Майстер-клас. Армія

5

Сьогоднішній майстер-клас знову про вибір професії — на цей раз, ми розглянемо карту молодої людини на предмет його служби в армії.
Ось повний текст листа мами:


«Доброго Дня, Олена!
Я б хотіла взяти участь у конкурсі карт з картою мого 17-річного сина та його вибором професії. Дата народження 22 жовтня 2000 року, 22:17, Ескондідо.
Він вирішив піти в американську морську піхоту і вже дав присягу, хоча на перші збори йому тільки 30 липня 2018 року. А поки ми закінчуємо школу. Як початківець астролог я побачила передумови до такої професії. Управитель 10 Нептун в 8 у водолії (робота в кризових ситуаціях, плюс морська піхота). Соуправитель 10 Марс на куспиде 4, що я зрозуміла як робота на батьківщину. Але хотілося б почути Ваш професійний розбір. Правильно він надходить, так як мені ця ідея не дуже подобається.
Але що мене дуже хвилює це його будинок 6. Управитель 6 у вигнанні, в 12, в опозиції до Плутону в 6, ретроградний. Слухаючи один з Ваших розборів, можна сказати, що вибравши службу в армії це напруга з управителя 6 може програтися як робота з кризами або в кризових ситуаціях??? Поки він дуже здоровий хлопчик, активно займається спортом, а саме боротьбою. »

Лист 2

Спасибі велике за відповідь. Олена, вся ця затія моя біль. Відповідаю по порядку:

 • Він піде у відділення де вони роблять все. І стрибають з парашутом в море, і першими висаджуються в небезпечні місця.
 • Мені здається це повна романтика ПОКИ. Йому подобаються екстремальні речі: стрибнути з бенкету у воду з величезної висоти, кататися на машинах по піску, гуляти по місцевих горах, стрибати з водоспадів, мріє стрибати з парашутом. Але без нерозсудливості. Просто подобається.
 • В цілому заробляти Гроші він хоче. Але знову ж таки, він не розуміє, що в армії не заробиш. Поки йому хочеться просто дохід і не думати багато, як вони приходять. Дуже любить фізичне навантаження і спати в полі, чи де завгодно. Поки хоче, щоб за нього думали.
 • Підписується контракт на 4 роки. Потім можна продовжити або звільнитися. Служать куди пошлють. Постійного місця не буде.
 • Він не патріот в серце, або ідейний. Він патріот бо в школі навчили, не більше. Армія тут дуже популярна. Багато йдуть з-за складних ситуацій у сім’ях. Діти просто не потрібні і їм нікуди податися. Але це не наш випадок. З одного боку я рада, що він буде зайнятий в ці складні роки становлення особистості, але з іншого боку переживаю за цих нескінченних війн.
 • Так, у нього упр 2 сонце квадрат Нептун упр 10. Проблеми із заробітком, якщо я правильно розумію, в Каліфорнії.
 • Питання, напевно, більше: чи не пошкодить йому ця армія? Не буде він там страждати наступні 4 роки?? І для нього це небезпечно?? Скоро у нього дір сатурн зробить квадрат до марса, а дір уран (упр 8, ел 8) опозицію до місяця, упр асц. Може це звичайно криза і зі мною, але це не важливо, головне щоб у нього все було добре.
 • І ще, Олена, я дізналася, що у них бази, поки вони служать в цих військах: Гаваї, Північна Кароліна, Японія і Каліфорнія. Куди потрапить. »
  посилання на відео тут

  Інформація про дистанційне навчання Астрології на моїх курсах, знаходиться ось тут

  Відправити карту на конкурс можна ознайомившись ось з цими правилами

  Для того, щоб нічого не пропустити, не забувайте підписуватися як на статті так і на коментарі до них.

  www.astrologbrova.com

  Будинку гороскопа, Конкурс карт, Навчання 10 будинок, армія, вибір професії, майстер-клас

  Навігація по записах

  Алла. Шлюб і діти
  Хорар. Яким буде проживання в новій квартирі?