Ректифікація. Етап 1. частина 2.

5

Ректифікація. Етап перший. Частина 2.
Продовжуємо розбирати карту Олени.
Якщо Ви будували карту, то при розгляді теми ранніх дітей, напевно, помітили, що певні проміжки часу позначені можливістю викидня, аборту чи якихось інших гострих ситуацій з дітьми (дитиною). На моє запитання про те, як проходила вагітність, Олена відповіла ось так:

«Щодо вагітності… Перед народженням мого другого сина (1984 рік) я була вагітна і в 5 місяців у мене стався викидень.. мені зробили чистку (скоріше всього це було 1982-1983 рік) Лікар просила не вагітніти один рік.. але у мене трапилася вагітність майже відразу-ж після викидня… Другий син народився 21.04.1984 року.
Інших операцій або який-небудь небезпеки для вагітності не було.»

Отже, у нас з’являється ще одна зачіпка! Судячи за роботу, виконану при пошуку показань на ранніх дітей, в карті Олени досить великі інтервали вказують на ймовірність цього самого викидня. АЛЕ – є проміжки, які ми може виключити!
отже, опускаючи описову частину (цю роботу Ви легко зробите самостійно, якщо відкриєте картку, Олени наведені ось тут), ми встановлюємо, що викидень на пізньому терміні міг статися, тільки якщо Натів народився:

Період 00.00-02.40 – умовні натальні показники підтвердилися картою релокації

00.00-02.40 ПІДХОДИТЬ

 • 02.40 – 03.20 Умовно -/-
 • 03.20-04.35 ВИКЛЮЧЕНО
 • 04.35 – 04.50 УМОВНО – тільки релокация
 • 04.50-06.20 ПІДХОДИТЬ
 • 20.00-00.00 ПІДХОДИТЬ
 • На моє запитання, з проханням описати свій шлюб, Олена відповіла ось так:
  «Заміж за Володимира вийшла не з любові.. а як кажуть по зальоту… Потихеньку потім і любов прийшла.. Дуже хороша людина у відношенні до всіх. Завжди допоможе всім.. ввічливий.. АЛЕ!!!!!
  Почав пити майже з самого нашого знайомства.. потихеньку потихеньку спивався.. були сварки, скандали на цьому ґрунті — але все марно…алкоголь для нього була важливіша. Навіть виїхавши в Якутію.. він не переставав пити…Ніколи не вважав себе алкоголіком — просто любителем випити.. хоча був натуральним алкоголік.. так як пив майже день крізь день.
  Врешті-решт помер від серцевого нападу напившись в помер у 2005 році»

  Отже, нам відомо, що чоловік Олени пив дуже сильно, протягом усього їх спільного життя. Але в Афінах вони разом не жили, він залишився в Кривому Розі (де в підсумку і помер від цієї недуги).
  Натальні показники тут важливі, але релокация може дуже істотно відкоригувати ситуацію.
  У зв’язку з цим, нам важливо з’ясувати – чи став Володимир менше пити в Якутську, так як якщо це так, то період 00-01.40 і 21.30-00.00 буде підтверджений істотним плюсом. Тут, при переїзді, тяга Володимира до алкоголю або соціальні умови повинні значно знизити його алкогольні проблеми.
  Крім того, у нас виходить нестиковка з важливого показника.
  Альона, охарактеризувала Володимира як «Дуже хороша людина у відношенні до всіх. Завжди допоможе всім.. ввічливий…» а якщо ми будемо вірити часу, який описує алкогольні проблеми Володимира, то ми не впишемося в попереднє визначення! У нас виходить, що завжди, коли карта описує Володимира як алкоголіка, вона, заодно, описує його як людину дуже нестриманої, буйного або агресивного, схильного до спалахів гніву або істеричних проявів.
  Отже, друге питання, яке ми повинні стоншити у Олени, з приводу шлюбу – це ще раз уточнити характеристики чоловіка, з урахуванням того, що ми побачили в карті.
  відповідь Олени:
  « Про чоловіка…. Чоловік пив і був дуже неспокійним.. не буянистым (він мене ніколи не бив… так як я сама могла дати здачі.. у мене відразу дах зривало якщо він тільки думав про який-небудь агресії) Але я ніколи нічого не боялася.. навіть ліз напролом в якихось ситуація.. єдине що він міг так це ображати мене, на що я реагувала дуже… Він був ревнивий.. але завжди приховував це.»
  І
  «В Якутії чоловік не став менше пити.. а навпаки все більше і більше пристрастився… х-отя на роботу ходив справно.».
  отже:
  1. Плюс на час 00.00-01.40 не підтвердився. Прибрати цей час все одно не можна – так як з 00.45 цей час проходить по наталу. Але, зате ми спокійно прибираємо час 00.00 – 00.45 . А це вже добре.
  2. Ми бачимо, що час, в якому у нас є показники на алкоголь, добре вписується і в інші характеристики чоловіка. Що дуже важливо, хоча і не прибрало нам ніяких періодів.
  отже

