Поєднання стихій. Відсутність стихій в астрології. лекція 3А.

5

Лекція 3А. Додаток в лекцію 3 Стихії.(стихії)

 • Практичні рекомендації
 • Переважання 2 стихій одночасно
 • Відсутність стихії
 • Взаємодія на рівні стихій.
 • Практичні рекомендації:

  Які якості необхідно розвивати і з допомогою яких якостей, можна взаємодіяти з людьми, що мають яскраво виражений стихійний тип, в ситуаціях його екзальтованого прояви.

   

  Вогонь. Очевидно, що Вогню не вистачає спокою і споглядальної енергії. Вогню, як і його антагоніста Воді, необхідно навчитися дещо дистанціюватися від ситуації. Не приймати все на світі на свій рахунок, і не вважати за необхідне, в усе втручатися.
  При цьому, якщо у Вашому оточенні є людина, яскраво вираженого Вогняного типу, це звичайно весело і цікаво, але періодично і важко. Вогонь переживає свої відчуття дуже яскраво, екзальтовано. Горя ідеєю, перебуваючи в стані пригніченості або гніваючись – він не може оцінити ситуацію об’єктивно. Його ідея в цей момент – дуже велика, його пригніченість безнадійна, а гнів – нестримний.
  Тому якщо Ви будете намагатися на нього натиснути, довести йому неспроможність його ідеї, або причини для переживання, і вже тим більше використовуєте для цього скільки-небудь агресивну позицію – буде ТІЛЬКИ ГІРШЕ!!!!!!!!!!!! Згадайте – Вогонь залежить від підживлення. Чим яскравіше (голосніше) Ви будете висловлювати свій протест, відмовляти, або (у випадку депресії) мусувати тему – тим більше «нагодованим» він буде. І, отже, тим довше і яскравіше буде продовжуватися його стан.
  Людям, які живуть поруч з Вогнем – так само як і самому Вогню належить освоїти – СПОКІЙ.

  Земля – необхідно розвивати в собі якості 2 – більш легке, позитивне ставлення до життя і щедрість.
  Земля як правило прижимиста, це властивість щільною стихії, але часто «господарність» і «домовитись» Землі переростає в скнарість. Причому йдеться не тільки про матеріальний світ, але і про емоційну сторону. Земля часто буває скупа на емоції. Таке бережливе та економне ставлення до матеріальних цінностей, так і до емоцій, призводить до того, що Земля починає інстинктивно боятися за свої ресурси, а будь-яка страх і тим більше переросла в хронічний стан, заважає насолоджуватися життям. Тому виховувати в собі, хоча б відносну щедрість, дуже важливо для людей Земної стихії.
  Те ж стосується і ставлення до життя – земля серйозна, і в цьому немає нічого поганого. Але часто із-за своєї сильної включеності в матеріальну життя і великий раціональності, вона перестає відчувати легкі стану. А, отже, навіть незначні неприємності, а тим більше зміни сприймає надто драматично.

  Повітря – слабкі місця — сталість і практичність. Повітря не дістає якостей антагоністичною йому стихії –Земля. Йому необхідно вчитися розвивати в собі більш серйозне ставлення до зобов’язань, до сказаним словами, так як в іншому випадку, його дуже скоро почнуть вважати «пустословом», і отже, несерйозно ставиться до сказаного ним.
  Для Повітря дуже важливо, щоб його інтелект цінували, саме через інтелект він сам себе оцінює, вважаючи це свій найсильнішою стороною. Але якщо він не буде більш відповідально ставиться до інформації, яку транслює, то ризикує заробити репутацію «нерозумного» людини, який насправді ні в чому не розбирається.
  Точно так само, його необов’язковість призведе до того, що до нього не будуть звертатися з серйозних питань, і в кращому випадку, йому буде відведена скромна роль «адресної довідки», що малоймовірно влаштує самого повітряного людини.

