що робити з хораром, коли карта зовсім не радикальна, але трактувати ТРЕБА!!!

6

Конкурс Карт.

Картка 1

Здрастуйте, мої шановні читачі. У зв’язку зі зміненим форматом сайту, щоб трохи познайомити Вас з тим, як я бачу рубрику «конкурс карт», я викладу якісь свої старі розбори карт, які лежать у відкритому доступі на різних сайтах і форумах.
Звідки ця карта, я не пам’ятаю (швидше за все, сайт Однокласники, група «Астрологія»), але так як вона була виставлена в вільне обговорення і практично всю роботу по ній вела я вважаю можливим викласти її як зразок того, як буде вестися ця рубрика.
Звичайно, тут був форум, і відповідно, розбір складався «з ходу», у вигляді діалогу, але, тим не менш, цей випадок, мені здається цікавим, з точки зору роботи з показниками нерадикальности карти в хорарних гороскопах.
Хочу ще раз звернути Вашу увагу – основне завдання сайту як була, так і залишилася ОСВІТНЬОЇ!!! Тому, карти, які беруться до розгляду, слід сприймати як майстер-форми (майстер-класи). Природно, я буду давати по них пояснення, відповідати в коментарях на питання по технічній частині і т. д.
Коментарі, що не відносяться до справи, а так само даються іншими коментаторами (їх було зовсім небагато), я будуть опускати (крім одного). Імена людей, які фігурують у цій історії змінені. Інше лишилося таким, як було (видалені були незначні і не відносяться до справи коментарі).

Карта 1. Або що робити з хораром, коли карта зовсім не радикальна, але трактувати ТРЕБА!!!

Наталя (ім’я автора змінено):
SOS!!!Допоможіть будь ласка в хорарном питанні. Ситуація, в яку потрапила родичка ЖАХЛИВА, живе вона одна з 5-ти річному дитиною, родичів крім нас немає, так от вона знайшла якусь жінку кавказької нац., яка її толі опаивает чимось, то посадила на наркотики, транквілізатори, ми не знаємо, після чого вона розумом рушила в прямому сенсі, веде себе неадекватно, НЕНОРМАЛЬНА… не працює, набрала кредитів, всі гроші цій жінці віддає і все за квартири. Дуже шкода дитину, вона навіть не пам’ятає годувала його чи ні, ми зараз намагаємося його забрати до себе хитрістю поки його там не угробили, а її плануємо покласти в центр по прикордонних станів психіки. А питання таке документи на її квартиру знаходяться у цієї аферистки чи ні? Питання задано 16.09.2014 в 10.52 Москва, задано родичкою. Дуже сподіваюся на відповідь, тому що ситуація дуже серйозна!!!

Брова
–Згодна з попередніми коментаторами, на жаль карта не радикальна.
Якщо все так, як Ви описали (тому що, самі розумієте, з таким питанням може бути і перевірка астрологів, і «негарний» інтерес у справі і інше і інше), то такі ознаки, швидше за все, говорять по-перше про те, що Ви (той хто звертається з питанням) швидше за все зовсім нічого не знаєте з цього питання, а отже не можете дати адекватних роз’яснень для того, щоб карту можна було дивитися.

і друге — говорить про те, що Вам (запитувачу) не потрібно робити ніяких кроків щодо запитуваної, так як всі вони тільки зашкодять справі, можливо саме тому, що насправді Ви нічого не знаєте (тобто не знаєте в тій мірі, щоб Ваші дії були адекватними)

Наталя:
Це ніяка не перевірка, а поклик про допомогу, ми дійсно про ситуації не знаємо в тій мірі в якій хотіли б знати, т. до. вона адекватно нічого розповісти не може, а, якщо розмова хоч побічно стосується цієї жінки починає кричати матом, що ми сволочі, а вона свята жінка…
Не втручатися ми не можемо, там 5-ти річна дитина невідомо в якому стані знаходиться, вона сама трубки не бере, а якщо бере каже , що спить і нічого не пам’ятає…і навіть не знає який день, годину.
Сьогодні ми умовили її забрати дитину на 3 дні вона погодилася, що далі робити думаємо, все дуже складно. Ми боїмося за її життя і дитини, оскільки вона обмовилася, що їздить ще з однією не російською жінкою кудись, на розум приходить секта.
Питання як її вигнати, бо як вона вважає цю аферистку святий, а нам дзвонить просить грошей. Тому логічно припустити, що цій аферистці, яка живе у неї безкоштовно і їй же ще й платять гроші потрібна квартира, тому питання про те у кого знаходяться документи дуже актуальне, особливо в інтересах дитини, якій загрожує дитбудинок, оскільки якщо з його матір’ю щось трапитися я не потягну двох, у мене є ще свій!

