Любовний трикутник, або чому це сталося зі мною?

2

Кожна друга жінка приходить до мене з темою «любовного трикутника». Це дуже інтимне питання для багатьох жінок, і часто вони не готові ділитися на людях своїм болем. Будучи частиною трикутника, при цьому неважливо, в якості коханки або дружини, вони дивуються: «Чому це сталося зі мною? Я не така? Погана? Негідна?»

З мого досвіду, сьогодні понад 90 % пар стикаються з проблемою зрад. Тема любовного трикутника була і буде в усі часи.

Хороша новина в тому, що тільки 25 % (цифра з моєї практики) сімей розпадається. Отже, зрада — це не кінець, а насамперед зміни.

Я створю серію публікацій на тему любовного трикутника. В одній статті не розкриєш усі сторони цієї життєвої трагедії. Принаймні, саме так сприймають зраду партнери. Ми розберемо всі «чому?», «за що?», «навіщо?», «як?» і «що робити?». І головне, відповімо на два важливих питання: «Пробачити чи відпустити?» і «Як не перенести цей сценарій на такі стосунки?»

Якщо для вас важлива тема, діліться статтею в своїх соціальних мережах. За кількістю репостов я зрозумію: продовжувати мені цю серію.

«Він змінив. Чому це сталося зі мною?»

Отже, як тільки любовний трикутник виявлено, перше питання, яке виникає у постраждалої сторони: «Чому? Чому це сталося зі мною?».

Важливо розуміти один факт: природа (Бог, Всесвіт) любить зріле рівновагу. Уявіть собі величезні терези, на одній стороні — чоловік з його якостями, на інший — жінка. Так от, щаслива сім’я — це рівновага.

Любовний трикутник, або чому це сталося зі мною?

Зріле рівновагу — коли ви вступаєте у відносини усвідомлено, для розвитку, розкриття якостей, народження нової особистості, побудови щасливого життя. І при цьому кожен з вас готовий і давати, і рівноцінно брати. У цей момент немає потреби в третьому об’єкті. Зараз у вас спільна мета, ви готові спілкуватися, знаходити компроміси.

Далі з’являються, на перший погляд, нешкідливі «трикутники» «я — він — робота», «я — він — дитина», «я — він — моя мама», «я — він — його друзі». Це перші дзвіночки, які сигналізують про порушення рівноваги в сім’ї. І трикутник «я — він — коханка» це вже апогей. Він з’являється після того, як попередні трикутники залишилися без уваги.

Причини зради: п’ять моментів, на які потрібно звернути увагу
Причина №1: невміння вибудовувати гармонійні «рівноважні» відносини

Існують залежні, дистанцированные і рівноважні відносини. Уявіть собі, що ви сидите біля вогню…

Залежні відносини — це коли вам дуже жарко. Ви відчуваєте, як постійно себе ламаєте. Це може бути фізична важкість, відчуття пригніченості. Страждання схожі на те, ніби у вас кожен раз відрізають ногу. І ця біль несе звинувачення в адресу партнера, як тільки жар злегка зменшується. Звичайно, нормальної особистості хочеться від таких відносин втекти. Тому що «несвобода» спалює любов.

Дистанцированные відносини, навпаки — ви далеко від багаття і відчуваєте холод, самотність. Таке буває, коли в історії пари є зрада, при цьому партнери вирішили залишатися разом, хоча не змогли до кінця пробачити образу. Так і живуть, немов чужі, під одним дахом, заради дітей. Але чим більше холоду, тим більше шансів, що хтось інший зігріє вашу половину.

Рівноважні відносини — це, насамперед, тепло, затишок, комфорт. Ви готові дати один одному любов, і при цьому у кожного з вас є свої межі, і кожен — особистість.

Недарма слово «зрада» означає «з мене».

Причина №2: брак любові

Часто ми вступаємо у відносини незрілими, зі своїми дитячими травмами і бажанням, несвідомим бажанням, закрити брак любові, втрати від батьків, з допомогою чоловіка.

Одного разу кілька годин поспіль я слухала звинувачення жінки на адресу чоловіка. Про те, як він зруйнував її життя, а вона присвятила йому кращі роки, і навіть (!) народила сина, а він, невдячний, завів собі подругу на стороні. Тонни звинувачень!

