Похідні будинку. Лекція 133.

5

Похідні будинку. Лекція 133.

Астрологічна карта приголомшливий інструмент, з допомогою якого можна знайти відповіді на ті питання, які турбують Альтернатива, навіть якщо ці питання стосуються інших людей.
Наприклад, молода жінка, може цікавитися якою буде її свекруха, навіть не маючи на прикметі кандидатів в чоловіки (і, отже, не маючи його карти, і карти передбачуваної свекрухи).

Або, приміром, Натів може бути здивований, станом здоров’я сестри свого чоловіка, не маючи ні карти зовиці, ні навіть карти чоловіка. Питання можуть бути ще більш екзотичні, скажімо, наскільки плодюча буде моя собака, чи зможу я отримувати прибуток з продажу цуценят і т. д.


Звичайно, в більшості випадків, коли виникають приватні питання (типу питання про щенят, або про поточний стан здоров’я когось із родичів), має сенс будувати хорарную карту (власне це і є хорарна техніка). Але в таких питаннях, які стосуються тривалих відносин, типу «якою буде моя свекруха?», набагато продуктивніше використовувати особисту натальну карту людини, поставила питання.
Очевидно, що раз якості майбутньої свекрухи будуть розглядатися не за свекровиной карті, а по карті поставила питання людини, показники його карти опишуть СУБ’ЄКТИВНЕ ставлення Альтернатива до якостей відповідної персоналії (в нашому випадку свекрухи). Грубо кажучи, це питання точніше можна назвати «який я буду бачити свою свекруху?» і «як складуться у мене з нею стосунки».
тепер найцікавіше – ДЕ шукати цю саму свекруха або будь-якого іншого людини, або обставини його життя в натальній карті шуканого Альтернатива.

Порядок дослідження, полягає в тому, що Вдома, що в карті Альтернатива (термін «пряма карта») відповідає за досліджуваного людини (тварини, предмет, явище і т. д.) присвоюється перший номер (термін – «похідна карта»), і далі від цього будинку вважається все, що цікавить астролога щодо цього іншої людини (тварини, предмета та інше).

Давайте візьмемо для початку простий приклад, знайдемо на карті Альтернатива будинок майбутньої свекрухи.

Тетяна

Отже, у нас є карта жінки, вона перед Вами, для простоти назвемо її пані Тетяна. Для того, щоб знайти свекруха потрібно спочатку з’ясувати, хто вона для нашого Альтернатива.
очевидно, що свекруха, мама чоловіка.
отже, для того, щоб знайти свекруха, потрібно спочатку знайти на карті Тетяни її чоловіка (нехай і майбутнього).
Якщо Тетяна, це перший будинок (а це завжди і без винятків – Натів – це перший будинок), то її чоловік 7 будинок (що знову ж завжди, якщо розмова йде про першого чоловіка).
Ми пам’ятаємо, що мама йде під 4 будинком (хто вважає що під 10-м, то відповідно буде додавати 10). Отже, нам потрібно знайти будинок, який в гороскопі Тетяни опише його маму чоловіка. Значить, маму треба буде шукати від будинку чоловіка (вона ж не Тетянина мама, а мама її чоловіка).
Може вважати послідовно крокуючи по домівках (як правило, так роблять всі початківці):

Тетянина карта буде називатися «прямий картою». У цій прямій карті ми шукаємо будинок чоловіка – 7 будинок прямої карти. Але тепер, цей самий 7 будинок прямої карти ми візьмемо за перший будинок її чоловіка (і будемо говорити про нього – «перший будинок похідної карти чоловіка»).
Раз 7 будинок прямої карти це 1 похідний будинок чоловіка, значить:

8 будинок прямої карти, 2 будинок похідної карти чоловіка і він описує добробут потенційного чоловіка Тетяни.

9 будинок прямої карти, 3 будинок похідної карти чоловіка. Він описує справи 3 будинку чоловіка – приміром, його бічних родичів, або його поведінка на дорозі і т. д.
10 будинок прямої карти, 4 будинок похідної карти чоловіка. А ми як раз і шукали 4 будинок чоловіка в карті Тетяни, так як в ньому «живе» його мама.
отже за станом на 10 вдома в карті Тетяни, ми можемо винести судження про те, якою буде її свекруха (принаймні, її бачення своєї свекрухи) і як будуть складатися відносини між Тетяною та її потенційної свекрухою.

Так як питання, що стоять перед астрологом можуть бути сложносоставные так і просто, для полегшення обчислень можна скористатися простою формулою:

Ді = Д1+Д2-1

Де Ді – шуканий будинок (той який нам слід знайти)

Д1 – будинок, в якому похідної карті присвоєно номер 1 (у нашому прикладі – це 7 будинок – будинок чоловіка)

Д2 – будинок, який співвідноситься з проблемою, яку ми хочемо роз’яснити (в нашому прикладі, ми займаємося пошуком мами чоловіка – це 4 будинок)

-1 постійна величина.