  Вода – воді бракує твердості. Їй дуже важливо навчиться бути твердою до себе в першу чергу, що природно дозволить їй в більшій мірі бути організатором свого життя. Це проявляється абсолютно у всьому.
  Приміром, воді легше дати обіцянку, ніж твердо відмовити «ні». Вона буде намагатися ухилятися від будь-яких однозначних відповідей, але якщо Ви все ж її «притиснете до стіни вона Вам пообіцяє. Інше питання, що робити, так як вона не хоче, вона точно не буде, тому маючи в запасі «обіцянка» води, Ви будете довго виловлювати її, і просити/вимагати/нагадувати про даному їй обіцянку до тих пір, поки в якийсь момент, вона не виплесне на Вас хвилю обурення, пов’язану з тим, що Ви, щонайменше непорядно ведете себе, вимагаючи від неї того, що робити не буде, тому що не може!
  Краще б їй звичайно з самого початку твердо сказати Вам «ні» і все.
  Те ж стосується і внутрішніх станів Води, отримавши деяку твердість, грунтовність, вона стане менш недовірливою, менш переживательной, вразливою, а, отже, її життя стане набагато спокійніше, стабільніше, захищеною, чого Воді катастрофічно не вистачає.

  «темперамент» походить від латинського temperamentum, що означає «співвідношення частин».
  Розраховуючи баланс стихій у своїй карті, хтось побачив що в його гороскопі ДУЖЕ багато однієї стихії і мало інших. Хтось побачив дві домінуючі і дві слабко виражені стихії. У кого-то приблизно однаково. Про яскраво виражені Стихії ми вже поговорили. Тепер варто зробити акцент на описі карт, де є дві домінуючі стихії (це наприклад 5+5+0+0 (що рідко); 5+4+1+0; 4+4+ 1+1 (або плюс 2+0); і навіть 4+3+2+1 (все одно 4 і 3 будуть домінувати) .
  Деякі з Вас нарахували у себе 3+3+3+1 – в цьому випадку, можна говорити про відносну збалансованість і при цьому почитати про тієї стихії, якостей якої у Вас не вистачає.
  ПОЄДНАННЯ СТИХІЙ

  Вогонь-Земля – перше, звичайно, це надзвичайно ефективна, продуктивна комбінація. У такої людини є ініціатива і рішучість (Вогонь), але при цьому витривалість і працездатність (Земля).
  це як в анекдоті – «Жорік, додому!» — «Мама, я замерз або хочу їсти?». Така людина все знає за всіх і краще за всіх.
  Вогонь командир, лідер, центр. Земля – точність, оформленість. Власникові такого поєднання дуже важливо ТОЧНО знати хто з нами, а хто ні. І той хто немає, ЯК ПРАВИЛО, проти нас.
  Чорно-біле мислення.
  Крім того, Вогонь (особливо Овен) завжди за правду, і більше того, він не боїться цю правду висловлювати, незалежно від того, подобається Вам це чи ні. А якщо у нього ще й багато Землі, то зрушити його з своїх позицій буде просто НЕРЕАЛЬНО!!! На нього немає ніяких зовнішніх способів впливу, для того, щоб він змінив свою точку зору, свою позицію, він повинен, наприклад, розчаруватися в тій ідеї, яку прийняв за істину (хоча це дуже не просто) чи з якоїсь іншої причини ВНУТРІШНЬО змінити до неї відношення.
  Ну і природно це прекрасні бізнесмени. Для бізнесу необхідні азарт і ризик, а це дає Вогонь. Уміння рахувати, і здатність притягувати гроші – Земля.

