проблемні показники 5 дому.

6

Здрастуйте, мої шановні читачі! Як Ви знаєте, на моєму сайті оголошено конкурс карт, питання якого я розглядаю в майстер-класах. Однак, є питання, які повторюються з листа в лист, одні і ті ж теми, які хвилюють масу людей.
Природно, деякі питання хоч і повторюються, але з ним не можна дати одного, загального відповіді масі людей – зокрема, така улюблена усіма тема, як професійна реалізація (напевно, лідер за зверненнями). І незважаючи на те, що вона завжди розглядається за одним і тим же правилам, для того, щоб дати відповідь конкретній людині, потрібно дивитися саме конкретну карту.
Але дуже пристойну групу становлять питання, для відповіді на які не треба навіть і дивитися карту, вони типові і не змінюються в залежності від карти. Вони і сформульовані часто за принципом «як опрацювати квадрат Уран-Марс», або, скажімо, «у мене вражений Меркурій!», і інше в тому ж дусі. Або, коли просять вказати, чи є в карті свідчення на переїзд, успішну кар’єру, шлюб і т. д.
У зв’язку з цим, я вирішила періодично викладати статті, присвячені питань, на які можна відповісти односкладово або універсально. А так само, ті питання, де відповідь лежить навіть не в астрологічній карті а в здоровому глузді, але які виникли через звернення до астролога або самостійного прочитання якихось астрологічних матеріалів.
Так як для мене особисто, тема дітей найбільш трепетна і я завжди з великою увагою ставлюся до мам, яких турбують якісь показники в їх картах щодо дітей, то саме з цих питань і хочу почати.
найпростіший питання:

«є вказівки на дітей?»
У свій час, коли Астрологія ще тільки складалася як мистецтво передбачення, Астрологи користувалися методиками, які могли б оцінити плідність жінки. Це було важливо, оскільки від її плодючості БЕЗПОСЕРЕДНЬО залежало кількість дітей, яких вона народить. Причому, щоб вважатися плідною, жінка повинна була народити багато дітей.
Зараз ситуація зовсім інша, навіть жінки з діагностованим безпліддям маю шанс завагітніти і виносити вагітність, за допомогою сучасної медицини.
з іншого боку, ми, жінки, маємо інструменти за допомогою яких можемо НЕ допустити або перервати вагітність вже наявну. Тобто навіть самими крутими показниками плодючості, ми можемо просто не скористатися.
Тому, СПЕЦІАЛЬНО шукати в карті вказівки на можливість мати дітей НЕ ТРЕБА!!! У разі, якщо дітей немає, незважаючи на всі спроби, то має сенс пошукати показники, які заважають вагітності або виношування і вже їх усувати. Астрологія в цьому сенсі може показати в якому напрямі треба шукати причину, де основа цієї перешкоди. Про це мною написана ціла серія статей у рубриці «5 будинок і діти».
Найчастіше, вирішення медичних проблем, описаних заважають вагітності астрологічними показниками, дозволяє вирішити проблему і народити дітей.
При цьому, не раз мені зустрічалися ситуації, коли все добре у жінки, але погано у чоловіка (деякі дівчатка, мені навіть показували медичні обстеження, де медики так само писали: вона – здорова, він ні), але чоловік категорично не визнає проблему в собі, тому, вони дружно лікують жінку… Що тут скажеш?… малоймовірно, що в результаті лікування здорової людини, вдасться вилікувати хворого, але мабуть, у зв’язку з відсутністю варіантів, жінка наполегливо лікує здорову себе.
Причому, не раз я допускала помилки, коли, не знаючи ситуацію з чоловіком, пророкувала вагітність у період дуже хороших динамічних показників. А вагітності не було. Вже пізніше я дізнавалася про те, що вона і прийшла-то тому, що у чоловіка проблеми. Тому, зараз я набагато більш обережна у цьому питанні і завжди уточнюю, що прогноз спрацює у випадку, якщо обидва учасника відносин здорові з репродуктивної точки зору (і карту чоловіка ще подивлюся).
Інша, широка категорія людей, яких хвилює це питання, це жінки, яким «за…» і у них немає ні чоловіка, ні дітей. І в них проблема не в тому, що вони не можуть завагітніти за станом здоров’я, а проблема полягає саме у відсутності партнера, який би підійшов на роль батька дитини. У цій ситуації, Астрологія – не помічник. Тобто, звичайно, з її допомогою жінка може щось змінити в собі і знайти цього чоловіка, але Астрологія не здатна ЗАМІНИТИ самого чоловіка. Причина тут не в гороскопі, а в обставинах, що сформували ставлення жінки до питань дитини в її житті. У цьому випадку, до показників, що відповідають за дітей, часто немає взагалі жодних претензій, або вони самі незначні і часто зустрічаються.
тобто важливо розуміти – Астрологічні показники, у випадку, якщо вони негативні – НЕ ВИРОК. Вони заважають чогось реалізуватися, але і при цьому досить чітко позначають свою проблему, а отже, підлягають коригуванню.
Та з іншого боку – Астрологічні показники НЕ РЕАЛІЗУЮТЬСЯ апріорі, у найкращому для Альтернатива варіанті, якщо не докладати до цього певних зусиль. Неможливо завагітніти від безплідного людини, якими б не були у тебе прекрасні показники дітей. Так само як неможливо завагітніти, якщо у тебе просто немає сексуальних стосунків з чоловіком. Так, як тільки вирішиться питання з «браковочным елементом», вирішиться і питання сам, але з цим самим «елементом» потрібно розбиратися самостійно.

