно ВІДКРИВАЄ ЦЕЙ БУДИНОК!).
Потім Ви входите в квартиру і чуєте, що чоловік свариться зі старшим сином, Вам теж потрібно увійти з ними у взаємодію, але вони не стоять на порозі, спочатку Ви пообнимаете своє Сонечко, вона щось лопоче Вам про свої наміри Вам допомогти, що безумовно буде сприйматися Вами як радість і щастя, хоча пройти все одно треба і треба зустрітися з Марсом — з чиїмось тиском, агресією, конфліктом. Вам потрібно буде в цьому брати участь тим або іншим чином, адже будинок то ВАШ! Але не відразу, а коли цього прийде час. Пам’ять про те, хто зустрів Вас і тон, який він поставив все одно залишається, Вам приємно повертатися додому, тому що ВІН тут є. Далі, коли Ви вже взяли участь у розбиранні з Марсом, Ви з’ясовуєте, що виявляється посуд не помыта, сміття не винесено, «жерти як зазвичай не готова, поки матері дома немає!» ну і все, що зазвичай з’ясовується при зустрічі з Сатурном. Радості стало ще менше, але працювати треба, від цього нікуди не дітися, частина справ Ви роздасте (там же Сатурн), частина зробите самі, але Вам все одно доведеться потрудитися, тому що Ваш будинок коханий! Вас зустрічає там Сонечко!
А уявіть собі ситуацію навпаки — Ви піднімаєтеся додому, з тими ж самими клунками, АЛЕ двері закриті, ніхто не зустрічає, більше того, Вам доводиться затиснувши пакети в зубах відкривати двері своїм ключем (Сатурн на куспиде або поблизу нього). Ви відкриваєте двері і бачите, що невынесенный з ранку сміття, стоїть біля дверей і ВІДРАЗУ розуміє — доведеться блін знову орати!… Чуєте чоловіка, лайливого з сином — Марс, укладаєте з ними в розбір ситуації, отвешиваете всім за сміття (Вас Сонечко не зустрічало і ніякої особливої радості у Вас не заклали) і т. д. І вже потім, після того, як розбирання улагоджені, з садка призводять Ваше Сонечко Планета глибоко в будинку або на виході з нього).
Є різниця?

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

відповіді на часті запитання Будинку в Знаках, Будинку гороскопа, Планета в будинку, Планети в будинках, управитель будинку, що важливіше?

Навігація по записах

Йод. (Перст Божий, Перст Долі). Конфігурації аспектів. Лекція 143.
Сокира. Конфігурації аспектів. Лекція 144.

5