Я всього лише прошу адекватної допомоги, а ви выискиваете якісь чорні плями, хоча людям у яких пропала якась незначна дрібниця ви активно допомагаєте, причому зусиллями багатьох астрологів, а елементарно допомогти не зламати життя дитині його матері ви не можете або не хочете. Я Кличу до Вашої людяності!

Брова
Я ні в якому разі не хочу Вас образити, я пояснюю що можуть говорити ці показники нерадикальности.
На жаль це саме відсутність належного знання про ситуації робить карту непридатної для інтерпретації.
а те що я написала про те, що в такій ситуації не рекомендується активно діяти в напрямку вирішення питання, це я ж не з полку взяла — це Місяць «без курсу», яка, з одного боку, говорить про те, що карта не радикальна (тобто не годиться для того щоб давати на неї відповідь, так як відповідь виходячи з існуючих умов може бути неправильним). А з іншого, пояснює, що активні дії у напрямку вирішення питання можуть призвести до ще гіршого результату.

тут один показник — дуже ранній АСЦ, який або вказує на перевірку (це не я, це правила интерприации карти хорарної про це говорять), або про те, що Кверент (той хто запитує) НЕ ЗНАЄ про питання достатньо, для того, щоб пояснити НЕОБХІДНІ деталі по справі. І ось ця сама Місяць без курсу — умовно кажучи забороняє активні дії, доповнюють один одного. Мені видається, що говорять вони — Ви надто мало знаєте — почнете діяти, натворите дєлов ще покруче поточних.
вважається, що такі карти з часом можна уточнювати, тобто коли ситуація стане ЗРОЗУМІЛОЮ для Вас, питання, ймовірно вже змінений можна буде встановити знову.

Ми Вам співчуваємо, але як трактувати те, що не можна трактувати, з описаних причин?
Сумно, що Ви так оцінюєте наші відповіді… (ну або точніше мій). Образити Вас жодним чином не хотіла

Наталія
Олена вибачте, що ненароком образила, просто ми всі тут на нервавах… Скажіть коли знову можна буде задати питання, що б отримати відповідь?

Брова
Найнеприємніше, що задати те ж питання з тим же об’ємом інформації про нього, яка є зараз не можна — ну тобто — знову нічого не дасть.
запитання можна буде задати скажімо так, коли Ви зможете щось добре про нього пояснити. Ймовірно, що він буде звучати вже зовсім по іншому — ну тобто коли Ви дізнаєтеся достатньо, питання про те, де лежать документи ймовірно втратить свою актуальність, цікавити Вас буде вже щось інше.

Наталія
Сьогодні привезуть дитини і ми спробуємо щось випитати, якщо вийде, тому як будь-яка згадка про цю жінку приводить її до сказу, а на запитання де дитина і їв він сьогодні, я вже не кажу про гігієну, вона відповісти не може, так-як не пам’ятає…. Щось нове дізнатися дуже важко.

Брова
може бути потім і стане ясно про що питати

Наталія
Відкрилися нові обставини, вона почала згадувати, її вчора невменяемую привезли якісь люди в один із торговий цетрів у відділ шкіргалантереї та сунули їй підписувати купу паперів, то, згадала, що вона взяла кредит в 5милионов під заставу квартири!!!!!!!
У зв’язку з цим новий питання удастатся чи анулювати цю угоду? Питання поставлене в 9.43 (17.09.2014) Москва. Я дочка двоюрідної сестри(яка влипла в це) моєї матері.

