«Погана сінастрія». що робити? Виправлення помилок попередніх консультантів. майстер-клас

5

Здрастуйте, шановні читачі! Сьогоднішній майстер-клас я назвала «сінастрія Аліна та Артем», але по суті, ми буде говорити не стільки про синастрии (хоча її звичайно теж подивимося), а про непрофесіоналізм деяких наших колег, після відвідування яких, люди просто не знають як тепер жити далі і що робити з отриманою інформацією.
Як зазвичай, додаю до відео повний текст листа:
«Доброго Дня, Олена!
Моє питання стосується не тільки мене, але і мого чоловіка. Сподіваюся, що Ви все ж його роздивіться.
Мене звуть Аліна (26.05.1987 , 9:15), народилася і живу я в Мінську. Я ніколи не відрізнялася привабливою зовнішністю і завжди була впевнена, що щастя в особистому житті мені “не світить”. Були зустрічі та стосунки, але швидше “для галочки”, мовляв я не гірше інших, а от справжньої взаємної любові не було. І ось в 2011 р. я пішла на практику в одне видавництво, і наставником мені призначили дуже смішного, худого і дивного хлопця. Тільки от по закінченні місяця хлопець раптом виявився дуже розумним, добрим і цікавим чоловіком. Я замріяно зітхала за сусіднім столом, і свято була впевнена, що на мене він навіть не погляне (тим більше, що ніякого інтересу до мене він не виявляв і навіть, по-моєму, не помічав моєї присутності). Так тривало 2 місяці. І ось, в один прекрасний літній день, він відкликав мене в альтанку і запропонував руку і серце… Я була в шоці! (і це дуже слабо сказано) Тричі запитала його не прикол. Потім запитала чи не потрібна йому фіктивний шлюб для візи або кредиту ))) Через 4 місяці ми одружилися. Зараз ми 6 років у шлюбі, сину 2 роки. Бувають в сім’ї і сильні сварки і непорозуміння трапляється, але обидва ми вважаємо свою сім’ю міцною і щасливою. Не уявляю нікого іншого на його місці! Це була передісторія…
Буквально кілька тижнів тому я була в астролога з питанням з приводу майбутньої операції і заодно запитала про чоловіка. Астролог сказала, що в моєму гороскопі є 100% другий шлюб (я не хочу!!!), у гороскопі чоловіка чорна місяць у скорпіоні, що означає раптову смерть! І, взагалі, ми з ним не сумісні в побуті, і дивно як ми знайшли один одного!
Прошу Вас розглянути наші карти і дати пораду, як бути з цією інформацією? Чи можна щось змінити і як?

Аліна 26.05.1987, 9:15 р. Мінськ
Артем 04.07.1981, 12.15 р. Мінськ»

посилання на майстер-клас

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа, Конкурс карт, Навчання, приклади Сінастрія, сінастрія майстер-клас

Навігація по записах

Астрологія — Профорієнтація. Релокация
Алла. Шлюб і діти