Ректифікація. Частина 1.

4

Якісна ректифікація. Частина 1.
Здрастуйте, мої шановні читачі! Сьогодні я почну викладати статті, присвячені розбору питання, що прийшов на конкурс.
Питання ось такий:

… моє питання дуже специфічний… так як цю тему в астрології завжди і всі астрологи обходять стороною. Колись на моє питання по темі мені таки дали невелику консультацію…однак після закінчення терміну, на жаль, події так і не сталося..
Ось моя тема… везіння в азартних іграх…

Так склалося моє життя, що у 1995 році виїхала з Кривого Рогу Україна в Грецію…так і залишилась тут. Але життя моя не склалося ні в особистому плані ні в економічному.. зараз страждаю прогресуючої катарактою на обох очах… і ось згадуючи, що мені таки пощастило один раз виграти в Лотто у 2004 році 1 квітня 20:00 год. — 20 тис євро, я не втрачаю надію хоча б ще на один виграш, для проведення операції на очах.
Я не знаю Олена захочете ви відповісти на моє питання… чи судилося мені ще коли-небудь виграти?
Розумію, що потрібно для цього ще й точний час народження (так от місяці три тому мені допомогла в ректифікації мого времени_которое я взагалі не знала – астролог «N» (ім’я астролога прибрала Брова)… вона мені поставила ось це час народження… 21.04.1956 рік 01:04:16 ночі місто Облуч’є Хабаровського краю.
Якщо все таки Ви Лена захочете допомогти мені і візьмете мій питання для написання Вашої статті.. то можете друкувати всі мої дані.
Я Вам надсилаю список моїх «життєвих подій, можливо він Вам у нагоді….»

Питання і справді дуже не звичайний, і більше того, особисто я ніколи не працювала з таких питань, тому мені стало цікаво. Але в ході роботи виникло одне серйозне «АЛЕ!». На моє запитання, про початковому часу (я ж не можу приймати ректифікацію іншого Астролога, не перевіривши її), Олена відповіла так:

«Щодо мого часу народження… справа в тому, що я робила ректифікацію сама за допомогою астропроцессора ЗЕТ, мені програма показала час десь 1 годину ночі…от і все. Коли я питала у своєї мами в якому годині я народилася..вона посміхнулася і сказала..напевно вночі… Тому я абсолютно не в курсі по справжньому в який час я народилася…
Але ось за часом астролога N, яке вона мене виставила.. думаю, що щось зі мною збігається… особливо ДСЦ у Близнюках… адже я зі своїм чоловіком познайомилася в автобусі (він був водієм)..дуже підходить.»
і ще потім: «Коли я в неї запитала в котрій годині — вона відповіла, що найшвидше вночі.. Справа в тому, що мама 12 разів народжувала… Перші діти не виживали… а ось ми троє, останні — вижили. Тому вона і плуталася з відповіддю..»

В іншому випадку, я б звичайно не взяла цю карту роботу, але дуже цікаве життя була у моєї Клієнтки. І я вирішила зробити ректифікацію. Тим більше, що серед учнів і непрофесіоналів наполегливо ходить переконання, що «з часу народження дитини можна ж зробити ректифікацію!».
Ось для того, щоб розвіяти цей міф, точніше, ні, не так, не для того, щоб розвіяти цей міф, а для того, щоб показати, ЩО потрібно зробити ДО ТОГО, як за часом народження дитини можна буде зробити уточнення, я вирішила показати Вам алгоритм роботи.

Відразу попереджу! Напевно, ця стаття буде для більшості ДУЖЕ нудною. Як власне і сама процедура ректифікації. Але, у всякому разі, Ви будете мати уявлення про те, що ж це за звір такий «ректифікація», і як до нього підступитися (і чи варто взагалі ? ).