Брова
от мені і здавалося, що ситуація з документами вже не актуально, просто Ви про це не знаєте. через 3-4 од. часу (дня, тижня. місяці, але мені здається що дні) питання дозріє сам

Наталія
Скажу відразу, що ми підключили та відділ по боротьбі з екон. злочинами мел. і УВС, І ЗАРАЗ ВОНА ПРОХОДИТЬ ЕКСПЕРТИЗУ НА НАЯВНІСТЬ У КРОВІ ПСИХОТРОПНИХ ПРЕПАРАТІВ .Т.Д, ПОТІМ ПОЇДЕМО ТУДИ ДЕ ВСЕ ЦЕ ВІДБУВАЛОСЯ.
Питання вже дозрів, вже все ясно.

Брова
ось це питання — чи вдасться, він заданий Вами, або ще кимось?

Наталія
Її звуть Ганна (змінено Брова) з першим чоловіком розлучилася, є доросла дочка, другий, від якого дитина померла в лікарні від панкреатиту при дивних обставинах, коли вона була на останньому місяці вагітності, ця трагедія спровокувала стрімкі пологи, після цього вона живе тим, що здає одну з кімнат, нашу допомогу, допомогу, яка нещодавно скасували, так само підробляла дітей за денежку до школи чи садочка забирала, я не пам’ятаю. У спілкуванні нерозбірлива, коло спілкування великий, розумом особливим не відрізняється, на жаль…
А питання зараз той самий задала вона, час 11.44 Москва. (17.09.2014)
Це питання зараз хвилює і мене і мою маму, яка зараз з нею їздить по інстанціях, а я сиджу з її дитиною. Але спочатку дозрів він у мене, не знаю наскільки це важливо.

Брова
важливо! я дивлюся карту, як закінчу напишу

Наталія
вони як раз зараз приїхали на те місце, де все це сталося…

Брова
Ви можете подивитися на картах гугл або на телефоні якщо є, дані географічні того місця, де Ваша тітка задала питання?
тобто не просто Москва, вона велика, і саме широта і довгота

Наталя:
Приблизні координати: 55° 42′ 1″ Північної широти / 37° 49′ 39″ Східної довготи

Брова:
так, виходить звичайно супер цікаво.
обидві карти і та, яка ініційована Вами, і та, яка ініційована Вашою тіткою, дають один і той же цікавий ефект — положення АСЦ (тобто точки, яка у Вашій і її картах вказують на Вас та її відповідно) на сожженом шляху.
що це таке — цей ефект раніше вважався підставою для відмови у розгляді карти, тобто та сама нерадикальность, завдяки якій ми не змогли дати відповідь на попереднє питання.
але тут справа йде інакше — якщо там, ми говорили — у Вас немає необхідної інформації, питання буде не актуальним, коли Ви дізнаєтеся все про справу, і говорили що діючи активно Ви принесете шкоди, то тут по іншому. А саме — такий ознака вказує на одну з трьох речей:1. Кверент не має достатньої рішучості займатися цією справою,
2. задаючи питання, хотів би, щоб відповідь була негативною (наприклад, хтось підбиває на щось, але приводів відмовитися немає.
3. у кверента немає правильного розуміння своєї позиції і лінії поведінки якої йому слід дотримуватися в ситуації і її завершення.
Кверент — це той хто запитує

Наталя, а тітка Ваша так само сформулювала питання? Напишіть ЩО саме вона сказала?

