Пять вправ для розвитку пяти важливих жіночих якостей

2

Жінка — як діамантове намисто складається з сотень граней, тисячею відблисків. Але є кілька жіночих якостей, які допомагають нам жити в гармонії з собою і цим світом, домагатися поставлених цілей по-жіночому, оберігати свої межі, бути тилом для рідних і близьких.

Ці якості є в кожної з нас, але часто вони заховані під купою проблем, блоків, страхів і шаблонів. Давайте наведемо порядок у своєму полі, виконаємо ці вправи і знову засияем дорогоцінним світлом істинної жіночності.

Якість «Цілеспрямованість»

Цілеспрямованість — це наше прагнення до великим цілям і наша здатність сфокусуватися на тому, чого ми хочемо. Ви готові рухатися до своєї мети, незважаючи на перешкоди і помилки, падаючи і піднімаючись знову. Цілеспрямованість по-жіночому — це дозволити всесвіту давати найкращі можливості і найкращі рішення.
Щоб напрацювати це якість, виконуйте наступне завдання. Візьміть листок паперу, у правому верхньому куті намалюйте образ своєї мети, а в лівому нижньому намалюйте себе. З’єднайте себе і мета різними лініями. Це може бути пряма лінія або хвиляста. Неважливо: лини можуть бути будь-якими. Вони показують різні шляхи досягнення мети. Подивіться на цей малюнок і подумайте: як ще ви можете досягти свою мету? яка лінія висловлюється найбільше? Що ви при цьому відчуваєте? Нехай до вас приходять різні можливості!

Якість «Прийняття»

Це справжнє жіноче якість, яка допомагає приймати відбувається з мудрістю і розумінням. Не пручаючись подій, дозволяючи всьому проходити крізь нас, без руйнування і напруги.

Пять вправ для розвитку пяти важливих жіночих якостей

Щоб розвинути в собі прийняття, спробуйте фіксувати ту ситуацію, яка вас засмутила, образила, або навпаки, розлютила. Напишіть цю ситуацію, задайте собі питання: “Для чого кращого це сталося?”. Подумайте, про що була для вас ця ситуація? Що позитивного вона принесла у ваше життя?

Якість «М’якість»

Це майже втрачене жіноче якість, яка проявляється в теплоти і ніжності, такті і делікатності. Коли ви єднайтеся з цим якістю, то ви окутываете всіх, хто навколо вас, ніжністю і любов’ю. І в цьому полі любові починає розкриватися не тільки ваш потенціал, але й кожного, хто поруч з вами. Коли м’якість стає частиною вашої природи, тоді вас неможливо образити, зруйнувати або зламати.

Щоб розвинути в собі якість м’якості, спробуйте протягом тижня, заходячи в будь-яке приміщення, зупинитися хоча б на хвилину, і уявити, як з вашого серця йдуть хвилі любові. Спрямовуючи ці хвилі назовні, скажіть про себе: “Все найкраще — для інших”. Потім вберіть ці хвилі назад зі словами: “Все найкраще — для мене”. Поспостерігайте, як це міняє ваше життя.

Якість «Спокій»

Це стан абсолютної гармонії з собою. Коли ніщо на світі не може вас образити, розсердити. Ви настільки з’єднані з собою, що нема метушливості, скандалів, злості і поспіху. У будь-якій ситуації ви залишаєтеся спокійною, навіть якщо зовні ви можете проявляти емоції.

Пять вправ для розвитку пяти важливих жіночих якостей

Щоб напрацювати стан спокою, спробуйте протягом тижня кожен день присвячувати собі 10 хвилин. За цей час ви (на вулиці або в приміщенні) стаєте щільно стопами на поверхню і уявляєте, як з центру стоп йдуть корені в саму глиб планети, укорінюючи і заземляючи вас. Ви можете покласти в цей момент руки на сонячне сплетіння і зробити кілька глибоких вдихів і видихів. Відчуйте, наскільки спокійною ви стали. Поспостерігайте за собою.

Якість «Впевненість»

Це стан спокійного розуміння того, що відбувається. Це знання того, що з усім можна впоратися, все можна подолати. Коли жінка впевнена, вона готова брати відповідальність за все, що відбувається в її житті. За свої вибори, за свої рішення. Коли ти маєш право на те, що тобі потрібно, коли ти відчуваєш свою правоту і готова йти до кінця.

Якщо вас чекає зустріч з начальником (представником адміністрації, “тяжкою” людиною), спробуйте зробити таку практику. Входячи в це приміщення, візьміться правою рукою за ручку дверей і зробіть крок правою ногою, кажучи про себе: “моє діло праве”. І далі приступайте до діалогу. Подивіться, як далі починає складатися ситуація. Що відбувається навколо вас?

Тримайте у фокусі ці п’ять істинно жіночих якостей. І незабаром ви помітите, як змінюється світ навколо. Він стає відкритим, чуйним, які приймають і дає одночасно.

Джерело: http://drpepper.org.ua/