Маніфест стану Дівчинки

2

Чи можу я розслабитися і довірити Всесвіту виконання всіх моїх бажань і намірів, просто жити і радіти, знаючи, що все статися найкращим чином у найкращий час для мене?
Чи можу я дозволити собі мріяти і будувати своє життя, відштовхуючись від мрії і бачення того, що я насправді хочу для себе і свого щастя?
Чи можу я дозволити собі бути різною, серйозною і смішний, примхливої і слухняною, веселою і сумуючої, ллється сльози і втішає, ніжною і безглуздим, вітряної та мрійливої, сильною і слабкою? Чи можу прибрати контроль розуму, просто відчувати, чути себе і проявлятися за велінням серця і душі, усвідомлюючи і милуючись своєю внутрішньою красою і гармонією різних почуттів та емоцій?
Чи можу я сміятися від душі, відчуваючи радість у серці?
Чи можу я відкрито любити всім серцем? Без ігор і сум’яття, щиро і ніжно, без очікувань і вимог?
Чи можу я просто відчувати себе коханою без сумнівів і перевірок, без настирливих запитань і болісних припущень?
Чи можу я дозволити чоловікові брати на себе ініціативу і відповідальність за прийняття рішень і пошук шляхів їх реалізації?

Маніфест стану Дівчинки
Чи можу я дозволити собі вибирати серцем свою справу, чоловіка, свої шляхи і дороги, бачачи внутрішнім поглядом, що саме веде мене до щастя?
Чи можу я довірити чоловікові турботу про свою фізичну і фінансової безпеки і захищеності?
Чи можу я займатися улюбленою справою, що приносить мені радість і задоволення, успіх і відчуття своєї цінності в цьому світі?
Чи можу я прокидатися щоранку і радіти новому дню, як у дитинстві, просто тому, що я є в цьому світі і світ для мене прекрасний?
Чи можу я дозволити собі вірити в чудеса і помічати їх у кожному дні?
Чи можу я щиро дивуватися і бачити незвичайне в знайомому, цікаве в очевидному?
Чи можу я отримувати і дарувати подарунки просто так з приводу і без приводу, радісно, з чистим серцем і вдячністю?
Чи можу я відпускати те, чого прийшов час піти, навіть якщо боляче і незрозуміло, просто знаючи, що так буде краще для мене, для всіх учасників ситуації і для всього Всесвіту в цілому?
Чи можу я дякувати за кожну мить свого життя себе і Всесвіт, за досвід і щастя, за нескінченні дари і можливості?

Маніфест стану Дівчинки
Заглядаючи в своє серце і довіряючись турботі Всесвіту, я чую відповідь: «Так, можу. Адже я прийшла в цей світ з довірою й вірою в його тепле, добре ставлення».

Я чую спокійний і щирий відповідь: «Так, можу. Адже я створена тендітною і ніжною, яка вміє відчувати і приймати те, що дарує мені щедро життя та повертати їй свою вдячність і радість».

Я чую світлий і радісний внутрішній голос: «Так, можу. Адже я народилася дівчинкою — ніжною і трепетною. Я прийшла в цей світ з відкритим серцем, щоб дарувати любов і приймати її, щоб любити і бути коханою!».

Джерело: http://magvestnik.com.ua/