Ваше питання я умовно переформулировала – «на чи вдасться здійснити задумане?» і тут виходить крім того, що по всій видимості Ви просто не знаєте в яку сторону бігти (так як з рішучість у Вас начебто все в порядку, відповідь Ви хочете щоб був позитивний, залишається тільки одне — Ви не знаєте, в які двері стукати).
але тут ще й управитель планів (задуманого) виявляється на сожженом шляху, тобто ймовірно, що і плани у Вас постійно змінюються (в зв’язку з знову відкриваються обставинами).
на жаль таке становище найчастіше вказує на безнадійні або нереальні цілі. А ось Ваша тітка в карті, ініційованої Вами, виглядає дуже навіть непогано. Тобто правильніше сказати виглядає вона погано (прийнято говорити в падінні — слабка, за фактом – взагалі не компетентна у вирішенні питання), але вона має хороші, просто прекрасні аспекти, що зв’язують її з органами влади, які виглядають у цій карті ДУЖЕ компетентними. І що найголовніше, вони можуть допомогти.
для справи дуже добре, коли Місяць в карті хороша, обіцяє що в підсумку все буде добре. Але поки робити висновок не будемо, адже з’явилася і її карта
так — поки вона в своїй квартирі, але там вона в падінні (під контролем когось кого вона не любить, або не може вплинути).зараз розгляну її карту, просто відразу кинулося в очі, спалений шлях в обох картах.
Наталя, а тітка сформулювала питання так само? Як він звучав?
так як, судячи з ініційованої Вами карті, владні органи хоч і супер компетентні, але обмежені у своїх повноваженнях, і дуже важливо як вона себе поведе.
Ви вже вибачте, але Ваша тітка дуже мені «не подобається», в тому сенсі, що якщо вона задала питання саме так вдасться, то дуже ймовірно, що їй би хотілося, щоби не вдалося. Є підстави сумніватися в її щирості (або хоча б у тому, що вона говорить все як є)
не контактувала вона за 3 години до постановки питання з кимось? (тобто близько 9 ранку)

Наталія
я дізнаюся, зараз не можу додзвонитися, але варто до уваги брати, що вона досі неадекватна повною мірою і з-за цього суть вашої відповіді щодо її може спотворюватися?

Брова
таке відчуття, що сьогодні з ранку, вона мала контакт з людиною, який замутив її голову (знову).
Питання, який вона задала, ДУЖЕ ЙМОВІРНО, вона поставила під Вашим тиском, САМА ВОНА має мрії (плани по оскарженню) відмінні від Ваших. І розраховує на відповідь «ні, неможливо». Але просто відмовитися від того, щоб співпрацювати зі слідством вона не може із-за Вашої активної позиції.
є всі підстави їй не довіряти цій ситуації — в сенсі не вірити її словам, щодо намірів повернути квартиру.
в її карті, є хоч і не прості, але все ж аспекти які говорять про те, що справа нехай не відразу і не легко, але буде вирішено в її користь. От тільки ЯКУ користь мати на увазі, якщо пам’ятати про те, що вона хоче не того, що Ви.

Наталія
Так до речі, вона там взагалі нічого не вирішує, її всюди водить за ручку моя мама і все їй під диктовку разжовывает.

Брова
ось точно! виходить за активного діяча виступає її сестра а не вона сама.
так все таки щодо питання, яке як Ви сказали, поставила вже сама дама. Якщо вона ненормальна, то ВОНА задала питання, чи вона повторила питання Вашої мами під диктовку?
Наталя, вибачте за питання, але так як карта з безліччю невідомих (не зрозуміло хто від чийого імені і про що задає питання), але дайте відповідь на нього максимально чесно — є інтерес Вашої мами у справі? тут сенс не в корисливості, але скажімо, якщо вдасться анулювати угоду, визнати тітку недієздатною, то на кого буде оформлена квартира?

Наталія
Олена ви точно сказали, що за 3 години до питання їй дзвонила та сама жінка, після чого вона стала вести себе ще більш неадекватно, а щодо питання я теж вважаю, що нею просто маніпулює ця калдунья-аферистка як-то на відстані, тому що вона дзвонить їй кожну хвилину, ми так само телефон у неї відібрали щоб не відповідала.

Що стосується інтересу моєї мами у справі, то він є в людському плані, т. до. що буде з сестрою і дитиною зрозуміло…Що стосується матеріального плану, то ні, тому що моя мама людина обеспеченый, житло ні їй, ні нам не треба!
Скажу чесно сьогодні як раз я подумала, що її потрібно визнавати недієздатною, якщо вона не прийде в себе, що б вона не залишила дитину на вулиці, але це тільки думки не більше, про все інше я не думала…

питання вона поставила під диктовку матері, але як мама говорить мало розуміла про що йдеться, точніше в голові в цей момент були інші думки про роботу і т. д. не могла сформулювати.

