Професійна реалізація з т. з. кармічної астрології

33

Здрастуйте, мої шановні читачі! У зв’язку з тим, що ДУЖЕ багато листів, які я отримую, стосуються питань реалізації, я вирішила присвятити цьому питанню майстер-клас. Але на відміну від звичних тим, коли люди запитують про те, куди направити зусилля, щоб заробити грошей, підвищити свій соціальний статус, сьогоднішній майстер-клас присвячений не грошам, а пошуку чогось більшого, чогось, що змогло б дати відчуття потрібності, важливості власного життя. І треба сказати, що такі питання теж не рідкість. Тому, я вирішила зробити розбір професійної орієнтації методиками кармічної астрології.
Як зазвичай, представляю Вам повний текст листа автора:
«Здравствуйте, Олена.
По-перше, велике спасибі за Вашу працю,знайшла вас близько півроку тому,після того як почала проходити курси по астрології. Самі розумієте,дуже багато інформації,будь,сумнівною,люди багато пишуть,це факт.А вчитися треба,астрологія це не ГОСТ,книжок,нормативів немає. От і шукаєш,своє.
По-друге, вирішила написати про те,що мене дійсно хвилює. Не знаю,коли у вас дійдуть руки або може бути зовсім не дійдуть до моєї історії,але шанс бути почутим є у кожного!)
Моє питання таке-я не розумію навіщо я тут,що я повинна зробити,ким я повинен стати. Звичайно можна звузити і назвати це профорієнтація, але у мене свербить всередині і вимагає займатися чимось справді важливим для людей,а що саме я не можу зрозуміти.

У загальному і цілому-я отримала 2 освіти,одне будівельне,інженер-конструктор,бакалаврат і магістратура, друга-технічний перекладач(англ). За підсумком довго працювала інженером-6років,зрозуміла що я не зможу розвинутися в цьому і стати здібним інженером, не відчувала в собі ні розвитку, ні потенціалу в цій справі. Я хотіла знайти своє визнання,щоб пишатися своєю справою,відчувати що я комусь потрібна,що я приношу користь.
І вирішила міняти професію. Виходила з того, що хочу активну,з мовою. Ніхто мене нікуди не брав за відсутністю досвіду. Взяли в дуже хорошу фірму шведську як менеджера по закупкам. Роботи багато,день проходить непомітно,мову та є,хоча все в сидячому положенні.але з’явилося відчуття, що я робот і мене використовують як машину. У підсумку пропрацювала пів року і пішла.
Зараз так сказати в творчому пошуку, точніше просто вирішила взяти паузу, щоб зрозуміти що я особисто хочу, без різниці на гроші, головне знайти саме те, у що я вірю і що вийде. 1.5 роки тому я перший раз потрапила в Італію, і з тих пір у мене знесло дах. Я вивчаю італійську мову,культуру,історію,кінематограф,все що пов’язано з Італією. Мені б хотілося розвиватися в цьому напрямку, але треба вчитися,ймовірно в Італії або тут. А я боюся,боюся що я знову надумала собі щось.
Я була у купи астрологів))що тільки не говорили-будівництво це твоє(у тебе он скільки козерога), ти повинна заробляти бабки на своїх водолейских ідеях(всі планети в 2 будинку і вузол там же), ти станеш мало не магом(про хоспади).Ну і про те, що розворот карми,оборот Сатурна,оборот Місяця
Допоможіть, будь ласка, якщо це у ваших силах.
Дарина 28.01.1990 р. Іжевськ, 04.55 ранку»
посилання на відео (приготуйтеся, воно довге ? — майже 50 хвилин)
і табличка, яку я використовую в відео

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа, Конкурс карт, Навчання, приклади висхідний вузол, кармічна астрологія, кармічний диспозитор, кету, місячні вузли, майстер-клас, спадний вузол раху, вузли

Навігація по записах

Хорар «переїдемо ми з Льошею в Москву?»
Майстер-клас. переїзд.

20