Друга категорія питань, найболючіші, на мій погляд, і найстрашніші для будь-якої мами, це не загине її дитина.
Ось, наприклад, питання від Ольги: «не та давно шукала інф-ію про Раху і натрапила на статтю де описано таке розташування як у моїй карті: Раху у 2, Кету в 8 і було написано , що для мене велика ймовірність втрати сина. Потім знайшла ще пару статей з такою ж суттю((. У мене є син, дуже за нього переживаю.
Дійсно таке поєднання Раху/Кету як показує втрату сина.
06.12.1984, 14:20, Тамбов».
Астрологічні показники в цьому випадку перераховуються різні (тут вже зовсім утнули, і приплели до цієї історії вісь 2-8 будинків). Лідерами, звичайно, виступають управитель 8 в 5, управитель 5 до 8, Плутон, Сатурн або Уран в 5 будинку, особливо в аспектах з елементами 8 дому і т. д. Ще ці «провісники» дуже люблять Ліліт або Спадний Вузол в 5 будинку.
деякий час назад, став популярний, на перший погляд, зручний підхід до аналізу карти – «формули будинків». Коли з допомогою нехитрих обчислень, робляться далекосяжні висновки. В результаті чого, на численних форумах, доморощені «фахівці» з гордістю від власної значущості повідомляли НЕастрологам неприємну звістку «в карті є свідчення на втрату дитини». Колись давно, я сама прочитала ці книжки і, звичайно, знайшла у себе в гороскопі це вказівка. Треба сказати, що дітей у мене на той момент не було, і я настільки сильно злякалася, що вирішила, що краще мені буде їх не заводити. Так як, нагадую, тема дітей, для мене священна.
Слава Богу, що я сама практикуючий астролог, і в результаті своєї щоденної практики побачила що по-перше, перераховані зв’язки зустрічаються НАСТІЛЬКИ ЧАСТО, що якщо б помирали діти всіх тих жінок, у яких карті є подібні формули, то жити було б просто нікому, людство давно б вимерло.
Ось просто подумайте! Плутон, може бути у Вас в карті тільки в одному з 12 будинків, отже, за теорією ймовірності, в самому грубому її викладі, у кожного 12-го в будинку 5 Плутон. Точно так само і з Ураном – тобто це ще одна дванадцята. Вже 2/12 Додаємо сюди Сатурн вже 3/12, Ліліт = 4/12, і всі інші: Марс, Вузли якої-небудь Хрест, доля і навіть зібравши це все в 1/12, отримуємо вже 5/12.
Потім, пам’ятаємо, що управитель 8 вдома теж може бути в одному з 12 будинків, отже, ще у 1/12 упр. 8 у 5 (вже на все про все 6/12). Точно так само управитель 5 до 8 буває у 1/12 – вже 7/12!!!!!!!!!!
Є у нас ще й «страшні» Знаки на К5. У кожного лякаючого вони свої, для простоти візьмемо тільки Скорпіона – ще 1/12, разом з тими вже 8/12.
Можна додати Місяць у 8 домі, Місяць в соед. з Плутоном, Сатурном, Ліліт і т. д. Навіть зараз вписувати не будемо це наш «підрахунок».