Любовний трикутник, або чому це сталося зі мною?

Все змінилося, коли я задала одне питання: «Які стосунки у тебе були з батьками, мамою і татом?». «Татові завжди було все одно. Він ніколи не звертав на мене уваги, щоб я не робила. Як я хотіла і мріяла, щоб він погуляв зі мною поговорив, пограв, але він завжди був зайнятий! Або працював, чи дивився телевізор».

Вступаючи в стосунки, вона несвідомо шукала любові і розуміння, але при цьому всередині неї жила установка «я не гідна любові», яка в підсумку стала причиною зради. Реальність в тому, що чоловік або чоловік — це окрема особистість, і він ніколи не зможе полюбити як мама або тато, приймати як мама або тато, прощати як мама або тато, дати вам те, що вам не дали ваші батьки.

Запитайте себе: «А що я відчуваю по відношенню до тата, мами? Готова я повторити їх щастя?»

Причина №3: зупинка в розвитку

Ми звикли в усьому звинувачувати змінила бік. Як ви думаєте, чому? Може бути, це вигідно — знайти винуватого? Чоловік, який вибирає телевізор і алкоголь стає нецікавим жінці, правда? Так і жінка, що вибирає дітей, господарство, нецікаву роботу стає нецікавою чоловікові, бо всередині себе вона нецікава собі!

Гармонія можлива у єдиному трикутнику: «жінка — бог (любов) — чоловік». Коли ви змінюєтеся, ви живете, а не проживаєте. Тільки коли ви вибираєте себе, ви по-справжньому любите себе, а значить, і божественне всередині вас, і тоді з вами хочеться мінятися. Постійний рух — запорука сімейного щастя.

Задайте собі питання, що ви можете дати своєму чоловікові? Що ви знаєте про його роботу? Чи подобається вам те, чим ви займаєтеся?

Причина №4: нерозкриті чоловічі і жіночі якості

До мене прийшла пара. Вона — незалежна особистість, працює, заробляє, «однолюб». Чоловік — люблячий свободу, вільний художник, із влюбчивым характером. Після декількох зрад, вони все ще хотіли бути разом. Такі різні! Навіщо доля звела їх разом? Здавалося б, вона, така сильна, пов’язала життя з слабким і м’яким. У цьому випадку говорять, що партнери доповнюють один одного.

Він їй дано, щоб бачити цей світ яскравішим, йти хоробро в почуття, розкрити заблоковані якості, стати більш м’якою і жіночною. А вона йому, щоб він міг стати більш сильним вольовим, відповідальною, поважати сім’ю та сімейні цінності. І тоді кожен розвивається в бік свого балансу: жіночої і чоловічої енергії. Тобто 70 % до 30 %.

Тут найголовніше — почати з себе. Якщо вона буде намагатися змінити партнера, то так і залишиться мужньою і сильною, а він буде все слабше і слабше. Справжні жіночі якості — це глибока віра, милосердя і прийняття.

Подумайте, яке співвідношення чоловічих і жіночих якостей у відсотковому співвідношенні у вас?

Причина №5: дисбаланс в джерелах потягу

У стародавньому трактаті про кохання «Гілка персика» йдеться про трьох складових істинної любові: Душа, Розум і Тіло: «Потяг розуму породжує повагу, потяг душ породжує дружбу, потяг тіл породжує бажання. І всі разом — це Любов!».

Як часто буває таке, що замість того, щоб пробачити невелику помилку, наприклад, неуважність чоловіка (закриваючи душу), ми відвертаємося від партнера і додатково позбавляємо його сексу (закриваючи тіло). Так ми відкриваємо дорогу для появи третього персонажа.

Отже, як часто у вас відбувається близькість? Переростають ваші образи в повну відмову?

Здається, що все, що трапилося з вами, це глибока трагедія. Здається, що біль не закінчиться ніколи. Але один мій вчитель сказав: «Настя, 90 % рішення будь-якого питання — це хоробро дозволити собі побачити ситуацію такою, яка вона є».

Визначте свої зони росту для майбутніх щасливих змін.

Продовження слідує…

Джерело: http://crazytrend.com.ua/