Таким чином в нашому прикладі: Ді = 7 + 4 -1 = 10.

Те, що ми шукали, проходячи по кожному будинку і надаючи йому відповідний порядковий номер, ми знайшли з допомогою формули.

Знайшовши будинок свекрухи, ми можемо дати її характеристики. Так на МС у Тетяниного карті – Ваги, Венера у Леві – очевидно, свекруха буде красунею. В принципі, вона буде досить миролюбна, але в тому випадку, якщо Натів буде відноситися до неї з належною повагою і захопленням. Можливо, це буде жінка з вищого суспільства або просто дама, яка собі ціни не складе».
Ми можемо подивитися, а як ця сама свекруха буде взаємодіяти з Тетяною – Венера, управителька свекрухи, робить тригон до Урану, на Планеті АСЦ і самому АСЦ – тобто до самої Тетяни, отже, є шанси вважати, що Тетяна і її потенційна свекруха будуть ладити.
Але ми бачимо, так само, що Венера робить квадрат до Сатурна, і непогано було б встановити «хто такий Сатурн» Тетяниного карті. А Сатурн – управитель 2 дому! Може так статися, що свекруха буде «дорого коштує». Може бути, вона буде вимагати грошей і подарунків на підтримання свого статусу (Венера у Леві) і чоловік Тетяни буде серйозно вкладатися в її зміст (не даремно Венера «оселилася» в другому будинку чоловіка Тетяни – 8 будинку прямий карти або 2 будинку похідної карти чоловіка).
Може бути від взаємодії зі свекрухою буде страждати самооцінка Тетяни (не даремно, Сатурн ще й соуправитель 1 будинку, крім того, що управляє самооцінкою -2 будинком).

Питання може бути більш складним, приміром, Тетяна може цікавитися станом здоров’я дитини своєї сестри.
шукаємо – Тетяна 1 будинок, її сестра 3 будинок (тут нічого додавати не треба – все зрозуміло).
дитина сестри – отже це має бути 5 будинок від 3-го. Тобто 5+3-1= 7 будинок (або цей будинок можна називати першим похідним будинком, дитина у нас «головний герой»).

Хвороба дитини сестри – це 6 будинок від 1 будинку дитини похідної карті (тобто від 7 будинку прямий карти).
отже 7+6-1 = 12 будинок.
тобто 12 будинок прямої карти Тетяни, опише 6 будинок похідної карти дитини сестри.
дивимося – 6 будинок в Скорпіоні, може вказувати на проблеми з онкологічними захворюваннями. Може бути вказівкою на проблеми в товстому кишечнику або проблеми отримані статевим шляхом або венеричні захворювання.
Дивимося, де стоїть Плутон – Плутон коштує в 10 будинку. Але це 10 будинок ПРЯМОЇ карти. А який будинок це буде для похідної карти дитини? Якщо будинок 7 прямий карти, це його перший будинок, то отже, 10 будинок прямої карти буде 4 будинком похідної. Може вважати просто проходячи по кожному будинку послідовно, а можемо скористатися зворотною формулою: 10 – 7 +1 = 4
Хвороба може бути отримана спадковим шляхом або від матері, в процесі виношування. і так далі, ви можете придумувати різні варіанти, і що дивно, всі вони будуть працювати.

Приміром, ми шукаємо не хвороба цієї дитини, а відповідаємо на питання, куди йому піти вчитися після школи.
Не будемо проходити весь шлях з’ясування того, до якого дому ставитися дитина сестри (ми це вже зробили), а знаючи, що дитина сестри це 7 будинок прямої карти, будемо шукати від нього 9-ий:
7+9-1=15. Питання – де шукати будинок 15, якщо всього їх 12?
Отримуючи результат більше 12, ми трошки міняємо формулу:
7+9-1-12 (тобто віднімаємо повне коло) = 3
Або відразу 7+9-13 (тобто -1 -12) = 3
Таким чином, ми бачимо, що будинок вищої освіти сина сестри Тетяни, це 3 будинок прямої карти Тетяни.
Бачимо, К3 – Риби, Нептун в Козерозі. Можна йти наприклад, на архітектора, особливо того, який спеціалізується на будівництві гідро-об’єктів, або просто на гідро-інженера. Може бути це буде ортодоксальний фармацевт або лікар-реабілітолог-остеопат і т. д.

В принципі, карта може бути обмежена тільки Вашою фантазією. Для практики і просто зі спортивного інтересу, можна шукати по карті собачку дружини шефа чоловіка Вашої доньки, або стан здоров’я свекрухи лікаря вчителя Вашої дитини. Обмежень ніяких немає. Звичайно, у повсякденній практиці такі довгі ланцюжки Вам навряд чи знадобляться, але з метою оволодіння чудовою технікою «похідні будинку», розплутувати такі складні ланцюжки дуже доцільно.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа похідні будинку, похідний будинок, произодные будинку

Навігація по записах

3 будинок. Практика
Лекція 134. Загальна теорія аспектів. Мажорні аспекти. Частина 1

9