опрацювання Планет

5

Дуже часто виникають питання про те, як опрацьовувати те або інша якість, ту або іншу Планету. Відповідь, який я написала для Вадима може виступити непоганим прикладом роз’яснення того, як варто опрацьовувати Планету. Дякую Вадима за дозвіл виставити його питання окремою темою.
Питання стосується опрацювання Венера в Скорпіоні. В натальній карті Вадима вона в Скорпіоні у другому будинку в поєднанні з Сатурном.
ось відповідь:
Опрацювання, або гармонізація якостей непокоїть нас Планети, завжди йде через Планети, формують Знак. АЛЕ диспозитор (в нашому випадку Плутон, якщо Вам зручніше працювати з септенером — Марс) — вказує на якість яке у Планети ВЖЕ Є!!!!! я називають це «безвекторным потенціалом». Щоб було зрозуміліше — Венера в Скорпіоні ВЖЕ володіє якостями Плутона (я буду про Плутон писати, Ви якщо знадобитися, просто підставите Марсіанські якості), але ще зовсім не очевидно «якість цих якостей». Тобто поки, на початковому етапі, ми бачимо, що Венера (а значить почуттєва складова, або оціночна система) наділена крайньої пристрасністю. Але не знаємо, як ця пристрасність може проявлятися — може бути у вигляді насильства і придушення, ревнощів і маніпулювання (це Плутон), може бути у вигляді надзвичайною чуттєвості і сексуальності, найсильніших емоційних прихильностей, які дозволяють людині віддати життя за іншого, може бути у вигляді крайньої образливість і недовірливості, підозрілості і залипанні на негативі, може бути в бездонному творчий потенціал, який здатний створити щось що призведе побачила (почула і т. д.) до теперішнього катарсису. А може бути і всі разом.
Поки ми бачимо одне — пристрасть і глибина найпотужніші і це вже даність!!!
Говорячи про опрацювання, ми маємо на увазі, що Натів повинен «підключити» якісь якості, щоб скорегувати інші. Тому для того, щоб «проробити» якості Плутона (у нас Венера в Скорпіоні тому ми будемо опрацьовувати якості Плутона) ми не може його ж для цієї мети і підключати. Ми повинні скористатися якимось додатковими інструментами.
Так ось цим додатковим інструментом, що задає вектор, буде Планета в екзальтації (экзальтант або елеватор).
Диспозитор покаже те, що Венера ВЖЕ володіє (хоча може давати це і не дуже якісно, адже це потенціал без вектора). Це він , по самому своєму прямому якості, а так само по дому, де стоїть покаже що допоможе задати напрямок Плутонічної Венері. Який вид діяльності, яка сфера життя, які люди, обставини чи явища, зможуть вивести Плутонічну міць, проявляють Успіхи у адекватне і «суспільно корисне» русло.
у Вашому випадку, елеватор — Уран. Можна йти по прямій і улюбленої всіма астрологами сигнификации Урану і сказати, що зрозуміти свою Венеру, опрацювати її, перекласти свою пристрасність із негативного в позитивний стан допоможе Астрологія (пряма Ураническая сигнификация). І це буде правильно, але ж не тільки Астрологія (хоча у Вашому конкретному випадку, коли Уран у 3-му будинку в Стрільці — звичайно, це вона, але поки від цього відволічемося).
Уран показує що людині необхідно навчитися змінювати щось у своєму житті (чуттєвою – там Венера), може бути не боятися втрачати, не боятися розривати відносини, які починають Вас мучити (якщо Вас реально ображають в чуттєвій сфері). Або вчитися «відпускати» ситуації, ставати менш зацикленим на переживаемой емоції, тоді, коли вже у всьому розібралися. Зміст Урану — змусити цю Плутонічну пристрасть не заволодівати Вами повністю.
Причому, це стосується не тільки любовних справ, це стосується взагалі всіх Венеріанських бажань. Прагнення володіти річчю, посадою, задоволенням може бути нітрохи не менш драматичним, ніж любовний зв’язок.
3 будинок і Стрілець (тут варто Уран), у Вашому випадку звичайно вкаже на необхідність постійно вчитися, спілкуватися. Але і при цьому — заводити нові контакти, багато читати, частіше виходити в люди і розмовляти з людьми — можливо, їх історії або приклад, допоможуть Вам переоцінити свою чуттєву життя. Та з іншого боку — допоможуть і тоді, коли Вам може бути просто погано.