  Отже, якби Олена народилася в період від 00. 00 – до 00.45, то:

  У цей період були свідчення тільки у Кривому Розі, А ЗНАЧИТЬ – що чоловік Олени мав значно менше пити (якщо і не зовсім кинути) при переїзді в Якутськ. Однак, це не сталося.
  отже – час 00.00 – 00.45 НЕ ПІДХОДИТЬ
  Якби Олена народилася в період від 03.08 до 04.23, то в Кривому Розі ситуація з його алкоголізмом повинна бути набагато менш актуальною. Так як є натальні показники, то повністю виключати цей час не можна, але малоймовірно, що воно підтвердиться, якщо врахувати, що Кривий Ріг не дає жодних свідчень.
  Залишаємо період 03.08 – 04.23 – як УМОВНО

  Якби Олена народилася в період від 04.23 – до 04.45 в натале би показників не було і не було би показників в Кривому Розі.
  Час 04.23-04.45 – НЕ ПІДХОДИТЬ

  Інтервал 04.45 – 06.20 не підтверджується карткою реклокации на Кривий Ріг. Але є натальні показники і Якутськ
  час 04.45-06.20 — УМОВНО

  Якби Олена народилася період від 20.00 до 20.40 – то були б показники в натале, але не було би показників на Якутськ. Отже, він повинен був пити значно менше проживаючи в Якутську. Так як натальні показники є, залишаємо час
  час 20.00-20.40 УМОВНО

  Час з 20.40 за 21.30 – не має показників на Облуч’є і на Якутськ.
  час 20.40 – 21.30 НЕ ПІДХОДИТЬ

  Період 21.30-00.00 не підходить за наталу, але є в обох релокациях.

  21.30-00.00 УМОВНО

  І останнє, що ми з Вами подивимося на сьогодні, це фінансове становище Олени, яке теж дуже характерне.
  Олена описала його ось так:

  «А взагалі треба сказати, що у мене з грошима ну ніяк не «клеїться» відразу відлітають як вода крізь сито…
  Завжди я жила в бідності і злиднях… великих грошей ніколи не було.. а якщо щось з’являлося незначне.. відразу кудись поділося… не економна я абсолютно».
  Подивившись мапу, мені захотілося з’ясувати, в якому контексті розуміти «жити в бідності і злиднях» і «не ладиться з грошима… відлітають». Тобто гроші не приходили ВЗАГАЛІ або ж вони приходили але не затримувалися. Самі розумієте, що це ЗОВСІМ різні показники.
  При цьому, Ви пам’ятаєте, що Олена, при всьому неблагополуччя її фінансової ситуації, є щасливиці, яка виграла в лотерею 20 000 євро!
  Про виграші і його долю ми поговоримо з Вами пізніше, коли вже будемо уточнювати деталі і вибирати найбільш підходящий час з передбачуваних варіантів.
  Ось що відповіла Алена на питання про те, що розуміти під «грошей не було».
  «Так, дійсно я все своє життя прожила в дуже скромному економ.положенні. Як кажуть — тільки одна зарплата… вистачало лише на їжу, оплату комунальн.послуг, а вже на одяг чи щось купити будинок — тільки розстрочки. І потім я дійсно не могла «розпоряджатися» грошима… завжди витрачала..не думаючи ні про яку заначки… книги.. то косметика.. те що дітям або… все йшло відразу-ж… Завжди влазила в борги… а потім віддавала.. і зарплата моя (мізерна) і чоловіка — така ж невелика.. відразу розійшлася…»
  у зв’язку з прочитаним, хотілося б перевірити карту окремо на два показника – бідність і марнотратство (щонайменше неуважність до свого бюджету).
  Але, побудувавши її, стає ясно, що досліджувати доведеться разом. Так як особливих показань саме на безпросвітну бідність ні, тут дійсно більше фігурує неуважність і не здатність до зібраного відношенню до свого бюджету

