Майстер-клас: здоровя і діти. карта Берти

5

Карту Берти я вирішила розглянути у вигляді написаного майстер-класу, точніше спочатку написала відповідь на її коментар, а потім подумала — а чому б не дати цю відповідь статтею?». У підсумку карта і питання Берти в МК. Карти дітей не викладаю, оскільки є дані, зможете самі побудувати
«Олено, доброго дня. Мені 32 роки. Два роки тому захопилася астрологією, коли почалися хвороби по-жіночому (ендометріоз) і проблеми зі спиною (спонділоліз).
З-за ендометріозу сиджу на гормонах, почала повніти (не сильно, але постійні натяки з боку чоловіка, що видужала). Лікар нейрохірург про спонділоліз сказав, що операція на хребті справа часу, в гіршому випадку парализация. Мені 32 роки при цьому хронічна депресія, все дратує. У мене часто хворіють діти, у дочки імунітет сильніший, а з сином в 19 днів від народження встигли підхопити пневмонію, і потім до п’яти років ще два рази хворіли пневмонією, останній раз з фебрильними судомами, ну і постійні ГРВІ (лікарі кажуть – переросте, все нормально буде, буває таке до шести років). У сина порушення мови, до двох років мовчав, з трьох тільки склади почав говорити. У невролога з 2,6 лікуємося, медикаментозно і фізіо різні, ходимо в логопедичну групу, будинки займаємося, виконуємо всі призначення. До п’яти років видно прогрес, відсутні окремі звуки, але мова стала зрозумілою. Дочки теж поставлено діагноз важкі порушення мови, хоча на мій погляд у промові у неї менше проблем, ніж у сина в її віці. Обидва ходять в логопедичну групу дитячого саду. У мене депресія, відчуття, що життя закінчилося, стан безвиході, постійної втоми. Так як діти часто хворіють, сиджу 6 років будинку, займаюся домом, дітьми. Можливо мої депресивні стани, незадоволеність життям йдуть з дитинства… Мама завагітніла мною, коли шлюб з татом тріщав по швах, тато наполегливо говорив, про аборт. Вагітність була важка, мама майже весь строк лежала на збереженні. Перед пологами їй дали снодійного (що б вночі не заважала спати медсестрі). Після народження закричала я не відразу, водичка навколоплідна була каламутною. Тато при цьому не приховуючи водив романи на стороні. коли мені було 4 роки, батьки розлучилися, я залишилася з мамою і вона відвезла мене в інше місто, де у нас нікого з родичів немає. Мама налагоджувала своє особисте життя, працювала, особливо мною не цікавилася. Все життя, відчуваю себе самотньою і покинутою, не потрібною. А потім хвороби прийшли. З боку начебто все нормально, а всередині нестерпно боляче, нічого не радує. Можна назвати причину мого пригніченого стану? Що з цим робити? Хочеться зробити все можливе, що б моє пригнічений стан не передалася дітям, не стало шаблоном поведінки. Хочеться, що б мама була прикладом як треба долати труднощі, негаразди. А у мене ні сил ні бажання, наче каменем придавили. Діти постійно хворіють, чіпляємо все. Часто хворіючі діти — це данина сучасному житті (дуже багато вірусів, різних хвороб) або особливість народження? У дітей в обох 6 будинок в рибах, а це неврологія (вказівка на порушення мови). Може це якраз вказівку що у мене не стабільне психо-емоційний стан. Народилася в Усть-Камчатську 06.01.1986 в 04.05, а живу в Кургані з 4 років. Син народився в Кургані 30.03.2013 в 19.00 і дочка 26.09.2014 в 7.05. Дуже вдячна за приділений час».

Здрастуйте, Берта! що стосується Вас, то Ваша схильність до депресії і нудьги, є частиною Вашої психічної природи — Місяць у Скорпіоні в соед. з Плутоном і Марсом. Дуже багато Козерога. Обидва вони — життєрадісні, це факт. АЛЕ! Все це можна побороти і розгорнути в інший бік, якщо людина реалізовується соціально. Ви ніколи не станете Близнюками, це очевидно, але знайшовши значимість, самостійно і незалежність, перестанете відчувати сильну тривогу з приводу свого життя і свого майбутнього і образ стане менше. Розумію, що напевно Ви скажете мені про свої хвороби і про хвороби дітей, які заважають Вам реалізовувати соціально, але вся фішка в тому, що нас ніхто не змушує! Можна жити так, як живемо, але швидше за все — буде гірше. Хвороби, які у Вас з’явилися, це хвороби не Вашого будинку 6 — в натале ні в релокації, це хвороби ось цих двох Ваших Знаків — незадоволеною Місяця в Скорпе і нереалізованого (АМБИЦИОНЗНОГО по суті!) Сонця в Козерозі. Причому тут прям як по нотах «ендометріоз» — соед.Місяця з Марсом (так ще з Плутоном) в Скорпе на АСЦ (наталь), може дати і більш складну болячку — не будете нічого міняти в собі — можна дожити і до онкології.