  Вогонь – Повітря – Прекрасний оратор, людина яка може запалити кого завгодно, на що завгодно. Чудовий теоретик, щиро закоханий у свою теорію. Але практична реалізація ніяка, якщо немає продовжувача, з сильною Землею, який поглиблював теорію, шукав на її виконання гроші, виконував рутинну роботу. Найкращий «продвигатель» своїх ідей і буде Вогненно-Повітряний людина, і якщо він прийде до спонсору або видавця або комусь ще, що вирішує долю проекту, і «виступить» там зі своєю полум’яною промовою, йому не відмовлять. Але проблема в тому, що освоїти отриманий кошти на річ, для людини може бути великою складністю. До речі, така людина дуже легко ставиться до грошей, йому не властиво накопичення, він не вміє розраховувати бюджет. Йому властиво витратити все, що є в гаманці, не замислюючись про «завтра».
  Людина, абсолютно позбавлена практичної хватки.
  У любові гарний – вірші, серенади під вікном, ресторани (якщо є гроші – то гуляє на повну котушку). Якщо грошей немає, то в будь-якому випадку, справити враження для нього «раз плюнути».
  Вогонь – Вода – окріп! Тут зіткнулися дві стихії – антагоністи. І людина, отже, вийшов неоднозначний. Від Вогню він взяв яскравість, демонстративність (посилену водою, як акцент на власних переживаннях), активність. Від Води – чутливість, реагентность, вміння тонко відчувати простір, але і вміння підлаштуватися.
  Але і та і інша стихії орієнтовані на себе, вкрай суб’єктивні, образливі і егоцентричні. У результаті вийшов дуже яскравий, привабливий (так як вміє бути і дуже емоційним, і при цьому володіє вираженою власною особистістю), образливий людина. Причому образливий навіть більше ніж чистий Вогонь, так як чистий Вогонь може не помітити, що його образили, або не вважати за необхідне на це зреагувати – йому чуже думка важлива остільки, оскільки воно буде виходити від людини, чия думка для нього щось значить. На всіх інших він спокійно «заб’є» і напружуватися навіть не буде.
  А ось Вогненно-Водний тип, дуже добре відчуває, ЩО люди вкладають у слова, а так як самолюбство там, вище, ніж у всіх інших поєднаннях, то і образа для нього часто буває першою реакцією на неприємний подразник.
  Але скажіть мені, чи буде він терпіти образу? НІ!!! Звичайно ні, ні, ні і ще раз ні!!! Така людина відповість на образу відразу ж (Вогонь), але на відміну від всіх інших типів, він ще й чудово відчуває хворе місце кривдника, тому дістанеться останньому по повній програмі.
  У любові – дуже яскравий, демонстративний, але чуттєвий (скажімо Вогонь-Повітря гарний, але не чутливий, йому важливіше ЙОГО прояв, гідна захоплення, а тут вже зовсім інше наповнення). Але, звичайно ж, ревнивий, образливий, може бути мстивий, але все ж далеко не обов’язково, так як Вогонь довго не тримає образу. Тобто образу-то він до кінця днів своїх буде пам’ятати, а ось мстити найімовірніше не візьметься (може крім Лева), так як в принципі Вогонь великодушний.
  До справах, як і взагалі до життя, ставлення ДУЖЕ емоційний, що часто шкодить якщо не справі, то самому Нативу точно, так як не дає розслабитися до тих пір, поки справа не закінчиться.
  Добре те, що Вода, все ж жіноче, поступлива стихія, тому в принципі така людина, на відміну від чистого Вогню, не дивлячись на всю свою запальність і суб’єктивізм, може навчитися поступатися, бути більш лояльним.

  Земля – Вогонь – див Вогонь-Земля.

  Земля –Повітря – людина яка думає що говорить. Такі люди не люблять пускати слова на вітер, серйозно ставляться до своїх зобов’язань. Мало емоційні. Об’єктивні. Дуже добре пам’ятають, що кажуть, взагалі серйозно ставляться до своїх слів.
  Добре для дослідників, але їм потрібна людина Вогняного типу, для того, щоб просувати їх прекрасні, методологічно виважені ідеї. Приміром, Вогненно-Повітряний тип, може «зачарувати» спонсорів, запропонувавши їм просто КОНЦЕПЦІЮ, в якій нічого не буде розроблено до деталей, але подано буде неймовірно привабливо. А ось людина Земно-Повітряного типу, все прорахувавши, може отримати гроші в результаті власної презентації тільки від спонсорів, які самі є професіоналами в цій сфері. Всіх інших він задавить скрупульозними, але не цікавими неспеціалістам, деталями.
  Зате при всьому при цьому, такі люди не розробляють ідей, які не здатні принести матеріальну винагороду, або якісь інші відчутні блага. Їх суспільні зв’язки, або ментальні ідеї повинні мати практичну користь і фізичне вираження.