Ще одне — я НЕ буду викладати карти!!! Я викладу дані, які Альона дозволила опублікувати повністю (спасибі їй за це велике). Вся інформація, яку я буду давати, розрахована на те, що Ви побудуєте самі карту і будете відслідковувати по ній хід моїх думок. Так як інформації буде ДУЖЕ, ДУЖЕ БАГАТО!!!

ЕТАП ПЕРШИЙ, ЯКІСНА РЕКТИФІКАЦІЯ. ЧАСТИНА 1

достовірно відомі дані: Олена – 21.04.1956. місто Облуч’є (Хабаровський край).
допустиме для ректифікації час народження – ніч.

Для початку я попросила Олену відповісти на мої запитання. Природно, мені була потрібна детальніша інформація, яку Альона мені і надавала. Але викладати я її трошки переробивши.
Прочитавши листа Олени, перше, що кинулося мені в очі це переїзди!
1959-60 роках Олена з батьками переїхала з Хабаровського краю в Кривий Ріг. Потім, після заміжжя (до 18 років) і народження першого сина (18 років), переїхала в Якутськ зі своєю родиною (1980 році).
1988 році повернулася назад в Кривий Ріг. Потім у 1995 році виїхала на ПМЖ з дітьми без чоловіка) в Афіни, де і проживає до цього моменту.

Очевидно, що при таких переїздах, повинен бути якийсь специфічний ІС. З цього і почнемо.

«ніч», тобто темний час доби (що зазвичай і запам’ятовують коли жінки народжують – було темно (значить ніч), або світло (день чи ранок), 21.04.1956 року в Облуч’є тривала з 00.00 до 06.20 та з 20.00 до 00.00 (22.04).
Карту побудуйте самостійно, я викладу лише підсумок за часом (аспекти самі зрозумієте, якщо подивіться карту).
Для зручності я заповнюю такі таблички. Ви можете робити це в таблицях, можете писати, як Вам більше подобається, але так щоб потім цю інфу можна було зібрати в одну купу».

Шукаємо, що випадає. Зверніть увагу, нам потрібно буде дослідити і натальні дані та дані, релокационных карт. Так як у всіх місцях свого проживання Олена жила довго.

якби Олена народилася в період від 00. 00 – до 00.13, свідчення є в картах релокації, але ні в натале.
період 00.00-00.13 УМОВНО ПІДХОДИТЬ

період 00.13 – 05.21 – період підтверджується у всіх місцях проживання.
00.13-05.21 – ПІДХОДИТЬ

05.21 – 05.28 немає в натале, є в обох релокациях

05.21-05.28 УМОВНО

05.28 – 06.20 – ні в натале і в Якутську. Переїхати з цих міст було б вкрай важко