Нерелизованное Сонце в Козерозі (упр.натального МС!!!, у релокації він соед.з упр. МС — Венерою) — хвороби спини! і реально це може бути аж до знерухомлення.
при цьому дуже важливо зрозуміти психологічну складову формує все, що відбувається з Вами. Ризикую бути незрозумілою зараз, тому що на ці теми ми говоримо або зі студентами старших курсів або з постійними Клієнтами і з тими і з іншими ступінь відвертості і рівень самопізнання дуже великі, але все ж ризикну, так як Ви самі торкнулися теми мами і Вашої появи на світ.
Сонце стоїть у Вас в Козерозі, тобто оппозитором Знака є Місяць. Місяць стоїть у Скорпіоні – тут вона хумилер. Тобто в обох випадках – Місяць – почуття захищеності, прийняття, любові без претензій це прям проблема. Судячи по карті – ВИ ТАК ПОТРЕБУЄТЕ, щоб Вас приймали і щоб можна було бути маленькою і слабкою і ні за що не відповідати, що в гонитві за цим почуттям самі заганяєте себе в хворобу L. ЦЕ ВІДБУВАЄТЬСЯ НЕСВІДОМО!!!!!!!!! Тобто на свідомому рівні Ви можете хотіти вийти на роботу, хотіти бути самостійною, хотіти бути здоровою, але вся фішка в тому, що наша Підсвідомість живе своїм життям і формує ситуації за своїм внутрішнім запитом, з якому ми, свідомістю не згодні, і що всіма силами витісняємо.
Ви, як би, створюєте собі ситуацію, коли можна знову стати маленькою і нарешті відчути що є хтось сильний і добрий, хто Вас захистить і буде любити Вас «більше всього на світі». Але Ви не можете просто прийти і сказати «мама втомилася», або «пожалій мене» або щось подібне. У Вас немає таких інструментів (як варіант – ставлення мами «чого ревеш? У всіх так!» або щось подібне). Те, чим Ви володієте, щоб створити собі це почуття захищеності – це приміром Плутон – хвороба, або Сатурн – теж хвороба. Є ще інші прояви: Плутон – ревнощі, Сатурн – контроль і т. д. Всі ці варіанти – деструктивні! Всі вони тільки вженуть Вас в залежність від когось і ще більше оголюють це почуття недолюбленості. І чим далі – тим сильніше треба хворіти або ревнувати!
Вихід реально тільки один! Це здобуття самостійної сили і внутрішнього стрижня (Плутон/Сатурн). Для жінки я правда не знаю кращого варіанту, ніж соціальна і матеріальна незалежність. Само собою, тут треба працювати і над психікою – набуття внутрішньої матері і т. д. і т. п. але реально, це в 100 разів простіше зробити, якщо Ви вже не боїтеся за своє життя (те саме «батько казав – роби аборт!»).
Загалом було б добре, якби проблема була не в Вас, точніше сказати не всередині Вас — можна було б нічого не робити (краще б не стало, але можна було б просто жаліти себе), або там — переїхати, наприклад. Нов Вашому випадку — якщо хочете, щоб ВСЕ ЦЕ МИНУЛО і Ви РЕАЛЬНО жили довго і щасливо — Вам просто необхідно брати всю відповідальність за себе на себе і прям реалізовуватися. ефект буде дуже сильним! Правда треба відзначити, що в Кургані це зробити Вам буде значно складніше ніж у місці Вашого народження або іншому місці, де Планети були б розташовані не так невдало для Вас — 3,4,5 будинку — «будинок/діти» називається. При Вашому 5 в Козерозі, звичайно особливо невдало «діти це важко»

В натале все було крутіше — 1,2! ВІН і сформував Ваші потреби, а потім раптом Ваші потреби (у поєднанні з наведеними позиціями Місяця/Сонця), переїхали у Ваші можливості 3,4,5 будинку. Звичайно годі й говорити, соціально реалізуватися тут буде складніше (хоча не вирок). Тобто як завжди – ми можемо говорити, що реалізація можлива через дитячу тему, сімейний бізнес і т. д. Але «їжакові зрозуміло», що домогтися соціальної реалізованості через себе (1 будинок) і гроші (2) – як було в натале, значно легше ніж через дітей і творчість. Для цієї мети можна було б розглянути варіант переїзду.