  Земля – Вода – дві пасивні, матеріально орієнтовані жіночі стихії. Чого в цій людині не буде так це азарту, не буде лідерських здібностей. З точки зору роботи – це хороших виконавець, головне щоб Вода не «розмила» уважність. Може бути дуже творча людина, особливо якщо творчість пов’язано з щільною формою – малювати, ліпити, шити, можливо, якісь музичні здібності, але там, на мій погляд, повинен бути інструмент.
  Але пасивні звичайно, часто не прагнуть приймати самостійні рішення, хоча при цьому неймовірно наполегливі, навіть вперті, тому, що вважають для себе правильним. Зрушити такої людини з місця, дуже непросто. Жіночі стихії – витривалі, тому прагнуть взяти їх «з наскоку» чоловічі, дуже скоро здадуться під неприступністю або натиском Землі-Водних людей.
  Чудові сім’янини, люди вміють створити комфорт і затишок для своїх близьких. Хто для них дійсно важливий, чи так це їхні близькі, і ось якщо їх близькі потребують захисту, вони можуть проявити і дуже активні якості, тут в хід вже піде і невідворотність землі, і «підступність» води. Але треба зазначити, що ці прояви, все ж крайній випадок, пов’язаний з якоюсь стресовою ситуацією.
  Така людина ретельно оберігає свій внутрішній світ, але завдяки Воді, тут є вже можливість іншим людям (дуже близьким звичайно) бути в нього допущеним.
  Емоційні, але найчастіше не є демонстративні.
  Рідко змінює свою думку про людину – якщо прийняв (на внутрішньому рівні) прийняв, якщо ні, то потрібно дуже багато старань, щоб його переконати (тут, до речі, можна говорити і про інтуїції, ось тільки часто такий, що людина-то інтуїтивно розуміючи, підводить під це раціональні пояснення).
  Почуття глибокі, якщо така людина полюбить, то це надовго, якщо не назавжди.

  Повітря – Вогонь – див Вогонь – Повітря

  Повітря – Земля – див. Земля – Повітря

  Повітря – Вода – чоловік, люблячий поговорити про почуття, про переживання. Прекрасно для психологів, до речі, так як люди реагенти, можуть відчувати, що НАСПРАВДІ хоче сказати людина, чути його проблему, і вміти поговорити про неї, не перетягуючи на себе весь віз чужих нещасть.
  Може бути досить об’єктивний, оцінюючи почуття інших. Але по відношенню до себе значно більш лояльний. Про свої проблеми поговорити любить, якщо є можливість на когось перекласти їх, теж не буде соромитися.
  Але з-за відсутності стабільних стихій, можуть бути проблеми з по-справжньому СВОЄЮ думкою, яке б не змінилося в залежності від настрою протягом скільки-небудь тривалого часу.

  Вода – у всіх поєднаннях дивись вище.

  ВІДСУТНІСТЬ СТИХІЙ
  Розмірковуючи про відсутність якостей, представлених тією чи іншою стихією, ми повинні в першу чергу виходити з того, яка зі стихій буде екзальтовано представлена в карті конкретної людини. Ці відомості потрібно обов’язково поєднувати, для того, щоб правильно зробити висновок, про конкретну людину.

  ВІДСУТНІСТЬ ВОГНЮ. Головне якість Вогню, не боятися починати нове, бути першим, не рахуючись ні з чиєю думкою. Якщо Вогню немає, і при цьому у людини:

  Переважання Землі – він буде дуже сильно триматися за те, що має. Не дивлячись на те, що Земля, по суті, чесна, за рахунок відсутності Вогню, вона не стане битися за правду. Буде незадоволена якщо її втягують у якусь справу, яке не узгоджується з її уявленнями про справедливість, але ВІДСТОЮВАТИ свою позицію не стане, вважаючи, що «жираф великий, йому видніше» і на цьому заспокоїтися.
  Тут так само істотно буде згадати про те, що у людини будуть проблеми з етикою та ідеалами. Все буде обертатися навколо грошей і практичних цінностей.

  Переважання Повітря – йому буде легко дивитися на світ об’єктивно, він буде бачити різні точки зору, і головне допускати їх самостійну цінність. АЛЕ у нього швидше за все не буде власної думки, більше того, швидше за все не буде і авторитетної думки. Буде просто багато різних думок, різних людей.
  Це людина, яка дуже добре розмовляє, але сили переконання у нього не буде. Та й цілі переконати теж, так як для цього потрібно мати власну думку, в якому кого-то хотілося б переконати.