Брова
Значить одна справа, що там компетентні органи. Там найголовніше — ваша мама. І у неї є шанси у підсумку вирішити справу з квартирою вашої тітки. Тільки швидше всього дитя теж залишиться з нею (з Вашою мамою)
Справа дуже складна, без сприяння тітки його не вирішити. Ваша мама знаходиться зараз в безвихідному положенні, але при цьому дуже серйозно взялася за справу, і якщо вона «не випустить з рук» тьотю, то справа має шанс зважитися добре.
хоча так як Ви запланували, це, ймовірно, не відбудеться, ймовірно знову ж сьогоднішня мета — анулювати угоду так не вирішиться -ця мета здається недосяжною або неактуальною.
Якщо відволіктися від карти, та подивитися на справу з юр.точки зору, то, швидше за все спочатку тітку визнають як мінімум огр.дієздатною, потім заведуть уг.справу за фактом мошеничества на цих діячів, потім ймовірно вашу тітку виведуть із сторін угоди з банком і вже вони будуть виплачувати кредит. Але це варіант вже юридичний (ми з Вами колеги по першій професії), а не астрологічний.
сенс в тому, що в тій формі в якій поставлено питання він видається не розв’язних. Але якщо Ваша мама не випустить ситуацію з рук, то квартиру а заодно і дитя вона отримає, хоч і з ВЕЛИКИМИ труднощами

Олена Боель
І я б додала,що треба проявити велику пильність в кінці цього тижня і на початку наступного(неділя, понеділок, вівторок). У цей час у психічно хворих осіб будуть проходити загострення, а шахраї активізуються. Як би вона ще більших бід не накоїла.

Наталія
Олена ви розумієте ніби все сходиться. все правильно ви говорите, але вона не може собі бажати залишитися без житла…Так і визнавати її недееспоспособной поки про це та ж мови не було, це в моїй голові промайнуло, як вихід, але з суднами ми навряд чи будемо зв’язуватися, тільки в самому крайньому випадку…А ви що порадите стосовно її, тому що дитина хороший, добрий, але дуже депресивний і боїться всього і всіх, з ним потрібно працювати психологічно. На мою думку його мати — ворог йому, в переносному сенсі звичайно, вона тільки остаточно зламає йому психіку, дитбудинок не варіант, але, не дивлячись на те, що вдома йому погано він хоче до мами, хоча розповідає жахливі історії…

Якщо вже постало питання про позбавлення її дієздатності, то це буде на благо їм з дитиною чи ні?

Брова
Наталя, Ви зрозумійте, астролог обмежений показаннями карти. Я можу тільки тлумачити те, що карта показала, а вона показала, що людина сам це питання ставити не хоче, його ця тема не хвилює, чи він хоче щоб все вирішилося не так, як від нього вимагають.
коли Ви написали, що вона питання задавала під диктовку, все відразу стало на місце. Карту можна або взагалі викинути в топку (її питання), або трактувати під умовою, що вона цього НЕ ХОЧЕ.
що Вас у цьому зв’язку дивує не зрозуміло — самі ж говорите про те, що вона неадекватна і перебуває під впливом інших людей, тобто підходить до ситуації не зі своєї, а з нав’язаною волею. це перше
друге, Ви ж юрист, просто подумайте, як Ви збираєтеся анулювати угоду, не зв’язуючись із судами та правоохоронними органами?
Якщо договір був, гроші під квартиру взяті, банк свого не віддасть, хтось повинен повернути йому гроші.
Або, інший варіант, слідство має довести, що гроші взяті не були, з боку банку був підроблення документів.
Третій, знову ж таки пов’язаний з правоохоронцями — гроші були взяті аферистами, за змовою з працівниками банку. і т. п.
Можливо Ваше бачення виходу з ситуації, через можливість анулювання договору, як раз і показана картою як захмарні, нереальні і нездійсненні цілі.

