Релокация для Ольги. Частина 1

5

Релокация для Ольги. Частина 1
Сьогодні я хочу надати Вашій увазі першу частину майстер-класу по релокації для Ольги.

Її лист (з скороченнями і вилученнями):
«Хочу прийняти участь у конкурсі карт. Мене звуть Ольга 29.10.1975, 18.15, Москва.
У мене до вас таке питання: куди мені треба переїхати, щоб відчути себе щасливою і реалізованої?
Справа в тому, що я ось вже майже 18 років волею долі живу в Норвегії, але мене з самого початку не покидало відчуття, що це не «моя» країна, яка не «мої» люди. Майже все в ній мені здається чужим і далеким. Але саме тут народилися мої дівчатка, і саме через них я залишилася тут. Таке відчуття, що я повинна була жити в Норвегії, хоча вона мені не подобається. Спочатку я переїхала сюди під тиском подруги (з твердим наміром повернутися в Росію), потім залишилася там під впливом обставин.
Закінчивши МДУ в 1998 році, в 1999 за компанію з подругою зібралася на рік baby sitterom в Норвегію. Країну обрали випадково, в той рік не було ніяких програм в англомовні країни, куди ми спочатку збиралися. …
… Країна дивно спокійна, мила і гарна, але абсолютно не «моя». Особливо мені не сподобалися чоловіки. Чужий психотип — загальмований, з високими жіночими голосами, абсолютно асексуальні…
… Підсумок — зав’язалися абсолютно несподівано відносини … він мене ледь відпустив до Москви, купив мені квиток назад, і мені довелося повернутися. Не встигнувши отямитися, через півроку відносин, я завагітніла… Дитина народилася, ми сварилися, і через півтора року розійшлися… Зараз у дочки чудові стосунки з батьком, та й у мене з ним.
У 2010 році я і подруга, яка не поїхала зі мною в Норвегію … вирішили спробувати щастя в новій країні – Франції.
Норвегія чудова країна, з дуже спокійним і витриманим народом, просто не «моя». Ми хотіли пробно пожити один місяць в Парижі і подивитися що та як.
І саме в цей момент, коли я навіть не шукала, … я самим банальним чином познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком, який і вирішив мою долю. Я не поїхала у Францію, а залишилася в Норвегії.
Як і з першим чоловіком, у нас на жаль не склалося, але знову-таки з’явилася дитина.
Я знаю, що перші 10 років мені не переїхати через дитину, але мене невпинно мучить питання, куди мені переїхати, де б я могла відчути себе «вдома», щасливою і реалізованої. До Москви з 2 дівчатами на руках я не поїду, хоча обожнюю свій будинок і ми буваємо там кожен рік.
Професійна реалізація теж гальмується. Я займаюся всім чим завгодно, тільки не тим, що мені подобається. Зараз працюю бухгалтером, хоча за освітою соціолог. Хотіла з дітьми покинутими, але як таких дитячих будинків тут немає. Дітей віддають у прийомні сім’ї, до того ж сама система охорони дитину тут дуже специфічна і працювати в ній йде в розріз з моїми принципами
На додаток хочу сказати, що я весь час відчуваю якусь стіну між собою і норвежцями, вони важко впускають у свою орбіту, у мене немає друзів норвежців, хоча з колегами дуже хороші відносини. В основному мої друзі росіяни чи інші іноземці».

Ось з картою Ольги ми з Вами попрацюємо.
майстер-клас РЕЛОКАЦИЯ частина 1

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа, Конкурс карт карта переїзду, карта релокації, релокация

Навігація по записах

Чи судилося мені ще коли-небудь виграти?
Релокация для Ольги. частина 2

5