  Переважання Води – це боягуз. Не маючи ніякого контексту, крім того, який вкладено в це слово спочатку. Ця людина боїться всього на світі. Якщо у нього приміром 6 Води, 0 Вогню, по 2 Повітря і Землі, він буде боятися просто тому що буде боятися. ВСЬОГО. Йому важко буде приймати власне рішення, малоймовірно, що йому буде належати хоч якась ініціатива хоч у чомусь.
  Зате – прекрасні адаптаційні здатності. Він дуже добре вміє підлаштовуватися, вибрати правильних людей (дуже сильна інтуїція), за якими можна сховатися. Він взагалі буде добре відчувати як вбудуватися в ту чи іншу ситуацію, і при цьому через відсутність лідерських амбіцій (що дає Вогонь), вбудуватися так, щоб нікому не заважати.
  Але якщо при відсутності Вогню і виділеної Воді, в достатній мірі буде представлена скажімо Земля – людина буде дуже турбуватись про своє фінансове становище, про стабільність, так як він буде дуже матеріально орієнтований.
  Якщо замість Землі буде Повітря, то така людина буде дуже контактний, але при цьому буде його контакти будуть глибоко емоційні. Сильно «влипати» в чужі історії. Буде любити взагалі поговорити про почуття, у тому числі.

  ВІДСУТНІСТЬ ЗЕМЛІ.
  Земля крім іншого дає людині «дорослість», серйозне ставлення до життя, вміння брати на себе зобов’язання.
  Переважання Вогню – по суті, це порожній прожектер, людина повний ідей і прагнень, але не здатний нічого довести до кінця. Якщо в оточенні цієї людини, або в підпорядкуванні, є люди, здатні взяти на себе здійснення проектів Вогню, його життя може бути дуже продуктивною. Інше питання, що його ідеями люди можуть користуватися в своїх особистих цілях, і тоді, Вогонь «буде працювати на кого-то». Тобто ЙОМУ від його ідей і проектів не буде ніякого практичного спрямування, при цьому хтось (той у якого сильна Земля) може чудово наживатися за рахунок ідей Вогню.

  Переважання Повітря – найпростіший варіант – непрактичні ідеї. Природно така людина буде ще більш необов’язковий і ще більш легко ставиться до життя, ніж «чисте» Повітря.
  Природно йому буде важко серйозно ставиться до своїх обов’язків, точніше йому важко не буде, він дуже легко і весело ставиться до життя. Інше питання, що важко буде людям, які чекають від нього якийсь серйозності.
  Для обох чоловічих стихій, відсутність Землі дає ще більшу неприв’язаність до матеріальних благ.
  Таке становище для людей з переважанням Вогню, добре для творчості, так як людина створює без оглядки на матеріальну цінність свого твору. Люди повітряної стихії, можуть реалізуватися в епістолярному жанрі, так як немає залежності від того, продадуть книгу або не продадуть – це не важливо в даному випадку.

  Переважання Води – сказати що людина з переважанням Води буде непрактичним від того що не представлена Земля — не правильно. Всі жіночі Знаки (тобто Знаки Води і Землі) – у побутовому сенсі дуже практичні і матеріально орієнтовані, як волею-неволею матеріально орієнтовані всі жінки. Чоловіки на це ображаються, але насправді їм просто не зрозуміти – вони, як і чоловічі стихії (Вогонь, Повітря) – орієнтовано назовні – на визнання, на ідею, на особистісний успіх. По суті –чоловічі стихії – ідеалісти.
  Інша справа — жіночі! Як і прості, земні жінки, Жіночі Стихії націлені всередину – на зачаття, народження, виховання, вирощування, підтримання вогнища і т. д. А, як відомо, всьому що росте і розвивається треба їсти – звідси і природне матеріально орієнтування жінок – гроші для нас – можливість і хоча б відносна гарантія продовження життя.
  Тому сказати, що Вода без Землі буде непрактична – не можна. Інше питання, що звичайно акцент буде зміщено. Якщо для Землі головне, щоб був «мішок борошна». То для Води – головне щоб була емоційна близькість. Але і при цьому, скажімо, емоційно занурений у неї чоловік, який лежить на дивані і мріє про повітряних замках, тоді, коли в хаті їсти нема чого, для неї теж не підійде.
  Тим більше, що такої людини (без Землі) назвати трудоголіком вже ніяк не можна – це власне головний мінус поєднання. Тут звичайно, при першій же можливості, зобов’язання будуть перекладені.
  Земний практичності, дбайливості, вміння планувати тут, природно, теж не буде.
  До зобов’язань ставлення своєрідне – якщо настрій дозволяє – все робиться, якщо немає – то просто «руки не піднімаються» — просити, а тим більше вимагати щось крім — «пожалій, обійми», буде просто марно.

