Повітряний АСЦ. Лекція 28.

6

Стихія Повітря на Асценденте.

Близнюки на Асценденте (Меркурій в 1 будинку, або в соед. з упр.АСЦ. Меншою мірою – упр.АСЦ у Близнюках)

Пологи: швидкі.
Вважається, що більшість близнюків або двійнят мають на АСЦ Повітряні Знаки, і особливо Близнюків (Знак). Дуже б хотілося підтримати цю чудову струнку теорію, але на жаль ПОКИ моя практика говорить про те, що серед справжніх близнюків та двійнят, АСЦ-них Близнюків стільки ж, скільки і інших Знаків на АСЦ.
Можливі пологи в дорозі, в транспорті, в громадських місцях.
Взагалі ставлення до процесу досить легке, як і самі пологи. Як розповідала мені одна мама, яка народила АСЦ-ного Козерога, з Сатурном в Близнюках і Меркурієм в 1 будинку « я налаштовувалася на те, що буде боляче і довго (не дивно, якщо врахувати, що на АСЦ – Козеріг), і коли пологи почалися, я почала голосно кричати. Мені акушер каже «ти чого репетуєш?», і я подумала – «а правда, чого я кричу?! Не так вже й боляче, можна потерпіти!» у підсумку народилася донька швидко і легко, і я прийшла до висновку, що якщо пологи це ось так, то я ще можу 10 дітей народити!». Ось це Близнюки, що мають відношення до АСЦ.
Природно, Меркурій може бути вражений, і тоді можуть бути відповідні швидкому народженню проблеми. Може бути і поразки від Сатурна і тоді все буде затягнуте але і метушливо до того ж. Але це вже приватні випадки.

Враження — легкий, добрий, усміхнений. Багато знає і весь час щось говорить. Дуже легкі на підйом, не люблять суєту і нудьгу.
Саме до людей з виділеними Близнюками (а особливо з Близнюками на АСЦ) підходять запитати дорогу, дізнатися чи цей автобус їде до потрібної зупинки, або просто розповідають історії в громадському транспорті, звертаючись саме до нього.
Взагалі кажучи, це доля супроводжує всіх Повітряних АСЦ-тов більшою чи меншою мірою. Просто у Терезів не будуть питати про автобус, але от про музей або театр запитати можуть. Водолії так само як і Близнюки можуть виступати «громадської довідкової», але все одно Близнюки в цьому ряду стоять на першому місці.

зовнішність астеніки. Але серед повітряних Знаків невисокий зріст. Куточки очей у губ підняті (взагалі багато посміхаються і мають дуже рухливу міміку).
Риси обличчя тонкі, витончені, але трохи загострені.
Стрункі, длиннорукие, з тонкими, красивими пальцями.
Дуже довго молодо виглядають (хоча можуть при цьому мати безліч мімічних зморшок).

Стиль одягу – молодіжний або спортивний. Кольори світлі, легкі .

моторика дуже виразна.
Активна жестикуляція (коли кажуть допомагають руками – Близнюки керують руками).
активна, дуже жива міміка. Дуже погано концентрується, в розмові з кимось постійно рухається, переводить погляд.
Дуже добре дзеркалять, наслідують, передражнюють (не усвідомлено – просто Близнюки – це дзеркало).
Хода легка, повітряна, підстрибує. Руху розмашисті, швидкі, вільні.
Голос, як правило, високий, дзвінкий.
Сидять на краю стільця, як би збираючись якщо буде потрібно, швидко схопитися і побігти. Якщо доводиться сидіти довго – постійно метушаться, щось крутять у руках, щось роблять руками.

Ваги на Асценденте (Венера в 1 будинку, або в соед. з упр. АСЦ (розділить відчуття між Вагами і Тельцем). У меншій мірі Упр. АСЦ у Вагах).

Пологи: як правило, всі досить добре організовано, може бути красива або емоційно комфортна (але дещо відсторонена, холоднувато) атмосфера.
як правило все в строк, без особливих неприємностей або ексцесів.
Дуже ймовірно, що народжувати Альтернатива мама буде у хорошого (престижного) лікаря, або в такій же клініці.

Враження – красиві, витончені, при цьому кілька усунені, холоднуваті. Гарно сидять і стоять, гарно розмовляють. Взагалі важливо, щоб все було красиво і гідно.
Дуже не люблять конфліктів. Не дозволяють собі у них вплутуватися (негарно виглядати), все вирішують мирно і гармонійно.
Звичайно, люблять субординацію і всіляко її демонструють.
Цікаво, я завжди думала, що їм важлива саме соціальна субординація, а вік вони намагаються не виставляти на оцінку. Мені здавалося. що це логічно – адже Ваги керують красою, а яка краса захоче, щоб підраховували скільки їй років. Але на практиці я все частіше стикаюся з тим, що вони дуже трепетно ставляться до субординації за віком! Дуже їм важливо, щоб в обігу з ними враховували і цей момент!

