Мутабельный (рухливий) хрест. Лекція 5. Частина 3.

5

Лекція 5. Частина 3. Мутабельный хрест

Мутабельный – для будь-якого процесу мутабельный хрест, хрест перетворення. Якщо кардинальний хрест дає народження чогось, фіксований укорінює, то мутабельный закінчує. Закінчувати можна по різному, можна у щось перетворювати, можна з чимось з’єднати, можна завершити. Але в будь-якому випадку, будь-яку справу, будь-який проект, будь-які відносини повинні зазнавати зміни, щоб в результаті не зачахнути (що буде, якщо не настане стадія мутабельного хреста).

Саме завдяки Планет у мутабельных Знаки, людина прагне пізнавати щось виходить за рамки основної задачі, знаходити нові рішення, комбінувати різні ідеї, залучати свіжі голови».
Люди мутебельного хреста чудово відчувають кон’юнктуру, добре бачать потреби суспільства і ситуації, і вміють активно розбудовуватись. Вони всім цікавляться, постійно розвиваються, багато беруть від зовнішнього світу. І що важливо, вони вміють вчитися не на своїх (фіксований) а на чужих помилках, на чужому досвіді. Знову ж тут, як і скрізь, ми враховуємо минулий матеріал, і пам’ятаємо, що кожна стихія дасть свій тип мислення, а хрест, з його обліком, скоректує дії.

Люди, народжені з виділеним мутабельным хрестом в карті, найлегші Знаки у своїй стихії, легко переключаються, не зациклюються на чомусь, бачать безліч можливостей тут і зараз. Вважається, що знаки мутабельного хреста, самі «живуть в сьогоденні». Але ж ми говорили вже, що найгостріше зараз відчувають кардинальні знаки. Відмінність тут по-перше в тому, що Кардинальні, незважаючи на те, що відчувають тут і зараз, мають плани спрямовані в далеке майбутнє, цілі у них далекі.

По друге, в тому, що Кардинальні переживають зараз, але бачать це все в майбутній перспективі. Тобто їм здається, що їх сьогоднішня сильне стан буде тепер характеризувати їх майбутнє. Повторюся – якщо Кардинальний людина перебуває в якомусь важкому стані, то йому найчастіше здається, що це ніколи не скінчиться. Приклад – кардинальний чоловік розлучився з коханою. Для нього, в цей момент, здається, що життя закінчилося (якщо звісно там дійсно сильне почуття), що він вже ніколи не розлюбить і ніколи з цією людиною не буде. Тому вони переживають сварки тяжко – якщо вони сваряться між собою (в сенсі кардинальний з кардинальним), то їх сварки будуть дуже інтенсивними (2 Овна, наприклад, можуть навіть побитися), але НЕ МОЖУТЬ йти в глуху оборону, довго мовчати, довго не мириться. Часто, особливо Овни, хоча й інші кадинальные Знаки теж, в момент сильної сварки, вважають що це вже все!» «кінець стосунків!» Тому, просто, що транслюють на майбутнє, своє сильне переживання зараз. І відповідь їм треба дати прямо тут і зараз – розлучилися вони чи ні.

І так власне у всьому, просто стосунки, це завжди найяскравіший приклад.

Як я вже говорила, концепція «все пройшло, і це мине!» це не для них (кардинальний хрест). Зате це в чистому вигляді концепція Мутабельного хреста. Вони живуть сьогоденням, добре розуміючи, що те, що пройшло, вже пройшло. А те, що «не прийде ніколи». Тобто завжди було, є й буде тільки «сьогодні». А значить, будь-яке переживання пройде, як пройшло і все інше.
Звідси, звичайно, і більш легке, філософське ставлення до життя.

Звідси ж і здатність бачити можливості тут і зараз і цими можливостями користуватися. Вони вміють перебудуватися під нові обставини. Причому тут досить важливий момент не ПІДЛАШТУВАТИСЯ, а ПЕРЕБУДУВАТИСЯ! Тобто у них, як правило, досить активна позиція. Підлаштуватися, значить прийняти форму, відповідну ситуації, і існувати, нічого не змінюючи ні в ній, ні в собі, крім своєї форми. А перебудуватися значить вміти змінитися змістовно. Так, щоб продовжувати активно функціонувати далі.

Ясна річ, що кожна стихія буде перебудовуватися по своєму, є в цьому хресті і «справжні пристосуванці» Риби, але в цілому мутабельні Знаки активні.

Здатність перебудуватися, робить їх хорошими тактиками. Вони не бачать мету в далекому майбутньому, в далекій перспективі (як Кардинальні), не можуть прорахувати на сто кроків уперед (як стратеги – Фіксований Хрест), зате вони вміють одразу «тут і зараз» побачити, куди, в якому напрямку потрібно зробити наступний крок. Природно така здатність дає їм можливість скористатися і не прорахованими шансами. Вони бачать виникла можливість і відразу ж нею користуються, а далі буде далі – «життя це те, що тут і зараз».

Такі можливості, звичайно ж, найчастіше втрачають і люди Фіксованого хреста, так як у них якась далека, глобальна життєва мета, і досить добре розписаний план її досягнення. Так само як і люди кардинального хреста, мета у яких теж велика і далека, але далеко не завжди досяжна, так як їм властиво різко змінювати напрямок, якщо з якихось причин справа не розвивається (в меншій мірі звичайно Козеріг, так як це все-таки дуже сильний Земний Знак). Але як би те ні було, слідуючи за своєю сьогоднішньою великою мрією, вони не бачать попадаються по дорозі альтернативи.

А мутабельні знаки не мають якихось глобальних цілей. Точніше сказати, вони не мають якихось ОФОРМЛЕНИХ цілей, і обов’язкового до виконання плану їх досягнень. Їх «велика мета» формується з безлічі сьогоднішніх цілей, досягнення чи не досягнення, яких безболісно для самої людини внесе корективи у великі плани.

Для них не принципово, щоб задача була вирішена тільки одним, «правильним» способом.

Мати виділений мутабельный хрест на карті – досить комфортно для самої людини. Він позбавляє свого володаря гіпертрофованої важливості моменту (що є у Кардинального) або упертости в єдино вірну життєву концепцію (Фіксованого). Але при цьому, людям з двома іншими виділеними хрестами взаємодіяти з людиною мутабельного не завжди легко.
Мутабельні люди занадто «легковажна» для двох інших хрестів (звичайно в меншій мірі Земна Діва). З позиції двох інших хрестів – у них все завжди легко і просто. Все завжди – «не важливо!» завжди «нічого страшного!». Звичайно ж, саме такому ставленню до життя двом іншим хрестів, слід було б повчитися. Це додало б легкості в їх житті. І якщо їм попадається Мутабельный партнер, вони звичайно цим якостям навчаться потихеньку. Але сказати, що це буде для них легко і приємно не можна, образ або нерозуміння перший час буде дуже багато.
А для людей мутабельного хреста, важкуватими бачаться два інших. Кардинальний для них занадто «замороченный», а Фіксований – занадто важкий.
Але при всьому при цьому – чужі люди особливості мутабельного хреста (крім Діви) приймають простіше всіх інших.
Про те, як розрахувати виявлення Хрестів, дивіться лекцію №5 частина 1

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Знайомство з картою астрологічні хрести, кардинальний хрест, хрести в астрології, хрести гороскопу, хрести якостей, мутабельный хрест, рухливий хрест, фіксований хрест

Навігація по записах

Фіксований Хрест. Лекція 5 частина 2
Стихія Вогонь. ЛЕКЦІЯ 3.

9