У сина дуже виражений Овен — голова дійсно слабке місце — треба щоб невропатолог працював. Але це не «відсталий в розвитку», це просто орган, що доставляє багато клопоту — головні болі, внутрішньочерепний тиск, гіпер-активність, порушення циркуляції крові і т. д. Так, 6 в Рибах, але цілком пристойний Нептун, нормальний і Меркурій (у мене теж в Рибах і я теж Овен по Сонцю), все це вирішиться, але проблема найголовніше в тій емоційного навантаження, яку він постійно долає. Йому дуже хочеться відповідати Вашим очікуванням, бути найкращим, а так як він, в силу своїх особливостей (голова) не може впоратися з цим, то він починає дуже сильно переживати і чим сильніше переживає, тим сильніше хворіє, все повертається голові і т. д.

Якщо Ви знайдете в собі сили почати власний розвиток, вибудовувати кар’єру, то дитині буде легше прийти в норму. І звичайно постарайтеся дати йому більше ухвалення, щоб він знав, що він молодець! Хваліть більше, Овни від цього розцвітають.

Обидві дитини і дочка і син мають Риби в 6 будинку, і відповідно схильні до інфекційних захворювань і т. д. (це до речі не неврологія, як Ви написали, це психічна складова). Але крім цього, це знову ж хвороби від неприйняття, хвороби від нестабільності, від невлаштованості, від відсутності емоційної підтримки і тепла. Часто діти таким чином змушують батьків звертати на себе уваги. Подумайте над тим, чи достатньо теплоти Ви їм даєте. Безумовно Ви багато займаєтеся своїми дітьми — Ви їх лікуєте, реабилитируете як можете, але тут фішка саме в емоційної включеності, і такої енергії ємства, чи що. Коли вони відчувають від Вас що Ви їх дуже любите і годитесь ними такими, які вони є.

У доньки теж є свідчення на проблеми з нервовою системою — але це не якийсь фатум «все пропало! всі хворі!» ні, це просто особливості розвитку психіки — висока чутливість, дратівливість може бути, які є наслідок перевтоми. Сфера, у якій людина стомлюється може бути різною — від навчання/ роботи до прагнення відповідати чиїмось очікуванням або своїм уявленням про те, якою повинна бути, але саме це перевтома може провокувати проблеми з нервовою системою і давати захворювання (БУДЬ-які) як результат втоми організму і сигнал про потреби у відпочинку.

Все інше у них, як і у Вас — як у всіх інших людей — щось неприємне, «погане», щось дуже гарне і продуктивне. Але найголовніше, на мій погляд, Вам треба зрозуміти — Ваші дітки у Вас дуже потребують, їм важливо, щоб ВИ БУЛИ (тому – не здумайте вмирати або обездвиживаться!), їм дуже важливо Ваше схвалення і прийняття, їм дуже важливо, щоб Ви ними пишалися і вони могли пишається Вами. І Вам це дуже важливо. Але, що стосується дітей — очікуючи від них успіхів (ми ж усі, по правді кажучи, дуже хочемо, щоб наші діти були найкращими і успішними), не забувайте їх хвалити і всіляко підтримувати в них відчуття, що Ви ВЖЕ ними пишаєтеся і надзвичайно щасливі від того, що вони у Вас є. Тобто не просто так відчувайте (судячи по карті, це почуття не так вже легко Вам повинно даватися), а саме дайте їм підстави бути в цьому впевненими. А для себе безумовно — РЕАЛІЗОВУЙТЕСЯ! У Вас дуже сильний гороскоп! дуже великий потенціал! і він обов’язково спрацює, тільки от в Вашу користь або Вам на шкоду, це залежить тільки від Вас. У Вашому випадку — як би банально це не звучало — Ваше життя і Ваше здоров’я цілком і повністю у Ваших руках. І як тільки починають опускатися руки завжди пам’ятайте — енергія Вашої карти така потужна, що як тільки перестанете працювати над її конструктивним застосуванням, вона відразу обернеться проти Вас і Вас зсередини роз’їдати. Вам «пощастило» народиться сильної ?
Бажаю Вам всіляких успіхів на Шляху до себе!

Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

www.astrologbrova.com

Будинку гороскопа, Конкурс карт, приклади

Навігація по записах

Планета в будинку, управитель будинку в аспекті з Планетою. управитель будинку в соед.з Планетою
Як трактувати астрологічну карту