Марія. професійна орієнтація. Частина 1

4

Здрастуйте, шановні читачі!
Сьогодні ми почнемо роботу з майстер-класом по дуже затребуваною темі — професійної орієнтації.
Як звичайно, я публікую лист з питанням:
«моя дочка Марі, 15 років.
Народилася 01.12.2001 в Норвегії, місто Пошгрюнн (норв. Porsgrunn), 59°09’с.ш. — 009°40’в.д., в 23:30 Народилася 01.12.2001 в Норвегії, місто Пошгрюнн
Питання таке. Вона дуже серйозно підходить до вибору професії і не знає, на що їй зробити ставку. Отримувати професію архітектора/дизайнера інтер’єрів, або медицина — їй подобається професія акушер, все, що так чи інакше пов’язане з маленькими дітьми.
У неї дуже добре виходить ладнати з дітьми, і вона любить з ними возитися, але наприклад професію вчителя не розглядає ні за яких обставин.
Що стосується дизайну, вона із задоволенням облаштовує свою кімнату, завжди в ній щось змінює (стилі, концепцію, створює якісь ручні роботи, взагалі вона любить працювати руками, навіть масаж вона робить ніби десь вчилася на масажиста, але це так, до слова). Стежить за всіма програмами про ремонти, інтер’єри і блогоустройство житлових приміщень.
Є ще один момент. Вона не хоче продовжувати навчання в Норвегії (тут вона народилася і виросла, хоча наполовину російська, наполовину голландка). розглядає можливість виїхати в Москву (де вона може жити в бабусі з дідусем і ходити в інститут), або в Англії (в яку її начебто тягне, хоча вона там ніколи не була). Але вона дівчинка обережна, і у зв’язку з підвищеними випадками терактів в Європі, вона схиляється до Москви.
Чи буде вам цікаво розглянути таке питання — що вибрати, що їй вдасться реалізувати краще, і що говорить її карта з приводу її природних схильностей, чи вдасться їй досягти більшого за кордоном, ніж удома?
Ще я помітила одну важливу деталь у її гороскопі. Вона народилася в 23:30 і тоді її IC/MC потрапляє в Стрільця/Близнюка відповідно, але якщо взяти час народження 23:29, то її IC/MC потрапляє вже в останній градус Скорпіона/Тельця. Як бути. Я точно пам’ятаю, що на бирці варто 23:30, але ж могли і округлити час.»

посилання на майстер-клас

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа, Конкурс карт, Навчання 10 будинок і професії, астрологія професій, вибір професії за допомогою астрології, конкурс карт, майстер-клас

Навігація по записах

Катерина. Булімія. майстер-клас Астрологія
Астрологія — Профорієнтація. Релокация

2