Рак у другому будинку. Місяць у другому будинку. Лекція 78

6

Лекція 78. Рак у другому будинку

Рак на куспиде 2 будинки (Місяць по 2 будинку, управитель 2 будинку в Раку, або в з’єднанні з Місяцем).

Рак на куспиде 2 будинки дає дуже емоційне ставлення до грошей. Місяць це життя! Основна і головна функція Місяця – це народити, адаптувати, захистити і підняти життя. І тому, головне завдання Місяця – це зародити і зберегти життя. Її ж відповідальність це відчуття комфорту, відчуття «вдома», відчуття спокою.
Станом Місяця в гороскопі ми дивимося, ЩО дає нам відчуття спокою і комфорту, скажімо, Місяць у Козерозі – коли я контролюю ситуацію, я відчуваю, що моє життя і життя моїх близьких і мого будинку, нічого не загрожує.
І тому, Місяць, будучи елементом 2 будинку говорить про те, що людина відноситься до теми грошей, як до питання, який дозволяє захистити його життя. Гроші, матеріальний добробут – це те, що робить його життя безпечній, захищеній, що дає йому можливість підтримувати не тільки своє життя, але й життя тих, хто йому доріг. Їх життя, здоров’я і безпека безпосередньо залежать від фінансів.
Тому, при розгляді гороскопу, ми завжди відзначаємо, що до того дому, де стоїть Місяць, або яким вона управляє, ми ставимося дуже емоційно. З цими будинками пов’язані базові людські потреби. Навіть не «цінності», цінності – це Венера, а саме потреби! З цими будинками пов’язані первинні потреби нашого організму.
І в розглянутому сьогодні випадку, ми можемо говорити про те, що життєво важливі потреби і саме життя – це другий дім, це грошики.
Грошики дають відчуття безпеки, вони дають відчуття можливості вижити, підтримати своє життя в будь-якій ситуації. І природно, у людини, для якого гроші важливі в такому глибокому сенсі, вони, як правило – їсти. Просто тому, що він докладає до цього всіх зусиль.
До речі, кажучи, абсолютно не принципово, чи буде він сам джерелом своїх доходів, або джерелом будуть якісь інші особи, які будуть її забезпечувати. Але у нього обов’язково будуть свої гроші. І часто, якщо людина не є власним джерелом доходів, «свої» гроші проявляються в запасах, або в заначках.
Люди з впливом Місяця на другий дім, як правило, це люди, у яких завжди є гроші. Гроші може бути не ті, які можна зустріти у Юпитерианцев, Львів або Плутонианцев, але на життя, там завжди вистачить. Більш того, там завжди є НЗ, і їх може бути кілька – один на випадок війни», інший на випадок «чуми», третій випадок «весілля» і т. д. В результаті ми отримуємо людини, у якої завжди і на все «відкладено». Щоб на випадок чого, він не міг просто вижити або впоратися з конкретною ситуацією, але і щоб було на що продовжувати життя, не заганяючи себе в якісь жорсткі умови.
Не можна сказати, щоб Місяць як показник 2 будинки, неодмінно давала забезпеченість. Немає. Для цього потрібно аналізувати Місяць і другий будинок в цілому. Але ось безденежными вони теж, як правило, не бувають (крім випадків жорсткого поразки 2 будинки). Вони можуть плакатися, розповідаючи, що грошей немає. Вони, до речі, досить недовірливі, і вкрай рідко будуть хвалитися або говорити що добре заробляють навіть досить близьким людям (крім випадків, коли Місяць або другий будинок в цілому не вказують на протилежне). Як правило, їм простіше і ближче, особливо при ураженні Місяця, починати пісня про те, що грошей немає, і взагалі що в цьому житті все вкрай нестійке. Цікаво, що в ситуації, коли в компанії обговорюють якісь катаклізми з доларом, або продуктами, скороченнями на заводі і т. д., втородомные Лунарии виглядають самими переляканими, і при цьому практично тільки слухають, не вступаючи в дебати. Але ось у кого ТОЧНО будуть вже давно переведені гроші в ту саму заповітну валюту, або куплені коробки рослинного масла, або зроблена заначка на «рік» у разі скорочення на заводі – так це у них.
Є така думка, що Місяць, за рахунок своєї швидкості і мінливості (Місяць постійно змінюється в вигляді на небі), робить дуже мінливими справи того будинку, в який потрапляє. Тобто наприклад, Місяць у 7 будинку зробить дуже не стійким шлюб, у 10-му кар’єру, а у другому, відповідно, матеріальне становище.