  ВІДСУТНІСТЬ ПОВІТРЯ

  Переважання Вогню – дуже сильний суб’єктивізм. Тут ні про яке «чужому» думці і мови бути не може, чужої думки взагалі бути не може. Орієнтація тільки на себе.
  Крім того, такі люди часто звинувачують інтелектуалів у марності (так само як і люди з переважанням Землі, при відсутності Повітря).

  Переважання Землі – Земля спочатку боїться змін, так як її антагоніст Повітря, за них відповідає. А в даному випадку, коли в житті Землі щось змінюється, то вона, ЯК ПРАВИЛО, буває не готова до цих змін. Навіть якщо вони заплановані, і ініційовані самою Землею, переносить вона їх не просто – треба звикнути. Ну а вже якщо вони відбулися без її відома, або бажання, то така людина буде надовго вибитий з колії, до тих пір, поки знову не знайде якусь стабільність.
  звичайно не буде легкості. Але зате зобов’язання будуть виконуватися беззастережно.

  Переважання Води – людина до всього ставиться дуже емоційно і глибоко особисто. Будь-які слова сприймає через призму своїх відчуттів. Якщо хто-то в розмові про інших людей, як-то несхвально відгукнувся про риси тих людей, які є і у Альтернатива, то він образиться так, як ніби сказали про нього самому. Взагалі все схильний перетягувати на себе.
  як завжди при відсутності Повітря – відсутність легкості і відстороненого відносини.

  ВІДСУТНІСТЬ ВОДИ

  Переважання Вогню – Вогонь і так не реагентен. Отже, йому все треба говорити прямим текстом про особливості взаємодії з Вогнем див. попередню лекцію). Отже, він не розуміє Водних — «ти на мене так дивишся!» «якийсь ти сьогодні не такий!». А тут, звичайно, все буде багаторазово посилена.
  немає чутливості. Немає можливості бачити чужі переживання. Чужі проблеми він може бачити, і може їх вирішувати, а ось чужі переживання для нього – темний ліс. Може не бути здатності приймати слабких за гідних.
  Відносини з людиною Водного типу можуть бути корисні, але безумовно, особливо на перших порах – дуже складні. Якщо це по-справжньому дорогі люди, дуже ймовірно, що в результаті обидва навчаться своєму – один більшої чутливості (це Вогонь без Води), інший – меншої вразливості. Але шлях їм доведеться пройти не простий. Вогонь, за відсутності в гороскопі Води – не буде розуміти Водних претензій, і дуже швидко втомиться від водної нав’язливості, прилипчивости (саме так він сприймає необхідність тісного емоційного контакту Водного людини).
  Вода буде страждати від постійної, незрозумілої для неї роздратованості Вогню. Він привабливий для неї своєю силою і харизмою. Вона до нього тягнеться, як кажуть «горнеться», а він постійно дистанціюється. Вона ображається плаче – а він дратується.
  Переважання Землі – очевидно, що така людина буде сухим. Йому складно буде проявляти свої емоції, навіть до самим близьким людям (особливо Козерогів, звичайно стосується). Причому це не говорить про те, що він не буде відчувати. Його прихильності цілком ймовірно будуть дуже сильними, але говорити про них, виявляти їх йому буде дуже складно.
  Приміром, для нього буде великою проблемою розплакатися і розповісти про те, що його турбує, лякає. Навколишні можуть оцінювати такої людини як дуже сильний і не чутливого. Але важливо пам’ятати, що Земля, жіноча стихія, а отже сприйнятлива і дуже чуттєва, а відсутність Води робить її надзвичайно незахищеною від великої кількості внутрішніх блоків.
  При цьому треба зазначити, що така людина, звичайно, буде дуже стресостійкий (із-за низької чутливості), іншого питання, що і позбутися від отриманого стресу йому буде непросто.
  Тут до речі, варто відзначити, що такі люди в результаті нездатності «скидати» емоційне напруження, можуть мати серйозні проблеми зі здоров’ям.

  Переважання Повітря – відбувається в житті, ніяк не зачіпає самого людини. Це тип всім зацікавленого спостерігача. Йому все цікаво, він у всьому бере участь, все про всіх знає, але ні в чиєму житті не бере участь з зануренням. Йому не характерно співчуття.

  Та й до свого життя він теж відноситься легко і неемоційно.

  Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

  Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

  Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

  www.astrologbrova.com

  Знайомство з картою Відсутність стихій у гороскопі, поєднання стихій

  Навігація по записах

  Лекція 1. Історія астрології
  Синтез-Знак. Лекція 6.

  32