Потім, управитель або елемент 5 дому або Місяць може мати З’ЄДНАННЯ, ОПОЗИЦІЮ АБО КВАДРАТУРУ з управителем або елементом 8 вдома або Плутоном, Ураном, Сатурном і т. д.!!!!!!!!!!!!!
тобто Ви уявляєте собі зразковий «масштаб трагедії»? Без останніх двох абзаців (їх складніше порахувати за допомогою запропонованої мною примітивної системи підрахунку) у нас вийшло 8/12 або 2/3 карт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Уявіть собі!!!!!!!!!!! 2/3 населення Планети, БЕЗ УРАХУВАННЯ аспектів від вражаючих елементів, мають хоча б один, але досить грізне поразка 5 дому! Як Ви вважаєте, чи є наявність цієї поразки підставою, щоб передбачити мамі смерть її дитя? По-моєму відповідь очевидна – вже не залишилося б ні провісників, ні Нативов, яким можна було б щось передбачити. Вимерли б давним – давно.
Припускаю, що зараз в головах у багатьох виникло заперечення «але ж це всього 1 показник! А для того, щоб подія сталося потрібно 3!» (5,6,9 або будь-яке інше число). Ось практика показує НІЧОГО ПОДІБНОГО! Можна отримати жорстку реалізацію припущення і на одному аспекті, а можна мати купу напруг і отримувати по ним якимось прості побутові проблеми… І це стосується не лише теми дітей, а взагалі всього.
По-друге, моя практика вказала на те, що подібні зв’язки (така зв’язка є і в гороскопі Ольги, приславшей питання), в переважній більшості випадків вказує на аборти/викидні/завмерлі вагітності і т. д. У Ольги, на карті якої є ця формула, був аборт, так само як і у мене, володаря цієї формули теж був аборт. І у незліченної кількості жінок, що мають подібну зв’язок (у багатьох навіть багаторазово повторену) були або аборти, або викидні, або завмерлі вагітності.
по-третє, це може вказувати на, як я це називаю, «стрессогонного дитини», на дитя, з яким постійно щось трапляється, особливо, якщо такий зв’язок виникає через Марс/Уран/Плутон. Але зовсім не обов’язково, щоб ці стреси були фатальні.
Підсумовуючи написане, хотілося б зазначити, за мою пристойну вже практику у мене накопичилося чимало карт жінок, які втратили своїх дітей, раніше, ніж діти досягли старості. І, на даний момент, ніякі специфічні закономірності ці карти не формують. Серед карт, які мені вдалося проаналізувати на цей предмет, гармонійних або напружених 5/11 будинків (11 треба додати в зроблений раніше підрахунок) не більше і не менше ніж у картах батьків, чиї діти живі і здорові. Мабуть відповідь на це питання криється не в астрологічній карті.
Тому, любимо наших діток, молимося і віримо, що Господь послав їм довгі і щасливі життя!

посилання на відео

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа, Конкурс карт, відповіді на часті запитання 5 будинок, діти, показники втрати дітей

Навігація по записах

Т-4. Відео-лекції.
Алгоритм розбору будинків гороскопу.

2