зовнішність Красиві, витончені. Астеніки, стрункі, дуже добре складені (і жінки, і чоловіки). Але у випадку чоловіків, зовнішність може бути надмірно солодкавої, правильної, випещеної (Ален Делон типовий представник Весовского АСЦ в чоловічій карті).
Немає нічого якогось особливо виділяється – скажімо дуже виразних очей властивих АСЦ у Тельці, вольового та виразному носі, і крайнього магнетизму притаманного багатьом Скорпіонам, але є вражаюча виваженість чорт – все правильно і красиво (така виваженість, домірність, крім Ваг може бути притаманна ще Діві).
Так само як і всі Повітряні Знаки довго виглядає молодо.
Дуже доглянуті, навіть випещені люди.
Добре і зі смаком одягатися. Найчастіше саме елегантні, але бувають і дуже стильними. І в будь-якому випадку ніяких переборів.

Моторика – витончені, красиві, пластичні. Переключення уваги швидке (кардинальний Повітря), але при цьому все одно повернуться плавно і елегантно.
Все і міміка і моторика красиво – органічно. Всі виразно, але при цьому всі без переборів.

Водолій на Асценденте (Уран в 1 будинку, або в соед. з Упр. АСЦ. У меншій мірі Упр. АСЦ у Водолії)

Пологи: під час пологів може бути різка зміна погоди.
Народжені в пік урагану, грози, блискавки, часто мають АСЦ пов’язаний з Ураном (Водолієм).
Всі варіанти непередбачуваного перебігу пологів. Стрімкі пологи, хірургічні втручання, травматичні пологи (як і у випадку з Овном на АСЦ).
Екстремальні або дуже незвичайні умови прийняття пологів.
Пологи з застосуванням новітніх технологій.

Враження – незвичайні, яскраві, можуть бути кілька дивні, і цим дуже привабливі.
Дуже волелюбні, незалежні. У розмові не прагнуть скоротити дистанцію з співрозмовником. «Особиста зона» одна з найбільших (не люблять коли співрозмовник намагається підійти ближче допустимого на відповідному етапі знайомства).
Один і той же Водолій в різний час і на різних людей може виробляти абсолютно протилежне враження – одні сприймають як дуже демократичного, усміхненого, привітного. Інші як вкрай відстороненого, зарозумілого, неприступного і холодного.
Не любить бути посереднім, непомітним.

Зовнішність Більшість АСЦ Водоліїв виглядають цілком адекватно, залишаючись при цьому яскравими і в чому-то не як всі. Але зустрічаються і Водолії виглядають вкрай дивно. Не всі АСЦ Водолії «міські божевільні», але більшість «міських божевільних» Водолії (або Уранисты).
Як і всі повітряні знаки – стрункі, можуть бути навіть худорлявими. Або дуже високі, або нижче середнього.
Дуже яскраві, виразні очі (навіть якщо не великі, все одно якісь дуже виразні). Дуже концентрований погляд.
Незвичайна зовнішність, помітний, часто не притаманна своєї національності.
Вважається, що Водолії часто мають якусь аномалію в зовнішності від нерівних по довжині ніг, до очей різного кольору. На мій погляд, занадто багато АСЦ-них Водоліїв, і надто мало людей з різними по довжині ногами. Але от люди, які мають відповідну відхилення (аномалію в зовнішності) часто дійсно мають АСЦ пов’язаний з Ураном (або Плутоном).
тобто, не всі Водолії – виглядають дивно, але багато з тих хто виглядають дивно – мають в районі свого АСЦ Водолія або Урану.
Як у всіх повітряних Знаків – кінчик носа часто роздвоєний.
Вважається, що Водолії мають кучеряве волосся – але тут є одне зауваження. Кучеряве Водолії – це волосся як антени – дуже сильно закручені, що так само властиво дуже небагатьом людям В ПРИНЦИПІ. Але якщо волосся такі, то ймовірність того, що АСЦ буде пов’язаний з Ураном дуже висока). М’які локони, хвилясте волосся – це більше Риби.
У середньостатистичних, найбільш часто зустрічаються Водоліїв – волосся прямі, звичайні, до речі кажучи, рідко товсті (це взагалі стосується всіх Повітряних). Але при цьому улюблена зачіска жінок Водоліїв (АСЦ-них) – розпущене волосся (цей чинник настільки поширений у жінок-Водоліїв, що може служити одним з підстав для припущення АСЦ при ректифікації).

Моторика – як у всіх повітряних широкі, розмашисті жести, але при цьому деяка раскоординированность, немає плавності Ваг або хорошою зв’язку Близнюків. Хода швидка, блискавична, але не тримає напрямки, вихляет. Починає йти на одній стороні тротуару, через 10 метрів – вже на інший, ще через 20 – посередині і т. д.
Улюблена сидяча поза – нога на ногу. Так само як і Близнюки весь час крутиться, крутиться, щось робить руками.
дуже виразна міміка, як і у всіх Повітряних.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа АСЦ у Водних Знаках, АСЦ в Знаках Повітря, АСЦ у Тельці, асцендент в Терезах, асцендент у Воді, Асцендент у Водолії, Асцендент у Повітряних Знаках, перший будинок у Козерозі, Перший будинок у Тельці, управитель висхідній у Близнюках

Навігація по записах

Асцендент і 1 будинок. АСЦ в Знаках Вогню. Лекція 27.
АСЦ в Знаках Води. Асц в Раку. АСЦ у Скорпіоні, АСЦ в Рибах. Лекція 29.п

43