Оппозитор – на те, що Венера боїться продемонструвати. Яку частину її натури вона ховає, ніж не порушити створений нею образ. Або що подається гіпертрофовано енергії через управителя Знака.
Ваша Венера, така чуттєва і страждає, може ховатися під маскою Плутона. Скажімо, Ви можете бути дуже прив’язані до людини, відчувати до нього найніжніші почуття, незвичайну тягу, здатність все зрозуміти і пробачити, АЛЕ, майже завжди, у випадку зі Скорпіоном, людина не може висловити цю сторону своєї люди прямо і при цьому більш-менш рівно. Він дуже опаслив — йому здається, що варто тільки проявити турботу, або ніжність — людина сяде на шию. Замість того, щоб приймати і домовлятися (Венера — управитель договорів), він доведе будь-яку ситуацію до наднапруження, а потім після конфлікту в хід піде дуже пристрасне і в емоційному плані драматичне сексуальне примирення. Він часто відчуває загрозу там, де її немає. І свої власною поведінкою провокує партнера на таємниці, будь то дрібна брехня, двозначності — в результаті отримуючи привід для чергового напруги (у вигляді скандалу, ревнощів, образи або будь-який інший Плутонічної ситуації).
Йому треба вчитися проявляти саме Венеру, але зробити це вкрай складно, тому що хумилер (Планета в падінні) тут Місяць. ХУмилер багато в чому схожий з проявів з оппозитором. Його якості, так само як і якості оппозитора, активно «притоптуються» Нативом, випинаючи замість цієї Планети — Планету диспозитора.
А що таке Місяць? В першу і головну чергу — це відчуття безпеки, все інше похідне від цього. А Місяць в цьому Знаку — а падінні. Значить, все, що потрапляє в Скорпіона, в першу чергу, позбавляється відчуття безпеки. У нашому випадку — це Венера.
Людина банально СТРАШНО показати іншу частину своєї натури (з перерахованих вище причин). Перечитайте лекцію про Скорпіона, там я як раз пояснювала цей механізм.
У Вашому випадку, Венера, скута з’єднанням з Сатурном — думаю ще більше посилить внутрішню тривогу. При цьому зовнішнього виразу може не отримати (знову ж таки з-за Сатурна), ну всередині все буде просто вибухати від болю і распирающих почуттів.
У Вас хороша Місяць — ніжна і ласкава. Думаю вона ДУЖЕ істотно допомагає Вам впоратися з Венерианских проявами (тим більше що Місяць, все ж важливіше Венери). Хоча, тим не менш, може посилювати і відповідні страхи. Якби не ця Місяць, думаю, що Ваші улюблені не раз би пред’являли до Вас претензії, що Ви не любите, і Вам взагалі на все наплювати (з-за Сатурна, який би закривав від оточуючих Ваші емоції).
Але важливо, що хумилер, виступає ще й «лакмусовим папірцем» у темі опрацювання Венери (і Сатурна з Плутоном — вони теж у Скорпіоні) — непроработка їх якостей може серйозно бити по дому, де стоїть Місяць — у Вашому випадку будинок 5. Це говорить про те, що якщо Ваші улюблені (або діти — то є люди будинку 5) висувають якісь претензії до Ваших Венерианским, Сатурнианским або Плутоническим якостям — значить так і є — їх претензії це ПРАВДА.
Скажімо, якщо Ваша кохана каже — «ти мною маніпулюєш!» а Ви думаєте, що вона перебільшує і Ви самі з благими намірами — значить переглянете свою поведінку, і мотивації — Ви МАНІПУЛЮЄТЕ!!!
Або Ваші діти говорять (будуть говорити) «Тато ти на мене тиснеш!» Знову ж так і є — переглядайте!!!
З іншого боку — поки Ви не пропрацюєте Венеру, Сатурн-Плутон — будуть страждати Ваші 5-ти домные теми — не складатиметься особисте життя, не налагодиться контакт з дітьми, будуть розчаровувати захоплення т. д.
Тому — опрацювання це комплексне рішення

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

відповіді на часті питання опрацювання гороскопу, опрацювання Знака, опрацювання Планети

Навігація по записах

Лекція 64. Ранні або пізні діти в гороскопі. Методики розподілу будинків на окремих дітей.
5 будинок в Овні. Телець у 5 будинку. Якості дітей і відносини з ними. Лекція 65.

46