  В принципі, майже скрізь, де я пишу «підходить», більшою мірою підходить саме неуважне ставлення до грошей, ніж реальне «відсутність надходжень».
  якби Олена народилася в період від 00. 00 – до 00.40, то:

  в натале є свідчення на труднощі з грошима, так само як і в Якутську та Афінах. Кривий Ріг дає невинимательное ставлення до грошей. Отже – слабкі грошові показники + неуважне ставлення, могли дати вічне безгрошів’я.
  час 00.00-00.40 – ПІДХОДИТЬ

  час 00.40-01.05 добре підходить в натале, Якутську і Афінах, але воно не підходить в Кривому Розі. Звичайно, натал є натал, але в КР, Олена прожила значну частину життя.
  час 00.40-01.05 – УМОВНО ПІДХОДИТЬ

  Час -01.05 – 04.30 – підходь по наталу і релокації на Якутськ, але НЕ підходить ні на Кривий Ріг ні на Афіни. У зв’язку з тим, що цей час є в натале, врахувати його доведеться.
  час 01.05-04.30 УМОВНО ПІДХОДИТЬ і «-«

  Час 04.30 – 04.50 підходить тільки в натале. Але зовсім не підходить за релокациям.
  час 04.30-04.50 НЕ ПІДХОДИТЬ

  Час 04.50 – 06.20 підходить тільки по релокациям на КР і Афіни, але ні в натале і Якутстке. А так як нам відомо, що в Якутстке було не краще, то це час виключаємо.
  04.50 – 06.20 – НЕ ПІДХОДИТЬ

  Час 22.35 – 22.50 – підходить за наталу і КР. – УМОВНО ПІДХОДИТЬ

  Час 22.50 – 23.50 – за наталу, КР і Афінам – УМОВНО ПІДХОДИТЬ

  Час 23.50 – 00.00 ПІДХОДИТЬ

  Час 20.00-22.35 НЕ ПІДХОДИТЬ

  Отже, ми проаналізували великі, характерні особливості життя Олени, які можуть нам дати загальні уявлення про тимчасових інтервалах, у які могла народиться Олена.
  Для простоти подальшої роботи, рекомендую зробити підсумкову таблицю

  Зводить в загальну таблицю

  1 – у першу графу – «підходить» — підійде час, якщо за всіма показниками воно «підходить» або «умовно».
  2 – в другу графу підпаде час, якщо у всіх періодах воно буде «умовно»

  3 – у третю графу потрапить час, якщо воно було «виключено», хоча б по якомусь показнику

  Отже, для подальшого розгляду, ми беремо інтервали, вказані в графах «підходь» і «умовно».

  Про те, що ж буде далі, Ви дізнаєтеся із цієї статті. Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

  Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

  Інформація про дистанційне навчання Астрології, знаходиться ось тут

  www.astrologbrova.com
  Всі права захищені Законом про Авторське Право і суміжні права та міжнародними конвенціями з питань авторства.

  Будинку гороскопа, Конкурс карт конкурс карт, ректифікація

  Навігація по записах

  Ректифікація. Частина 1.
  Ректифікація частина 3. відео-лекція.

  1