Але моя практика такого судження не підтверджує. Справи того будинку, де знаходиться Місяць, набувають усіх важливість для Альтернатива. І за рахунок того, що ці сфери стають життєво важливими, людина намагається максимально зміцнити справи цього будинку. Тому що Місяць – це наша психіка, це те саме відчуття захищеності і психічного комфорту, до якого ми всі прагнемо, і тому людина активно і старанно трудиться над тим, щоб справи цього будинку придбали стабільність. При цьому, все ж треба зазначити, що цей будинок буде вимагати постійної уваги, для того, щоб зберегти отриману стабільність.
Природно увагу до справ цього будинку буде підвищений. Невдачі з нього будуть переноситься важко. Тому якщо Місяць це ще і наші психо-емоційні проблеми і психосоматичні хвороби, то звичайно, невдачі у фінансових справах, можуть вести до хвороб.
Тобто якщо подивитися на справу з іншого боку, для того, щоб Нативу бути психічно здоровим, йому просто необхідно бути захищеним у грошовому питанні.
що стосується імунітету. Не можна сказати, щоб Рак або Місяць давала понад-імунітет. Вона не настільки сильна у своїй здатності активно, відкрито, люто боротися з чимось. АЛЕ!!! Всі ми пам’ятаємо, багаторазово спостережувані картинки, коли крізь асфальт пробивається якийсь паросток. Пробивається потихеньку – один рік його зламали, другий рік воно підросло трохи, третій рік – теж – толі жваво чи ні, начебто і жваво, але відчуття таке, що на кінець його вже не за горами. На четвертий рік дивишся – знову зростає. І так – через 10 років, РАПТОМ бачиш – а замість цього незрозуміло як вижив кривенького і чахленького зросту, варто молоде дерево! Ось це і є Місяць!!! У Місяця не надто сильний імунітет, вона не здатна давати лютий відсіч чого б то не було в своє життя. АЛЕ Місяць керує ЖАГОЮ ЖИТТЯ!!! І ось ця жага жити у Місяця найсильніша!
Тому люди, з сильною Місяцем, навіть ураженої, можуть вижити в таких катаклізмів, після яких, всі інші більш сильні Знаки, вже давно загинули безповоротно, і про яких вже й забути встигли. А Місяць зможе пережити. І це не тому, що вона володіє якоюсь понад силою на боротьбу. Вона в цей момент може бути не стільки боротьбою навіть зайнята. А вона зайнята тим, що намагається продовжити своє життя. Це її головна функція.
У традиційній астрології є такий термін «податель життя». Подавцем життя в першу чергу називають Сонце і потім вже Місяць. Але от з точки зору того, як виживають організми з сильним Сонцем або сильної Місяцем, то я вже давно переконалася, що Лунарии в цьому сенсі мають перевагу. Тому що саме Місяць дозволяє виживати.
При цьому, якщо сильне і гармонійне Сонце як правило говорить про хороше здоров’я, і Солярії рідко хворіють в принципі. То Місяць може дозволити людині розболітися, на ній все добре росте – і діти, і рослини, і волосся, і віруси з мікробами. Але вона ж, дає живучість і прагнення жити. Причому прагнення жити на внутрішньому, глибинному, підсвідомому рівні. Це не є зовнішня, свідома позиція – за типом «я буду жити незважаючи ні на що!», це ті ж самі слова, але записані в підкірці», якщо можна так висловитися. Свідомо, така людина, в результаті якихось трагічних подій може бути і не хотів би продовжувати жити, але Місяць його витягне, тому що так «написано» в його «біологічному коді».
Ось така Місяць – з одного боку не дуже яке зовнішнє опір, з іншого – найпотужніша біологічна установка на продовження життя.
Самооцінка.
Самооцінка у Місяця дуже залежна. Ось тут добре проявляється її мінлива природа. Вона дійсно дуже мінлива, залежна. Причому залежна одночасно і від всього підряд, і від зовнішнього і внутрішнього. Вона сьогодні перебуває в хорошому настрої – у неї і висока самооцінка. Завтра почула від когось критику будь-якого порядку – все вже почала «морочиться» над цими словами і сумніватися в собі.
Природно, будучи відповідальною одночасно і за самооцінку і за гроші – вона стає залежною від свого матеріального стану. Знову ж тому, що воно (матеріальний стан) впливає на настрій, а то вже на самооцінку.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа Другий в Раку, Місяць у другому будинку, Рак у другому будинку

Навігація по записах

Близнюки в другому будинку. Меркурій в другому домі. Лекція 77
2 будинок у Львові. Сонце в другому будинку. Лекція 79.

2