05.28-06.20 НЕ ПІДХОДИТЬ

20.00-00.00 ПІДХОДИТЬ
 

Далі, я попросила Олену розповісти в яких умовах вона жила в цих містах.
«Квартирні умови були бідні батька.. грошей ніколи не вистачало.. батько не дбав що в будинку була «розкіш».. але зате всю меблі він зробив сам.. так як був добрим столяром.
А от коли помер.. то мама сама за допомогою розстрочок. купила в будинок всю мебельюю одягла нас взула.. стали харчуватися краще і взагалі життя стала набагато заможніше. Вона була дуже працьовита. (народилася 20.04.1926 року в Облуч’є Хабаровського краю) Батька не знаю дату народження».
…. Після того, як ми одружилися з чоловіком.. ми пішли жити до бабусі.. вона жила буквально в 100 метрах від будинку, де жила моя мама. Район цей у Кривому Розі був не пристижным.. і житло будувалося там тимчасове.. двоповерхові будиночки з фанерними стінами і обкладені цеглою.. одним словом тимчасове житло для будівельників Гзк. У 1975 році в грудні м-ці моя бабуся померла і ми залишилися в цій квартирі 2-х кімнат. У 1976 році, коли Сергію виповнився рік, я влаштувалася на роботу в суд.. І треба ж в цей час ЖЕК надіслав лист на виселення мене в бабусиної квартири (так як вона не була приватизована) і вважалася держава.житлом. На моє щастя я поскаржилася на своїй роботі голові суду.. і він подзвонив в ЖЕК з проханням» мене більше не турбувати і видати ордер на моє ім’я.
Ось так і залишилася ця квартира в моєму користуванні.
Коли переїхали в Якутськ (квітень 1980 рік) — жили кілька місяців у знайомих. Але після мого пристрою на роботу в Судноремонтний завод (липень 1980 року) мені вдалося з допомогою знову таки мого начальника заводу швиденько зайняти звільнене раптово житло.. і знову таки майже в барачного типу двоповерхівка та ще комуналка. Але ми поки були і цього ради з чоловіком.
В даний час я проживаю з молодшим сином (старший живе зі своєю жінкою у цивільному шлюбі окремо і збирається їхати навесні цього року до її батьків в Молдавію) так як життя тут стала нестерпна…Ну а ми з Пашею знімаємо квартиру ( і знову в старому будинку..недоглянуте… зате не дуже дороге…»
У всіх місцях свого проживання, Олена жила в «поганому» житло, всі її квартири перебували у ветхих будинках, були і комуналки і все в будинках барачного типу.
Очевидно, що натальна карта, картки релокації повинні містити дані про те, що людині так не щастило з житлом.
Будуємо карти, дивимося час, який описує зазначені особливості життя Олени.

Шукаємо, що випадає

  

  • якби Олена народилася в період від 00. 00 – до 01.00 то це натальні показники, і вони підтверджуються в Кривому Розі, АЛЕ в Якутстке і Афінах вона жила б ЗНАЧНО краще.період 00-01.00 УМОВНО ПІДХОДИТЬ
  • період 01.00-01.40 підтверджується всіма місцями проживання!

01.00-01.40 ПІДХОДИТЬ

  • 40-06.20 підтверджується тільки релокациями на Кривий Ріг і Афіни. АЛЕ немає в натале і Якутстке (при цьому насправді, в Якутську ситуація ще погіршилася, жили в комуналці)
    01.40-06.20 – УМОВНО -/-
  • Період 20.00-20.35. Підходить за Натал, Якутськ, Афіни. Не підходить — Кривий Ріг

20.00-20.35 УМОВНО

  • Період 20.35-23.40. Підходить за Натал, Якутськ. Не підходить — Кривий Ріг, Афіни

20.35-23.40 УМОВНО -/-

  • 40-00.00 – підходить Натал, Якутськ, Кривий Ріг. Немає в Афінах

23.40-00.00 УМОВНО

Крім того, нам відомо, що Олена рано вийшла заміж (зробила вона це у Кривому Розі, так що будемо враховувати тільки Натал і релокацию на Кривий Ріг). І рано народила дитину (вагітність яких і стала причиною шлюбу).

Тут навіть вишукувати особливо не будемо, вважаємо, що все підходить.

 
то ж перевіряємо і про раннього дитини. Це теж відбулося у Кривому Розі, тому так і залишаємо для перевірки – натал і Кривий Ріг

У зв’язку з посиленням умовних натальних показників релокационными, можна вважати, що все підходить

Вмістити навіть перший етап ректифікації в одну статтю, просто не можливо. Тому, на сьогодні ми перервемося. Думаю, якщо Ви будете перевіряти те, що я написала, то Вам буде чим зайнятися найближчим часом ;). Як завжди, якщо щось незрозуміло — пишіть у коментарях.

Про те, що ж буде далі, Ви дізнаєтеся із цієї статті. Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Інформація про дистанційне навчання Астрології, знаходиться ось тут

www.astrologbrova.com
Всі права захищені Законом про Авторське Право і суміжні права та міжнародними конвенціями з питань авторства.

Будинку гороскопа, Конкурс карт

Навігація по записах

що робити з хораром, коли карта зовсім не радикальна, але трактувати ТРЕБА!!!
Ректифікація. Етап 1. частина 2.

17