Напружені аспекти Сатурна.

6

Напружені аспекти Сатурна.
Мене дуже часто запитують про те, як трактувати напружені аспекти. Існує думка, що наявність напруженого аспекту з якоюсь Планетою, говорить про те, що якість цієї Планети відсутня.
Приміром, ми бачимо, Місяць в якості управителя АСЦ, яка має квадратуру з Сатурном. Якщо такий аспект початківець астролог знаходить у самого себе, то він часто дивується «це що мені не вистачає відповідальності, обов’язковості? Та я навпаки! Дуже зібраний, дисциплінована людина! Я нікуди не спізнююся і мене просто бісить, коли інші запізнюються!». Тобто людина вже розуміє, що щось тут не те і не так. Але тим не менш, бачачи цю історію в карті свого Альтернатива, вони застосовують стандартні кліше «не зібраний, не дисциплінований, не обов’язковий і т. д.», мабуть, списуючи відсутність цих якостей у себе, на нашу улюблену «опрацювання».
Насправді, все зовсім не так! Не правильно в корені! Наявність напруженого аспекту, сьогодні ми говоримо про Сатурні, але це стосується абсолютно будь-якої Планети – наявність напруженого аспекту не говорить про те, що Натів позбавлений цієї якості. Це говорить про те, що Натів позбавлений АДЕКВАТНОГО прояву цієї якості. А це не одне і те ж!
Що таке Сатурн? Мені дуже сподобалося, як одного разу сформулювала висновок щодо Сатурна, моя слухачка – вона назвала його ЗДОРОВИМ ГЛУЗДОМ! По-моєму, краще не скажеш! Саме так!!! Сатурн – це здоровий глузд!
А тепер уявімо, що наш управитель АСЦ – Місяць, має квадрат з Сатурном. Для більш ясного розуміння, давайте замінимо ім’я Сатурна, і будемо говорить Місяць має квадрат зі Здоровим глуздом! Тепер зрозуміліше, як вона буде проявлятися?
от уявіть собі жінку, у якої в карті Місяць має тригон з Сатурном. Поїхала така жінка в ліс по гриби, знає, що для її сім’ї на зиму потрібно зібрати 3 відра грибів. Приїжджає, а там від грибів наступити нікуди. Як думаєте, скільки набере? Набере 3 відра – чому? — бо більше їй просто не треба.
Звичайно, може зателефонувати подружці, запитати не треба їй грибів і якщо треба, то для задоволення позбирати ще, але вже не собі (їх же ще треба «до розуму довести»). Вона привезе свої гриби додому, помила, зробить все що потрібно і ляже спати. А подругины гриби (ще 3 відра) нехай стоять, поки та їх не забере.
А тепер уявіть, що ті ж подругины гриби притягла додому квадратура Місяця з Сатурном (або навіть не подругины, а ще 3 відра собі – «не пропадати ж добру, ТРЕБА було зібрати»). Вона помила перші 3 відра, які справді потрібні її сім’ї, але на відміну від першої (в якій тригон), не пішла після цього відпочивати, вона не може їй ТРЕБА розібратися ще з трьома відрами. І не важливо, що завтра вставати о 6 ранку, тобто ні, звичайно важливо, і від цього вона рветься до гніву, напружується, але кине гриби? Ні! Не кине! Чому? Тому, що ТРЕБА!!!!!!!!!!!! ТРЕБА в що б те не стало виконати свої зобов’язання!
Ці зобов’язання зайві, не потрібні нікому, ускладнюють життя їй та оточуючим, але вона все одно їх тягне – важко відпустити.
Обов’язкова чи вона? Ну ще б! Звичайно обов’язкове! Але адекватно ситуації «вбитися» на цих трьох додаткових відрах, коли завтра треба вставати і робити куди більш важливі справи. Тобто гармонійний аспект від Сатурна допомагає Планеті розумно розставити пріоритети, а напружений, позбавляє її цієї можливості.
Так само цей аспект буде впливати і на функції Місяця – він буде її затискати, він буде її перетискати. Їй буде важко говорити про свої проблеми, важко пробачити себе і т. д. З-за цього, швидше за все, почнеться порушення сну, проблеми з травленням і т. д.
Негативний прояв Сатурна позбавить її гнучкості, дасть зашореність і невміння йти на компроміс. І адже це саме Сатурніанського якості. Але вони перебільшені, доведені до абсурду.
Важливо розуміти, що Сатурн – великий розподілити часу! Саме в його владі зробити все так, щоб все встигнути. І тут важливо розуміти ВСЕ встигнути! Не встигнути все зробити, а саме встигнути ВСЕ! Найчастіше, такі люди прекрасно встигають упахаться, але дуже рідко встигають відпочити.
так само і з дітьми. Гармонійний аспект Місяць-Сатурн у мами, дасть можливість мамі тримати руку на пульсі ситуації. Напружений змусить контролювати і напружуватися (адже їй ТРЕБА ВСТИГНУТИ все зробити, і кожен, хто буде вибивати її з цього ритму, буде її дратувати) і т. д.
Таким чином, найчастіше, квадратура Планети з Сатурном проявляється не у відсутності Сатурніанських якостей у Планети, а в їх неадекватному застосуванні.
Само собою зрозуміло, що всі ситуації ми розглядаємо в контексті всієї карти. Звичайно, є різниця між Місяцем в Овні в квадратурі до Сатурну в Козерозі -у цій точно «хтось повинен померти або сміття чи я в боротьбі з ним». З Місяцем в Близнюках, у квадраті з Сатурном в Рибах (або опозиції у Стрільці) може програтися і перший варіант (неадекватне зашкалювання Сатурніанських характеристик) і відпрацювати по-іншому — як повна відсутність якостей Сатурна, точніше повне делегування цих якостей іншій людині. Такі люди часто живуть подвійними стандартами, вони можуть самі бути абсолютно безвідповідальними але до світу пред’являють дуже високі вимоги (до світу і людей навколо).
Тому, перш ніж проводити аналіз напруженого аспекту, розберіться який за своїм якості є Планета, що має напружений аспект з Сатурном (категорична в Овні, комфортна у Тельці і т. д.), і потім вже додавайте «проблеми зі здоровим глуздом» і тоді аналізувати карту Вам буде значно легше, а головне – набагато більш правильно та змістовно.

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Аспекти, відповіді на часті запитання напружені аспекти, Сатурн

Навігація по записах

Хорар. Буде Женя працювати на цю людину?
Різниця між Знаком на куспиде та управителем куспида в цьому Знаку.

4