Якщо в результаті слідчих заходів буде доведено, що мама наркоман, або якимось чином порушена її психіка, як по-вашому буде розвиватися ситуація з її майном і найголовніше з дитиною? Я про позбавлення рід.прав мовчу, для цього підстав слід мама не горюй, але ЯК МІНІМУМ її необхідно буде ОБМЕЖИТИ у дієздатності, та призначити опікуна за її майном і найголовніше дитиною.
Маму ймовірно в такому випадку помістять на лікування, далі візьмуть під спостереження і т. п. Вам же й самим не треба, щоб вона знову вляпалася в якусь історію, тим більше якщо буде встановлено залежність від психотропних або наркотичних препаратів. Я вже мовчу, про наслідки, якщо буде встановлено психічне відхилення.
тому, я знову ж таки повторю, але зараз вже добре розуміючи, що питання в тій формі в якій він поставлений нездійсненний, але при цьому, Вашій мамі, якщо у неї вистачить наполегливості і прагнення йти до кінця, вдасться вирішити ситуацію (наприклад отримати квартиру і дитини (вважайте у формі опіки/піклування, але це як варіант)) або реалізувати інші можливості, які з’являться, КОЛИ у справі ВСІ ПРОЯСНИТИСЯ

до речі, з Оленою погоджуся щодо того, що від тітки можна очікувати ще несподіваних неприємностей, через дня 3 — БУДЬТЕ ПИЛЬНІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Наталія ПІДСУМОК!!! 19.09.2014 рік

Хочу розповісти, що документи на квартиру ми знайшли у тітки будинку, угоду з квартирою вони провернути не встигли, ця аферистка змилася до нашого приходу, міліція, яку ми викликали не приїхала, зате прийшли ще дві неросійських, яких ми вигнали, ми зробили висновок, що там ціла банда орудує і міліція в частці…

Сьогодні мама возила тітку в центр прикордонних станів і фахівці констатували, що вона психічно здорова, але була накачала психотропними препаратами, які досі виходять і що госпіталізація їй не потрібна, за ці дні вона змінилася в кращу сторону, практично прийшла в себе.

Але побоюємося, що знову може куди-небудь вляпатися….Тут зізналася, що взяла кредит, на 7800р. на уходовую косметику, хоча за пів року за квартиру не плачено,. Має карту на 100тис.р.( виявляється вона заклала золото і тепер збирається його повернути, про борги зовсім не думає…) , людина важкий, ні в чому навіть не расскаивается, про щось захмарне мріє.. гроші, які виділяються на дитину, вона витрачає на себе, дитина виснажений, синці під очима, про що вона думає ми взагалі не розуміємо, не готує, не займається господарством, завжди була безладною, її старшу доньку бабка виростила. Але, в будь-якому випадку, дитині завжди краще з матір’ю, тим більше він до неї тягнеться, все питання тільки про неї. Ми, звичайно, будемо активно моніторити ситуацію в їхній родині, але погодьтеся все не услідкуєш…

Вибачаюся за сумбурність просто хотілося написати звіт по ситуації, і подякувати всіх астрологів, хто відгукнувся саме на цю ситуацію! А про підступи ми врахували з її боку. Щодо суду це навряд чи, мета була поставити її на ноги, далі будемо дивитися.

Велике людське спасибі всім, особливо Олені, завдяки вам моя мама постійно отримувала інформаційну підтримку, вона реальна допомагала, бо все сказане вами мало місце бути.

———-
Все про навчання в мене можна прочитати тут

«підписка на нові публікації». Оформивши підписку, Ви будете отримувати повідомлення про нові публікації на свою електронну пошту (форма підписки на бічній панелі, праворуч від тексту статті).

Ви можете так само підписатися на коментарі до статті (в самому низу сторінки ПІД усіма наявними коментарями), як виявилося, вони просто джерело додаткової інформації :).

Якщо Вам сподобалася стаття, Ви можете натиснути на відповідну іконку під статтею, для того, щоб поділитися в соц.мережах (так сайт буде краще індексуватися і, отже, легше перебувати в пошукових системах)

Мій сайт, де Ви можете знайти всі мої лекції, і задати питання по ним або з інших тем на форумі https://www.astrologbrova.com/

Конкурс карт, приклади хорар, хорарна карта, хорарний питання

Навігація по записах

Новий формат сайту
Ректифікація. Частина 1.